mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 19:38 
Cytuj  
Nie, chodzi mi ze w CoD4 gralem na serwerach bez KS dlatego nie kojarzylem :]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 19:59 
Cytuj  
Jak ktoś chce zagrać spec ops to pisć na steam.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 22:04 
Cytuj  
Na 10lvlu prestizu jest reset wszystkich statow. Dojde i zresetuje. Taka jest jedyna rada z tego co sie dowiedzialem :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 22:32 
Cytuj  
No ale prestiżując i tak lewelujesz od zera. A na statsy kto się tam patrzy...

Tak czy siak, tu jest getto-metoda na radzenie sobie ze shackowanymi grami.

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2228548

Jeżeli znajdziemy się w shackowanej grze, nie wychodząc z gry twieramy task managera, zamykamy steam.exe a potem mw3.exe

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 22:46 
Cytuj  
Taaa wiem tez to czytalem dzisiaj. Staty mam w trabie ale wkurwia mnie sama sytuacja :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 08:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie kupilem jeszcze. CoD jest na pewno bardziej skillowy niz obecny BF3, gdzie niemal wszystko jest random. Aczkolwiek nie licze killstreakow i perkow za bardzo - choc wtedy tak naprawde jest trudniej. S&D ma najwieksza wartosc.

Ale... w MW2 to day 1 moglem wypierdzielac publiki w kosmos, starczylo dobrac odpowiednie killstreaki i robisz masakre.

Prosty sposob, zbierasz te 7-9 killi, giniesz. Odpalasz heli czy inne gowno i nabija Ci kolejne killstreaki. I tak w kolko. Ale to nie jest funny za bardzo.

Na poziomie promoda w CoD4 to juz liczy sie kazdy detal czy pixel mapy.



High gadasz jaka jakiś noobek, Tobie to jak dziecku trzeba napisać. ;>
Bf3 jest grą drużynową, w której sam niewiele zdziałasz, nawet z randomkami. 2-3 osoby na ts i na prawdę można zdominować mapkę.
Cod wspiera samotne rajdy i wypady na spawny przeciwnika. Jedna osoba może samotnie wygrać s&d.
Jakbym miał grać solo w bf3 to bym chyba sobie szybko odpuścił.
Templair kup drugą kopię, taka ich polityka. ;>


_________________
@polygamia

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 10:28 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
High gadasz jaka jakiś noobek, Tobie to jak dziecku trzeba napisać. ;>
Bf3 jest grą drużynową, w której sam niewiele zdziałasz, nawet z randomkami. 2-3 osoby na ts i na prawdę można zdominować mapkę.
Cod wspiera samotne rajdy i wypady na spawny przeciwnika. Jedna osoba może samotnie wygrać s&d.
Jakbym miał grać solo w bf3 to bym chyba sobie szybko odpuścił.
Templair kup drugą kopię, taka ich polityka. ;>


To fakt w BFie 3 ogarniete osoby i mozna trzymac w szachu przeciwna druzyne. Smaczkiem CoDzika jest wlasnie samotne miazdzenie. Style gry obu tytulow sa diametralnie rozne i przeznaczone dla ludzi szukajacych zupelnie innych wrazen (no moze nie zupelnie ale z grubsza ;)). Grac solo w BFika tez sie da. Wiem bo sam to praktykuje. Czasem trafi sie dobry gracz, ktory wie o co chodzi i bez TSa mozna z nim rozstawic przeciwnika po katach ...
Druga kopia nie da rady bo musialbym nowe konto Steam zakladac,a mi sie nie chce ;P ...
Anyway CoDzik moglby byc 10x lepszy gdyby nie IWNet. Lagi sa tak kurewskie, ze mnie krew zalewa jak ogladam kill camy :<. Jak juz wspominalem na killcamie gosc do mnie wali dluga seria, a ja czuje jakbym dostal head shota. Ledwo typ wybiegnie zza rogu i juz leze ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 10:52 
Cytuj  
Wystarczy odpalić TDM w BF3 i mamy przecież podróbkę CoD ;)


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:36 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Wystarczy odpalić TDM w BF3 i mamy przecież podróbkę CoD ;)


No co ty. W TDM w BF3 nie uswiadczysz tego co czyni CoD niezapomnianym. Bunnyhopping, prone diving, hyperactive, 12yr olds ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:17 
Cytuj  
Atherius a grales Ty kiedys w ogole druzynowo w cod4? albo jakiegokolwiek coda? W CSa tez mozesz wygrac sam plant/defuse i to czyni tę grę nie druzynowa?...

Tak wiem,BF3 to gra druzynowa, ale dla mnie zdecydowanie lepsza odslona to BF2. Gdzie element teamplaya postawiono imo wyżej, BF3 upodobnili troche do CoDa, niepotrzebnie. Na publikach to juz ludzie ni chuj nie graja druzynowo. W sumie to nie ma nic innego jak publiki... ;p

Zagralem w BF3 8vs8 conquest z jakimis ludzmi z Brutality Corps, ok ok wygralismy, ale sama gra total random shit. No i kampienie squadem przu fladze... Nie podoba mi sie to cale "trzymanie w szachu" boring...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 23:40 
Cytuj  
Bo ja nie gram cod style w bf3 tylko odpalam duże mapki jak caspian albo firestorm, wsiadamy w pojazdy i walka a nie jakieś jebanie się i kampienie flag, nie lubię szachów. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 06:51 
Cytuj  
No chyba, że ale w rush to są szachy i w pojazdach, ja akurat wole infantry, a to jest imo slabsza strona bf3.

