mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 22:56 
Cytuj  
Nasle shadhuna na to forum ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 22:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakis sprawdzony build i porady? :)

To zależy, z reguły doran ring (do trzech pierscionkow jak idzie bardzo zle) -> rush rabaddona przeplatany z sorc butami -> abyssal -> banshee's veil

Summonerki - ghost i ignite. Ignite to jest niestety must have do naszego combo (dzis musialem wziac exhaust, bo nikt inny nie wzial i tragicznie mi sie gralo). Ghost dlatego ze jak biegne na gank/kogos gonie - lepiej wrzucic ghost niz marnowac mane jak sobie nastackujemy ulti.
Z reguły zadaniem kassy jest wykluczenie nukerow z teamfightow. w przypadku team fightach NIGDY nie wchodz z ulti (chyba ze Twoj team miazdzy przeciwnika), bo od razu focus na ciebie poleci i zlozysz sie szybciej niz zejdzie stun/silence, harassuj silencami, drugi skill korzystaj do nastackowania trzeciego swojego skilla i jak wbijasz w przeciwnika pamietaj o szybkim silence + 3 skill.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 23:06 
Cytuj  
kikas napisał(a):
rabbon ostatnim itemem, myślę że wszystko w porządku, na dodatek Kass ma "wbudowany" flash, po co mi dodatkowy, natomiast Void Staff to nie jest "must have" item dla casterów wszelakiej maści...


budowanie czegokolwiek core przed rabaddonem jest totalna pomylka - zero dmgu sie robi w okresie kiedy to wlasnie ap carry moze najlepiej sie spasc.

i co z tego ze ma wbudowany flash? na 1lvlu ulti ma 6s cd - dive into tower, kill, flash spowrotem. juz nie mowiac o podwojnym gap closerze - tak samo to dziala u tristany czy eza.

ofc ignite to jest taki opcjonalny spell, ale zdecydowanie najlepszy dla wszelkiej maski casterow, ale wiadomo ze jak kompozycja teamu pozostawia wiele do zyczenia to warto brac co innego.


co do voidstaffa - przy 50resista(co jest praktycznie minimum - wartosc z runkami) voidstaff boostuje dmg o 18%, przy 100 resista o 27%(ofc jesli mamy masterysy na 15% spell pena) - podaj mi item, ktory daje podobny gain przy takich kosztach pomijajac rabadona biorac pod uwage to mimimum 350ap i to ze ten item progresuje wraz z gra.



PS. co to za moda na streamach lola, ze kazdy musi miec maly kwadracik z cama gdzie mozemy raczyc sie morda grajacego :<?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 23:27 
Cytuj  
Rabbadon, AS, VS, BV - core items.


Ja długo goniłem z Ignite i Clarity, ale potem doszedłem do wniosku, że nie warto. Flash to jest to, co potrzebuje każdy caster ( no, może vlad nie, ale... ) i nie ma co się czarować. OFC mid, i na 6 imba ganki. Zaczynasz z pałką do many i składasz łezkę. Potem rush na czapkę i buty. Mozesz wrzucić gdzieś pomiędzy jednego dorana, jak masz problemy z tym i owym.

Zwykle w lategame ma combo za to 1000, 1200, więc nawet nieźle. Jak grasz takie zywkłe gry, to nukuj co popadnie, najlepiej z 1500 hp, nie patrząc czy carry/support/mage, bo największy fun w tedy. Rankedy to inna bajka.

A i znalazłem ( sorry za wagę ):

Obrazek


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 00:49 
Cytuj  
@up - powiedz mi jego E skill... trzeba go ładować innymi skillami, nie ma innej opcji na to żeby go szybciej podładować? Bo moim zdaniem to on ma dość duże CD i ciężko jest wbić to E do killa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 01:25 
Cytuj  
E się ładuje od wszystkich spelli w twojej okolicy, twoich, przeciwnika i przyjaciół.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 07:27 
Cytuj  
E laduje sie blyskawicznie na dobra sprawe.

ulti warto stackowac? czy zostawiac sobie zawsze jako zapasowego flash'a ewentualnie na 'dobicie'?
zauwazylem, ze za duzego dmg nie robi.
jak wyciagnac 1000dmg? :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 08:15 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nasle shadhuna na to forum ;[


Puste obietnice to wiesz gdzie.... :<


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 08:32 
Cytuj  
ok wyglada to niezle.
pytanie czy w late game kassadin jest rownie przydatny co wczesniej?
bo sam silence i slow sa oczywiscie dobre, ale jak z dmg?

aha i jakie runki? bo kazdy co innego wypisuje.

warto w ogole brac seale pod hp? 97hp na 18 poziomie to jakis szal nie jest.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 08:48 
Cytuj  
Ma ktos też problem żeby połączyć się z czatem w LoLu?

