mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 16:25 
Cytuj  
Ciezko powiedziec, lecial od rana do godziny 13-14 jakos i nagle zniknal ^^;

Inny stream :p
http://www.justin.tv/mof55

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 20:32 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ludzie maja sklonnosc do stawiania sie w lepszym swietle, zwlaszcza w internecie gdzie nie mozna tego zweryfikowac. Zawyzaja zarobki, dodaja prestizu swojej pracy etc. Dlatego zalozylem, ze dekorator wnetrz to taki ladny eufemizm na murarza/budowlanca. :>


akurat murarz > dekorator, przynajmniej zarobki ma wyższe. W UK ciężko dorwać murarza który schodzi poniżej 150F dniówki (na rękę), za to 100F dla dekoratora to dobra pensja. Do tego po raz któryś oceniasz i szufladkujesz ludzi, raz po kolorze skóry, teraz po wykonywanym zawodzie, dla mnie to jest bardzo płytkie i conajmniej głupie. Świadczy to zresztą bardzo dobrze o twojej inteligencji (a raczej jej braku) oraz o obyciu w świecie (to samo). Zresztą pamiętaj że ty u mnie gnieździsz się z roballem i kabraxisem w jednej szufladce - "ćwierćinteligentne buroki z wiochy"

Goatus napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Niech ci będzie że kłamię - Sony nie ma podpisanych żadnych umów a części kupuje na bazarach/ebay-u, etc. po cenach rynkowych a nawet wyższych. Pewnie zamawiają nawet w komputroniku ;)


erm... Z tego co mi wiadomo isupply nie bierze cen elektroniki z dupy tylko ma swoje dojścia do największych producentów/fabryk. Pamiętam że czytałem kiedyś artykuł na ten temat. Jak poświęcisz trochę czasu na przewertowanie ich strony to pewnie coś znajdziesz.

Ofc nie są 100% dokładni, ale myślę że margines błędu jest dosyć mały więc toczenie piany z ust tu jest trochę bez sensu :/


to jest wewnętrzna umowa pomiędzy firmami, jeżeli wyciekły jakieś szczegóły to ok, ale przy takim projekcie i przy takich zamówieniach, to nie jest cena z jakiegoś katalogu. 10mln celli/czytników etc. rocznie to potężne zamówienie i pertraktacje trwały pewnie z miesiąc, żaden prezes by nie spoczął na przejrzeniu katalogów i cenników. Moja mała drukarnia z Wwy w której pracowałem miała podpisane umowy na dostawę papieru - i o szczegółach tej umowy konkurencja nie wiedziała. Szczerze mówiąc to braliśmy tego dostawcę bo za każdą dostawą były czekoladki dla całej firmy ;) A my wcale nie braliśmy miliona sztuk kartonów rocznie a coś koło 200, może 300...

roball - ignore, i tak tylko łazisz i trollujesz ostatnio, znowu cie jakaś angielka rzuciła? ochłoń człowieku.

Gokulo - ten drugi też już nie działa, zresztą ja tam czekam do marca i kupuję ;) Nie będę oglądał by sobie nie psuć zabawy. Ciekawi mnie tylko ile PS3 się sprzeda w tym tygodniu w japonii :)


Ostatnio edytowano 16 gru 2009, 20:40 przez Mark24, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 20:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ludzie maja sklonnosc do stawiania sie w lepszym swietle, zwlaszcza w internecie gdzie nie mozna tego zweryfikowac. Zawyzaja zarobki, dodaja prestizu swojej pracy etc. Dlatego zalozylem, ze dekorator wnetrz to taki ladny eufemizm na murarza/budowlanca. :>


akurat murarz > dekorator, przynajmniej zarobki ma wyższe. W UK ciężko dorwać murarza który schodzi poniżej 150F dniówki (na rękę), za to 100F dla dekoratora to dobra pensja. Do tego po raz któryś oceniasz i szufladkujesz ludzi, raz po kolorze skóry, teraz po wykonywanym zawodzie, dla mnie to jest bardzo płytkie i conajmniej głupie. Świadczy to zresztą bardzo dobrze o twojej inteligencji (a raczej jej braku) oraz o obyciu w świecie (to samo). Zresztą pamiętaj że ty u mnie gnieździsz się z roballem i kabraxisem w jednej szufladce - "ćwierćinteligentne buroki z wiochy"

Jak bym wiedzial, ze tak Cie zaboli to bym odpuscil. Zauwaz, ze sam to sprowokowales piszac ciagle jak super zyjesz w UK, a jacy my w tej polszy glupi i biedni, co z rzeczywistoscia ma niewiele wspolnego. robala jeszcze zcierpie, ale z Kabraxisem? Chyba musisz mnie szczerze nienawidziec. :/


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 21:05 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze dzis umyles nogi, a nie tak jak wczoraj prosto z wiejskiego pola do szuflady...


