mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 18:26 
 
Oczywiście że ma start, ba, nawet wygrywa w przedbiegach...ale w innej kategorii !

LUDZIE kiedy wy zrozumiecie że F2 to hardcore crpg, druga to skonsolowiony action-rpg ! RAWR.

Co innego jak ktoś powie "ja wolę jabłuszka od pomarańczek", wtedy możemy dyskutować o osobistych preferencjach (lub porównywać poszczególne elementy). Ale kategoryczne rozstrztganie sprawy w takich sytuacja powoduje u mnie odruch wymiotny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 18:46 
 
Kabraxis napisał(a):
A tak na serio - http://www.moddb.com/games/diablo-2/news/d2multires
Obsluguje chyba do 1900x1200.

Wielkie dzieki!
Juz dawno temu chcialem sobie przypomniec D2 i tylko rozdzielczosc mnie od tego odstraszala. A teraz gra sie naprawde swietnie :D

Obrazek

X.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 20:05 
 
No ba... :) Tylko szkoda ze to dosc znacznie ulatwia gre a na BN uwazane jest za cheat. Ale do lajtowego grania w single swietna rzecz,

PS. Torchlight przez pierwsze 10lvli swietny. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 20:18 
 
A Blizzard się tak zarzekał, że to za dużo pracy ich czeka żeby zwiększyć rozdziałkę. A tutaj zwykły Kowalki moda zrobił. Nie wiem o co chodzi nieraz tej firmie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 20:40 
 
ale na necie nie zagrasz w d2 z tym modem juz:<


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 20:43 
 
Sobtainer napisał(a):
A Blizzard się tak zarzekał, że to za dużo pracy ich czeka żeby zwiększyć rozdziałkę. A tutaj zwykły Kowalki moda zrobił. Nie wiem o co chodzi nieraz tej firmie.


Zmiana rozdzialki to zaden problem. Tu chodzi o to ze masz o wieeeeeleeee wiekszy "zasieg wzroku" w wyzszych rozdzialkach i widzisz mobki zanim one widza ciebie. Mod zmienia tylko rozdzielczosc, nie dostosowuje aggro radius monsterow, nie zmienia zasiegu speli, itp... a to trzeba by bylo zrobic aby grac przez neta z tym. Dlatego tez uwazany jest za cheat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 22:52 
 
Torchlight... bomba gra! serio: d2 style pelna geba, wciagnelo mnie od razu - jak malo co ostatnio :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 23:01 
 
napisz jeszcze ze dwa zdania bo już prawie klikam Agree to the Terms w koszyku :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 23:10 
 
setki jesli nie tysiace itemow z roznymi statsami, town portal, scroll of identification, 3 klasy, po lvl up wybieramy atrybuty i wybieramy skille z drzewka. questy wysylaja nas wciaz do dunegonow aby kogos zabic/cos znalezc - ogolnie takie diablo, tylko grafa bardziej jak w WOWie ;)
gra sie bardzo sympatycznie, troche tylko zaluje,ze wybralem poziom trudnosci normal,bo po prostu przejezdzam poki co przez wszystko (najtrudniejszy boss poki co wymagal tylko 3ech potkow z hp).

http://store.steampowered.com/app/41500/
steam juz demko udostepnil - ja kupowalem w ciemno bez dema (tyle,ze z 10% znizki) i nie zaluje po tych niecalych 3h :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 23:13 
 
Torchlight... bomba gra! serio: d2 style pelna geba, wciagnelo mnie od razu - jak malo co ostatnio

Exacly.... panowie czapki z glow... mamy Torchlight !! :)

Schemat rozgrywki idento jak w Diablo 1 (dungeon clawler ze ciaglym schodzeniem w dol - narazie doszlem do 10lvl podziemi)

Rozwoj postaci IDENTYCZNY jak w D2 - 5pkt do cech na lvl + 1 do skili
Drzewka umiejetnosci idento jak w D2 - 3 szkoly na klase - po 10 skili - troche passive, troche active.

Do tego system spelli uczonych ze scroli (idento jak w D1 - zeby podnies lvl spella trza znalezc scrola lvl2,3,4, itd....) - MOZNA zrobic wojaka jebiacego Fireballem czy sumonujacego szkielety. :)

Itemizacja - polaczenie D2 i D3 (wiecej slotow na itemz, upgrade za pomoca kamieni szlachetnych jak w D2).

