mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 20:11 
 
Kabraxis napisał(a):
http://www.torchlightgame.com/ - anyone?
Zapowiada sie takie mniejsze Diablo 3.


Zdecydowanie! Bardzo ciekawa pozycja. Kupiliśmy z mężem na Steam'ie - 10% taniej w preorderze było (choć cena gry i tak niziutka). Recenzja z 17 filmami z Press Day: link.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 22:46 
 
Ogromnym plusem tej gry (dla mnie przynajmniej) jest EDYTOR, czyli MODY, MODY i jeszcze raz MODY. W takim H&S mody gwarantuja wlasciwie gre bez konca. :) Sam dalej gram w zmodowane D2 (mod MedianXL - polecam goraco). Jesli wytworzy sie wokol tego fajne community to sram na D3, ktory mody zobaczy jak swinia niebo. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 23:12 
 
Zaintrygowales mnie tym modem. Jak to wyglada online, tzn. mozna grac tylko z osobami, ktore maja ten mod, trzeba sie jakos specjalnie umawiac zeby grac z osobami z tym modem, etc?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 23:15 
 
Link do officialnej strony Mediana - http://modsbylaz.hugelaser.com/
Link do forum - http://modsbylaz.14.forumer.com/index.php

Dla mnie to ten mod jest 100 razy lepszy niz to co Blizz pokazal narazie w D3. :-)
Gra sie z tego co wiem przez Hamachi, moze sie da na OpenBN ale na 100% tylko z osobami majacymi tego moda poniewaz zmienia on gre o 300% (powaznie - sa zmienione wszytkie skille min. ). Na forum jest tam caly dzial poswiecony multiplayer.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 23:19 
 
Kurwa, ja wiem ze jak znowu zaczne lupac w D2 ze znajomymi to moje zycie zamieni sie w pustynie... Musssst resiiiiisssst........

EDIT. O kurwa, screeny wygladaja imponujaco.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 23:43 
 
Również zdziwko mnie chapnęło. Ale niestety, dla mnie przeszkodą jest rozdzielczość. na 26 calach d2 wygląda jak psu wyciągnięte z gardła, dyskwalifikacja natychmiastowa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 23:47 
 
Sobtainer napisał(a):
Również zdziwko mnie chapnęło. Ale niestety, dla mnie przeszkodą jest rozdzielczość. na 26 calach d2 wygląda jak psu wyciągnięte z gardła, dyskwalifikacja natychmiastowa.

tez probowalem ostatnio sie d2 i starcraftem pobawic korzystajac z tego,ze klucze na bneta mozna kupic za poldarmo na allegro i po prostu nie potrafie juz czuc "klimatu" na moim dzisiejszym sprzecie (2x 22'asusa stojace obok siebie)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 23:48 
 
Kolejne wady technologii LCD...hehe.

A tak na serio - http://www.moddb.com/games/diablo-2/news/d2multires
Obsluguje chyba do 1900x1200.

http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 7ab02b.png

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 23:50 
 
Kabraxis napisał(a):
Kolejne wady technologii LCD...hehe.


Co to ma do rzeczy? na CRT również taka gra będzie tak samo wyglądała. Fajna to ona była 10 lat temu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 23:51 
 
RufeN napisał(a):
(2x 22'asusa stojace obok siebie)
do czego tego używasz ?
pytam z ciekawości bo na szafie od roku leży drugi identyczny 22" ale nie mam do czego go użyć (filmy odpadają bo mam TV via HDMI)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 23:55 
 
Klucz na Alegro kosztuje 15zl, hmm, chyba sie skusze zeby to chociaz przetestowac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 00:00 
 
Dwa monitory jednoczesnie to fajna sprawa. A do czego uzywac? Do wielu roznych rzeczy, zazwyczaj jedna aplikacja na jednym, druga na drugim. Np. na jednym EVE, na drugim przegladarka, mail i cala reszta z Windowsa, dostepna bez alt-tabowania ;)

X.

PS. Odpalalem tak 2 konta EVE, po jednym kliencie na monitor ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 00:03 
 
