mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 11:39 
Cytuj  
Gdzieś na PSN leży programik do nagrywania filmików na PS3 - można dorzucać różne efekty, robi drobne edycje itp.

Spokojnie można sobie zrobić "video konferencję" na ps3 - bodajże do 6 osób.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 gru 2009, 11:44 przez egroM, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 11:42 
Cytuj  
Aldatha - co do video message to nie wiem - ale PS3 ma opcję video chat i spokojnie da się pogadać przez to przez neta widząc drugą osobę na dużym TV :)

Keii - kup w gamestopie. Weź 2x valkyria chronicles za 20USD, które potem sprzedasz na allegro i sam DS wyniesie Cię nie więcej jak 160zł. A to już całkiem normalna cena, tym bardziej biorąc pod uwagę, że grę sprowadzasz zza oceanu.
Btw. Valkyria Chronicles to świetna turowa strategia-jrpg. Jak nie grałeś, nie widziałeś to gorąco polecam. Jedna z najbardziej niedocenionych gier na PS3, ale w sumie marketing ma koszmarny, tego w UK w sklepach praktycznie nie da się kupić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 11:47 
Cytuj  
biorac pod uwage recenzje, niestety obawiam sie, ze DS to zbyt wiele jak na moje nerwy :)
poczekam az wprowadza patcha z 'easy mode' :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 11:53 
Cytuj  
ja się wypowiem co do GoW (jedynki na razie) - wcale nie jest to łatwa gra. Niektóre combosy w stylu zakręć w prawo, zakręć w lewo, zakręć w prawo, w lewo i w prawo w ciągu 3s doprowadzają mnie do szału :evil:
Nie wiem jak tyle osób z mojej listy znajomych zrobiło w tych grach platynki. Ja już przestawiłem na easy i dalej jest ciężko. To samo z czasem przejścia, podobno grę da się przejść w 5h, ja już na liczniku mam prawie 9h i do końca daleko..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 13:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja się wypowiem co do GoW (jedynki na razie) - wcale nie jest to łatwa gra. Niektóre combosy w stylu zakręć w prawo, zakręć w lewo, zakręć w prawo, w lewo i w prawo w ciągu 3s doprowadzają mnie do szału :evil:
Nie wiem jak tyle osób z mojej listy znajomych zrobiło w tych grach platynki. Ja już przestawiłem na easy i dalej jest ciężko. To samo z czasem przejścia, podobno grę da się przejść w 5h, ja już na liczniku mam prawie 9h i do końca daleko..


Mark najwidoczniej nie masz az takiego skilla :P.W GoW jest jeden trudny fragment w hadesie ale chyba, że ty grasz na Hardzie ??Osobiście mi najwięcej problemów sprawiała walka z Last Bossem :| .GoW II jest trochę prostszy .BTW pograj sobie w pierwszego DMC albo Ninje gaidena na hard - to jest masakra:|


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 13:52 
Cytuj  
W GoW zawsze mnie wkurzaly QTE :/ Wkurzaja mnie w sumie w kazdej grze, ale w GoW najbardziej :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 14:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja się wypowiem co do GoW (jedynki na razie) - wcale nie jest to łatwa gra. Niektóre combosy w stylu zakręć w prawo, zakręć w lewo, zakręć w prawo, w lewo i w prawo w ciągu 3s doprowadzają mnie do szału :evil:
Nie wiem jak tyle osób z mojej listy znajomych zrobiło w tych grach platynki. Ja już przestawiłem na easy i dalej jest ciężko. To samo z czasem przejścia, podobno grę da się przejść w 5h, ja już na liczniku mam prawie 9h i do końca daleko..


To może ja się pochwalę, że jeszcze na PS2 udało mi się skończyć GoW na God mode :)
To jest dopiero hardcore, nie wiem jak jest teraz w tym wydaniu na ps3.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 15:23 
Cytuj  
właśnie przeszedłem, ostatnia walka w sumie prosta - walka z tym dużym psem gdzie trzeba było kręcić gałkami (a chyba jest bug w grze, bo wydawało mi się, że pisało by kręcić prawą gałką - a trzeba było lewą, ale to była 2am) jest dużo trudniejsza. W kręceniu gałkami jestem kiepski.

No i sam hades - k@#$a mać - bieganie i wspiananie się po tych belkach z nożami potrafi doprowadzić do białej gorączki. W sumie do platynki po normalnym przejściu gry zostało mi 5 trophies - przejście gry w 5h (teraz mi zajęło ponad 10h), camplete challenge of the gods, watch the birth of beast treasure???, rescue the oracle z zapasem 10s, complete the sex mini-game???