Pet - zbedny bajer IMHO - jedna zajebista funkcja - wyslanie do miasta i sell lootu a my dalej napierdalamy dla szatana.

Dzwiek - na poziomie.

MUZYKA.... TAK... MUZYKA.... ZAJEBISTA JEST. :) Ten sam kompozytor co w D1, w miescie wita nas muzyka powodujaca banan na twarzy i slowa "Diablo" w myslach. :)

Grafika - jak na gre low budget to jest OK - komiksowa ale ladna. Sama walka jest zajebista - jak na filmikach z D3, flaki, wybuchy, potwory lataja w powietrzu, CZUC ze bijesz, animacje i perticles tez sa ladne, przy 10+ mobkach na ekranie przestaje byc widac co sie dzieje. :P

No i najwazniejsze - EDYTOR i MODY. Nie widzialem jeszcze go w akcji ale podobno ma dosc duze mozliwosci. Ludzie juz zapowiadaja swoje lokacje, itemki a nawet cale klasy postaci (!!!). Jako ze reakcje na gre sa wszedzie baaardzooo pozytywne (widac jak ludzie sa spragnieni dobrego H'n"S i jak bardzo czekaja na D3) to mysle ze community bedzie dosc duze.

Troche boli ze to gra low budget, brak tu FMV i nie ma multi (narazie ale bedzie) ale wlasnie jak na gre zrobiona w 11 miesiecy (podobno) to o ja pierdole. Poziom "polishingu" jest niesamowity. Gralem 6h nonstop - zadnego bledu, buga, wywalki do pulpitu, gra smiga na slabych kompach a geniusz "starej ekipy" Blizzarda widac na kazdym kroku.

GORACO POLECAM a Blizzard niech sie jebie i robi nastepne 6 lat D3. :) Jak widac mozna inaczej, moze nawet lepiej. :)
Wiem ze sie troche jaram i ze pozniej moze byc gorzej ale do 15lvlu (do tego doszlem dwoma postaciami) to jest najlepszy H'n'S od czasu Diablo 2... i chuj.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 23:49 
 
wlaczylem demo torchlight i wessalo mnie niezle:P Zaraz kupuje bo gierka jest naprawde niezla. Jako ze od 5 lat gram hunterem w wow i dalej mi sie nie znudzil to jak zobacyzlem ze tu tez jest taka klasa od razu wiedzialem ze kupie:P Biegam sobie z duza strzelba wale heady i frajda jest duuuza

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2009, 23:55 
 
no jak i Ty kupiłeś to pierdole to demo, kliknę zakup :P


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 00:14 
 
Musze sprawdzic wyzsze poziomu trudnosci bo na normal bylo za latwo zdecydowanie i chyba po paru godzinach bym sie znudzil. No i ciekawe czy sa jacys bardziej wymagajacy bossowie bo narazie wlaczylem z jednym gdzie sobie biegalem w kolko i strzelalem z luku a on niespecjlanie cokolwiek mi robil ciekawego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 00:24 
 
Zaczynajcie przynajmniej na hardzie. Dużo więcej frajdy i zdaje mi się, że lepsze itemki lecą. Na normalu jak w masło wchodziłem w tych niby bossów i ani razu potka nie użyłem ;F ale za to same greeny i jeden fiolet miałem.

A na hardzie pierwszy poziom podziemi i już pomarańczowy wand, no i bossiki to już fajniejsza zabawa, alchemikiem sobie odbiegać trzeba i ciągle headować na dystans bo padasz w dwa ciosy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 00:32 
 
Cytuj:
MUZYKA.... TAK... MUZYKA.... ZAJEBISTA JEST. Ten sam kompozytor co w D1, w miescie wita nas muzyka powodujaca banan na twarzy i slowa "Diablo" w myslach.

Shap, a o tym nie wspominales. 41%

Prawdziwy hns a nie mi glowe jakimis borderlandsami zawracacie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 00:53 
 
A w necie mozna pykac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 01:51 
 
KURWAU ! ! !
Mam już słit kolorowe itemki, postać na 10 lvlu, ale musialem oczywiście zabić jednego fienda, wejść do secret lvlu i utknąć na jakiejś platformie z której mobki schodziły..
Obrazek
Wiecie czy da się jakąś komendą zejść, albo poza ten secret lvl wyjść? Bo oczywiście town portal akurat w takiej lokacji nie działa ;F


tomugeen napisał(a):
Cytuj:
MUZYKA...

