mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 16:26 
Cytuj  
Keii napisz coś jak już pograsz w Bayonette - mi się demko bardzo podobało, i chyba sobie kupię pełną wersję.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 18:54 
Cytuj  
Darksiders > Bayoneta.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 18:55 
Cytuj  
A nie zależy to przypadkiem od tego, czy ktoś woli DMC czy GoWa?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 18:56 
Cytuj  
To komus sie GoW nie podoba? ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 18:57 
Cytuj  
Ja zdecydowanie bardziej wolałem przygody Dantego. GoW nie był zły, ale trochę... monotonny (przynajmniej jeśli chodzi ilość możliwości ataku).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 20:05 
Cytuj  
Mi tez klimat piekla w Dantym bardziej podchodzi niz antyk:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 20:31 
Cytuj  
Chodziło mi o Dantego z Devil May Cry, nie Dante's Inferno, chociaż przyznam że mi też klimat GoWa już trochę się przejadł i jeśli miałbym kupować jedną grę z dwójki GoW 3/DI, wybrałbym to drugie, a najnowsze przygody Kratosa pożyczył od znajomego.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 20:48 
Cytuj  
ja przy Devil May Cry wymiękłem po 30min, tam praktycznie tylko się bashuje klawisze - taka bezmyślna młócka, podczas gdy w GoW naprawdę do niektórych walk trzeba podejść taktycznie i jest pełne urozmaicenie (no nie ma potrząsania padem na szczęście).
Dante Inferno może i jest OK, ale od strony technicznej to trochę porażka imho. Graficznie to to nie jest majstersztyk, ot średniak, ale pograć się w to owszem da (mam nadzieję).

Darksiders jest taki fajny?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 21:49 
Cytuj  
Bardzo fajny. Swietne rozpoczecie roku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 22:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja przy Devil May Cry wymiękłem po 30min, tam praktycznie tylko się bashuje klawisze - taka bezmyślna młócka, podczas gdy w GoW naprawdę do niektórych walk trzeba podejść taktycznie i jest pełne urozmaicenie (no nie ma potrząsania padem na szczęście).
Dante Inferno może i jest OK, ale od strony technicznej to trochę porażka imho. Graficznie to to nie jest majstersztyk, ot średniak, ale pograć się w to owszem da (mam nadzieję).

Darksiders jest taki fajny?


Mark o którym devilu mówisz??I na jakims poziomie trudności grałeś grasz ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 00:12 
Cytuj  
Devil May 4 to na PS3. Grałem w to ze 30min i już się tego pozbyłem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 09:34 
Cytuj  
LOl DMC4 to najgorszy shit jaki wyszedłz serii DMC na równi z DMC 2....Nic dziwnego, że się zniechęciłeś Marku :/

Polecam DMC 1 & 3.Tam to jest przednia zabawa i recenzje też pozytywne (zazwyczaj 10).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 10:00 
Cytuj  
zabolq, nie przesadzaj. Fakt, że całościowo 3 (i 1) są dużo lepsze niż reszta, ale jeśli chodzi o gameplay, to praktycznie się nie różnią. 2 i 4 mają taki sam system walki jak pozostałe części (ok, w 4 na początku biega się Nero ale co to zmienia oprócz rękawicy) i jeśli komuś nie podeszło, to pozostałe prawdopodobnie również się nie spodobają.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 10:44 
Cytuj  
Z tym, że dwójka była słaba to się zgodzę bo miała chore klimaty- jakieś goryle, zarażone helikoptery, czołgi i tak dalej... DMC4 stawiam na równi z 3 i nieco niżej niż 1. Nero to świetna postać, zupełnie nowe podejście do młócki demonów i w odróżnieniu od różnych panienek jest płynne i widać power przy wszystkich akcjach. Dante dostał nową broń a oprócz tego ma wachlarz ciosów i style niemal te same co w tak gloryfikowanym DMC3. Ci co narzekają na DMC4 ewidentnie albo nie ogarniali gry Nero albo nie doszli do momentu kiedy przejmujemy sterowanie nad Dante.

