mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2012, 10:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
slicniaste


Słitaśne :P

IMO, jak to ma byc platne to ... heh zycze zdrowia i szczescia

Co najwyzej tytul kwalifikuje sie na ... F2P / i to marne


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2012, 10:49 
Cytuj  
Frogster. Niedosc ze bedzie platne, to jeszcze jak nie bedziesz placil w item shop to grac nie bedziesz mogl ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2012, 13:59 
Cytuj  
No to są screeny dla narzejących jak to AA jest strasznie azjatyckie.

Chyba przecież by mnie coś trafiło jakbym miał w to grać (p2p, f2p nie ma znaczenia) dłużej niż godzinę ,żeby się pośmiać.

Szczerze to te screeny mnie tak zagieły ,bo mimo ,że widziałem już sporo screenów z Tera , to chyba nie uświadamiałem sobie ilości soft fetysz grafiki serwowanej chyba dla jakiś typów z mega kompleksami.

Co ciekawe Tera faila zaliczyła nawet w Korei co już jest niezłym wyczynem lol

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2012, 14:01 
Cytuj  
sula napisał(a):
Co ciekawe Tera faila zaliczyła nawet w Korei co już jest niezłym wyczynem lol

Ale chyba nie z powodu grafiki hehe

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2012, 14:04 
Cytuj  
Havok napisał(a):
sula napisał(a):
Co ciekawe Tera faila zaliczyła nawet w Korei co już jest niezłym wyczynem lol

Ale chyba nie z powodu grafiki hehe

Pewnie nie choć c**j ich tam wie, pedo-loli+ogólna porcja golizy i idiotyzmu ,itp to chyba nawet na standardy koreańskich f2p grinderskich klonów jest dosyć wysoki lol

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2012, 14:15 
Cytuj  
Tak sobie jednak pomyślałem, że dla świętego oburzenia jakie zapewne miałoby miejsce może warto byłoby wydać tą grę w polsce (mam na myśli lokalizację) :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2012, 14:25 
Cytuj  
No faila zaliczyla bo niczym specjalnym nie jest. System walki to nadal nie "true" action, bo np. zebywac skilli trzeba stac w miejscu i generalnie troche to wszystko sztywne sie wydaje i szybko uczucie nowosci odchodzi. Potem zostaje juz typowy mmo z questami, ktory na dodatek u nich na starcie mial malo contentu i jakies tam problemy z balansem. U nas juz bedzie wersja po kilku wiekszych aktualizacjach, ale kto wie ile to da :p

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2012, 14:32 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
No faila zaliczyla bo niczym specjalnym nie jest. System walki to nadal nie "true" action, bo np. zebywac skilli trzeba stac w miejscu i generalnie troche to wszystko sztywne sie wydaje i szybko uczucie nowosci odchodzi. Potem zostaje juz typowy mmo z questami, ktory na dodatek u nich na starcie mial malo contentu i jakies tam problemy z balansem. U nas juz bedzie wersja po kilku wiekszych aktualizacjach, ale kto wie ile to da :p

Tak poza tym przypomniałlo mi się. To ty pisałeś ,że ten ich 'action combat system' sprawił ,że w open world poziom trudności stał się jeszcze bardziej żenująco niski w porównaniu do obecnych wydawanych w ostatnich latach 'sticky target' mmo ,gdzie się trzeba mocno postarać żeby zginąć?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2012, 14:35 
Cytuj  
Ja, albo Keii pewnie. Nie wiem jak na wyzszych lv, ale grajac w JP bete dosc latwo bylo unikac atakow przeciwnika przez co wychodzic z walki z malymi obrazeniami. Oczywiscie trudniej przy grupkach przeciwnikow, albo duzych potworach, ktore maja obszarowe ataki, ale generalnie wydalo mi sie to ulatwieniem. Chociaz nie wiem czy uzylbym okreslenia 'zenujaco niski' ;p

