mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 12:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
Podalem linka http://www.computerandvideogames.com/lotro/ i jakos nikt nie ma problemu, a meczycie sie na fileplanet, dla kazdego jeden klucz i maja ich tysiace.

Forbidden
You don't have permission to access /lotro/ on this server.

Yhm..
A pozatym to raz w tygodniu bo wczoraj tam probowalem (;

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 12:35 
Cytuj  
wczoraj jeszcze znajomy dostal keya


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 12:40 
Cytuj  
embe napisał(a):
wczoraj jeszcze znajomy dostal keya

Ja sprobowalem po tym jak podales keya i pisalo zebym sprobowa za tydzien :D

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 12:43 
Cytuj  
Dzisiaj mam takie info:

Sorry, all keys have now been allocated. Please check back for
more BETA key allocations next week.


tak btw: Ten link ktory podal embe dziala (ten ze step2). Tylko pozniej sypia sie na niektorych przegladarkach javascripty. Trzeba poprostu te adresy wklepac z paluszka jak nie idzie klikanie na link.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 14:07 
Cytuj  
Ciekawe czy pod naporem postow dodadza pvp i mozliwosc gry zla strona bo narazie posty od devsow sa metne, pisza cos o tym ze tolkien nie stworzyl zlych, zlo powstalo samo, a to kim jestesmy nie jest wynikiem naszego wyboru... ??
Ciekawe jak do tego ma sie wprowadzenie magow do gry.
Pisza tez cos na forum ze pvp bedzie w formie duzych batalii, za malo pewnego info zeby wyciagnac jakies wnioski, ciekaw jestem co wymysla bo narazie jest ladnie i slicznie ale brak pvp i mozliwosci gry zlym jest duzym minusem, a dla wiekszosci powodem ze nie zagladna do tej gry co dla codemaster, ktory chce przeciez zarabiac kase jest powaznym powodem zeby robic zmiany :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 17:04 
Cytuj  
Whine Power - najwieksza sila rzadzaca rynkiem :D. IMO dodadza, wkoncu tlumaczenia spelzna na niczym, bo okaza sie ze swiat idealnie nadaje sie realizacji faction PvP. A potem zrobia dodatek w ktorym przenosimy sie hmm 10 lat pozniej. NAgle sie okaze ze Elfy wcale sie nie mialy zamiaru wyniesc ze Srodziemia, a Sauron wcale nie jest taki poknany na jakiego wygladal :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 17:42 
Cytuj  
Musza cos zrobic bo Conan i WH dopiero w 2008 roku, wiec przez rok mozna zebrac pieknie kasy od znudzonych innymi grami ( tak jak ja ) :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 19:08 
Cytuj  
embe napisał(a):
Musza cos zrobic bo Conan i WH dopiero w 2008 roku, wiec przez rok mozna zebrac pieknie kasy od znudzonych innymi grami ( tak jak ja ) :)

Jak mi sie beta spodoba (szczerze mowiac to mam nadzieje ze tak) :D, to nawet kupie. Zeby sprawdzic jak to wyglada dalej. Co tam, moze bedzie fajne na jeden miesiac :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 20:14 
Cytuj  
ja licze nawet na dwa miesiace :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 15:48 
Cytuj  
Pierwsze wrazenia:
-grafika taka sobie (w sumie to od DDO nie wiele sie zmienilo)
-combat nudny jak cholera
-Modele postaci imo gorsze juz byly tylko w EQ2
-ciekawe pomysly nt. animacji castowania czarów
-wymagania male
-jak narazie nudne. Moze wieczorem cos sie zmieni. DDO tej samej firmy jest duzo ciekawsza gra..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 19:03 
Cytuj  
iniside napisał(a):
-Modele postaci imo gorsze juz byly tylko w EQ2

