mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 11:31 
Cytuj  
Coś mi się wydaje, że ISU-152 ma lepszy dpm o alfie już nie wspominając. Jak ktoś lubi niszczki to musi koniecznie zahaczyć o ten pojazd, grając nim kiedyś miałem taki fun, jak go ładnie polosowało to takie kw1-s padały na hita (750 średnich obrażeń) no i z IX i X można spokojnie powalczyć, 286 peny jak na ten tier to masakra. Teraz do kupienia czeka object 704, ale tak się zastanawiam czy bawić się w IX czy nie zacząć nowej linii, jednak wysokie tiery nie dają już takiego funu jak te z VI-VIII. ;>
Procik fajny, mam zamiar kiedyś zacząć tą linię, dinguje dużo, bo ludzie do końce nie kumają, że ten wieżowiec ma miękki łeb w przeciwieństwie do takiego T29/T32 i walą w kadłub, który na prawdę dużo potrafi przyjąć.
2ch kumpli grało na dwa proty w plutku i bardzo sobie chwalili, bo samotnie to wiadomo jak coś dopadnie to jego ślamazarność nie daje nam dużych szans na przeżycie.

Damien dobiłeś w T30 do topowego działa ? Jest chyba tak samo genialne jak to z ISU/704 + jego twardy łeb to musi być niezły fun, ja jestem miłośnikiem amerykańców, sam mam T34 i ten styl gry mi bardzo odpowiada. Chociaż coś tam ostatnio ponerfili z włazami i więcej wchodzi niż kiedyś.


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 2 wrz 2013, 11:33 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 11:33 
Cytuj  
no isu 152 czeka az nazbieram te 60k free expa zeby wziac od razu gasienice i lepsze dzialo, bo z tym stockowym nie chce mi sie meczyc.
w isu jezdzi sie z HE pociskami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 11:41 
Cytuj  
Ja do BL-10 doczłapałem się na stockowym trollu, waliłem tylko HEAT'ami (High Explosive Anti-Tank) i ona są ok, bo może dmg ogromnych nie robią ale praktycznie zawsze przebijają, w ruską okrągłą wieżę celujesz byle gdzie i wchodzi, jak miałem ładne losowanie to też kilka złotych pestek woziłem, bo fajnie komuś za ~900 przywalić jak ładnie wylosuje. ;>
Początkowe 122mm sobie odpuść na tym czołgu, bo pena jest nie z tego tieru (175) a BL-9C nie opłaca się robić, skoro za kilkanaście tyś xp więcej jest topowe.
Gąsek nie robiłem nawet tylko założyłem moduł do nośności.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 11:49 
Cytuj  
no ja gaski chce zrobic, bo kolejnego tieru td ruskich raczej nie wyfarmie przed 2016 rokiem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 11:53 
Cytuj  
Mi ISU tak przyjemnie się grało, że nawet nie wiem kiedy odkryłem objecta 704. ;> A jest bardzo fajnie, bo na IX tierze dostajemy od razu praktycznie wymaksowany td, wszystko wchodzi bez gąsek, jedynie dosyłacze, wentylacje itp. już nie bardzo, ale można nośność założyć standardowo.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 12:11 
Cytuj  
Cytuj:
Coś mi się wydaje, że ISU-152 ma lepszy dpm o alfie już nie wspominając. Jak ktoś lubi niszczki to musi koniecznie zahaczyć o ten pojazd, grając nim kiedyś miałem taki fun, jak go ładnie polosowało to takie kw1-s padały na hita (750 średnich obrażeń) no i z IX i X można spokojnie powalczyć, 286 peny jak na ten tier to masakra.

T28 prot. wali po 400 dmg, szybkostrzelnosc 5.94, czyli w minute zadaje 2376 dmg.
ISU-152 wali po 750 dmg, szybkostrzelnosc 3.41, czyli w minute zadaje 2557 dmg.

Wiec rzeczywiscie ISU zadaje wiecej, alfe ma oczywiscie duza i wieksza penetracje. Gralem obydwoma, protem bardzo duzo, ISU calkiem sporo i zdecydowanie wole prota. W ISU jak walisz z daleka to owszem niska szybkostrzelnosc nie przeszkadza, bo walniesz raz a porzadnie (o ile trafisz). W prot czesciej sie walczy w zwarciu, i nie dosc ze ma super pancerz i obracana wieze to jeszcze strzela dosyc czesto. Nie raz widzialem sytuacje jak w kogos strzelilem a cwaniak wtedy zawsze wyskakuje i po chwili ucieka w poplochu gdy sie okazuje ze po niedlugim czasie pada kolejny strzal. ISU niestety w bliskim kontakcie walnie a nastepnie jest masakrowane w czasie przeladowania lub blokowane. A co do strzelania z daleka ISU ma raczej slabe camo wiec tez nie zawsze sie poszaleje, niemniej jest to TD z masakrycznym dzialem jak na ten tier i 1-shotowanie czolgow to czesta sprawa.
ISU moge okreslic jako "fun" tank a T28 Prot jako "no stress" tank.

Cytuj:
Damien dobiłeś w T30 do topowego działa ? Jest chyba tak samo genialne jak to z ISU/704 + jego twardy łeb to musi być niezły fun, ja jestem miłośnikiem amerykańców, sam mam T34 i ten styl gry mi bardzo odpowiada. Chociaż coś tam ostatnio ponerfili z włazami i więcej wchodzi niż kiedyś.

