mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:15 
Cytuj  
nie wiem co tobie sie wydaje, ale ja jako guest gram sobie kampanie.
w reszte nie wnikam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wiem co tobie sie wydaje, ale ja jako guest gram sobie kampanie.
w reszte nie wnikam.


cheater detected !!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jesli ci sie wydaje, ze producent dal opcje "play as guest"


Wydaje mi się, że jak sama nazwa wskazuje gram jako gość na koncie znajomego. Masz problem z czytaniem?

A z resztą, whatever, nie chce mi się z tobą dyskutować za bardzo, have a nice day.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:20 
Cytuj  
Widac ktos w Activision czy tez samym Blizzardzie wykazal sie rozsadkiem, ze zabezpieczenia sa nieskuteczne i nie ma sensu w nie pakowac kasy. Moglyby wszytkie firmy myslec w ten sposob. Ze ktos wyciagnie wniosek, ze gra jest za free to skutek uboczny. I tak by gral na piracie wiec roznica zadna.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Razoth napisał(a):
No korzystanie z opcji które daje nam producent to piractwo jak ch.

No ale to Blend-a-med, czego się spodziewać.

Jesli ci sie wydaje, ze producent dal opcje "play as guest" zebys sobie mogl pograc za darmo w singla to szkoda komentarza. Blizzard rozdaje singla wszystkim. Alleluja.

W takim razie po co dali te opcje ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:48 
Cytuj  
A nie jest to oczywiste? Zebys mogl grac bez polaczenia intenetowego. Zasady korzystania z opragoramowania okresla licencja ktora akceptujesz a nie intepretacja napisu na przyscisku ffs.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:58 
Cytuj  
jaki dobry serwis starcraftowy? gdzie mozna zobaczyc jakies newsy dobre dema itp.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:00 
Cytuj  
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,94700 ... enzja.html

Trochę zjechali, ale to była recka tylko singla...


_________________
...

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:03 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
jaki dobry serwis starcraftowy? gdzie mozna zobaczyc jakies newsy dobre dema itp.


http://starcraft.incgamers.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:05 
Cytuj  
To teraz coś ode mnie. Również są zawarte zdania i spoliery, także uwaga.

Jestem na 19 misji bodajże. Czytam wszystko, nawet staram się wyszukać dodatkowych informacji w necie jak czegoś zatrybić nie mogę. Dla mnie, historia która jest tam kontynuowana, widzenia Zerathula, to po prostu majstersztyk w pełnym tego słowa znaczeniu. Szkoda tylko, że te wizje przy krysztale śmierdzą graficznie :P. Dali oczy jakieś + chmurki i głos, słabo to wygląda, zwłaszcza że to jeden z najważniejszych motywów in game.

Anyway, mam hype ogromny, bo dowiedziałem się, że Kerrigan będzie dzięki artefaktom przywrócona do postaci człowieka :P (w sumie to chyba w 3 misji wiedziałem, że coś takiego będzie :) ). Generalnie, fabuła jest mocno przewidywalna i można ją porównywać do filmu.

Ogólnie, jak na ~12h gry, jestem zadowolony. Mam nadzieje, że przejdę dzisiaj do końca i zobaczę początek końca trylogii. Ale z drugiej strony, ogromnie mnie interesuje, jak będzie rozegrany tryb singla u Zergów. No zobaczymy.

Aha, jeszcze jedno. Nie które jednostki dodatkowe dostępne tylko w singlu miażdżą. Szkoda, że musimy czekać na nie w kolejnych dodatkach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:07 
Cytuj  
No i protami mozna chwile pograc. :> Mimo wszystko W3>SC2. Brakuje tych hero postaci.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:15 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,94700,8192216,StarCraft_II__Wings_of_Liberty___recenzja.html

Trochę zjechali, ale to była recka tylko singla...


Dobra recenzja, wlasciwie w 100% zgadza sie z moimi odczuciami. :) Ladnie i bez owijanie w bawelne wypunktowane wady. Zero lizania rowka Blizzardowi za to ze sa Blizzardem i wreszcie laskawie cokolwiek wypuscili.

A co do custom mapek i map-makingu to przytocze tylko wypowiedz kolesia o ksywce Brother Laz, tworcy najpopularniejszego moda do Diablo 2 (Median XL - min. 6 miejsce w Mod Of The Year w tym roku na moddb.com). Otoz po wydanie bety SC2 zapowiedzial on koniec updatow do Mediana i calkowicie oddal sie modowaniu SC2 (na jego forum jest nawet topic z pomyslami, niektore naprawde fajne, juz przemyslene i rozbudowane).

Pare dni temu napisal cos co mnie niezmiernie ucieszylo, gdyz oznacza to ze moj ulubiony Mod nie umrze conalmniej do premiery Diablo 3. :)



Kod:
Now that Starcraft 2 has proven itself to be completely useless for serious mapmaking, this might be the time to get back into Median XL.

I can't make any promises as to when, since Starcraft 2 has left me burned out and I need a break. Shame it was all for nothing since the publishing system sucks ice cream cones.