A inna sprawa, że jak się jest słabym i nie nadąża z unikami to kończy się granie po 30 minutach. Pewnie te 30 minut to dramatyczna walka z systemem aby dojść do pierwszego bossa tylko po to aby dostać pokazowe bęcki :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 3 sty 2010, 10:50 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 10:47 
Cytuj  
Jak dla mnie Nero był niezłym powiewem świeżości i szczerze mówiąc kiedy przejąłem kontrolę nad Dante w drugiej połowie gry to trochę brakowało mi Devil Bringera. Plus rozwiązali to wszystko strasznie głupio, bo jak na ilość ciosów/broni/styli które ma bohater poprzednich części dali mu potwornie mało czasu ekranowego. No i przechodzenie tych samych etapów jeszcze raz, wtf :|


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 10:57 
Cytuj  
A mnie jakoś zniechęcił DMC4 właśnie po zmianie postaci. Mam już 2 tygodnie przerwy od gry, może się zbiorę i dokończę, ale jak zaczęło mi się dobrze wymiatać Nero to mi go wymienili.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 11:10 
Cytuj  
Ano mogli Dantemu dać nowych bossów ale to chyba jedyny mankament.

Plansze niby te same ale i tak trzeba je było przechodzić w inny sposób, fakt mogli dać trochę więcej nowych aren ale jak dla mnie w DMC nie ma czasu na podziwianie widoków, szczególnie na DMD gdzie jedna klepa kosztuje cię 3/4 paska a jak za długo zwlekasz to mobki dostaja devil triggera. Nie wiem jak wy ale jak gram w zręcznościową nawalankę to czy bije ich w jungli czy w ściekach nie ma dla mnie większego znaczenia bo skupiam się na tym aby nie dostać a nie na tym jak fajnie mewy latają w tle. :]

Pewnie dlatego tak bardzo mi podszedł Bloody Palace, szkoda, że tylko 101 pięter :(

Fajnie za to, że jak się gra Dante to wraca badassowy klimat i maksiarskie gadki z bossami :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 13:09 
Cytuj  
no zacząłem grać w Infamous - mi się podoba znacnzie bardziej niż Prototype, który był kompletnie bez klimatu. Ale gra jak na exclusive jest dosyć niedopracowana - to trzeba przyznać. Postać jest zbyt "czepliwa", często się blokuje o jakąś bzdurę - w stylu kosz na śmieci. Gram na hardzie i generalnie przynajmniej na razie trudno nie jest, aczolwiek kilka razy już padłem.

Wczoraj za to próbowałem grać w Hannah Montana (specjalnie kupiłem dla platyny bo podobno trudność to 2/10) - sama gra dla 12-letnich dziewczynek, ok te 4h dla platyny mogłem ścierpieć. Ale sterowanie mnie totalnie rozwaliło, gra namiętnie wykorzystuje sixaxis-a nawet w rzeczach gdzie znacznie lepszy, precyzyjnieszy, szybszy etc byłby tradycyjny sposób. Więc machasz tym durnym padem jak debil (żona się śmiała) a na ekranie to durne dziewcze robi całkiem co innego. Do tego durne pytania od znajomych "jak tam Hannah Montana fajnie się gra?" Więc wyłączyłem badziew po 20min - ktoś chce kupić może?


Ostatnio edytowano 3 sty 2010, 13:40 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 13:15 
Cytuj  
Jak chcesz robić platynę to lepiej zacząć InFamous na normalu jako dobry a drugi raz grać hard jako zły - podobno łatwiej :) Na początku gry masz też jednego sharda pod mostem po którego nie da się później wrócić więc lepiej go zbierz, choć w sumie ominąć go nie sposób.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2010, 18:16 
Cytuj  
Ultima faktycznie przysłała Bayonettę 2 tygodnie przed premierą. Po godzinie gry muszę stwierdzić, że na razie trochę mało było samej rozgrywki, za to dużo scenek. Zabawnych, z wyrazistymi postaciami, ale jednak niegrywalnych. Może dalej będzie lepiej. Szkoda tylko, że co chwile coś się dość długo loadinguje - mam nadzieję, że Sega wypuści patcha.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.