mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 09:40 
Cytuj  
tzn powiem ci szczerze - postaci typu yi, trynda czy morde to lupia i wydaja sie byc OP tylko na nizszym poziomie, potem w 90% takie picki nic nie wnosza do gry i robia gre 4v5.
taka ashe z infinity edge i phantom dancerem krytuje yi po 600-700 jak nie wiecej, a jej attack speed oscyluje w okolicy 1.7 ataku na sekunde i na kryta ma jakies 60-70% z flaska.
na dobra sprawe wystarczy ze jaki kolwiek dps sie switchnie na yi i wyglada to tak - jeb, jeb, jeb i lezy.
juz tutaj nawet nie wspomne o tym, ze chyba tylko tristana z ad carry nie bierze exhausta, wiec zawsze ten jeden EX na team jest i trzyma sie go wlasnie na takich upierdliwych kamikadze.

ogolem zasada w lolku na przyzwoitym poziomie co do melasow jest dosc prosta - w odroznieniu do ranged to nie ty wybierasz miejsce walki, a jestes zmuszony wbiec za kims - w zwiazku z tym praktycznie zawsze mercury threadsy, zeby sie jakos poruszac po polu bitwy + hp i resisty na przyzwoitym poziomie(120+ mniejwiecej), bo inaczej jestes miesem armatnim.
za to ranged moze sobie pozwolic na bycie squishy i budowanie sie pod pure dmg z tego wzgledu, ze to oni wybieraja w jakim miejscu beda walczyc i jezeli sa ogarnieci beda pozycjonowali sie w taki sposob, aby uniknac niechcianego dmgu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 09:47 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
btw tak tip - jesli gracie czyms co ma skillshoty i chcecie latwiej z nich trafiac to polecam w opcjach ' More Options' wylaczyc wystwietalnie linii pocisku przy skillshotach - dzieki temu nasze skillshoty maja koleczko dookola postaci pokazujace range i celujemy nimi normalnie celownikiem jak przy zwyklych spellach.


Ja tam polecam smart casta. Na każdym hero z wyjątkiem Annie na nim gram (zmieniłem sobie hot keye pod QWER), a zwłaszcza jest przydatny na kassadinie, brandzie, ezrealu czy kennenie.
Na poczatku dla hero którzy potrzebują mniej więcej precyzji (np. Jarvan IV i E->Q) to potrzeba troche praktyki, ale jak się już ogarnie to nie chce się zmieniać z powrotem.

Edit: aha btw. ta gruba strzalke wprowadzono z rok temu, tez wolalem koleczko, zwlaszcza na ezrealu :(

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 09:53 
Cytuj  
no wlasnie - i ja dopiero niedawno ogarnalem ze mozna stare koleczko wlaczyc ;).


ja ze smartow korzystam glownie na champach, ktore maja jakies szybkie comba, jak ryze ire, ez itp.

skillshotami raczej staram sie normalnie bo nie mam 100% pewnosci co do ich zasiegu.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 09:55 
Cytuj  
Pogralem trynda i wracam do Ashe. W grach przeciwko glupkom wykreca sie chore wyniki po 20+ killi.

Z mniej ogarnietym teamem (po swojej stronie) nie jest zle, jak sie nie wpierdalasz w teamfight tylko dobijasz po nim.
A jak masz team w ktorym jeden rushuje, a 3 ucieka to GG.
A Ashe sobie radze wszedzie:<.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 30 sie 2011, 09:56 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 09:56 
Cytuj  
no ja sie nie zgodze, ze nie wnosza. o ile oczywiscie graja z glowa :)
a co do reszty to prawda - ale to tak jak w przypadku kazdego hero.

u nas problem wystepuje glownie w przypadku kennena i mastera yi.
o ile potrafia grac oczywiscie :)
z tym ulti kennena nie wiem co zrobic, a niestety dosc rzadko udaje sie uciec.
oczywiscie to troche wina wybierania bo np. pewnie na kena lepiej wziac flash'a niz ghosta.


ja ashe nie umiem grac ;/
od tryndy wole chyba jednak junglujacego xin'a, chociaz tym pierwszym tez ok sie gra.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 10:03 
Cytuj  
W niedzielę mój pierwszy penta na Karthusie dziś dwa penta w jednej grze na Morde, Morde to jednak jest potęga.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 10:08 
Cytuj  
shp napisał(a):
WithnesS napisał(a):
Rozumiem ze West i East płacą w Euro? Przelicznik 1$ = 1E, czy jakiś sensowniejszy?
Najtaniej wychodzi w... PLN ;) W końcu tylu kurwa ppl jest w tej grze, że mamy własną lokalizację i walutę w sklepiku to czemu nie korzystać na tym?


