mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 20:56 
Cytuj  
Ja mam kumpla, który to samo powie o swoim ajfonie, że zajebista precyzja i gra tak samo precyzyjnie jak na zwykłym padzie czy myszce. :P
Nie ma co dyskutować, każdy ma swoje zdanie i bez sensu przekonywać do swojej racji, bo to nic nie da..


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 20:58 
Cytuj  
przy zachowaniu tej samej szybkosci: mysz bedzie bardziej precyzyjna
przy zachowaniu tej samej precyzji: mysz bedzie szybsza.
wniosek: na PC gra sie lepiej w fps-y bo kontroler pozwala na wiecej.

Teraz chyba nawet ty zrozumiesz.
I nie, nie twierdze, ze nie mozna miec fun-u grajac na konsoli.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:01 
Cytuj  
condodiser - rozrywka na PC będzie jedynie szybsza.
Daj przykład tego "więcej". Walniesz 2 headshoty w ciągu 0.2s? A na konsoli walniesz 2 headshoty mieszcząc się w 0.6s? Gdzie tu więcej?
I dlaczego szybciej = lepiej? (pytam po raz który?, niech ktoś policzy).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:06 
Cytuj  
Kanapowiec i tyle. Ludzie na konsoli siadaja przed nia by poszczelac 30 minut i tyle. Ludzie kuzwa latami grali w Quake czy CS, ktore posiadaja ogromny learning curve. Czego gry na konsole nie posiadaja. Nauka celowania, movementu, map (niemal co do pixela), broni, taktyki, teamplaya, samo doswiadczenie i czas spedzony w grze miedzy innymi na mierzeniu sie z innymi rywalami, znajomosc spawnow itp. itd. I tak po czesci szybciej=bardziej skillowo. A jesli myszlisz, ze w takim quake nie ma taktyki to sie mylisz. Osoba grajaca w Quake z latwoscia wskoczy do np. CoDa, jeszcze pewni tego samego dnia. Za to ktos grajacy w CoDa nie wskoczy sobie i nie zacznie ownic w Quake. Esencja fpsow jest Aim, fani "realistycznych" fpsow maja najwiekszy problem z graniem w inne fpsy.

Masz w dupie esport, ale to tam spotykaja sie najlepsi z najlepszych graczy i oni determinuja co jest skillowe. A niektore gry nie są skillowe wcale, sluza do od tak sobie postrzelania.

Grales kiedys w ogole w Quake, ET, CS? Albo cos w teamie na sluchawkach?

PS. jak jestes taki fan realizmu, to jaka gra na konsole taka jest?


_________________
.


Ostatnio edytowano 14 lut 2013, 21:09 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:06 
Cytuj  
dobra, kurwa poddaje sie.
Tak pad jest lepszy od myszki do grania w fps-y...



pod warunkiem, ze pad jest podlaczony, a myszka odlaczona :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:13 
Cytuj  
candodiser - coś takiego napisałem? W którym miejscu? cytnij z łaski swojej.

Założmy jest meczyk 5 vs 5 w jakimś tam Modern Warfare. Gramy na PC.
Wybiega na nas 3 gości, których kladziemy w 0.8s, nie zdążyli się odwrócić (pewnie jakby któryś z nich dysponował sterowaniem myślowym to by zdążył - ale wszyscy grają na mysz/klawiatura).
10min mecz kończy się wynikiem - 50 zabitych, 12 deadów - niezłe ratio.

Drugi meczyk Modern Warfare. Tym razem w wersji konsolowej.
Wybiega na nas 3 gości, których kładziemy w 1.5s, nie zdążyli się odwrócić (pewnie jakby któryś z nich dysponował klawiaturą/myszką to by zdążył - ale wszyscy grają na padach).
10min meczyk kończy się wynikiem 25 zabitych, 6 deadów - niezłe ratio.

Wytłumaczcie, dlaczego meczyk numer jeden (*ten na PC) jest zdecydowanie lepszy, a na padach nie da się grać w FPS-y.

rotfl? :D


Ostatnio edytowano 14 lut 2013, 21:19 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:17 
Cytuj  
FPSy ucierpialy przez konsole bo:

- Od Halo1 w wiekszosci gier mozna nosic glowna bron i sidearm. Ewentualnie rifle, special i sidearm. Dlaczego? Bo na padzie jest za malo guzikow. W miedzyczasie na PC standardem bylo 1-9. Patrz Half-life, quake.
- Z racji tego ze celuje sie wolniej i obraca sie wolniej, to przeciwnicy i poziom trudnosci musza byc do tego dostosowani. Tak wiec rozgrywka jest dostosowana do konsoli, a PC cierpi dlatego, ze portuje sie 1:1. Chyba ze danemu studiu pozostaly resztki godnosci.
- Dlatego ze generalnie rozgladanie sie na padzie dlugo zajmuje (jest nudne), to zniknely rozbudowane mapy, gdzie trzeba bylo szukac wyjscia, biegac w lewo i prawo po klucze i poprostu sie odnalezc. Na padzie sie spoko idzie do przodu i bierze zakrety 90'. Pionowe rozgladanie sie jest malo uzywane.
- Zarzadzanie jakims inwentarzem (Systemshock2) jest w ogole nie do pomyslenia, bo 2 szybkie klikniecia zmieniaja sie w tryb kursora i bez kursora i jezdzenie w lewo i prawo po ekranie.
- Cale interfejsy sa budowane pod kontroler, ograniczane sa opcje poprzez brak guzikow. Nie mowie juz o grafice.
- Tricki typu rocketjump sa praktycznie niemozliwe na kontrolerze.
- Znaczne gro tytulow ma chest-high walls i jest klonem gears of war jesli chodzi o gameplay. Nawet taki uncharted..

Jeszcze troche tego jest, niechaj ktos cos dorzuci ;-)


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:19 
Cytuj  
zebys wiedzial, ze rotfl


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:20 
Cytuj  
elekwencja = 0 czy po prostu brak argumentów? :lol:

sorry Nestor - totalny stek bzdur.


Ostatnio edytowano 14 lut 2013, 21:22 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:21 
Cytuj  
1. mecz: to nie bedzie banda randomow, tylko ludzie grajacy w ligach. Akurat w przypadku MW1 na promodzie, czego nie ma na konsoli. Jest to mod balansujacy rozgrywke. Sęk w tym, ze gracze na pc nie beda po prostu wybiegac i strzelac byle co tylko beda mieli to obmyslone. w MW gra sie byc rozbroic/zaplantowac bombe, nie dla ratio k/d.

2. nie ma competitive support, gra jest niezbalansowana, uzywaja perkow i killstreakow co powoduje, ze taka gra jest dla retardow i mija sie z celem. Gracze uzyci w tym meczu to najczesciej zwykle randomy. Wiekszosc elementow w Modern Warfare jest zjebana, a gra zabija czesto zamiast gracza.

Wylaczajac kontroler, same gry na pc są bardziej skillowe od tych na konsoli. i tak, rotfl. Piszesz bzdury masakryczne. dlatego tacy ludzie jak Ty zjebali moj gatunek gier.

Odpowiedz mi w jakie fpsy grasz/grales i czy grales w Quake, ET, CS. I wskaz mi realistycznego fps na konsole.

Jedyna osoba, bez doswiadczenia co pierdoli glupoty jestes Ty mark.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:24 
Cytuj  
Highlander - nie interesuje mnie e-sport, nie interesują mnie ligi, pro-mode, nie interesuje mnie otoczka, puchary, trofea. Mnie interesuje samo granie, dla funu, dla przyjemności. Nie bierzmy pod uwagę tego, jak się bawi/pracuje (bo oni chyba za to dostają kasę) 0.0001% graczy, bo to nie ma ŻADNEGO znaczenia. Też nie doczytałem do końca.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Wytłumacz mi dlaczego SZYBCIEJ = LEPIEJ?


candidoser napisał(a):
BO KURWA NAJCZESCIEJ KTO PIERWSZY WYCELUJE I STRZELI TEN ZYSKUJE PRZEWAGE I WYGRYWA. JA PIERDOLE.


Mark24 napisał(a):
I dlaczego szybciej = lepiej? (pytam po raz który?, niech ktoś policzy).


najwyrazniej skleroza, bo czytac chyba umiesz.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 21:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Highlander - nie interesuje mnie e-sport, nie interesują mnie ligi, pro-mode, nie interesuje mnie otoczka, puchary, trofea. Mnie interesuje samo granie, dla funu, dla przyjemności. Nie bierzmy pod uwagę tego, jak się bawi/pracuje (bo oni chyba za to dostają kasę) 0.0001% graczy, bo to nie ma ŻADNEGO znaczenia. Też nie doczytałem do końca.

w ClanBase w CoD2 jest rozgrywanych 5k meczy 5vs5 w miesiacu. grajacy tam gracze nie maja z tego ani centa. Myslisz, ze czemu graja jak nie dla funu?

Ja mam najwiekszy fun z grania competitive w fpsach. Tak, dla funu. Bo lubie komus zruchac dupe na zbalansowanej arenie do tego dostosowanej.

