mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 12:11 
Cytuj  
W PS HOME pojawiła się jakaś gierka - http://www.youtube.com/watch?v=8MDm8pMW-hY - Sodium One - lekko przypomina MechWarriora - badał ktoś temat :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 16:45 
Cytuj  
redruM napisał(a):
do coopa/multi

Littlebigplanet (gra dla każdego), Resistance 2(coop jest ale jak KZ2 jest dla ciebie gównem to może się wstrzymaj), Motorstorm Pacific Rift (lepszego offroad racera nie ma), Wipeout HD + Fury (futuro racer)

Burnout Paradise i Resident Evil 5 też by się nadały (tu i tu jest coop)

no i masz jeszcze bilard/poker/szachy/warcaby/kręgle/itd na Playstation Home =)


Oblukam ten Motorstorm bo jak dotąd za najlepszy uważałem MX Vs Untamed: Reflex (nie mylić z poprzednią częścią).
Co do reszty to znaczną część mam od dawna na xboxie więc raczej to nie exclusive.
Anyway - dzieki wszystkim.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 16:55 
Cytuj  
LBP nie masz ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 19:54 
Cytuj  
LBP jest dla dzieci, nie sądzę by się spodobał. Mi się to nie podoba a przecież jestem fanboyem ;)
Pure - nie bierz, kolorowe, ładne gówno. Grafika jest OK, cała reszta totalnie do bani - jak już bierz motorstormy 2. Tysiąc razy lepsze niż Pure - przynajmniej dla mnie.
Wipeout HD - też polecam.
Nie wiem czy pograsz w Eye of Judgment - ja na standardowym decku tylko przegrywałem z komputerem na normalu ;) Jak masz jakąś ratośl 5+ lat to polecam Eye Pet-a, szczególnie, że to tanie i z ładnym polskim dubbingiem - kamerkę już będziesz miał. Zobaczysz, jak się sprawuje prawie-NATAL przed oficjalną premierą.
Na imprezy ze znajomymi - Buzz i Buzz Quizy. Całość wygląda strasznie prosto i mizernie ale odpaliłem to ostatnio na zakrapianej posiadówie u nas i skończyło się na tym, że nic innego nie robiliśmy do 3am, a koleżanka na drugi dzień o 9 rano dzwoniła z pytaniem gdzie to można kupić ;) Świetna zabawa.

Jak multiplatformy też wchodzą w grę to bardzo dobre są: Batman, Borderlands i AC2. Nowy MW2 też jest niezły - ale pewnie i tak wolisz grać na PC-cie.

Do mnie właśnie doszedł Demons Souls i God of War Collection. Z wypożyczalni: Shift, Watchmen, Virtua Tennis 2009 i Brutal Legend.

Nie wierzyłem - na serio japońce są porypani. 4.5mln konsol i FFXIII zeszło im powyżej 1mln w ciagu pierwszego dnia. Czyli praktycznie 25% posiadaczy PS3 rzuciło się na hura do sklepów. Przewidywałem, że ten tytuł sprzeda się w jakichś ~300 000 sztuk w ciagu tygodnia:
http://news.vgchartz.com/news.php?id=6261&mp=1

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 20:33 
Cytuj  
Na święta postanowiłem sobie sprawić PS3 - kupiłem Slima 250GB z Uncharted 2. Teraz jeszcze zamówić White Knight Chronicles EX i czekać na premierę Bayonetty i FF XIII (ewentualnie spadek ceny tego drugiego, bo japońska wersja to towar na tyle deficytowy, że w sklepach online/na ebayu kosztuje 99-104$)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 20:58 
Cytuj  
niestety duza chca na ebay, ja bym na twoim miejscu dorwal kiedy by sie tylko nadarzyla okazja wiesz jak to jest z tlumaczeniem...nigdy nie dorowna orginalnemu, zwlaszcza w jezyku o takim stopniu komplikacji ...chyba ze zostawia japonskie voiceovery w wersji us/eu do przelaczenia w menu


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 21:05 
Cytuj  
Tam ebay, na yesasia.com wychodzi taniej i jest dostawa za free jeśli zamawia się coś powyżej 40$.
A co do v/o, wersja na PS3 ponoć ma dawać możliwość wyboru japońskich/angielskich głosów.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 22:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
LBP jest dla dzieci, nie sądzę by się spodobał.


najwyrazniej jestem dzieckiem ;]
nestor tez, mimo ze nie wyglada
i elka tez, ale ona akurat wyglada


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 23:44 
Cytuj  
każdy facet to dziecko, tylko zabawki ma coraz droższe Ash.

Keii - szprechasz po japońsku, czy ta wersja ma też język angielski?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 23:49 
Cytuj  
Szprecham po japońsku, studia zobowiązują ;)
Wersja zrozumiała wyjdzie w lutym, ale pewnie będzie droższa niż ta EX japońska.
Btw., nie wiem czy ktoś pisał - na US PSN jest już FF VIII.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 23:57 
Cytuj  
a na EU powinien pojawic sie vagrant story.
jesli ktos nie gral a lubi jrpg - must have, dla fabuly i postaci.

