mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 16:02 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Kurde wszyscy się reaktywują z wotem. ;)

mam prośbę napisz coś o chinskich heavy. lepsze to on niskich ruskich?

ja mam z 10 czołgów 7-8 tier maxowane zalogi itp t34 do farmy

nie mam siły teraz czytać forów.

mam elite m7 niski tier med usa, warto to pchać? mal byc z tego perszing ale drzewko zmienili


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 17:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Atherius napisał(a):
Kurde wszyscy się reaktywują z wotem. ;)

mam prośbę napisz coś o chinskich heavy. lepsze to on niskich ruskich?

ja mam z 10 czołgów 7-8 tier maxowane zalogi itp t34 do farmy

nie mam siły teraz czytać forów.

mam elite m7 niski tier med usa, warto to pchać? mal byc z tego perszing ale drzewko zmienili


Chinole to trochę przerobione ruskie jak zdążyłeś zauważyć.
110 VIII tieru to odpowiednik IS-3, tylko ma lepszy pancerz a w szczególności bardziej wykręcony przedni dzióbek, za to działko 122mm trochę słabszą celność. Posiada on jeszcze lufkę 100mm, która jest dosyć ciekawa, może nie ma za dużego dmg i peny ale nadrabia szybkostrzelnością. 110-yek zaczyna się pojawiać dużo w ESL i innych turniejach zamiast IS-3 także to już coś mówi o potencjale tego czołgu.
Kolejny IX tier czyli WZ-111 model 1-4, pancerz też lepszy, działko trochę inne, bo już 130mm a nie 122mm jak na IS-8/ST-I, jeśli chodzi o parametry to bliżej mu do 128mm z E-75.
X tier i czołg 113, widuje się tego tak mało, że ciężko sobie wyrobić opinię. Na papierze jakoś mnie nie przekonuje, wolałbym IS-7 albo IS-4, wiadomo ruskie czołgi i zawsze będą błogosławione bardziej niż inne.

Sam chcę dojść do 110-ki, reszta w sumie mnie nie interesuje aż tak bardzo. Za to przerobiłem całe ruskie drzewko do IS-7 i w zasadzie o ile IS, IS-3 są mega czołgami to tyle IS-8 mi już nie sprawiał frajdy, miekki jak kupa, może bardziej zwrotny i wyposażony w dobre działo, ale jednak po IS-3, który potrafił dużo odbić tutaj było lekkie zdziwienie. IS-7 to wiadomo magiczny pancerz i odbija nieraz strzały, które nie mają prawa nie wejść, rykoszety dupą itp. Teraz po zmianie systemu celności jak najbardziej opłaca się grać z tym niecelnym do niedawna działem.
Bardzo ciekawym czołgiem jest za to ST-I w bliźniaczym drzewku ruskich HT, potrafi odbić tyle co E-75 albo i więcej, działo ma z IS-8 także dobra pena i dmg gwarantowane. Ale z kolei ten czołg jest w drzewku wolniejszych HT-ków, mają lepsze pancerze kosztem prędkości. KW-4 można niezłe szopki odstawiać kątując się odpowiednio, jeden z cięższych czołgów do przebicia jeśli stosuje sidescrapping.

Co do M7 to jak najbardziej opłaca się ciągnąć, po nim jest jeszcze failowy T21 ale kolejny T71 to już mistrz na swoim tierze, 6 pestek w magazynku, szybki, mały, zwrotny, scout zabójca. Tylko zalecam dla bardziej doświadczonych graczy, bo jako że to czołg lekki losowania ma bardzo ciężkie. Następny w drzewku to T69, to z kolei med i ma lepsze losowania, dobry konkurent dla amx 50 100 - kultowego czołgu, który potrafi na magazynek rozwalić każdy czołg swojego tieru, został wycofany z ESL 1vs1, bo był po prostu OP.
Wracając do T69 to super czołg, więcej odbija niż 50 100, ma za to mniej pestek o mniejszej penie i dmg, nieraz trzeba trochę złotem posypać jak nas wrzuci na wysokie tiery. Później IX tier i podobna sytuacja co poprzednik, działko nieraz niedomaga, ale ogólnie kozak no i X tier czyli win, czyli pojazd lepszy od AMX 50b.