:O Nie wiedziałem. Jak tak, to winning!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 10:18 
Cytuj  
puki nie grasz olafem, irelia, vladimirem i junglujacym shacosem to nie oplaca sie nigdy brac ghost over flash.
lepszym zamiennikiem ghosta jest poprostu exhaust(oprocz wymienionych powyzej postaci bo: irelia ma redukcje cc to benefituje z tego pelna para, vlad fajnie slowuje na sprincie w poolu, olaf bo CANT BE DISABLED, CANT BE DISABLE, a shaco do biegania po swoim znikaniu)

przy gonieniu exhaust daje wiekszego slowa, niz ghost movement speeda + wiedzac ze masz exhausta mozesz czesto poprostu grac na skraju zycia - sytuacje 1v1 gdzie koles ma 30% zycia, a ty 10% - boom exhaust i nagle z lowcy staje sie zwierzyna.

przy ucieczce biorac pod uwage, ze 99,9% championow ma jaikegos slowa ghost znowu nie za wiele nam daje, a ex pozowoli spowolnic scigajacego i obnizyc znacznie jego dmg, kiedy juz nas dopadnie(juz nie wpspomne o exhaustowaniu podczas dive'a na tower gdzie koles dzieki temu wylapuje 2-3 strzaly od turreta wiecej itp).


a flash to wiadomo - must have summoner. wychodzenie wlasnie z niechcianego aoe, flashowanie przez sciane. definitywnie najlepszy spell w grze.



a co do kennena to poprostu musicie ogarnac pozycjonowanie - stac w miare rozproszeni, zeby nie cala piatka zjadla jego ulti itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 10:22 
Cytuj  
no tyle to ja wiem :)
problem w tym, ze wlasnie przy junglowaniu odpada nam jeden spell.
wtedy z reguly biore ghost'a zamiast flasha i sprawdza sie w miare ok.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 10:27 
Cytuj  
puki nie grasz olafem to zawsze flash + smite bierz.

poprostu lepszy escape + chase tool.
f

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 11:29 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
puki nie grasz olafem to zawsze flash + smite bierz.

poprostu lepszy escape + chase tool.
f

Dokładnie, flash pozwala Ci zgankować, lub uciec czasami w beznadziejnych sytuacjach.
Np grając xinem często ktoś odflashowuje mi się na 2 stacku z podbicia i zazwyczaj robie to samo i gość dosataje podbicie i w 90% przypadków to jest kill, zazwyczaj 1 w grze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 12:31 
Cytuj  
Po paru grach stwierdzam, że imho najlepszy solo top to yorick - to jakie on kille robi vs 2 squishy to jest po prostu poezja,
tylko green i red ghoule rzucasz, sami się zabijają. Gdyby nie stealujący z ulti gangplank to bym 5;0 zrobił na topie (vs ashe i irelia).
Gorzej jak trafi się dobra synergia na lane, raz dostałem w pizdę od morgany i ganga, ale to tylko wypadek przy pracy ;F

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 12:59 
Cytuj  
shp napisał(a):
Po paru grach stwierdzam, że imho najlepszy solo top to yorick - to jakie on kille robi vs 2 squishy to jest po prostu poezja,
tylko green i red ghoule rzucasz, sami się zabijają. Gdyby nie stealujący z ulti gangplank to bym 5;0 zrobił na topie (vs ashe i irelia).
Gorzej jak trafi się dobra synergia na lane, raz dostałem w pizdę od morgany i ganga, ale to tylko wypadek przy pracy ;F


Farmić miałeś a nie się opierdzielasz :P


Jaki robisz na nim build?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:10 
Cytuj  
Nie gadać! Grać :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:12 
Cytuj  
na udyra warto zbierac? ciezki do ogarniecia?

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na udyra warto zbierac? ciezki do ogarniecia?

Może ogarnij jednego championa najpierw ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:17 
Cytuj  
obawiam sie, ze to akurat nie twoj interes czy ogarniam czy nie :)
zadalem proste pytanie :)

no a tak powaznie? :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:25 
Cytuj  
Ciężki. Musisz mieć na uwadze, że on jest tylko melee. Nie ma ani jednego skilla, który byłby w jakiś sposób range ( no może fenix, ale to inna bajka ). Do tego niskie CD oraz specyficzny rodzaj walki.


Plusy -

Dobry jungler, niezły offtank, mocny dmg, bear stance, dobry surviv,

Minusy -

only melee, ta frustracja, kiedy kogoś nie możesz dobić, słabe escape mechanizmy


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:26 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Mendol napisał(a):
na udyra warto zbierac? ciezki do ogarniecia?

Może ogarnij jednego championa najpierw ;)


Mendol robi ten sam problem co ja, kupuje pierdylion championów, i na dobrą sprawę nie ma ani jednego setu run ;p, Udyr fajny wczoraj grałem z ogarniającym graczem, ten jego stun jest w cholere pomocny i jako hero jest dość dobry do tower divingu.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 13:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
obawiam sie, ze to akurat nie twoj interes czy ogarniam czy nie :)
zadalem proste pytanie :)

no a tak powaznie? :P

Pewnie, że nie moja do momentu jak nie zaczniesz ranked grać i będę Cię miał w drużynie :P

P.S. Udyr jest mocny, ale zdecydowanie nie fajny do gry nim na dłuższą metę.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.