mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 18:04 
Cytuj  
Jak bym wiedzial jak ta gra jest chujowo zoptymalizowana to bym nie kupil. Jakis dowcip chyba. Ogolnie gui tez ssie pale i nie poldoba mi sie. Reszta w normie. Zakup chybiony. Przez optymalziacje i gui nie chce mi sie wto grac. Nie polecam.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 18:06 
Cytuj  
A spróbuj usunąć plik intra z głównego folderu i sprawdź czy ci się poprawi. Nie pytaj, sprawdź najpierw.


Ostatnio edytowano 25 wrz 2010, 18:08 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 20:00 
Cytuj  
Ta gra wsysa zbyt mocno imho. :/

Ashton, jak ci chodzi na netbooku?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 20:09 
Cytuj  
wszystko na low, potrafi fps z lekka spasc jak gram na najwiekszej mapie i mi skacze przez duzy obszar, szybko sie poprawia, przydlugawo tez trwaja decyzje przeciwnikow w takim settingu etc.


ale grac mozna w miare znosnie.


z tym ze odpalam game boostera by mi wylaczyl zbedne uslugi i programy jak odpalam.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 20:14 
Cytuj  
Z jednej strony szkoda, no ale z drugiej strony to netbook w końcu.

Do gier mam w sumie desktopa który ciągnie tą Civkę na lajcie w Full HD i wszystko na max detalach. Ale optymalizacja muszę przyznać, że jest strasznie żałosna jak na to co gra sobą reprezentuje pod względem graficznym.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 20:17 
Cytuj  
jak juz mowilem w miare znosnie, dobre kilka h przesiedzialem + wiekszos czwolnien zaczalem odczowac bardziej przy tej najwiekszej mapie, max przeciwnikow etc..


imo sporo tej mocy musi byc wpieprzane przez ai


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 21:18 
Cytuj  
roball napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak bym wiedzial jak ta gra jest chujowo zoptymalizowana to bym nie kupil. Jakis dowcip chyba. Ogolnie gui tez ssie pale i nie poldoba mi sie. Reszta w normie. Zakup chybiony. Przez optymalziacje i gui nie chce mi sie wto grac. Nie polecam.


jaki masz sprzet?

i5 750, radek 5850, 4GB. Metoda Dany nie pomogla. Sprobuje moze jutro nowych sterownikow.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 21:21 
Cytuj  
taki sam sprzet mam i u mnie hula bez problemu. ale gralem chwile, jakos nie wciaga mnie civka :<


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 21:28 
Cytuj  
Gram w maks detalach. Chodzila plynnie do mniej wiecej 300AD. Teraz chodzi jak gowno.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 21:43 
Cytuj  
u mnie sie jakoś rozruszała. własnie skonczylem gre w prawie 400turach na max detalach dx10


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 21:44 
Cytuj  
roball napisał(a):
pls ja mam dual core 2ghz 4gb ram i gf 8600, dziala plynnie w nizszych detalach nawet w endgame.


No też nie kapuję. U mnie c2d 6750 @ 3.3 ghz, 4 gb ram i radek HD4770 lekko podkręcony ciągnie na 1920 x 1080 / full detale a mam już rok 1920 naszej ery.

Zero zacięć, wszystko śmiga.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 22:05 
Cytuj  
win 7, 4gb ram, Phenom II 3300Mhz, ati 5770, tnie przy turach glownie. Jak obnizam detale to to samo. Ale gra mega wciaga, dawno mnie nic tak nie wciagnelo, wiec stfu ;d

moze jakis fix?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 23:46 
Cytuj  
U mnie najwiekszy problem jest z tura przeciwnika, gra jakby zamiera na 10 sekund, a potem da sie scrollowac troche, a potem nagle wszystko dzieje sie naraz praktycznie, wyskakuje milion powiadomien, etc.

Duzej roznicy miedzy DX9 a DX10 w performansie nie ma, a rozblurowanie tekstur jest widoczne.

Also, jak wylaczyc jebane intro? ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 23:49 
Cytuj  
Z cyklu "Moja historia..." (poziom trudnosci Warlord - Hard)