Tyle w skrócie aka wall of txt. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 18:23 
Cytuj  
bardzo ci dziekuje.

to moze tak.

nam zmaxowany tiger 2 i is3 może oleje chinole i zrobie drugie drzewko ruskich mam max na kv1

m7 pomalutku bo to ciezko idzie i zrobie ruskiego t44 bo juz prawie mam.
prawie mam isu152 i ferdka

i hummela
i te powyższe bede pchal do 10 lub 9 tieru, zalogi mam na każdym z tych czołgów bardzo dobre.
no i usa t34 do farmy wiec już olalem usa heavy na m6 narazie

mam nadzieje że piszę zrozumiale

jeszcze jedno jak mam 3 perki commandera bez six sense to jak najlepiej go zrobić? 3 to max?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 18:31 
Cytuj  
Ogólnie warto iść w ruskie, bo.. to ruskie.
Co do six to ja go robię jako pierwszego, nie umiem już bez tego grać. ;> Bardzo ułatwia życie.
Jak nie masz sixa to sobie przeszkól perki, żeby mieć, bo na serio dużo to daje.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 18:36 
Cytuj  
jak chińskie to takie jak ST-I to kupuje dziś jednak kv1

szkoda że ja tak slabo gram medami. nie mam pojecia jak tym prawidlowo grac, nie chodzi o strzelanie tylko ogolnie o całą strategię meczu


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 18:42 
Cytuj  
U chinoli nie ma odpowiednika ST-I. ;> Tak jak pisałem, najbliżej mu do E-75.
Grając medami sporo zależy od drużyny, jesteś tylko wsparciem, jak HT dają dupy i nie pushują to chuja sam zrobisz. Dlatego medy najlepiej sprawdzają się w plutonach. Ja lubię grać medami, ale wkurzam się właśnie na drużynę, także wolę HT i TD, bo sam mogę coś więcej wskórać.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 18:52 
Cytuj  
Dokladnie, wole liczyc tylko na siebie bo generalnie nie ma co liczyc na druzyne. Ja postawilem na TD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 21:30 
Cytuj  
nie mogę znaleźć info co oznaczają małe białe kropki i gwiazdki (są podczas gry przy ikonach niektórych czołgów w tabeli po prawej i lewej stronie w tabelach, nie są to clan tagi to chyba coś jak który był spotowany albo targetowany albo którego widać na mini mapie)

http://i.imgur.com/VJU71mc.jpg (tu je widać)

myślę że to któryś mod ale nie wiem który używam:

8.6_Distancing_the_camera.zip
DamagePanel_Dellux.rar
DokanInstall_0.6.0.exe
J1mB0_s_Contour_Icon_Mod_v1.24.zip
J1mB0_s_Crosshair_Mod_v1.28.zip
KoreanRandom_colored_2013.06.06.rar
Rabbit-Damage-Panel.zip
WoW_Style_XVM_1.8.2.zip
xvm-4.0.0.zip
xvm-stat-1.5.0.zip

kojarzy ktoś czy mam szukać w opisach modów :P ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 22:44 
Cytuj  
Imo to coś xvm dodaje od siebie, może to być info na temat czołgu, czy ma max lufę/wieżę itp. W czystym xvm tego nie widziałem, ja bym obstawiał jako winnego to -> "WoW_Style_XVM_1.8.2.zip".

Btw moje modziki:

- zoom camera: http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks/camera-mod
- interface: http://worldof-tanks.com/zayaz-battle-interface/
- white corpses: http://worldof-tanks.com/white-dead-corpse-tanks/
- vertical techtree: http://www.curse.com/wot-mods/worldofta ... l-techtree
- vanilla crosshair + timer: http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... rs-for-86/
- no intro video: http://wot-shot.com/no_intro_video/
- clock in hangar: http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks/clock-hangar
- Accurate Damage Indicator: http://www.curse.com/wot-mods/worldofta ... -indicator
- scope shadowe remover: http://www.curse.com/wot-mods/worldofta ... ow-remover
- xvm (+bliblioteki dokana ofc) się przydaje, niektórzy w ogóle nie używają, żeby się nie sugerować do końca statami itp.

