mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 09:22 
Cytuj  
Mendol - ale w tym przypadku moje poglądy pokrywają się idealnie z 99% innych ludzi. Bateryjki są praktycznie wypierane przez wyspecjalizowane akumulatorki od jakichś 15 lat.

To Ty robisz z siebie jakiegoś wyjątkowego guru twierdząc, że baterie to rozwiązanie conajmniej tak dobre jak wbudowane akumulatorki. Typowe zachowanie fanboja, nawet w oczywistych wadach widzisz zalety, lub tych wad nie zauważasz. Sorry, ale mnie cholernie zdziwiło jak do xbox-owych padów musiałem kupić oddzielną ładowarkę lub latać po baterie do kiosku co 2 tygodnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 09:44 
Cytuj  
no ale co z tego, ze sie pokrywaja marek? tzn., ze moje tez musza sie pokrywac? i jak wiekszosci polskiego spoleczenstwa podobala sie sala samobojcow to mi tez musi?
otoz nie :)
i nie robie z siebie zadnego guru, jesli tak to zabrzmialo to moja wina.
ja tylko wyrazilem wlasna opinie na ten temat, biorac pod uwage dlugoletnie doswiadczenie :)
napisalem ci dokladnie co i jak, to, ze nie potrafisz przyjac tego do wiadomosci to nie moja wina.
nigdzie nie napisalem, ktore rozwiazanie jest lepsze i nigdzie nie napisalem, ze jestes glupi i pusty bo myslisz inaczej.
twoj jedyny argument jak zwykle to to, ze jestem fanbojem. na to ci nic nie poradze, pisalem wiele razy dlaczego kiedys xbox a teraz ps3.

zmien troche podejscie, bo powoli nie daje sie rozmawiac z toba na zaden temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 09:47 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Czyli wygodniej jest otworzyć pada, wyjąc baterię, wstawić na noc do ładowarki, a po nocy ładowania wstawić z powrotem niż po prostu podpiąć kabelek?

Nie, wygodniej wyjąć magazynek, podmienić 2 baterie na nowe, włożyć magazynek i znow zapomnieć na długi czas. Ale ja baterie AA mam za free, a pada używam też z pc ;)

X.

PS. Na allegro kabelek do ladowania xbox pada przez usb kosztuje ~10 zet ;)

Ninja edit ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 09:53 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Stobek napisał(a):
Czyli wygodniej jest otworzyć pada, wyjąc baterię, wstawić na noc do ładowarki, a po nocy ładowania wstawić z powrotem niż po prostu podpiąć kabelek?

Nie, wygodniej wyjąć magazynek, podmienić 2 baterie na nowe, włożyć magazynek i znow zapomnieć na długi czas. Ale ja baterie AA mam za free, a pada używam też z pc ;)

X.

PS. A jak ktoś lubi dodatkowe plątające się kabelki, to możekupić sobie coś takiego ;)

Obrazek


Szczerze mowiac to juz bym wolał kabel niż akumulatory albo baterie.
Nie mam zaufania do bezprzewodowych kontrolerow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 10:05 
Cytuj  
Xanth szkoda, że twórcy aparatów fotograficznych, telefonów czy tabletów nie dają już takich możliwości.
Idziesz po mieście bateria pada, kupujesz nową, najlepiej płaską 4.5V, podpinasz i znów masz 100%.
a jaki fajny feeling lat 80-tych i walkmanów Sony ;)
I wszystko dla chwały micromiękkich którzy w trosce o głupiego dolara dorzucą trochę niedogodności swoim klientom.


Ostatnio edytowano 22 cze 2013, 10:12 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2013, 10:10 
Cytuj  
Akurat twórcy aparatów fotograficznych dają taką możliwość. Nazywa się to battery pack, jest wielkości i kształtu akumulatora i można nabic bateriami AA lub AAA ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 07:32 
Cytuj  
http://www.edge-online.com/features/mic ... t-so-fast/

ciekawy artykul Chmielarza, aczkolwiek imo zalozenie z ktorego wyszedl jest bledne. Jakos nie widze, zeby po zlikwidowaniu uzywek gry nagle staly sie lepsze, a korpo takie jak EA rezygnuja z DLC i reszty syfu.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 10:39 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
http://www.edge-online.com/features/microsofts-xbox-one-eighty-a-big-win-for-consumers-not-so-fast/

ciekawy artykul Chmielarza, aczkolwiek imo zalozenie z ktorego wyszedl jest bledne. Jakos nie widze, zeby po zlikwidowaniu uzywek gry nagle staly sie lepsze, a korpo takie jak EA rezygnuja z DLC i reszty syfu.