Shap, a o tym nie wspominales.

Bo jak na vt siedziałem to wyłączyłem ;F

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 02:26 
 
Sobtainer napisał(a):
A w necie mozna pykac?


Nie mozna i nie bedzie mozna, tylko singiel. Oni robia teraz mmo, torchlight(single) jest prawdopodobnie tym dla ich nowej gry czym byl mythos dla hellgate czy jakos tak.

Co do modow i podniecania sie tym, to biorac pod uwage ile ludziom zajmuje zrobienie w miare sensownego moda do jakiejkolwiek gry to najwczesniej za rok cos bedzie. Jedna rzecz w tej grze jest fajna - muzyka, ma swoj klimacik i jest przyjemna. Niestety grafika boli, baaardzo boli. Jak ktos lubi styl wowa to powinien byc zadowolony, jak nie - no to bol i zaciskanie zebow. Poza tym woj, no kurde wyglada jakby mial downa. ehh. Same statysyki bohatera to jest str/dex/mag/def.. grajac wojem str/def..luczniczka dex/def..magiem mag/def (nie pamietam jakie to tam dokladnie ma nazwy, a nie chce mi sie wlaczac by sprawdzic) Takze filozofia budowania postaci poprzez statystyki daleka jest od tej z d2, aczkolwiek jest lepiej niz bedzie to w d3. "drzewko" umiejetnosci w sumie nie jest drzewkiem, bo nie ma wymogu by rozwijac wczesniejszy skill. Mozna omijac. Nie trzeba walnac np 5pkt w pierwsza budke by kolejna sie odblokowala, sa tylko wymogi lvlu z tego co zauwazylem. Itemy.. grafika boli.. ogolnie standardzik, bez szalu jezli chodzi o rodzaje. Jest cos na ksztalt gemow z d2, itm maja sockety (max 2 widzialem) wiec jakies tam urozmaicenie, aczkolwiek tez bez szalu. Odpowiednika run nie ma. Dynamika walki - nie jest to d3 z filmikow, daleko. No ale to nie ten budzet, nie ta ilosc roboty.
Co do samych dungeonow, pomijajac fakt ze mi grafika (styl) sie nie podoba to przez 3h gry 2rodzaje "krajobrazow" zaliczylem. Kopalnia i cos ala piwnice z pustyni w d2. Troszke monotonia. Poza tym uklad samych plansz jest nedzny, z regoly to jest praktycznie droga na wprost. Przynajmniej ja odnosze takie wrazenie. Szkoda ze sarkofagow nie da sie otwierac, bo sa wystrojem plansz i az sie prosi by stamtad szkielety wylazily.. a tu tylko beczki (nasrane ich ze hej) i skrzynki. Najbardziej boli (poza stylem graf), ze nie ma tego multi, bo imo hns bez sensownego multi to straszne gowno (nie liczac d1). Z drugiej strony zawsze mozna sobie popykac lajtowo w domku. Jak dla mnie gra bez szalu, jedynie fajna muza, z braku laku i w oczekiwaniu na d3 mozna pograc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 02:29 
 
"Wiecie czy da się jakąś komendą zejść, albo poza ten secret lvl wyjść?"

Kod:
Stuck?
by travisbaldree » Tue Oct 27, 2009 4:57 pm

If you are stuck! There is a solution-

If you have a town portal, try opening it and going through if you can -
However, if that doesn't work, I have a handy console command we can enable for you. You can 'ascend' a floor ( which will NOT mark you as a cheater ), and that should get you out.

From start->run

%appdata%

and press enter

Then browse to runic games\torchlight
there should be a settings.txt file in there

change
Console :0

to

Console :1

Now, when you load your character, hold SHIFT and press the ~ key
a console should come up -
type ASCEND and press return
that should pop you up a level and hopefully you should be un-stuck.


nie dziekuj :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 06:58 
 
torchlight, ciekawe :> a ta gierka ma mniej nic 1 GB ? ;)

ten dodatek do d2 tez wyglada zajebiscie.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.