mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 13:45 
Cytuj  
juz nie, bo jest chujowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 13:48 
Cytuj  
Po prostu nie ogarniasz skillowego hotsa, który jest bardziej skillowy bo nie ma itemow!


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 13:53 
Cytuj  
i generalnie niczego nie ma, ale na pewno jest bardziej skillowy :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 13:53 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Vences napisał(a):
ETC to rasowy tank. Ma mieszać w szeregach wroga. Ja chyba sobie podaruję jednak tego Thralla i wciągnę Tychusa i Sonię. Może Tychus nie ma takiego op dmg, ale non stop pozycjonowanie się podczas q jest sweet:3.

Tychus jest jeszcze bardziej OP od thralla jeżeli o to chodzi...


Tychus jest spoko bo jego granaty potrafią uratować dupę ale nie ma takiego survi jak Thrall + ulti tychusa bez atomówki jest takie sobie. Owszem zrobi trochę dmg ale nic poza tym bo jesteśmy taki wolni że głowa mała.

W Stichesie słabe jest to, że od początku nie możemy przyciągać swoich :/. To powinno być z defaulta.

Ja mam inne pytanie - co sądzicie o ulti nazeebo? Jak dla mnie to Spirit jest słaby i nie wiem czemu ludzi to pikują. Po pierwsze to jesteśmy bezbronni a praktycznie każdy hero może spokojnie przed spiritem uciec + casta można nam przerwać. Sami (szczególnie z talentem 2x dmg vs inni hero) jesteśmy w stanie zrobić większy dmg niż spirit. Gargantuan ładnie pushuje, do tego sam potrafi co nieco zrobić. Świetne do robienia campów, szczególnie na 20 lvlu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 14:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i generalnie niczego nie ma, ale na pewno jest bardziej skillowy :)

Mnie tam nie obchodzi co jest bardziej skillowe. Poki co rozegrałem 50 gier w hots i w sumie mam fun.
W dote 2 gralem calkiem sporo i według mnie nie ma co porownywac. Hots to inna gra.

zabol -nazeebo ulti spirit robi spoko dmg i jak schowasz się w team fight to potrafi zrobić konkretny rozpierdol.


_________________
.


Ostatnio edytowano 2 lut 2015, 14:26 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 14:19 
Cytuj  
ale nikt na powaznie nie porownuje, juz ustalilismy co i do czego.

na razie zlewamy z vencesa, ze wszystkie swoje teorie, opiera o gry z botami :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 14:20 
Cytuj  
Jak się schowasz... Ropuchy/zombie i twój aa zrobią większy dmg niż to ulti. Musze to potestować.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 14:26 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Farin666 napisał(a):
Vences napisał(a):
ETC to rasowy tank. Ma mieszać w szeregach wroga. Ja chyba sobie podaruję jednak tego Thralla i wciągnę Tychusa i Sonię. Może Tychus nie ma takiego op dmg, ale non stop pozycjonowanie się podczas q jest sweet:3.

Tychus jest jeszcze bardziej OP od thralla jeżeli o to chodzi...


Tychus jest spoko bo jego granaty potrafią uratować dupę ale nie ma takiego survi jak Thrall + ulti tychusa bez atomówki jest takie sobie. Owszem zrobi trochę dmg ale nic poza tym bo jesteśmy taki wolni że głowa mała.

W Stichesie słabe jest to, że od początku nie możemy przyciągać swoich :/. To powinno być z defaulta.

Ja mam inne pytanie - co sądzicie o ulti nazeebo? Jak dla mnie to Spirit jest słaby i nie wiem czemu ludzi to pikują. Po pierwsze to jesteśmy bezbronni a praktycznie każdy hero może spokojnie przed spiritem uciec + casta można nam przerwać. Sami (szczególnie z talentem 2x dmg vs inni hero) jesteśmy w stanie zrobić większy dmg niż spirit. Gargantuan ładnie pushuje, do tego sam potrafi co nieco zrobić. Świetne do robienia
campów, szczególnie na 20 lvlu.


1) problem thralla to to ze jednak musi podejsc :< wystarczy nie dac mu sie zlapac na w i koles pada od razu, dopiero niebezpiecznie sie robi na 20 lvlu jak bierze blinka, bo jest w stanie szybko manto spuscic. w melee range nie ma sensu z nim sie bawic, leczy sie za dobrze ze skilli

2) co do stichesa to jesli grasz solo nie polecam ci brac talentu na hook swoich, w hots dzieki temu ze hook omija "przyjaznych" bohaterow oraz przyjazne jednostki, latwo sciagnac uciekajacego od druzyny kolesia zeby go dobic, nie musisz sie przejmowac ze ktos ci przejdzie przez cel.