znam polowie dialogow z tej gry na pamiec~ ;(


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 00:03 
Cytuj  
Oh yes, VS to jeden z najlepszych crpgow w jakie gralem. Zajebisty system walki, kowalstwo, fabula, klimat...
Jedyny (poza Suikodenami) jRPG ktory wciagnal mnie jak zadna inna gra... Ile na tym czasu zmarnowałem na PSX.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 18:00 
Cytuj  
Przeszedłem właśnie demo Bayonetty i przyznam, że zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Jest może chaotyczniej niż w DMC, ale ciosów jest za to dużo więcej. Od strony graficznej faktycznie nie jest genialnie, ale *ponoć* mają coś poprawić przed premierą po angielsku. Tak czy inaczej za parę dni składam preorder, dokładnie takiego tytułu szukałem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 18:54 
Cytuj  
czeknij dante's inferno Keii - mi sie bardziej podoba od Bayo, chociaz fakt, ze Bayonetta jest chyba bardziej zblizona do DMC.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 18:54 
Cytuj  
W sumie można sprawdzić, mam nadzieję, że nie zajmuje 1+ GB znowu, bo w domu mam marne 1 Mb/s :<

Edit: No nic, ściąga się. Na szczęście waży 600 MB mniej niż demo Bayonetty.
Edit2:
2chan krytykuje FF XIII:
Cytuj:
The whole game is completely linear until halfway through [approximately 20 hours].

There are hardly any towns.

The party is always fixed. The whole game just repeats the movie-battle sequence over and over [In fact the progression is closer to movie-run-battle-run-movie-boss-movie-run-battle…].

There are rather a lot of movies.

Moving around is like a long marathon.

The whole game system is just a clone of FF10.

You can’t flee battles [You can’t avoid most battles either as there is no sneaking past enemies, including weak ones].

Your party is completely healed after each battle.

If the main character in your party dies it is game over [There are only ever 3 characters in battle, often less, and often fixed].

The best tactic is almost always endlessly attacking. There is next to no strategy or skill involved.

The summons’ transformation scenes are a joke [i.e. Odin turning into a horse].

The story is rubbish… [Spoilers omitted, but complaints centre on Snow’s constant and cringe inducing insistence that he is a hero and will “protect” whatever it is the antagonists are menacing this time]

Shopping is only done at “online” shops on save points, with no proper shops to be found.

However, this doesn’t matter as you hardly ever get any money [and you can never buy anything more powerful than what you already looted].

There have been next to no changes from the demo.

The status screen displays no real information.

There are only 8 items usable in combat [For that matter, there are hardly any weapons or accessories, and the “crafting” system mostly consists of spending drops to upgrade their 2 stats].

There are no levels.

With all their advertising money, just how was it they failed even to get Famitsu to give full points?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 20:00 
Cytuj  
Sony rozesłało kodziki do Modnation Racers bety, sprawdźcie maile.

Gierka całkiem przyjemna, brakowało mi takiego klona Mario Kart. Tyle, że tu mamy duzo wieksze pole do popisu (nie wszystko jest jeszcze enabled) ale gra jest bardzo rozbudowana. To takie LBP na kółkach (ten sam dev) z play-create-share - budujesz własny gokart, robisz własnego ludka, robisz własne trasy, full serwis.

Myślałem, że gierka jest lipna i wyprana z humoru, ale potem zobaczyłem to co ludzie zdążyli stworzyć - już są porobione Ironmany, Jokery, totalnie wykręcone gokarty rodem z Wacky Racers z Cartoon Network. Wystarczy dać ludziom narzędzia i dzieją się cuda.

Same wyścigi mają słodki flava, proste i przyjemne z wygodnym sterowaniem i fajnymy slide'ami i powerupsami. Jest miło.
Minusy to kwestie czysto techniczne - fps dropy, disconnecty z online - potrzebne jest kilka szlifów. Ale zagrać i tak warto.


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2009, 00:33 
Cytuj  
army of two 40th day 4tw!!!

dla takich gier kupilem konsole

grajac w demo z kumplem mialem fun porownywalny z uncharted 2. a w uncharted 2 nie da sie po dobrze wykonanej akcji przybic kumplowi zolwika!

<3
jesli ma sie z kim w to grac, to MUST HAEV


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2009, 11:50 
Cytuj  
Jestem po demie Dante's Inferno i przyznam, że gra średnio mi się podoba. Setting fajny, lubię takie klimaty, ale jeśli chodzi o sposób wyrzynki to dla mnie zawsze DMC > GoW. Niby mamy dwa levele obok siebie - Holy i Unholy, ale jeśli do końca gry nabijanie XP z nich ma się sprowadzać do łapania przeciwników i nawalania kwadrata/kółka to ja podziękuję, strasznie niszczy to "flow" gry. I faktycznie QTE o niebo prostsze niż w GoWie, chociaż może to lepiej. Rozwiązanie imo jest strasznie nadużywane ostatnio. Poszczególne areny też są dość klaustrofobiczne.
Zdania nie zmieniam, zamówiłem wczoraj Bayonettę, w którą grało mi się jednak dużo przyjemniej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2009, 12:10 
Cytuj  
Obrazek

kabraxis dostal juz swoje FFXIII :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2009, 18:45 
Cytuj  
Ukończyłem właśnie demo Ninja Gaiden Sigma 2 z japońskiego PSNa. Dla wszystkich zainteresowanych - jest wybór języka, a odpala się po angielsku.
Najpierw można zagrać jedną misję Ryu (odblokowane jest bodaj 5 broni na maksymalnym poziomie, jedno ninpo i łuk), po przejściu jej odblokowuje się Ayane. Po ukończeniu jej etapu uzyskujemy dostęp do coopa.
Wrażenia? Gra jest chyba najtrudniejsza z całej trójki mordoklepek, które testowałem (pozostałe to Dante's Inferno i Bayonetta), dodatkowo przeciwnicy wytrzymują bardzo dużo ciosów. Warto często blokować, bo w innym wypadku energia ubywa bardzo szybko. Ogólnie gra zdaje się być dość chaotyczna i szczerze mówiąc nie przypadła mi do gustu tak bardzo jak oczekiwałem.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.