Pieniadze dostaje moze z 16 najlepszych druzyn w danej grze. W CoD2? Raczej juz nikt nie placi, bo nie ma lanow, to pewnie i nie ma sponsorow.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 23:30 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Wytłumacz mi dlaczego SZYBCIEJ = LEPIEJ?


candidoser napisał(a):
BO KURWA NAJCZESCIEJ KTO PIERWSZY WYCELUJE I STRZELI TEN ZYSKUJE PRZEWAGE I WYGRYWA. JA PIERDOLE.


Mark24 napisał(a):
I dlaczego szybciej = lepiej? (pytam po raz który?, niech ktoś policzy).


najwyrazniej skleroza, bo czytac chyba umiesz.


twoja odpowiedz człowieku jest do dupy.
Na konsolach ludziska grają z IDENTYCZNĄ prędkością baranku bo wszyscy grają na padach. Na PC-tach wszyscy celują przy pomocy myszy.
Jak nie potrafisz zrozumieć pytania to prostu debilu daj sobie spokój.
Pytałem dlaczego deko szybsza rozgrywka na PC jest lepsza? NIE PYTAŁEM czy sterowanie przy pomocy myszką jest szybsze, czy daje przewagę, czy ktoś kto pierwszy wystrzeli wygra. Zawołaj rodziców nich ci to wytłumaczą.

Highlander - przyjąłem do wiadomości, w ogóle mnie to interesuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 23:39 
Cytuj  
Chocby z powodu istnienia takich lig o pietruszke poziom i trudnosc danej gry jest o wiele wieksza.

Odpowiem jak Ty, w ogole mnie to nie interesuje (bo jestes zwyklym lamerem), gowno wiesz o fpsach, gdy ja Cie o cos pytam nie odpowiadasz, zachowujesz sie jak ignorant, to Ty jestes zaslepiony. My potrafimy docenic plusy konsol czy pada. Cokolwiek bysmy ni napisali z uporem osła będziesz trwal przy swoim i odpisywal tylko "debilu" itp. Mimo, ze bazuje na o wiele wiekszym doswiadczeniu i ilosci godzin przeganych w fpsy, nie przekonam Cie, wiec tkwij sobie w bledzie. jak pisalem, w pewnych kategoriach pad bedzie lepszy, w innych mysz, i tyle. Nie mozna przedstawic jednego czy drugiego kontrolera jako ten lepszy po calosci.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lut 2013, 07:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
twoja odpowiedz człowieku jest do dupy.

Sila twoich argumentow jest powalajaca :lol:
Mark24 napisał(a):
Na konsolach ludziska grają z IDENTYCZNĄ prędkością baranku bo wszyscy grają na padach. Na PC-tach wszyscy celują przy pomocy myszy.

Masz cpt obvious wybierz sobie cos
Mark24 napisał(a):
Jak nie potrafisz zrozumieć pytania to prostu debilu daj sobie spokój.

masz siebie samego jako odpowiedz:
Mark24 napisał(a):
elekwencja = 0 czy po prostu brak argumentów? :lol:



Mark24 napisał(a):
Pytałem dlaczego deko szybsza rozgrywka na PC jest lepsza? NIE PYTAŁEM czy sterowanie przy pomocy myszką jest szybsze, czy daje przewagę, czy ktoś kto pierwszy wystrzeli wygra. Zawołaj rodziców nich ci to wytłumaczą.

No patrz, a jeszcze kilka postow wstecz krzyczales, czemu szybsze=lepsze. Sprawa dotyczy kotrolerow, a ty chcesz teraz jeden z nich wykluczyc? Fajnie masz.
A odnosnie rodzicow to coz, mam nadzieje, ze twoje dzieci bardziej wrodzily sie w mame niz tate.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2013, 08:05 
Cytuj  
Highlander wytłumacz mu o co mi chodzi please...


Ostatnio edytowano 15 lut 2013, 08:06 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 lut 2013, 08:06 
Cytuj  
krzyzyk ci na droge palancie:P

niezly edit zapodales:) No i miales mnie zignorowac.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2013, 09:24 
Cytuj  
Wyścigi Gokartów są tak samo skillowe jak F1, bo mimo, że są wolniejsze, to wszyscy jeżdżą z taką samą prędkością!!~

Także mała prośba - nie cytujcie tego idioty jak nie musicie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2013, 09:25 
Cytuj  
Ja jeszcze przypomne pytanie Higha ktore zadawal kilka razy:
Highlander napisał(a):
wskaz mi realistycznego fps na konsole.

Bo czytajac marka mam wrazenie ze dzieki padowi realistyczne fpsy (ktorych realizm polega tylko na tym ze gra sie na padzie, bo przeciez pad idealnie odzwierciedla ruchy zolnierza) znajdziemy tylko na konsolach, a na pecetach same cyrkowe fpsy... :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.