Restartowałem już parę razy i PC i LoL i nadal nie chce mnie połączyć -_-


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 09:09 
Cytuj  
Kurwa ale jestem ostatnio mega trollowany. Gramy sobie wczoraj 4v5, bot dostaje takie baty że ja pierdole, ale puszują non stop wiec jako jungler nie moge gankowac i im pomoc... środek daje dupy, ale pomagam mu i gankuje ile wlezie, top to samo 10min i mamy 3/15 grając 5v4... odbijamy się do 15/15 ale zajebałem 2 triple kille, gre przegrywamy bo ludzie zamiast chodzić jak drużyna latają i farmią lany keidy mają full build, a kiedy mówię co myślę to kurwa grożą mi raportami... na 6 ostatnich gier 4 wyglądają tak samo z wyniku 3/0, 8/3 w statach kończe z 3/7, 11/13 itd zero kurwa ogara Ci ludzie mają :/
Jak proszę o engage to tank się boi, jak prosze żeby zostali w krzaku to jakiś debil z niego puszcza skilla i już widzą gdzie jesteśmy :/ Już nawet przestałem zlewać jak przegrywamy i staram się podciągnąć te gry, ale kurwa no nie ma jak z takimi trollami.
Najlepsza akcja wczoraj zajebałem triple kill i zostaje nas 4v2 w tym u nich mf na poziomie 5, my 13-16 a ta banda debili się wycofuje i farmi jungle...

P.S. Mendol kasadin w late game to jest straszna rzeźnia wszystkich carry na 2-3 hity ma, robi tam niezłą rozpierduchę, ale jest trudny do ogarnięcia, polecam coś łatwiejszego ;)


Ostatnio edytowano 1 wrz 2011, 09:11 przez DirectC, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 09:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ok wyglada to niezle.
pytanie czy w late game kassadin jest rownie przydatny co wczesniej?
bo sam silence i slow sa oczywiscie dobre, ale jak z dmg?

aha i jakie runki? bo kazdy co innego wypisuje.

warto w ogole brac seale pod hp? 97hp na 18 poziomie to jakis szal nie jest.


dmg ma on calkiem syty caly czas - jego skille maja calkiem dobry przelicznik AP.

co do runek to typowe dla kazdego castera poza ryze - Kwinty na flat 6AP, czerwone na magic penetration, zolte na armor, a niebieskie na AP per lvl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 09:18 
Cytuj  
direct przestan juz serio :)
sam decyduje czym chce grac, a tutaj pytam o porady.
bo o dziwo wiekszosc z was, oprocz pierdolenia glupot, pomaga bardziej niz np. mobafire :)
takze, jak zadaje pytanie to albo odpowiadaj albo daruj sobie te teksty bo srednio to zabawne :)

jakie flat ap? :P

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 09:25 
Cytuj  
plaskie AP - czyli kwinty ktore daja bodajze 5.85 ap.


mi tez lol nie dziala a znajomemu tak. mnie nawet strona sie nie laduje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 09:31 
Cytuj  
hm i to sie oplaca? nie lepiej wiecej magic penetration?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 09:38 
Cytuj  
mpen zazwyczaj bierze się czerwone i to wystarczy.

Jak grasz wieloma różnymi czampionami, to lepiej hp wziąć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 09:42 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
plaskie AP - czyli kwinty ktore daja bodajze 5.85 ap.


mi tez lol nie dziala a znajomemu tak. mnie nawet strona sie nie laduje.


4.95 ap quintessence dają.

Dobra na forum widzę że trochę ludzi ma ten sam problem a Riot ofc ma to w dupie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 09:56 
Cytuj  
no wiec pytanie co lepsze.
5ap czy armor penetration?

kurde ten darth vader mi sie podoba :) ale fakt, trzeba troche potrenowac.
ale wjazd z ulti silence i slow sa git :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 10:16 
Cytuj  
Magic penetration!

Wystarczy, że red będziesz miał pod MPen, da Ci to coś na poziomie bodaj 9 MPEN. Składasz buty do magić pen i masz 30, a to już wystarczy na early/mid game, bo później i tak robisz Void Stafa + twoje masteries i już masz wystarczający dmg.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 10:24 
Cytuj  
no z red mam 8.5 magic penetration.

czyli esencje ladowac teraz w ap czy hp?

i czy da sie zlozyc na jednej stronie runki dla garena, xina, tryndy?
czy lepiej jakos to podzielic?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.