mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:39 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
1. Nikt wam nie kaze kupowac SC2


Moja mama piecze smaczne ciasta.

raggnarok napisał(a):
2. Jak nie podobala wam sie opowiesc w SC1 to nie nasza wina


Podobała się, ale z tego co na razie widać Blizzard po takim czasie jedyne co potrafi to odgrzewać stare kotlety, no ale zobaczymy w praniu.

raggnarok napisał(a):
3. Trailer zajebisty


Moim zdaniem słaby

raggnarok napisał(a):
4. Gdzie tam wdzisz Kabraxis ujecia na enginie gry? Jesli tak jest to jestem w siodmym niebie, bo wyglada to zajebiscie imho


Wszystko oprócz znanych wcześniej renderów to engine gry.

raggnarok napisał(a):
5. Ocenianie gry na super produkcje po trailerze oczywiscie jest bez sensu
6. Ocenianie gry na zjebana produkcje po trailerze oczywiscie jest bez sensu


No shit Sherlock.

raggnarok napisał(a):
7. Jesli trailer streszcze w jakis sposob fabule kampanii to jest zajebiscie - mamy Kerrigan, mamy Zerathula, mamy jakies kosmiczne ruiny moze powiazane z Xel'Naga. Fabula bedzie imho git.


No, brakuje jeszcze tylko smutnego pożegnania jakiegoś towarzysza, flagi amerykańskiej i zapowiedzi, że to dopiero początek.

raggnarok napisał(a):
8. W retailu bedzie wiecej takich przerywnikow! *drool*



Czekam z wypiekami na twarzy.

raggnarok napisał(a):
9. Wtorna strategia... Kabraxis, napisz prosze, czego dokladnie bys oczekiwal od SC2, naprawde jestem ciekaw.


To do Kabraxisa ale nadajemy na podobnych falach więc powiem że zapewne czegoś co usprawiedliwiałoby kosmiczne pieniądze wydane na produkcję i jedną z najwyższych jeżeli nie najwyższą cenę za grę na PC w ostatnich latach.

raggnarok napisał(a):

Reasumujac: wychwalanie SC2 czy tez pisanie, ze gra smierdzi, jest wtorna i w ogole jest zupelnie bezproduktywnym flejmowaniem.


Nie śmierdzi, jest wtórna, jeżeli cudze zdanie jest dla ciebie nie do przyjęcia to pasujesz do stereotypu "pieska Blizzarda"

raggnarok napisał(a):
Filmik rzadzi na standardowym Blizzardowskim poziomie i zapowiada fajna, pokrecona fabule w zajebistym universum. Kropka.


Filmik poniżej standardowego blizzardowskiego poziomu i zapowiada nudne, przegadane romansidło w sztampowym kosmicznym uniwersum. Kropka.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 00:49 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:40 
Cytuj  
* przytula razotha* juz dobrze, dobrze wykrzycz to z siebie i idz do lozeczka jutro poczujesz sie lepiej

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:46 
Cytuj  
Słabe, poćwicz jeszcze.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:47 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No ale najlepiej jest przecież drame skręcić i wyzwać gościa którego film wgniótł w krzesło od piesków blizzarda. Kabraxis, chyle czoło że dalej trzymasz poziom dramatu i flamu w temacie blizza, ale weź już kurwa skończ bo żałością bije.


Zaloscia bije pisanie ze gra bedzie najlepsza gra na PC EVER bo obejrzales zajebisty 2minutowy trailer, ktory do tego zalatuje kiczem i troche kupa. Wez sie pierdolnij glowe na rowni z Vercinem bo zal czytac.

Mozecie napisac DLACZEGO wam sie ten film tak podoba? Bo ja moge napisac ze 3 strony dlaczego jest chujowy. Ze strony pieskow blizzarda widze jak zwykle: "Blizzard nie wydaje slabych gier" i "To jest zajebiste i koniec".