Ughhhhh, wlasnie przetrwalem napasc dwoch panstw vs moja matenka Rosija. Moglem sie spodziewac klopotow, bo od poczatku smierdzialo konfliktem - Montezuma jako jeden sasiad, drugi ci na A. (taki facet z mieczem na tle plonacych ruin), z tego co widze obie civ mocno agresywne i expansywne. Wypowiedzieli mi wojne wspolnie w tej samej turze i moja spokojna dotad cywilizacja (podbicia 1 wolnego miasta nie licze :P) trzeba bylo sie bronic. Na szczescie moje 3 miasta sa polaczone drogami i w momencie agresji nie byly zupelnie bezbronne, udalo mi sie odpierac ataki z obu stron, glownie dzieki lekkiej przewadze technologicznej, posredniej pomocy Ottomanow, z ktorymi ci drudzu na A. tez wojowali i wolnego miasta Helsinki (rownie na wojennej sciezce z Aztekami), ktorym nawet udalo sie zajac jedno miasto Azteckie, dzieki czemu przez kilka rund dostawalem od nich kilka luksusowych surowcow (dziwne, bo myslalem, ze trzeba byc polaczonym droga z miastem zeby je otrzymywac) pozwalajacych na zachowanie wyskiego poziomu zadowolenia wsrod spoleczenstwa - kto nie lubi jak sie kopie tylki sasiadom i jednoczesnie w domu nie brakuje luksusow? Ha! Walka w defensywie szla calkiem niezle, moi wrogowie chyba mnie nie docenili. Wyprowadzilem kilka kontratakow i zlupilem troche azteckich farm i kopaln, dzieki czemu moja ekonomia nie padla calkiem na ryj :)

Obronilem sie przed druga fala ataku Aztekow - trakt miedzy Moskwa, a St.Petersburgiem wyklepal sie pieknie od konskich kopyt mojej konnicy przemieszczajacej sie od mojej stolicy, do obleganego glownie Petersburga. W koncu jak szykowalem sie do porzadnego ataku w odstepie 2-3 tur obie civ zaproponowaly mi pokoj na calkiem niezlych warunkach (sporo kasy, troche surowcow, otwarte granice). Nie bylo wyjscia, trzeba bylo go zaakceptowac i odbudowac sie po dlugiej wojennej zawierusze. Wiem przynajmniej kto jest moim wrogiem w tej grze. W miedzyczasie podpisalem pakt o kooperacji z Ottomanami, ktorzy rowniez maja na pienku z Azteckimi brudasami - musze teraz jak najszybciej wynalezc technologie umozliwiajaca Defensive Pact! Buduje tez dobre relacje z Ghandim, ktory wyglada na zadeklarowanego pacyfiste, ale moze uda sie go przekonac do mojej sprawy. Zapowiada sie dluga i krwawa kampania...

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 01:05 
Cytuj  
Taki mały OT:

Ashton, po co Ci netbook jak nawet z domu nie wychodzisz? Chyba jedynie żeby pozostać online jak idziesz do kibla.

Koniec OT

W Civ grałem może łącznie 10 min, ale kiedyś, bardzo dawno temu, grałem w Kolonizację, a z tego co się orientuje, podobna rozgrywka, wciągło mnie na maxa.

Obecnie jestem posiadaczem Civ4 ze wszystkimi dodatkami (gra na gamespot zdobyła 9.5 ocenę, Civ5 9.0) myślę że zacznę od tego moją przygodę z Civ, następnie wezmę się za Civ5 jeśli mi się ewentualnie spodoba.

Po co? Jestem maniakiem gier strategicznych, a z tego co mi wiadomo gra Civ to bardzo mądra gra.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 01:12 
Cytuj  
cool story bro ;)


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 05:10 
Cytuj  
civ 5 mi najbardziej podchodzi ze wszystkich civek szczerze mowiac.

Ale i tak wole Imperialism.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 10:46 
Cytuj  
Jak sie buduje dobre relacje z imperiami? U mnie to chyba bedzie problem bo masa city states ma perma war ze mna i wiekszosc imperiow jest hostile:) Za duzo szalenstw na samym poczatku.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 10:57 
Cytuj  
U mnie działa. jakby co pm


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2010, 11:13 
Cytuj  
Ja [Aztec] w tej chwili mam drobny problem z ruskimi i irokezami. Ruscy wypowiedzeli mi wojne jak byli technologicznie krok do przodu (rifleman vs longsword), a irokezi byli moimi sprzymierzencami az do czasu az ruscy podeszli pod moje miasto (gdzie juz byli irokezi).

Long story short, pierwszy wynalazlem artylerie i zaczynam odbijac swoje miasta.

Calosc problemu wynika z tego ze probowalem grac kulturowo, zamiast zbrojnie. W Civ IV byl zasieg religii i kultury, i dzieki temu mozna bylo przejmowac miasta. W piatce to gdzies zaginelo, i ciezko jest przejmowac tile innych cywilizacji czy tez miast za pomoca swojej kultury.

Do tego wzialem przywodce, ktory nie ma sensownych bonusow do walki, a w social tree szedlem w rozwoj cywilizacji, a nie wojsko. Jakbym wzial japonca z bushido i wymaxowal honor tree, to moje jednostki by rozkurwialy wszystko az by furczalo (z ruskimi mam problem bo maja duzo bonusow z honoru).

Ubolewam troche nad ta zmiana, bo nie mozna juz grac pokojowo-ofensywnie, tylko albo trzeba sie zamknac gdzies i maxowac punkciki science/culture, albo nakurwiac heady z kuszy.


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.