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 21:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
blabla.. co z rzeczywistoscia ma niewiele wspolnego. blabla


oczywiście, ze kłamałem, to w PL żyje się dostatniej i lepiej i ludzi na wszystko stać. Tak podawali ostatnio w faktach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 21:55 
Cytuj  
redziu dzieki za info o heavy rain , jak zwykle francuska szkola tworzenia gier to niedoscigniona klasa ...cholera oni robia gry tak jak ich potrawy, pierwsze skojarzenie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 12:24 
Cytuj  
francuska kuchnia jest chujowa...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 12:54 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
francuska kuchnia jest chujowa...


Obrazek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 20:20 
Cytuj  
Gerath - grałeś w demko GT5 - jak wrażenia. Ja jednak sobie ten symulator odpuszczę - zbyt hardcorowy, w ogóle nie potrafię tym jeździć. Do tego stopnia, ze udało mi się wykręcić kółko na pierwszym zakręcie..

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 20:54 
Cytuj  
Pograłem chwilkę po 2-3 okrążenia oboma bryczkami. Widać, że fizyka podtweakowana w stosunku do tego co było w GT5P - lepsza praca zawieszenia, świetnie oddana przyczepność podłoża (na trasie jest kilka rodzajów asfaltu - trawa lekko przegięta - ale tam raczej się nie jeździ :D). Troszkę poprawione zachowanie samochodu przy niskich prędkościach, ale tutaj jest jeszcze miejsce do poprawy. Grafa przybiedniona lekko (brak kępków traw, słaba publika itp - ale 200mb - bej jaj - gierki z PSN więcej zajmują. Modele samochodów - wiadomo. Model trasy - poległem jak zobaczyłem ile detali trasy jest oddanych - każde zagłębienie, wzniesienie, pasy itp itd - MA SA KRA.

No tutaj jest taki problem, że ludzie potraktowali to jak demo GT5 a tak naprawdę to kawałek gierki przygotowany specjalnie pod potrzeby Nissan Academy i nie da się zmienić z pro phys na standart, do tego na kółku w standardzie kontrola trakcji jest na off - także mniej doświadczeni "kierowcy" przez jakiś czas będą tam fruwać po zakrętach i będą klepać na forum jak to "asfalt nie jest śliski" i że przy 40-60km/h nie da się wypaść z zakrętu / walnąć bączka :D (confirmed, że się da - nawet specjalnie wysilać się nie trzeba - lampa, maska, nadkole + trochę gratów z okolic filtra powietrza :D).

To co miało zostać pokazane to pokazane zostało i działa świetnie, część baboli jest dalej ale nie psują one rozgrywki mogą co najwyżej drażnić jak np dźwięk przy skręcaniu czy hamowaniu.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 21:41 
Cytuj  
no to co kierowcy pochwalcie sie czasami w time trialu =)

best lap tuned
1.42.842 837msce w rankingu

best lap normal
1.56.496 844msce

total 611msce

o ile tuned czuje ze poprawie mocno to defaulttowego nissana niezbyt bo rzuca nim strasznie, ten tuned to tez nie jest jakas bajka jak moj fav Chev Corvette z GT5P pewnie przez naped na przod, ta fura wymusza ostry drift

swoja droga trase tez dali trudna, nie dziwie sie ze niektorzy wymiekaja

edit. poprawione czasy


_________________
you are already dead


Ostatnio edytowano 17 gru 2009, 22:11 przez redruM, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 21:49 
Cytuj  
Póki co:

Tuned: 1:42:144
Normal:1:53:494
Ranking total:263


Wolne idzie to może coś przycisnę mocniej. Tak koło 1:38(39) i 1:51(2) by stykło :D