Kto tu jest zalosny lol? No i ofc zawse gdy ktos skrytykuje Blizza przylatuje Vercinek, ktory chyban awet nocnik ma z logo Blizzarda. I rzuca swoimi standardowymi od 3 lat takstami o frustracji i o tym ze ofc Blizz slabych gier nie robi.
Dajcie spokoj nawet nie widze sensownego poziomu fanbojkow zeby naprawde zaczac z kims dyskutowac o poziomie gier Blizzarda. Czekam moze ktos jeszce przylezie. :)

PS. Jesli ktos mi powie ze w tym trailerze widac te 100mln baksow wlozonych podobno w gre to go wysmieje. zwlaszcza porownujac z innymi trailerami, czesto duzo tanszych gier.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 00:50 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:50 
Cytuj  
Ojej a tak sie staralem:| Naprawdem chcialbym wam jakos pomoc.
Moze zalozcie takie kolko anonimowych haterow blizzarda?
Spotkacie sie kazdy wstanie i powie cos w stylu " czesc chlopaki, koledzy z internetu mowia na mnie kabraxis i nienawidze blizzarda"
A pozniej bedziecie mogli godzinami rozmawiac o odgrzewanych kotletach, slabych cinematicach , chujowym gameplayu i o tym jak nienawisc do blizarda wplywa na wasze zycie seksualne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:53 
Cytuj  
roball napisał(a):
Filmik jest slicznie przygotowany, klimatyczny i z pierdolnieciem. Czego chciec wiecej od trailera do gry? Jak spodziewales sie trailera do titanica2, ktory bys ogladal ze lzami w oczach to chyba ty sie powinienes jebnac w glowe.

To ja chyba w innego SC1 gralem, bo to jest klimat jak z holywoodzkiego filmu SF a nie ze Starcrafta. Plus chwilami dokladnie to wyglada jak trailer do Titanica 2 czy innego gowna - patos i niewidoczne ale obecne duchem powiewajace amerykanskie flagi sa az nazbyt widoczne.

Ja naprawde probuje sie przekonac do nowych gier Blizzarda ale chyba juz wyszlem z wieku w ktorym najlepsza potrawa sa zrobione w 15minut, odgrzewane frytki.

"Spotkacie sie kazdy wstanie i powie cos w stylu " czesc chlopaki, koledzy z internetu mowia na mnie kabraxis i nienawidze blizzarda""
Nie. Bo wole tutaj wkurwiac ciebie. I smiac sie coraz bardziej z kazdym twoim kolejnym postem, bo niepotrafisz napisac nic sensownego oprocz wycieczek personalnych. Poprostu jestes debilem.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 00:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:53 
Cytuj  
Ale tez nie uwazasz, ze wasz whining jest tez zupelnie bez sensu? Narzekacie i narzekacie bez zadnych podstaw. Razoth juz wie, ze to bedzie kosmiczne romansidlo, chociaz o fabule nie wiadomo zupelnie nic, poza tymi szczatkami z tego trailera, a ty juz wiesz, ze to bedzie wtorna strategia nie majac zadnych podstaw do takich sadow. Takze nie najezdzajcie na Vercina czy Soba, bo robicie dokladnie to samo co oni, tylko ze na drugim biegunie...
Hipokryzja more?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:56 
Cytuj  
Ale nie rozumiem po co probujesz przekonac cala reszte swiata ze gry blizzarda sa chujowe?
Nie podobaja ci sie nie grasz, nie bedziesz grac a tracisz tyle czasu i energi na nie mimo to.

no i masz racje ze moje teksty sa standartowe.
Wy probujecie wmowic nam ze jesli to sie komus podoba to autmatycznie oznacz ze jes pieskiem blizzarda to ja stosuje ta sama taktyke tylko w druga strone skoro ci sie nie podoba to jestes zaslepionym haterem.
Tylko chcialem zauwazyc ze to ty zaczynaszzawsze dyskusje w tym stylu.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 00:59 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:57 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
a ty juz wiesz, ze to bedzie wtorna strategia nie majac zadnych podstaw do takich sadow.


Gralem w Bete i ogladalem filmiki z gameplayu Single? Ofc ze to nie to samo co granie "na zywo" ale jakas podstawe mam.
To co zobaczylem jest poprostu.. chujowe. :)

"Kabraxis wez sobie zaloz thread sc2 hate, czy moze lepiej Blizzard hate i idz tam wyplakiwac swoje smutki. O ile sie nie myle to jest thread dla ludzi ktorzy sie jaraja sc2 i beda w to grac, zachowujesz sie jak mareczek w threadzie o xboxie, z ktorym tak zaciekle walczyles."

Dobra. W sumie nie bede wam topica rozpierdalal.
Tak wiec SC2 jest CHUJOWY. KKTHXBYE.
Juz nic nie bede pisal do premiery. :)


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 00:59 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:58 
Cytuj  
My nie whinujemy, my komentujemy pisząc spokojnie co nam nie pasuje. Co chwila ktoś próbuje na nas wjechać bo mu się nie podoba nasze zdanie i nie rozumie idei forum DYSKUSYJNEGO. Razoth nic nie wie, napisałem na co się zapowiada na podstawie tego trailera + znanych mi spoilerów dotyczących fabuły.