Oczywiscie gralem z topowym, ma walniecie, dobra penetracje, ale ta sama bolaczka co w ISU, dlugi reload i do tego dlugie skupianie celownika. Łeb twardy ale nie zawsze da sie schowac reszte, do zwarcia sie kompletnie nie nadaje bo dol papierowy, zreszta nawet jak sie schowasz za rumowiskiem to z bliska wladowanie pocisku we wlaz nie jest problemem.

EDIT: T34 gralem, fajna zabawka, gra sie prawie identycznie tyle ze tier nizej. Tyle ze T34 jest do zarabiania kasy wiec nie przeszkadza ze jak na swoj tier jest "tylko" dobry. T30 na swoim tierze jest wg mnie tez tylko dobry.
No i oczywiscie oceniam czolgi z punktu widzenia gracza ktory stara sie sam sobie radzic na randomach nie liczac na innych, ocenianie czolgow pod katem przydatnosci w plutonach to juz zupelnie inna bajka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 12:24 
Cytuj  
Tak polukałem porównania i chyba At15 ma największy dpm jeśli chodzi o td VIII tieru. ;>
http://tank-compare.com/compare/isu-152 ... 264I475I51


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 12:29 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Tak polukałem porównania i chyba At15 ma największy dpm jeśli chodzi o td VIII tieru. ;>
http://tank-compare.com/compare/isu-152 ... 264I475I51

Zgadza sie ale niestety bardzo kosztem penetracji.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 08:19 
Cytuj  
Kocham ISU 152 - to typowy TD czający się w zasadzce - zrobiłem Obj moment. Gra się nim zajebiście - szczególnie jak się ma BL 10 ;) Masakrycznie wolny reload to faktycznie jego wada, ale umiejętnie się ustawiając i selekcjonując cele można naprawdę wiele zrobić. To na ISU zrobiłem Kolobanov's Medal.
Teraz gram Obj i jakoś funu mniej - ludzie bardziej się boją:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 08:41 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Kocham ISU 152 - to typowy TD czający się w zasadzce - zrobiłem Obj moment. Gra się nim zajebiście - szczególnie jak się ma BL 10 ;) Masakrycznie wolny reload to faktycznie jego wada, ale umiejętnie się ustawiając i selekcjonując cele można naprawdę wiele zrobić. To na ISU zrobiłem Kolobanov's Medal.
Teraz gram Obj i jakoś funu mniej - ludzie bardziej się boją:)

No ja wlasnie nie odczuwam zbytnio by mial dobre camo, zreszta sprawdzilem i camo przy strzelaniu ma bardzo podobne do T28 prot (ISU 3,95%, Prot 3,88%), a prot ma obrotowa wieze (czyli nie traci camo przy obrocie) i szybsze celowanie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 13:45 
Cytuj  
Noob pytanie - jak sprawdzić swoje eff bez modów?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 13:47 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Noob pytanie - jak sprawdzić swoje eff bez modów?:)
http://www.noobmeter.com/player/eu


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 16:36 
Cytuj  
Ogłosili nowe german td.
T10 ma autoloader! Wyglada jak chałupa ze spadzistym dachem


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 08:51 
Cytuj  
Zaczyna się festiwal karabinów maszynowych :/


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 09:51 
Cytuj  
Ostatnio High wklejał jakiś polski czołg prototypowy. Ciekawie kiedy będzie w WoT. ;) Co oni z tej gry zrobili.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 10:17 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Zaczyna się festiwal karabinów maszynowych :/

przynajmniej nie muszę się zastanawiać czy robić Foch'a.

@Tor
ja słyszałem że mają zrobić w przyszłości drzewko czołgów "rożnych" i tam ma być ewentualnie polski.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 11:11 
Cytuj  
No ja robię francuskie TD. Jestem na tierze 5:) A Samou czy jak się ten kibel nazywał po prostu uwielbiam - z troll canonem rozpierdala wszystko - fun jak kiedyś na KV. Zrobić 3 osobowy pluton i mozna zamiatać:)

Ale po tej inwazji magazynkowej BC przestał być fajny :/ a tak się cieszyłem jak go robiłem eh.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 11:23 
Cytuj  
jak zrobisz 6 to daj znac, mam hellcata to sie posmiga :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 11:38 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
No ja robię francuskie TD. Jestem na tierze 5:) A Samou czy jak się ten kibel nazywał po prostu uwielbiam - z troll canonem rozpierdala wszystko - fun jak kiedyś na KV. Zrobić 3 osobowy pluton i mozna zamiatać:)

Ale po tej inwazji magazynkowej BC przestał być fajny :/ a tak się cieszyłem jak go robiłem eh.
ten jest fajny ale następnego to sprzedałem, nie będę do tieru 10 jeździł gównem :P

żałuje natomiast że mam USA z obrotową wieżą , przenoszę się na zwykłe.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 11:42 
Cytuj  
Z obrotową są dla cieniasów, wyższa szkoła jazdy to zwykłe właśnie :] Prosty przykład jak 3 HT nie potrafiły objechać mnie w T95 - http://www.youtube.com/watch?v=DUuRUGBC ... l1Kdrwrth2


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.