Zreszta tych 2 gier nie ma co porownywac, to juz są gusta komu sie w co lepiej gra ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 19:37 
Cytuj  
http://www.nowgamer.com/news/1132042/ca ... to_pc.html hyhy


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 20:40 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.nowgamer.com/news/1132042/call_of_duty_elite_may_not_make_it_to_pc.html hyhy

Nie jestem zaskoczony za bardzo. W końcu rynkiem CoD-a głównym są konsole, PC jest tylko poboczny. Wystarczy spojrzeć na sprzedaż. Oczywiście vhchartz obejmuje tylko US, Japonie i Europe Zachodnią, czyli omija miejsca(a rynek Eu Śr i Rosji się robią naprawdę coraz większe, amerya łacińska też się robi perspektywiczna) gdzie PC-ty są silniejsze w stosunku do konsol, nie mówiąc o tym, że nie ma tam sprzedaży z kanałów 'cyfrowych' ,a na steamie, d2d i innych tego typu sprzedaje się pewnie drugie tyle na PC, ale i tak mimo wszystko konsole przebijają tą sprzedaż i to mocno, nie mówiąc o tym jak się zsumuje sprzedaż CoD na wszystkie konsole vs PC to już w ogóle jest lol

No, ale ja tylko postnąłem, żeby się pośmiać, bo i tak mi to wisi i powiewa co tam CoD będzie czy nie będzie miał na PC czy na jakąkolwiek inną wersje.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 06:43 
Cytuj  
Ktos z IW wczoraj wydal sprostowanie ze zostali zle zrozumiani i oczywiscie zalezy im by na PC Elite sie pojawil jak najszybciej.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 09:40 
Cytuj  
No tak tylko myk jest w tym, że nie będzie ponoć to Elite miało wszystkich funkcji konsolowego Elite.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:11 
Cytuj  
Tak szczerze mowiac to kij w oko temu elite. Potrzebne to jak w moscie dziura. Jasne mozna sie flexnac przed kumplami z gimnazjum swoim KD ratio ale dla zwyklego gracza nie oferuje nic potrzebnego ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:54 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Tak szczerze mowiac to kij w oko temu elite. Potrzebne to jak w moscie dziura. Jasne mozna sie flexnac przed kumplami z gimnazjum swoim KD ratio ale dla zwyklego gracza nie oferuje nic potrzebnego ...

T.


Halo ma coś takiego, i ma serio bardzo dużo przydatnych funkcji. Ja na przykład mogę sobie sprawdzić, w jakich miejscach na danej mapie ginę najczęściej, w jakich najrzadziej, gdzie najczęściej zabijam etc. i wyciągnąć z tego wnioski. Serio, bardzo mi to pomogło.
W ogóle strasznie dużo przydatnych funkcji, często bardziej rozwinięte niż taki Elite czy Battlelogu. Ale trzeba robić z Elite coś wielkiego i kroić na tym kasę. Smutne IMO, że wymagają kasy za coś co już było zrobione, za free przez kogoś innego i reklamują to jako "ewolucję"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 12:19 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Tak szczerze mowiac to kij w oko temu elite. Potrzebne to jak w moscie dziura. Jasne mozna sie flexnac przed kumplami z gimnazjum swoim KD ratio ale dla zwyklego gracza nie oferuje nic potrzebnego ...

T.


Osobiscie leje na to cale elite, a nawet mnie smieszy. Ale jak przeczytalem te informacje to mialem pewne deja vu. Przy MW2 jakos kilka dni przed premiera okazalo sie, ze nie bedzie dedykow ;]


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 13:32 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Templair napisał(a):
Tak szczerze mowiac to kij w oko temu elite. Potrzebne to jak w moscie dziura. Jasne mozna sie flexnac przed kumplami z gimnazjum swoim KD ratio ale dla zwyklego gracza nie oferuje nic potrzebnego ...

T.


Halo ma coś takiego, i ma serio bardzo dużo przydatnych funkcji. Ja na przykład mogę sobie sprawdzić, w jakich miejscach na danej mapie ginę najczęściej, w jakich najrzadziej, gdzie najczęściej zabijam etc. i wyciągnąć z tego wnioski. Serio, bardzo mi to pomogło.
W ogóle strasznie dużo przydatnych funkcji, często bardziej rozwinięte niż taki Elite czy Battlelogu. Ale trzeba robić z Elite coś wielkiego i kroić na tym kasę. Smutne IMO, że wymagają kasy za coś co już było zrobione, za free przez kogoś innego i reklamują to jako "ewolucję"

Bo "ludzie" kupują wszystko co im taki Activision "rzuci w twarz" i to z uśmiechem na ustach. Nie wiem, wydaje mi się, że gracze jeszcze z 6-10 lat temu nie byli aż tak bezrefleksyjni i często jak były jakieś przegięcia ze strony dewelopera to potem się z tego wycofywali po oburzeniu graczy.

Teraz dużo osób podchodzi do tego typu rzeczy w stylu "co zarabiam to mnie stać" albo "nie podoba się to nie kupuj" lub też "rzucasz się tylko dlatego, że cię nie stać wieśniaku" ewentualnie "jakby to nie było płatne to by tego nie było" względnie "łaaaa [nazwa gry] jest zajebiste kupuje wszystko robie pre-order i kupię wszystkie DLC i będę fapował do tej gry póki mi graba nie uschnie". No i jeszcze jedno podejście w stylu "nie podoba mi się co zrobili z tą gra / jaka jest cena / jaki jest business model / ,że wydają day-0 dlc i ogólnie doją kasę, ale i tak idę kupic! "

No kurwa i ktoś się potem dziwi, że wydawcy tak a nie inaczej postępują.


Ostatnio edytowano 17 lis 2011, 13:35 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.