A to, że strategia jest wtórna to wiadomo, hmm, od momentu rozpoczęcia bety? Można było grać w najważniejszy element tej gry przez parę miesięcy + zapowiedzi Blizzarda dotyczące kampanii single?

Chociaż muszę tutaj się zgodzić i poprosić Kabraxisa żeby przeprosił, w końcu ile znasz gier których kampanie podzielono na 3 części i chce się je sprzedać jako oddzielne gry?

roball napisał(a):
O ile sie nie myle to jest thread dla ludzi ktorzy sie jaraja sc2


Mylisz się. To jest thread dla ludzi którzy chcą powiedzieć cokolwiek na temat Sc2. Jak jest o czym słodzić to słodzę, jak coś jest słabe to piszę, że jest słabe.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 01:00 
Cytuj  
Kabraxis. Muzyka jest iście filmowa, animacje postaci, szybkośc prowadzenia akcji na tym trailerze mnie sponiewierała. Coś tam wspominałeś o jakimś renderze, może ubierz okulary i mi pokaż w którym momencie bo coś zauważyć nie mogę. A nawet jakbym był, to leje na to.

Kerrigan i Raynor, oprócz tego że widziałem jak trzymał jej zdjęcie, nie widziałem jakiś scen żeby miłością ociakała. Widziałem koks marine'a, gościa z dredami którego próbuje sobie przypomnieć (Duran?), zamienioną Kerrigan która głaszcze hydre, trochę klimatu polityczno-starcraftowego i miażdżącą akcję.

Pewno nie grałeś w 1 i nie masz zielonego pojęcia o co chodzi na tym filmie, no cóż. Jak wam się nie podoba, to założcie sobie topix o tym jaki blizz jest kiczowaty i tam róbcie dramat, bo aktualnie to widzę, że flame i sracz na każdy news blizza jest od was i wy jako 1-si komentujecie wszystko - ale przecież blizzard jest wdłg was kiczem. Żenada Panowie, ogarnijcie trochę mózgi bo serio nie da się tego czytać. A Blizz pewno zgarnie grube miliony za sc2 i wasze postulaty i żenujące flamy zostaną zmielone w kupkę łajna.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 01:02 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 01:02 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
My nie whinujemy


daj se spokoj. Dla ludzi pokroju vercina, KAZDE zdanie inne niz "To jest zajebiste na 11/10 bo to robi Blizzard i wszytko co robi Blizzard jest zajebiste i doskonale" jest hatem/frustracja/antyfanbojstwem/profanacja/osobista obraza/ itd, itp...

szkoda czasu w sumie na beton.

"A Blizz pewno zgarnie grube miliony za sc2 i wasze postulaty i żenujące flamy zostaną zmielone w kupkę łajna."
Taaaaa akurat to dla mnie jest zajebisty wyznacznik jakosci gry. Kupiles juz wszytkie 56 dodatkow do Simsow? Przeciez EA zbija na nich miliony.

Naprawde rozumiem ze moze wam sie to podobac - spoko. Ale teksty wypluwane przez co poniektorych mnie az zalamuja.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 01:04 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 01:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
Twoja racja jest najtwojsza. Daj sie ludziom cieszyc z czegos na co czekali x lat, he?


Ty roball, ale zobacz to:

Razoth napisał(a):
Proponuję mini quiz: Plagiatem jakiej razy ze świata Warhammer 40k będzie Xel'Naga?

Mamy już Space Marines, Tyranidów i mieszankę Eldarów/imperium Tau.

Mój osobisty typ to Necroni.


To jest epic flame imo ;P. W życiu bym nie pomyślał, że można do takiego stopnia flamu dojść, żeby to napisać. No brilliant to mało powiedziane.

Kabraxis napisał(a):
Taaaaa akurat to dla mnie jest zajebisty wyznacznik jakosci gry. Kupiles juz wszytkie 56 dodatkow do Simsow? Przeciez EA zbija na nich miliony.


Jaki Ty jesteś beton stary, ja tym zdaniem próbowałem Ci powiedzieć, jak Blizzard i fani starcrafta mają w dupie co piszesz ;P. Blizz swoje zarobi a Twoje płacze nikogo nie interesują.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 01:07 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Razoth napisał(a):
My nie whinujemy


daj se spokoj. Dla ludzi pokroju vercina, KAZDE zdanie inne niz "To jest zajebiste na 11/10 bo to robi Blizzard i wszytko co robi Blizzard jest zajebiste i doskonale" jest hatem/frustracja/antyfanbojstwem/profanacja/osobista obraza/ itd, itp...

szkoda czasu w sumie na beton.