Deshroom napisał(a):
RufeN napisał(a):
(2x 22'asusa stojace obok siebie)
do czego tego używasz ?
pytam z ciekawości bo na szafie od roku leży drugi identyczny 22" ale nie mam do czego go użyć (filmy odpadają bo mam TV via HDMI)

ja wylaczam drugi monitor tylko jak ogladam cos z lozka ;) mam troche specyficzna prace, ktora niektorym moze przypominac troche zawod maklera ;)
na lewym mam glowny taskbar widnowsowy, zawsze dzialajace google chrome i excel (zrodlo zarobkow) + opera do przegladania, na drugim monitorze opera z zakladka z gmailem i zakladka z programem, ktory sluzy do zarabiania, musze szybko reagowac w oknach na ekranie nr 1 na informacje z ekranu nr 2, dlatego zdecydowalem sie na zakup drugiego monitora,zeby alt+tab nie stal sie moim odruchowym ukladem palcow na klawiaturze.
jak w cos gram, to zawsze w windowed mode na glownym monitorze, jak cos ogladam, to glowny monitor na full screen, a na prawy przerzucam komunikatory jesli spodziewam sie jakiejs rozmowy. generalnie przyzwyczailem sie juz do tego, ze mam dwa monitory obok siebie i ciezko mi jest gdy musze przerzucac sie miedzy oknami na laptopie czy netbooku.
maly hint: dwa rozne monitory z roznymi rozdzielczosciami, rozna jasnoscia,kontrastem itp nie zdaja wg egazminu - fatalna sprawa tak przeskakiwac wzrokiem miedzy zupelnie innym obrazem.
przy korzystaniu z dwoch monitorow w windowsie wg mnie program typu MultiMon TaskBar to must have


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 00:06 
 
ostatnie pytanie (monitory mam identyczne) czy to jakoś wpływa na wydajność w grze? - gra na jednym na drugim zupełnie zwykłe rzeczy w windzie. (mam nadzieje ze trzeci display mi nic nie schrzani)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 00:06 
 
Kiedyś, bawiłem się z Photoshopem na 2 monitorach. Wszystkie narzędzie przerzuciłem na mniejszy i słabszy monitor. Bardzo fajnie się pracowało przy takiej konfiguracji.

W WoWa też próbowałem, ale trzeba mieć windowed mode żeby móc przesuwać myszkę na drugi monitor, ewentualnie można to zastąpić druga myszką która zawsze będzie na drugim monitorze. Ogólnie fajna sprawa.

Gdybym miał coś takiego sobie wykombinować, to kupiłbym a przynajmniej starałbym się z wąskimi ramkami.

Deshroom napisał(a):
ostatnie pytanie (monitory mam identyczne) czy to jakoś wpływa na wydajność w grze? - gra na jednym na drugim zupełnie zwykłe rzeczy w windzie. (mam nadzieje ze trzeci display mi nic nie schrzani)


Jeżeli odpalisz 2 gry na 2 monitorach to na pewno ma wpływ. Ale jak będziesz miał na jednym grę a na drugim windę i masz w miarę endowy sprzęt, raczej nie zauważysz spadku wydajności. Nie powinno być jej w ogóle. Pamiętaj, że high endowe karty z 2 monitorami to nic nadzwyczajnego, po to są procesory graficzne aktualnie żeby takie coś mogły spokojnie ujechać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 00:11 
 
Deshroom napisał(a):
ostatnie pytanie (monitory mam identyczne) czy to jakoś wpływa na wydajność w grze? - gra na jednym na drugim zupełnie zwykłe rzeczy w windzie. (mam nadzieje ze trzeci display mi nic nie schrzani)

ja ustawiam wszystko na maxa zawsze i chociaz nie mam jakiegos demona szybkosci to gram. spadek moze i jakis jest, ale nie zauwazalny golym okiem (przynajmniej dla mnie).
zawsze mozesz wrocic do trybu jednoekranowego i po graniu w jakis super-wymagajacy-tytul znow sie przelaczyc na dual - ustawienie tego trwa z 10 sekund przeciez ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Ostatnio edytowano 26 paź 2009, 00:11 przez RufeN, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 00:11 
 
Acha, niektore gry da sie uruchomic na 2 monitorach tak, jakby to byl jeden monitor. Ustawiasz sobie oba obok siebie i masz super panoramiczny obraz. Warunek: desktop tez musi byc ustawiony w takiej szerokiej rozdzielczosci ;)

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 00:16 
 
Xanth napisał(a):
Acha, niektore gry da sie uruchomic na 2 monitorach tak, jakby to byl jeden monitor. Ustawiasz sobie oba obok siebie i masz super panoramiczny obraz. Warunek: desktop tez musi byc ustawiony w takiej szerokiej rozdzielczosci ;)

X.
z kreska pośrodku :P to sobie daruje, na dziś mam tak z tv włączam film i przeciągam player na TV to w lewo będę miał tv a w prawo zrobię drugie 22 (jak mnie żona nie wyrzuci z tym ze stołu :P )

dzieki za rady, koniec offtopa chyba :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 08:34 
 
szukam dwoch osob do pre-order packa Left4Dead 2 na steamie, wyjdzie ok 110zl/lebka, czyli taniej niz preoder na gram.pl z darmowa wysylka + bedziemy mieli tez dostep do demka od jutra ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 20:27 
 
slyszal ktos o grze Futuremarka? Shattered Horizon


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.