Corvka i 370 obie mają napęd na tył :D Trasa taka se, dość ciekawe zakręty wolałbym SPA :D - ale to pewnie jak większość :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 22:40 
Cytuj  
no ja odpadam w przedbiegach :)
Dla mnie te GT5 (nie grałem nigdy w poprzednie części) jest dużo trudniejsze od hardcorowego Ferrari czy Supercar Challenge - które też grami arcade nie są. Auto buja się boki jak stara łajba, bączki to mi wychodzą wręcz prześwietnie - generalnie gra nie dla mnie. Nigdy nie miałem styczności z rasowymi symulatorami i totalnie nie potrafię ich opanować.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 03:37 
Cytuj  
pierwsze foty Motion Controllera

nazwa kodowa - Gem
premiera - wiosna 2010
gry - nie tylko popierdółki 8)

Obrazek

BTW Home przeobraża się powoli w coś bardziej pr0, właśnie dostało pierwszą większa grę - Sodium


_________________
you are already dead

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 10:52 
Cytuj  
Mam takie pytanko - jakie są warte uwagi exclusive na PS3?
Kupiłem konsolkę dla Deamon Souls i z tego jestem w miarę zadowolony.
Kupiłem też Killzone 2 (gówno totalne) i Metal Gear Solid 4 (średnie mocno) a w sobotę mam dostać jeszcze Uncharted2 i Eye of Judgement.
Jakimiś jeszcze tytułami powinienem się zainteresować? (googlowałem "exclusive ps3" jakoś nic więcej nie zwróciło mojej uwagi).
Dodam jeszcze, że nie jestem fanem pokemonów a szczególnie mnie by interesowały gierki z fajnym co-op dla 2 graczy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 10:58 
Cytuj  
Jak lubisz ścigałki to GT5P, jeszcze InFamous był całkiem przyjemny. Masz jeszcze LBP (teraz w dobrej cenie można dorwać a zabawa jest całkiem przyjemna :D), Fat Princess też niczego sobie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 11:02 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Mam takie pytanko - jakie są warte uwagi exclusive na PS3?
Kupiłem konsolkę dla Deamon Souls i z tego jestem w miarę zadowolony.
Kupiłem też Killzone 2 (gówno totalne) i Metal Gear Solid 4 (średnie mocno) a w sobotę mam dostać jeszcze Uncharted2 i Eye of Judgement.
Jakimiś jeszcze tytułami powinienem się zainteresować? (googlowałem "exclusive ps3" jakoś nic więcej nie zwróciło mojej uwagi).
Dodam jeszcze, że nie jestem fanem pokemonów a szczególnie mnie by interesowały gierki z fajnym co-op dla 2 graczy.



Killzone 2 gówno?? "trochę" krzywdząca opinia :F .Chyba, że fps nie lubisz...
Heavenly Sword(koniecznie!) i Batman dla grywalnego Jokera ;].


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 11:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Killzone 2 gówno?? "trochę" krzywdząca opinia :F .Chyba, że fps nie lubisz...
Heavenly Sword(koniecznie!) i Batman dla grywalnego Jokera ;].


Nie - bardzo lubie Bad Company (a raczej wogóle serie Battlefieldów) czy COD'y a w Killzone jest super oprawa (przerywniki) ale sama gra IMO mizerna.

egroM napisał(a):
Jak lubisz ścigałki to GT5P, jeszcze InFamous był całkiem przyjemny. .


ściagałki tylko atv :)
O tym Infamous juz mysłałem bo nieżle się kiedyś bawiliśmy przy Crackdown a to podobny klimat. Tyle że to ma tylko singla chyba? Nie da się pograć z kimś na drugiej konsoli?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 11:27 
Cytuj  
Pure (ścigałki na quadach) całkiem przyjemne (tyle, że to nie ex) - demko do obadania gdzieś na PSN leży - albo Motorstorm 2.

Infamous tylko singiel ale jest całkiem si :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 11:31 
Cytuj  
do coopa/multi

Littlebigplanet (gra dla każdego), Resistance 2(coop jest ale jak KZ2 jest dla ciebie gównem to może się wstrzymaj), Motorstorm Pacific Rift (lepszego offroad racera nie ma), Wipeout HD + Fury (futuro racer)

Burnout Paradise i Resident Evil 5 też by się nadały (tu i tu jest coop)

no i masz jeszcze bilard/poker/szachy/warcaby/kręgle/itd na Playstation Home =)


_________________
you are already dead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.