Najtrudniejsze trophy w takim razie to pewnie przejście gry poniżej 5h - trzeba ją znać na pamięć a i tak pod koniec wspomagałem się youtubem bo plansze są deczko zakręcone.

btw. spikes room - pamiętacie? Przeszedłem to za ~20 razem!!! dżizas..

W sumie gra całkiem całkiem - nie dziwię, się że tak pozamiatała na PS2 :) Bardzo widowiskowa i praktycznie każda walka inna - nie ma czasu na nudę.

QTE w GoW nie są takie wymagające - spokojnie dawałem radę (z klawiszowymi), najgorzej wspominam X-man-a i planszę z odrywaniem klapy robotowi - trzeba było naparzać jakiś klawisz z prędkością cyborga, jak ja nie kombinowałem - na podłodze, na kolanie, dwoma palcami, itp.. Udało się gdzieś za 20 razem, ale zgrzałem się przy tym jak cholera.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 16:14 
Cytuj  
Na Marku GZ za Hades - Ja wtedy pada rozjebałem o podłoge bo nie dałem rady a się spieszyłem na impreze - nie polecam.GoW miecie zady jeśli chodzi o niektóre walki (więcej bossów, więcej Funu !!).Pozostaje tylko czekać aż GoW III )I( pozamiata konskurencję.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 20:33 
Cytuj  
W GoW 1 nie grałem, ale 2 pamiętam przeszedłem praktycznie bez większych problemów na normalu. Może kiedyś skuszę się na pierwszą część, ale to raczej nieprędko.
Co do DS, to chyba poczekam, bo nie chce mi się bawić w odsprzedawanie gier na Allegro tbh.
W demo Valkyrii grałem wczoraj, ale raczej mi nie podeszło, nie przepadam zbytnio za turowymi strategiami, szczególnie po ich wysypie na DS/PSP - zdążyły mi się przejeść.

Edit:
Złamałem się i preorderowałem FF XIII w Ultimie - a miałem czekać przynajmniej do połowy stycznia :|


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 18:15 
Cytuj  
co sadzicie o OST do FFXIII? , wszyscy placza ze to nie dzielo Uematsu
a jak slucham tego to ...

http://www.youtube.com/watch?v=jU-GfmEf ... re=related

...po prostu rewelacja , bardzo pasuje mi ten motyw do Finala i w niczym nie ustepuje kawalkom Nobuo

tak samo nie rozumiem szlochow ze sa bishonen bohaterowie .../facepalm , przeciez to japonska gra , moze nawet bardziej nastawiona na japonskiego odbiorce niz wczesniejsze czesci


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 07:51 
Cytuj  
Mnie ogolnie to co slyszalem do tej pory bardzo sie podoba. Szczegolnie nowy Battle Theme - strasznie wkrecajacy :D
A placza wlasnie chyba ludzie, ktorzy nie mieli wiekszej stycznosci z nim, poniewaz duza ilosc grajacych bardzo dobrze oprawe muzyczna ocenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 17:35 
Cytuj  
powiem wiecej , Hamauzu ukradl Uematsu show :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 22:57 
Cytuj  
A ze downloadu jeszcze nigdzie nie widzialem to:

http://www.youtube.com/user/DiipuSurotu ... QwlNiiU4y4
;P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 11:44 
Cytuj  
Nikt chyba jeszcze nie wklejał - http://www.eurogamer.net/articles/mag-o ... in-january


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 11:49 
Cytuj  
nie mogli na swieta dac ;/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 12:07 
Cytuj  
no ten MAG to nie wiem czy taki fajny. Generalnie każdy się czepia do grafiki i animacji.
Jedna połowa pisze - że chaos i nie wiadomo co robić, druga połowa, że jak ma się zgraną grupę i wiadomo co robić to gra jest w ch.. miodna.

Przypuszczam, że to o grafice i animacji to prawda, przy 256 osobach naraz musieli to maksylnie uprościć i bajerancko na pewno to nie będzie wygladało...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 12:09 
Cytuj  
czyli podobnie jak w battlefieldzie. jak masz zgrany i fajny team to gra wymiata.
jak grasz z randomami, ktorzy nie wiedza co to teamplay to mozna doznac kur..

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 12:37 
Cytuj  
Z tym że w Bc2 nikt nie narzeka na animacje i grafike:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 12:40 
Cytuj  
ale zadna rewelacja to to nie jest na ps3.
jak dla mnie to troche podrasowany bf bez zadnych wodotryskow.
a nikt nie narzeka bo jest w miare grywalne (chociaz w becie ciezko to odczuc biorac pod uwage, ze jak gram to np. jest zalozony jeden team na cala strone...).
jesli w magu ludzie sie ograna to tez moze byc niezly fun.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.