Hehe

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:40 
Cytuj  
A ta recenzje to nie pisal ten sam gosc co tak srasznie zjechal dragon age?
On zawsze stara sie byc rebelem swiatka recenzentow. Taki jan tomaszewski jak dla mnie.
Przeszedl na szybko singla na normal i pisze "recenzje" olewajac calkiem multiplayer. Moglby bardziej sie postarac (pograc dluzej nie tylko na normal) Napisal tam cokolwiek o edytorze ? Nie nazwalbym tego recenzja tbh.

jest tez juz recenzja na gry-online :

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6758

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Aha, jeszcze jedno. Nie które jednostki dodatkowe dostępne tylko w singlu miażdżą. Szkoda, że musimy czekać na nie w kolejnych dodatkach.


Przykład? Bo ja kojarzę tylko jednostki które zostały wycofane z multi oraz stare jednostki z pierwszej części które zostały zastąpione.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:58 
Cytuj  
dla mnie po becie sc2 niezlym szokiem byli 'medycy' w singlu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:58 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Przeszedl na szybko singla
A jak mial pzejsc na wolno? Przeszedl cala gre i koniec.
Vercin napisał(a):
na normal i pisze "recenzje" olewajac calkiem multiplayer.
Nie wiem czy gral na normal czy hard. ja gralem cala gre na hard i mam wlasciwie identyczne odczucia. A do Multi bedzie osobna recenzja - wspomina zreszta o tym.
Vercin napisał(a):
Moglby bardziej sie postarac (pograc dluzej nie tylko na normal)
Tzn jak sie bardziej postarac? Jak dluzej pograc? Jak mozna pograc dluzej niz przejscie gry? Co ma siedziec na statku 16 godzin zeby moc powiedziec ze pogral dluzej?
Vercin napisał(a):
Napisal tam cokolwiek o edytorze ?
A co mial pisac? Jest i tyle. Nie jest to jakas super zaleta bo w wiekszosci RTSow jest. Pozatym o custommapkach masz wyzej i na dzien dzisiejszy jest to mega fail.
Vercin napisał(a):
Nie nazwalbym tego recenzja tbh.
a ja bym nazwal. I to bardzo dobra. Nie ulegajaca hypowi tylko opisujaca gra taka jaka jest.
Nie nazwalbym tez kolesia rebelem, bo jesli ocenienie SC2 na np. 8/10 (dobra ale tylko dobra gra - taki wlasnie jest) to "rebel" bo caly swiat jedzie na megahypie to n/c.
Chcialbym zeby bylo wiecej takich recenzentow, ktrzy maja swoj mozg i wlasne zdanie (kocham kolesia np. za wypomnienie Blizzardowi wlasciwie plagiatow Warhammera - w jakiej innej recenzji to przeczytasz? w zadnej). Nie daja sie poniesc ogolnoswiatowemu hypowi i trendowi ze kazde wysokobudzetowa gra ma 8/10 z gory a jak jest od Blizzarda to juz co najmniej 9+/10.

"jest tez juz recenzja na gry-online :

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6758"

No akurat GOL to jest dla mnie opiniotworczy jak skurwysyn. Przeskoczylem tylko na ostatnia strone na wady i zalety i postanowilem nawet nie tracic czasu i nie czytac.

Tylko skomentuje:
"przyjemna, długa i konkretna kampania, pełna doskonałych przerywników filmowych" - Ktorych jest mniej (laczny czas renderow) niz w Diablo 2 czy Warcraft 3. te na enginie nie sa niczym szczegolnym i nie sa "doskonale" - sa takie jak w kazdej innej grze.

"marka Blizzarda, czyli gwarancja rozwijania tytułu i usprawniania go przez lata;" - No wlasnie.... dlaczego ta gra jest fajne? Bo to Blizzard... lol Tak jakby inne firmy nie robily patchy, nie dbaly o serwery, itd.... Chociazby Valve.

"rozbudowana od strony usług społecznościowych;" - haha no super mam FB w Starcrafcie. Hura.

Nawet mie sie nie chce przez tekst przekopywac.


Ostatnio edytowano 30 lip 2010, 15:07 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:59 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
A ta recenzje to nie pisal ten sam gosc co tak srasznie zjechal dragon age?
On zawsze stara sie byc rebelem swiatka recenzentow. Taki jan tomaszewski jak dla mnie.
Przeszedl na szybko singla na normal i pisze "recenzje" olewajac calkiem multiplayer. Moglby bardziej sie postarac (pograc dluzej nie tylko na normal) Napisal tam cokolwiek o edytorze ? Nie nazwalbym tego recenzja tbh.

jest tez juz recenzja na gry-online :

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6758

A jakie ma znacznie czy zjechal DA czy nie. To co napisal jako minusy jest dosc powszechna opinia co widac chocby po tym topiku.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 15:00 
Cytuj  
szybkie pytanie, bo ciezko przekopac sie przez ostatnie strony - kupilem wersje pudelkowa i nie chce grac w wersje polska - co zrobic?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 15:03 
Cytuj  
Sciagnij sobie wersje anggielska ze stronki blizzarda. cypis zdaje sie dal linka do torrenta wyciagnietego z ich dowloadera .
O tutaj powinien byc
http://rapidshare.com/files/409641592/starkraft.torrent

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 15:10 
Cytuj  
dzieki, bez sensu to zalatwili ;x sciagac dodatkowe 7gb to mordęga na moim łączu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.