mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 11:17 
Cytuj  
hehe mam ten sam problem, a co gorsza zbliza sie weekend kiedy bede mogl pograc (dzieci do babci :) ) a ja nie wiem co wybrac.
warrior wyglada najlepiej, ale chcialbym miec tez luk od poczatku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 11:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehe mam ten sam problem, a co gorsza zbliza sie weekend kiedy bede mogl pograc (dzieci do babci :) ) a ja nie wiem co wybrac.
warrior wyglada najlepiej, ale chcialbym miec tez luk od poczatku.

luk kupujesz bardzo szybko u vendora za 1k, wiec imho jest dla kazdego latwo dostepny ;)

@raggnarok - thief jest trudny imho, bardzo trudny (maly daggerek :oops: )
tu masz gameplay thiefem - porownaj ze swoim ;)

edit: wydaje sie,ze gra thiefem moze byc o wiele latwiejsza jesli na starcie uzbroimy sie w stuff z tego filmiku ;) http://www.youtube.com/watch?v=V2GbDpcO ... er&list=UL


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 12:02 
Cytuj  
przeciez wybor klasy nei ma zadnego znaczenia :/ itemy startowe i tyle
trzesiecie pory jakby wybor klasy definiowal to jak bedzie cala gra wygladala pozniej:|

z innej beczki ta gra mnei zajebiscie trolluje, ide kanalami i nagle jeb, wpadam w dziure na te cursed frogi, insta death i jeszcze 50% hp mam teraz

albo (naiwnie) ide na przod bo widze corpse jakis i nagle spada mi glut na glowe i mnie zjada ;]

doszedlem do gaping dragon i sie portnalem do ogniska bo mialem duzo souli i sie balem ;] hehe


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 12:06 
Cytuj  
goki napisał(a):
przeciez wybor klasy nei ma zadnego znaczenia :/ itemy startowe i tyle
trzesiecie pory jakby wybor klasy definiowal to jak bedzie cala gra wygladala pozniej:|

z innej beczki ta gra mnei zajebiscie trolluje, ide kanalami i nagle jeb, wpadam w dziure na te cursed frogi, insta death i jeszcze 50% hp mam teraz

albo (naiwnie) ide na przod bo widze corpse jakis i nagle spada mi glut na glowe i mnie zjada ;]

doszedlem do gaping dragon i sie portnalem do ogniska bo mialem duzo souli i sie balem ;] hehe

hehe no wiadomo, ale jaby grac thiefem, jak thiefem to jest trudno - mozna sobie przeciez winged speara zafundowac na starcie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 12:10 
Cytuj  
Co oznacza niebieska tarcza (?) z zielona strzalka w gore, pod paskiem staminy? Jeszcze nie wylapalem kiedy sie pojawia :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 12:23 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Co oznacza niebieska tarcza (?) z zielona strzalka w gore, pod paskiem staminy? Jeszcze nie wylapalem kiedy sie pojawia :)

to nie jest jakis buff od dragon sworda? nie masz go czasem w lapce? :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 12:27 
Cytuj  
goki napisał(a):
doszedlem do gaping dragon i sie portnalem do ogniska bo mialem duzo souli i sie balem ;] hehe


Jest taki item? Tez niby mam cos takiego, ale po uzyciu traci sie wg. opisu humanity i dusze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 12:28 
Cytuj  
A faktycznie :) w opisie nie ma zadnych bonusow, dlatego nie pomyslalem o tym.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 13:01 
Cytuj  
Jest item, który portuje do ostatnio użytego ogniska bez straty dusz/humanity- Homeward Bone.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 13:38 
Cytuj  
gaping dragon dead, najlatwiejszy boss jak na razie, padl 1st try i jeszcze curse mialem na sobie ;]
warto go odwiedzic, 25k souli daje, tylko walka dluga jak ma sie slaby wpn

gdzie teraz? niby otworzylo mi sie blighttown ale troche przejebane, musze cos na toxic kupic bo mnie zjada w pare sekund :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 14:00 
Cytuj  
Ktory to smoczek? :) Ten co na klifie siedzi i rzyga czyms na ziemie?