Ciekawy? Moim zdaniem to on w jakimś urojonym świecie żyje.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 11:30 
Cytuj  
Tak samo jak większość pecetowcow. Bo widzsz na PC nie ma rynku wtórnego. A na Steam mozna kupić gry po 5$.
Oczywiscie, zeby takie coś zadziałało na konsolach to najpierw trzeba by przestać kupować drogie gry.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 12:09 
Cytuj  
Tylko Steam wszedł od razu z promocjami to po pierwsze, a po drugie nie był monopolistą więc gracz miał wybór. MS jeśli chciał pójść w ślady Steam (a nie jest to nigdzie powiedziane dosłownie) to powinien zacząć rozmowy od zaprezentowania bonusów dla graczy a nie limitacji, także sami są sobie winni tej sytuacji.
Dalej będę twierdził że naiwnością jest wierzyć w to że korpo po jakimś czasie obniżą ceny gier po likwidacji używek przy braku konkurencji.

Podsumowując wniosek jest jeden - to nie my mamy wyciągnąć pierwsi rękę tylko wydawcy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 12:10 
Cytuj  
iniside i Mendol wezmą z połykiem i poproszą o więcej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 12:13 
Cytuj  
tczewiak nie fikaj bo za cienkie buty masz :)
uzywki mnie jebia bo i tak nigdy sie w to nie bawilem, ani na pc, ani na zadnej konsoli.
i oczywiscie, ze kupie xboxa z kinectem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 12:15 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Tylko Steam wszedł od razu z promocjami to po pierwsze, a po drugie nie był monopolistą więc gracz miał wybór. MS jeśli chciał pójść w ślady Steam (a nie jest to nigdzie powiedziane dosłownie) to powinien zacząć rozmowy od zaprezentowania bonusów dla graczy a nie limitacji, także sami są sobie winni tej sytuacji.
Dalej będę twierdził że naiwnością jest wierzyć w to że korpo po jakimś czasie obniżą ceny gier po likwidacji używek przy braku konkurencji.

Podsumowując wniosek jest jeden - to nie my mamy wyciągnąć pierwsi rękę tylko wydawcy.

Obnizyliby jakby ludzie NIE KUPOWALI drogich gier. To nie jest wina MS, ze ludzie jak lemining kupuja gry po 280zl.

Jesli ludzie płacą to dlaczego mają obniżac ceny ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 12:20 
Cytuj  
No widzisz i sam sobie odpowiedziałeś na kwestię tego czy by obniżyli ceny gier po zlikwidowaniu używek :) Po co skoro ludzie kupują i do tego nie mają żadnego wyboru (bo teraz jest gra nowa za 229/poczekać miesiąc lub dwa na przecenę lub kupić używkę).


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 18:44 
Cytuj  
imho ceny byłyby wyższe. Bo teraz nowy tytuł musi konkurować z używką - bardzo zdrowy przykład popyt/podaż.
W przypadku zlikwidowania rynku używek miałbyś monopol - albo kupisz grę za taką cenę jaką ustali sobie devs, albo jej nie kupisz. Innej opcji nie ma.

Skończą się przeceny, skończą się oferty specjalne - zacznie się windowanie cen w górę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 19:25 
Cytuj  
No jeśli nikt nie kupi gry. To wydawca nie zarobi, ergo bedzie musial spuscic z ceny.

Nie wiedziałem, ze musze kupowac gry w premiery, albo jeszcze przed premierą. Jakby to chleb był czy coś...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 23:35 
Cytuj  
najtaniej wychodzi "digital edition" w zatoce HE HE


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 09:24 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No jeśli nikt nie kupi gry. To wydawca nie zarobi, ergo bedzie musial spuscic z ceny.

Nie wiedziałem, ze musze kupowac gry w premiery, albo jeszcze przed premierą. Jakby to chleb był czy coś...

Masz płytką wyobraźnię. Amerykanie kupią. Nie ważne w jakiej będą cenie. Widać to po sprzedaży edycji kolekcjonerskich, które dają ingame skrzydełka czy jakieś inne chujostwo.
W rozrachunku ogólnym firmy na tym stracą trochę, ale najwięcej stracą sami gracze.
Teraz gry są przeceniane dlatego, że muszą konkurować ze wtórną sprzedażą. Gdyby nie to to trzeba by czekać na reedycję i grać tylko w gry sprzed roku lub starsze.
Sklepy narzut mają spory. Dość rzec, że empik w dniu premiery TLoU sprzedawał za 199zł, a potem 239zł. Obstawiam, że jako dostawca hurtowy zakupuje gry od dystrybutora za ~150zł albo i jeszcze mniej.
Rewolucja wprowadziłaby tylko to, że dystrybutor sprzedawałby te gry drożej, tak aby pośrednicy zarabiali jeszcze mniej i by nie opłacało się im cen obniżać.
Różnica między steam, a MS jest taka, że steam ma konkurencję w postaci pudełek, innych systemów dystrybucji oraz piractwa. MS konkurencji na swojej konsolce by nie dopuściło.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 10:48 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=r2Ug29BV ... r_embedded

LOLZ


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 23:58 
Cytuj  
Don Mattrick opuszcza Microsoft i zostaje Zynga CEO.

Zastąpi go ten pan: http://www.youtube.com/watch?v=wvsboPUjrGc#at=35


Sors: http://kotaku.com/the-new-xbox-boss-is- ... -638364468


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.