Eq2 w momencie wyjscia mialo najlepsza praktycznie grafie na ryku, w tym takze modele postaci. Zreszta dzis tez ta grafa jest konkurencyjna.
Mnie grafika podoba sie bardzo, swiat jest zywy, kolorowy ale bez wrazenia plastiku i sztucznosci jak w wow. Imo kawal dobrej roboty ze strony grafikow. Sama gra notomiast wyglada na kolejna levelowke. Chociaz jak bedzie miala po 2-3 miesiacach gry dobra opinie graczy, to pewnie kupie z sentymentu do tolkienowskiego swiata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 19:21 
Cytuj  
Wiesz ja na grafike patrze inaczej. Proby grafików zrobienia realistycznej grafiki koncza sie na tym ze wszystko wyglada sztucznie, plastikowo, jak dla mnie ochydnie. Powód ? Ogranicznie sprzetowe i silnika. Jak ktos chce robic realistyczna grafike powinien uzyc Crysis Engine albo Unreal Engine 3. W przeciwnym wypadku zdecydowanie wole grafike jaka prezntuje WoW, DDO. Nikt tu sie nie sili na realistycznosc, jest za to kolorowo, ladnie i trzyma swoj styl.. Dla mnie proby takie jak LOTRO, Vanguard, NWN2, to w sumie graficzne dno. Nie dosc ze postacie wygldaja jak plastik, to otoczenie wcale nie lepiej.. Oblivion w sumie duzo nie odbiega, z tym ze tam wygldaja jakby mialy obita morde :E

a co do samej gry. NUDA. NUDA. NUDA. Ide grac w Geometry Wars, to jest grywalna i ciekawa gra imo :D

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 19:53 
Cytuj  
Cos Ci sie calkowicie pomieszalo... Moge sie zgodzic co najwyzej z tym, ze modele postaci wygladaja _zle_, ale nie, ze wygladaja plastikowo - raczej sa jak z drewna, bo sa zle animowane i czesto maja zle proporcje. Modele w DDO tez mialy wygladac raczej realistycznie i tez wygladaly zle. Poza tym gra byla zdecydowanie duzo mniej kolorowa niz LOTRO (kolorki LOTRO mozna zobaczyc na skrinach, ktore postnalem gdzies tutaj wczesniej) - moze za krotko grales i zwiedziles tylko jakas mala czesc swiata, w ktorej dominowac mogl jakis set kolorow, zeby zachowac specyficzny klimat.

To w sumie sprawa gustu, ale nie wiem jak moga sie nie podobac modele zastosowane w EQ2, VG. Maja byc realistyczne i takie wlasnie sa. Sa dokladne, przewaznie ladnie animowane, mozna sie najwyzej przyczepic do ich oteksturowania (+ew. jego malej roznorodnosci) i oswietlenia, ktore to wlasnie sprawiac moze, ze modele wygladaja plastikowo (vide swiecace armorki/skora EQ2 wygladajaca jak pokryte anal-lube) ...

Otoczenie w LOTRO wyglada pieknie. Znowu - moze zwiedziles zbyt malo zone'ow, zeby moc to obiektywnie ocenic. Na pewno bije na glowe to z DDO.

Rzeczywiscie do ograniczen silnika mozna sie przyczepic. Najwieksze jego minusy to przede wszystkim mocne doczytywanie w miastach z duza liczba PC/NPC, o czym pisalem wczesniej oraz koniecznosc doladowywania nowych zone'ow przy wchodzeniu do dungeonkow a nawet pomieszczen takich jak sklepy - to sa ograniczenia. Poza tym engine spisuje sie bardzo dobrze, a to, ze modele sa spieprzone, to akurat nie wina engine'u.

Podsumowujac, moze sie nie podobac, ale zdecydowanie nie jest to graficzne dno, jak ty to okresliles.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:07 
Cytuj  
Dlaczego mamy cos porownywac ?
Klient euro bety to wersja niskiej jakosci, nie zawiera textur jakie beda w wersji finalnej, a ustawienie na max detale jest juz bardzo zadowalajace.
Swiat jest pokazany szczegolowo i dokladnie, bardzo ladnie trzyma klimat, nie zapominajcie ze to w wielu przypadkach musi byc przeslodzone i piekne.
Silnik graficzny gry jest na dzien dzisiejszy idelany bo bez wysilku mozna uzyskac piekny efekt, a o gry z takim podejsciem zaczyna byc ciezko bo zobacz na Vanguarda jakie ma wymagania i proporcjonalne do tego efekty.
Czy gra jest nudna, hmmm... narazie nic nie wymyslono ciekawego co moze zastapic lvlowanie postaci opierajace sie na zabijaniu mobkow i questach, cale szczescie ze jest masa questow i mozna lvlowac jak w WoW.
Gra napewno przyciagnie wiele ludzi, zapewne dzieciarnia bedzie chcialo grac co zaowocuje podobnym efektem jak w WoW, wiec nie ma sie co martwic.
Przypuszczam ze ta gra wciagnie tez nowych graczy, ktorzy dopiero zaczynaja grac w mmorpg bo niska cena ma tu duze znaczenie.