3) co do nazeebo to niestety positioning jest najwazniejszy, jak staniesz w miare bezpiecznym miejscu i na teamfight dasz rade nim zawojowac, to obrazenia zadaje olbrzymie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 14:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale nikt na powaznie nie porownuje, juz ustalilismy co i do czego.
na razie zlewamy z vencesa, ze wszystkie swoje teorie, opiera o gry z botami :)

No to się zgadzam. Mnie akurat smieszy ten argument, ze hots bez itemow jest bardziej skillowy i szybszy i w ogole ;)


_________________
.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 14:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale nikt na powaznie nie porownuje, juz ustalilismy co i do czego.

na razie zlewamy z vencesa, ze wszystkie swoje teorie, opiera o gry z botami :)

Na razie to warto zlewać z Mendola i jego proroczych snów o moich grach z botami;] Fajną wyobraźnię ma chłopak:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 14:46 
Cytuj  
Stitches to nadaje sie na wszystko bo ma broken W. Nie wiem kto wymyslil, zeby skill mial zasieg 1/3 calego ekranu, ale ten fakt + mini stun powoduje ze to nie jest fajna umiejetnosc.

Ja osobiscie nie ogarniam fenomenu Tychusa. Probowalem nim grac na rozne sposoby i nijak mi nie wydaje sie byc OP tak jak go wszyscy przedstawiaja. Range malutki; strzela szybko, ale za malo wiec jakiekolwiek kitowanie totalnie zmniejsza dps; Q jest fajne, ale na dobra sprawe jak ktos potrafi klikac to valla kitujac wykreci wiekszy dmg; jedynie ulti wydaje sie byc spoko.
Podsumowujac jest to jedyny hero, ktorego fenomenu nie ogarniam.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 14:52 
Cytuj  
Jego fenomentem jest to, że w czasie trwania q możesz zmieniać jego target, przemieszczać się, walnąć granata czy użyć dasha. Oczywiście tak jak wspomniałeś, zasięg i dps do topowych nie należą, ale coś za coś. Aaaa, bym zaponiał. Na mapie z piratem zajebiście szybko skrzynki otwiera:P
Mi osobiście z ranged assasins najgorzej gra się Falstadem. Nie oznacza to, że jest słaby, tylko nie nadaje się do moich rąk:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 14:55 
Cytuj  
Świetnie zbiera solo czaszki w kopalni i w ulti robi super dmg golemom itp.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 21:49 
Cytuj  
Highlander - brak itemizacji oznacza, ze wynik starcia zalezy jedynie od umiejetnosci a nie jest wypadkowa umiejetnosci i roznicy w klasie itemkow. Nie wiem dlaczego sie czepiasz.
Z drugiej strony sam blizzard powiedzial, ze w tej grze nie bedzie sie staral jakos mocno balansowac postacie wiec w sumie mimo braku itemow wynik bedzie tez zalezal od tego kim i przeciwko komu grasz.

zaboleq - hak stitchesa na swoich to fail. Raz to missclicknalem i wnioski do jakich doszedlem to takie, ze musze bardziej uwazac przy wyborze talentow ;)
W sumie najwieksze zastrzezenie do Stitchesa i wlasnie haka to fakt, ze dziala on tez na moby. Jak jest ich sporo to nie ma szans wyluskac sposrod tego tlumu hero przeciwnika.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 07:27 
Cytuj  
Nowe wyprzedaze jesli chodzi o hero to troche lepiej (Kerrigan), ale skiny niestety bieda (skin do Diablo i Cyber Wolf) :<

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 07:31 
Cytuj  
A w rotacji Diablo, Muradin, Raynor, Rehgar, Tyrande, Azmodan(12), Zeratul(15)
Kuźwa, nie ma kim nabijać 5 lvl w tym tyg xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 07:37 
Cytuj  
Tylko 3 z nich nie mam :/ lipa. Nie zdazylem 5 lvl na ETC wbic :/
Dali jakies promo 50% na jakiegoś hero za hajs?

Kerrigan Sale price: $4.24 USD ?


_________________
.


Ostatnio edytowano 3 lut 2015, 07:40 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 07:39 
Cytuj  
Tak, Kerrigan.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 07:41 
Cytuj  
Pewnie kupie, żeby mieć 10 i móc w końcu zagrac w hero league.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 08:09 
Cytuj  
Masz juz 30 lvl?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.