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 14:07 
Cytuj  
yyy, nie, to ten taki w depths, co ma morde na spodzie ciala calego


_________________
Obrazek

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 14:14 
Cytuj  
wy napierdzielacie jakieś dziwne smoki, a mnie już 2h rozpierdala Taurus Demon i nie mogę sobie z nim dać rady, jakieś tipsy dla warriora poza skakaniem mu na ryj z wierzy ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 14:16 
Cytuj  
Kruzer napisał(a):
wy napierdzielacie jakieś dziwne smoki, a mnie już 2h rozpierdala Taurus Demon i nie mogę sobie z nim dać rady, jakieś tipsy dla warriora poza skakaniem mu na ryj z wierzy ?

jakby mnie 2h rozwalal, to juz bym skoczyl te pare razy i odpuscil ambicje ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 14:52 
Cytuj  
To se pogralem w DS... Padl mi laser w PS3 :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 14:56 
Cytuj  
Pierwszy raz w życiu mam coś takiego, że nie potrafie odejść od gry, ale jednocześnie mam ochote wyrzucić konsolę przez okno ;)


Kruzer napisał(a):
wy napierdzielacie jakieś dziwne smoki, a mnie już 2h rozpierdala Taurus Demon i nie mogę sobie z nim dać rady, jakieś tipsy dla warriora poza skakaniem mu na ryj z wierzy ?




SPOIL

Da się skoczyć 2x, po tym to już kwestia kilku uderzeń.
Ważne, żeby przed wejściem na drabine go trochę odciągnąć, podejść tak, żeby wziął zamach i szybko do drabinki w tym czasie.



Ktoś wcześniej pytał o dzika, nie wiem czy padła odpowiedź.
Wyczytałem, że dropi fajny hełm, ale...



SPOIL

Nie da się go niby (?) zdobyć odcinając dzikowi ogon, co jest najłatwiejszym sposobem. Uderzanie go w łeb też za wiele nie daje, więc? Ja po wybiciu wszystkich i podniesieniu czaszek z mostu, rzuciłem mu jedną w ogień pod spodem - głupi zwierzak wlazł w to, zaczął się palić, a skok z góry go wykończył - jest hełm ;) ale i tak go nie nosze, ciężkie to to.



Znalazłem też ciekawy pierścień, dzięki któremu po śmierci nie tracimy dusz, ale on sam znika


SPOIL

W drodze do Undead Burg, w miejscu gdzie pierwszy umarlak rzuca bombkami ognia, można zejść pod most. Ja zeskoczyłem z góry, ale wracałem blisko krawędzi dołem, więc może w tamtą stronę też się da.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 15:15 
Cytuj  
Mnie sie podoba, ale musze przerwy robic. Jak mam zpierdalac po jakiejs glupiej smierci znow to mnie strzela.

Gram wojem. Wzialem ten master key i jedyne co dzieki niemu mialem to kilka zgonow od jednego strzala.

Pytanie: czy jak zginalem i wyszedlem z gry to moje dusze beda spokojnie czekaly w miejscu smierci?


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 15:20 
Cytuj  
@Tor

to nie giń :>>>

soulsy zostają na mscu nawet jak wyjdziesz z gry

co do giftów to warto sobie przejrzeć co oferują (ringi i key najciekawsze)

http://darksouls.wikidot.com/gifts

opis Chaos Servant Covenanta z wiedźmami dzięki Old Witch's Ring jest mega pojechany o0

http://darksouls.wikidot.com/chaos-servant


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 15:39 
Cytuj  
Jak uzyc Gold Pine Resing? Dodaje efekt do broni. Z poziomu ekwipunku nie mozna, u kowala tez zadnej opcji.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 17:17 
Cytuj  
niechcący zaciukałem merchanta, tego co jest najbliżej ogniska koło drabiny prowadzącej do smoka. i mam problem bo nie wiem gdzie kupić strzały :) ,




wypada z niego katana i resident key.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.