Od razu zaznaczam, must have mod to dla mnie tylko i wyłącznie zoom camera, daje w chuj przewagi nad kimś, kto go nie używa. Reszta modzików to imo kosmetyka, celowniczki, hudy itp. to bardziej dla upiększania.
Jak ktoś w miarę newb to polecam skórki, sam używałem ze stronki wotdb.info, po kilku tysiącach bitew już w miarę pamiętam i wywaliłem. ;>
http://images.pub.goha.ru/games/wot/goh ... s0.8.6.exe

Są też różne mody na ułatwienie rozgrywki np. usuwanie drzew, jakieś markery po strzałach itp. ale ja nie chcę kusić losu i prosić się w razie co o bana, chociaż szansa wykrycia jest imo bliska zeru. ;>


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 9 lip 2013, 23:03 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 23:01 
Cytuj  
nie, bo to pojawia się po zespotowaniu albo czymś. na początku meczu nie ma tego nikt, potem niektórzy dostają kropki i gwiazdki i to się zmienia.
poczytam o tym wowie to pewnie jest w tym faktycznie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 23:04 
Cytuj  
Dopiero jak zespotujesz to xvm ewentualnie może odczytać takie info, inaczej to byłby jakiś hax, który by ściągał dane z serwera. ;>
Ogólnie goły xvm pokazuje za pomocą znaków ' i - (czy jakoś tak) właśnie info odnośnie czy czołg ma stock wieże czy nie, także to raczej o to chodzi. W tym wypadku na stałe zaznacza tą informację na liście, bo standardowo widać ten znaczek tylko na jadącym czołgu, przy nicku.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 23:08 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Dopiero jak zespotujesz to xvm ewentualnie może odczytać takie info, inaczej to byłby jakiś hax, który by ściągał dane z serwera. ;>

myślę że to jest to co wynika z minimapy :P ale ja się nie znam. poczytam w opisie tego moda

dzięki za listę modów kilka dodam


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 08:55 
Cytuj  
te kropki w XVM to najprawdopodobniej to czy już ten czołg został spotnięty

*

Posty: 156
Dołączył(a): 13.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 09:09 
Cytuj  
Tak te gwiazdki znikają w momencie kiedy czołg zostanie gdzieś wyspotowany. Czasem się przydaje bo jesteś w stanie przewidzieć co się kryje w krzaczorach na twojej flance ;)

Co do modów to polecam paczkę AIOMOD. Tylko potrzebne rzeczy bez zbędnych wodotrysków zaśmiecających ekran.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 11:58 
Cytuj  
W mojej konfiguracji XVM na minimapie pozostają szare ikonki czy kropki ostatnich lokalizacji czołgów, które zostały wyspotowane i znikły. Raczej przydatne. Konfiguracja demon2597 z forum ru

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 12:07 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
W mojej konfiguracji XVM na minimapie pozostają szare ikonki czy kropki ostatnich lokalizacji czołgów, które zostały wyspotowane i znikły. Raczej przydatne. Konfiguracja demon2597 z forum ru

też to mam na minimapie, przydatne.

co do znaczków przy ikonach
przy ikonach pojawiaja sie kropki jak jest zespotowany i wiadac go aktualnue na mapie, jak juz nie widac jest gwiadka, jak znowu widac jest kropka. moim zdaniem to przydatne bo zawsze moze vyc kilka identycznych czolgow i wtedy wiadomo ze jakis kampi.

aiomod zamieniłem na mniejsza ilosc indywidualnych modow - lista wyzej dodalem no intro i no scope shadow


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 14:56 
Cytuj  
ktorego zoom moda uzywacie? w tym co podal atherius ludzie pisza w komentach, ze srednio im dziala i freezuje gre.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 17:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ktorego zoom moda uzywacie? w tym co podal atherius ludzie pisza w komentach, ze srednio im dziala i freezuje gre.

8.6_Distancing_the_camera.zip

https://docs.google.com/file/d/0B2oZsjY ... cslist_api

to link do mojego dysku z tym zipem

no scope shadow tez mam inny bo jego link jest nieaktualny

https://docs.google.com/file/d/0B2oZsjY ... cslist_api

nie wiem jak działają te linki bo na google drive tylko takie śmieci trzymam do gier


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 21:13 
Cytuj  
ale macie clusterfuck na ekranie , poza zegarkiem w garazu i zooom out cala reszta to crap srsly
zooom out czasami poprawia ogarniecie w tym co sie dzieje ale i tak mapka > all

te pseudo pr0 mody
biale trupy zeby lepiej sie odznaczaly od tla ? srsly jaki pr0 plejerem trzeba byc zeby to wykorzystywac :D

albo liczniki zapierdalajace z dokladnoscia do setnej czesci sekundy ile jeszcze zostalo to kolejnego strzelu lol
wkurwialo by mnie to bardziej niz latajacy komar obok ucha

btw, desh , linki nie dzialaja , pisze ze nie mam uprawnien, widocznie masz jakies ustawienia prywatnosci for friends albo co


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 21:23 
Cytuj  
już zmieniłem na dostęp publiczny, w telefonie nie było opcji a usypiałem dzieci :D


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.