Tak jak juz pisalem, brakuje pvp i mozliwosci gry zlem, to jest duzy cios dla tej gry, a szkoda ze dopiero o tym mysla ze od poczatku nie ma tego, zapewne inaczej by gra wygladala, mozliwe ze dodadza to w formie osobnej gry jak CoH i CoV, ciekaw jestem bardzo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:13 
Cytuj  
Wiesz dla mnie jest i zdania nie zmienie. Jesli gra MMO mialby byc ladna z ladnymi postaciami to musialaby co najmniej silnika FarCry uzywac.. W przeciwnym wypadku wychodzi jak wychodzi, plastik i tyle.

Inna sprawa ze model Elfa w DDO wyglada 100x lepiej niz ten z EQ2 czy LOTRO i zdania nie zmienie chocby mnie nie ciac tepa zyletka..
Cytuj:
Maja byc realistyczne i takie wlasnie sa.

Pewnie mam duze wymagania, ale realizm to byl w FarCry (kiedys), a teraz jest w grach na Unreal Engine 3. W przeciwnym wypadku lepiej nich beda takie rysunkowe modele, bardziej klimatyczne to imo jest.. (;

Wiesz, kiedy pisze postac mam namysli caloksztal i naprwde nie mam ochoty na dluzsza mete zaglebiac sie co powoduje takie efekt. Fakty sa takie ze w nowych grach (no dobra FPS) wyglada to ok. A tworcy wszelakich RPG, MMO proboja na sile przechnac chlam graficzny (vide NWN2), ale potrafia skopac swietny silnik (Vide VG i Unreal Engine2).
Jak narazie MMO z ladna grafika to Age Of Conan (kiedys), Warhammer Online (jak wyjdzie), WoW i DDO.
Wiesz jakosc grafiki w mmo/rpg dla mnie == styl prezentacji, pomysl, jakosc efektów specjalnych (vide czary), jako ze i tak zadna nie spelni wymagan jakosciowych... Np. w lotro przy wybuchu ireballa jest taki efekt (efekt czasteczkowy), ktory powduje ze z kazdej strony wyglada to identycznie :D. I wyglada to strasznie nienaturalnie przy reszcie otoczenia :D. Co ja sie bede rozpisywal w skrocie
Ladna grafika: Dark Messiah, Rainbow Six: Vegas, Crysis
Grafika dobra do MMO, WoW, DDO, WArhammer Online, Age Of Conan (do czasu az ktos nie uzyje silnika z Crysis), Aion (na CryEngine).
Cytuj:
Czy gra jest nudna, hmmm... narazie nic nie wymyslono ciekawego co moze zastapic lvlowanie postaci opierajace sie na zabijaniu mobkow i questach, cale szczescie ze jest masa questow i mozna lvlowac jak w WoW.

A jednak sie dalo. Sorry ze ciagle porownoje do DDO, ale te gry zrobila ta sama firma, wiec mogli jakies doswiadczenia wyciagnac... Inna sprawa ze przy DDO mieli wiekszy wachlarz mozliwosci (DnD).
Jakos tam nie musze zabijac mobow, chociaz zazwyczaj przejscie dungeonu konczy sie na radosnym kill all, to na dluzsza mete nic to nie daje :D. Liczy sie wykonanie glownego zadania (typu znajdz cos, nastepnie uzyj tam, a po drodze rozwlow mega puzzle, np. przy Raidzie na smoka w ostatnim pre-quescie jest zagadka logiczna - puzzle ktora ukladalismy ponad 40 minut...). Czyli jednak sie dalo.. Ze gra ma same instancje. Trudno, wazne jest fajnie..