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2012, 14:49 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Ja, albo Keii pewnie. Nie wiem jak na wyzszych lv, ale grajac w JP bete dosc latwo bylo unikac atakow przeciwnika przez co wychodzic z walki z malymi obrazeniami. Oczywiscie trudniej przy grupkach przeciwnikow, albo duzych potworach, ktore maja obszarowe ataki, ale generalnie wydalo mi sie to ulatwieniem. Chociaz nie wiem czy uzylbym okreslenia 'zenujaco niski' ;p

Spoko :)

Może przesadziłem trochę ,ale mnie poziom trudności open world w mmorpg irytuje dość mocno ostatnimi laty i to tym bardziej ,że jest 'nerfiony' coraz bardziej.

Ostatnie mmorpg w jakie grałem stale Lotro (tzn. dłużej niż parę dni ,żeby obczaić czy w ogóle warto zaczynać) to najbardziej 'squischy' postacią (RK) robiłem spokojnie większość questów przeznaczonych dla małych 3 osobowych grup ,a udało mi się nawet parę przenaczonych teoretycznie dla pełnych 6 osobowych grup podczas levelowania. Oczywiście będąc na tym samym levelu co quest. O solo questach których w grze było 97% nawet nie wspominam :/

Na to ,co mogłem maintem tankiem robić to już zasłone milczenia spuszczę ,bo 'żenujący poziom trudności' to mało...

Fakt faktem ,że to mój alt był także był w miarę ok zapatrzony w craftowane 'ciuszki' a ja jestem bardziej 'ograny' z mmo niż początkujący gracz, no ale mimo wszystko :/

Po prostu jak sobie pomyślę o kolejnej grze w której będą moby co 2 metry i będę musiał zabijać dziesiątki w drodzę do każdego questa ,a nie będą stanowiły żadnego wyzwania.

To już chyba lepiej było w starszych mmorpg gdzie moby głupie tak samo ,ale przynajmiej 'przywalić' umiały i jak człowiek nie pilnował się to można było 'zejść'.

Mniej questów ale ciekawsze / dłuższe i dużo mniej mobów ale 'trudniejsze' to to co bym chciał :/

Bo spędzać w mmorpg czas w instancjach szczególnie levelując to dla mnie też mordęga i zaprzecczenie mojej osobistej ideii mmo :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 08:14 
Cytuj  
Kupi sobie czlowiek gre, a potem sie musi na policji tlumaczyc, ze nie jest pedofilem, hehehe

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 08:52 
Cytuj  
Lol:
http://www.mmoculture.com/2012/01/ncsof ... -tera.html

Ehh NCSoft.... ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 09:14 
Cytuj  
@Gokulo

No niby z jednej strony też mam taką reakcję ,ale z drugiej strony zaprzeczyć się nie da ,że ludzie z Bluehole odeszli z NCSoft kradąc kod źródłowy Lineage 3.

Także tak do końca to nie potępiam NCSoft ,że się 'mści' ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 09:19 
Cytuj  
No niby racja, ale jakze ciekawy timing maja :P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 09:28 
Cytuj  
No ,to akurat jestem pewny ,że nie jest przypadkowy timing :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 17:12 
Cytuj  
Cytuj:
The TERA site has been updated with new information for players outside of North America and their ability to play on En Masse servers. According to the post, IPs from Asia, Africa, Russia, and the Middle East will be blocked due to "the vast majority of Internet traffic we see from these regions are from cyber-criminals relating to account theft, gold-farming and other hacking behavior."


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 15:51 
Cytuj  
Podobno ta gra tak ssie, ze merdzują serwery w azji na potęgę ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 16:00 
Cytuj  
Korea ma chyba 12 serverow, Japonia 3 atm (chociaz moze to nie byc najaktualniejsze info)

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 18:04 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Podobno ta gra tak ssie, ze merdzują serwery w azji na potęgę ;)


W azji. Czyli za malo grindu jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 20:46 
Cytuj  
Za malo sado-maso pedo klimatow

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.