Bo wlasnie opdowiedz mi czemu skoro tak ci sie nie pododbaja gry blizzarda tracisz tyle czasu i energi na dyskusje o nich . Jesli ja jestem fanem blizzarda gram w ich gry to chyba bardziej zrozumiale ze chce mi sie wdawac w te faktycznie bezsensowne gadki. I nie widze nic zlego w tym ze skoro ma zupelnie inne zdanie od ciebie to je wyrazam.
twoje zachowanie ma taki sam sens jak wlazenie na forum o sporcie do dzialu o pilce nonej i gloszenie jaki to chujowy sport bo ty wolisz ping ponga.
I nie klam byloby ci bardzo smutno gdyby twoje zale zostaly zignorowane.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 01:12 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 01:09 
Cytuj  
Jaki Ty jesteś beton stary, ja tym zdaniem próbowałem Ci powiedzieć, jak Blizzard i fani starcrafta mają w dupie co piszesz ;P. Blizz swoje zarobi a Twoje płacze nikogo nie interesują.

No wlasnie widza jak maja w dupie. 3 strony w niecala godzine najebaliscie broniac gry i wyzywajac mnie i Razotha?
Zreszta na kazdym forum tak jest - zaraz przybiega grupka "majacych w dupie", ktorzy bronia wszytkiego co jest zwiazane z Blizzaem bardziej niz mohery krzyza pod palacem prezydenskim lol. :)

Nie osmieszaj sie.

"I nie klam byloby ci bardzo smutno gdyby twoje zale zostaly zignorowane."

Ale nie zostaly - a przeciez macie to w dupie. LOL

Dobra ide spac. POsmialem sie z mojej ulubionej ostattnio gruppy spolecznej i moge usnac szczesliwy.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 01:11 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 01:10 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jak wam się nie podoba, to założcie sobie topix o tym jaki blizz jest kiczowaty i tam róbcie dramat, bo aktualnie to widzę, że flame i sracz na każdy news blizza jest od was i wy jako 1-si komentujecie wszystko - ale przecież blizzard jest wdłg was kiczem. Żenada Panowie, ogarnijcie trochę mózgi bo serio nie da się tego czytać. A Blizz pewno zgarnie grube miliony za sc2 i wasze postulaty i żenujące flamy zostaną zmielone w kupkę łajna.


Ale to ty popuściłeś w spodnie i po cinematicu stwierdziłeś, że to będzie jedna z najlepszych gier na pc. Jakbyś był mongolskim sześciolatkiem, który po raz pierwszy widzi animację komputerową to bym się nie czepiał, że wyskoczyłeś z tak durną opinią. To jest dopiero żenada.
A co do samego trailera, fragment ze zrezygnowaną Kerrigan miażdży, reszta całkiem si.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 01:12 
Cytuj  
Nie moje wina ze "majacy w dupie" ciagle odpisuja. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 01:14 
Cytuj  
Bo chcemy zebys zasnal szczesliwy i mial mokre sny o porazce blizzarda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 01:15 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Ty roball, ale zobacz to:

Razoth napisał(a):
Proponuję mini quiz: Plagiatem jakiej razy ze świata Warhammer 40k będzie Xel'Naga?

Mamy już Space Marines, Tyranidów i mieszankę Eldarów/imperium Tau.

Mój osobisty typ to Necroni.




Fakt offtop z mojej strony, ale nie jest tajemnicą, że rasy z SC to "zapożyczenie" z Warhammera.

Co do reszty, powiem krótko bo chcę iść spać. Mam prawo komentować i będę z tego prawa korzystał, mogę również podyskutować na poziomie, od tego jest forum. Nie mam zamiaru rozpływać się nad wszystkim co wypuści Blizzard i osobiście będę się wypowiadał na temat każdej rzeczy która mi się podoba (Możliwości edytora, fajne multi nawet, zjadliwa grafika) jak i tych które mi się nie podobają (nieco dłuższa lista).

Nie podoba się komuś, przycisk ignore istnieje, skorzystajcie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 01:17 
Cytuj  
Pewnie ze to nie tajemnica i w sumie wyzej cenie "orginal"(swiat, klimat itp).
Nie zmienia to jednak faktu ze gry (i filmiki) robia zajebiste:P

Apropo tych 100 czy 200 milionow to duza czesc pewnie poszla na nowy battlenet/edytor integracje tego wszystkiego a nie sama gre jako taka.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 01:21 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.