Mnie znudzilo. Liczylem na minimalny powiew swierzosci. A to kopia WoW w swiecie Tolkiena. Skoro WoW mnie znudzil to LOTRO tym bardziej... Prawde mowiac po dobici do 3-4lvl wylaczylem, nie byl nic co byloby mnie w stanie przykuc do monitora. Ladne widoczki, grafika, w WoW tez byla ladna na swoj sposob, brakuje tej grze tego czegos co przykuwa od pierwzej chwili i nie pozwala sie oderwac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:35 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Prawde mowiac po dobici do 3-4lvl wylaczylem,

Niepotrzebnie sie przyznales, bo do tego momentu narzekania byly w miare wiarygodne.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jak narazie MMO z ladna grafika to Age Of Conan (kiedys), Warhammer Online (jak wyjdzie), WoW i DDO.
Grafika dobra do MMO, WoW, DDO, WArhammer Online, Age Of Conan


WoW ma dobra/ladna grafike? Nie no czlowieku nie przeginaj z takimi textami Masakra HeHe Nic w niej fajnego... za malo szczegolowy swiat
Wg mnie grafika w LOTRO jest ladna 8/10 nawet na niskich detalach ( nie przetestowalem na MAX :( ) Krajobrazy sa przepiekne ... a najbardziej podoba mi sie SHIRE :D Mmmm malowniczo zielona kraina... tak jak to opisywal Tolkien :) Co do DDO > grafa jest porownywalna :)

Nie grzesz wiecej textami ze w WoW jest ladna grafika ... bo nikt Ci za to juz rozgrzeszenia nie da Bleeeeee Dla wiekszosci WoW jest "fajny/ladny" bo przeciez miliony ludzi nie moga sie mylic?! Ida za wiekszoscia ...


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
iniside napisał(a):
Prawde mowiac po dobici do 3-4lvl wylaczylem,

Niepotrzebnie sie przyznales, bo do tego momentu narzekania byly w miare wiarygodne.

Nie moja wina ze ta gra nie bylo w stanie mnie do siebie przyciagnac... Nawet przy Vanguardzie wytrzymalem sporo dluzej, pobawilem sie w Nogg ver. Vanguard. Ale wymagania tej gry ehh.. Do czasu jak bede mial GeForce 8900GTX to bedzie Age of Conan... Pozatym inna sprawa narzekam glownie na modele postaci, swiat jako taki moze byc na Ultra High (drogi :D).

WoW jest ladny bo ma swoj styl. Nie zawsze trzeba SM 4.0 zeby grafika byla ladna :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:51 
Cytuj  
iniside napisał(a):
WoW jest ladny bo ma swoj styl. Nie zawsze trzeba SM 4.0 zeby grafika byla ladna :D


Styl moze i ma :) Ale to nic z "ladnoscia" nie ma wspolnego :P Co najwyzej moze byc fajny ... i przyjemny w "dotyku" HeHe Nie zaprzeczam ze w WoW'a gra sie fajnie i wciaga... ale grafika pozostawia wiele do zyczenia Gdyby byla conajmniej w polowie taka jak w GW/LOTRO/DDO to byloby juz .... mmm super :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 21:15 
Cytuj  
Compton napisał(a):
iniside napisał(a):
WoW jest ladny bo ma swoj styl. Nie zawsze trzeba SM 4.0 zeby grafika byla ladna :D


Styl moze i ma :) Ale to nic z "ladnoscia" nie ma wspolnego :P Co najwyzej moze byc fajny ... i przyjemny w "dotyku" HeHe Nie zaprzeczam ze w WoW'a gra sie fajnie i wciaga... ale grafika pozostawia wiele do zyczenia Gdyby byla conajmniej w polowie taka jak w GW/LOTRO/DDO to byloby juz .... mmm super :)

Wiesz wyzej pisalem, dla mnie ladna Grafika zaczyna sie od FarCry :D, w przeciwnym wypadku musi miec jakis swoj charakterystyczny styl (;

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.