mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 15:36 
Cytuj  
No niestety Blizz dropped a ball, jesli chodzi o technikalia w SC2. Mi sie gra potrafiala zwieszac w czasie loadingow, proces tez zajmuje monstrualne ilosci po jakims czasie, gra sie czasem leciutko zacinala w singlu. Naprawde dziwne, Blizz zawsze pod tym wzgledem byl perfekcyjny wrecz, a tu taki zonk. Mam niejasne przeczucie, ze Blizz dal dupy z optymalizacja pod Radeony.

Anyway, awansowalem dzis do Platinum z Gold, woot :) Mam bardzo fajna i jak na razie efektywna taktyke Zergiem, a jej imie: Nydus :) Na zagranych ponad 20 gier moze 2 albo 3 razy ktos sie spodziewal takiego zagrania(chociaz podejrzewam, ze raczej sie ludzie dropa spodziewaja niz Nydusa) i postawil jakis budyneczek w nieodkrytej czesci wlasnej bazy. Wiekszosc osob jest kompletnie zaskoczona jak wjezdza im nagle 30 speedlingow z tylu bazy :D Nie zawsze konczy sie to od razu jako 'gg', ale i tak taki surprise daje sie mocno we znaki. Jedyny minus jest taki, ze jest to jednorazowa sztuczka, bo po nieudanym ataku kazdy fragment maina jest juz odkryty i bacznie pilnowany :) Zobaczymy czy w Platinum tez sie beda ludzie na to nabieac...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 15:38 
Cytuj  
Nydusy niestety ale znerfowali :) wcześniej bardzo szybko przenosiły jednostki. Wysoko w platynie, spodziewaj się raczej że ktoś będzie partolował te tereny, ale na pewno uda Ci się kogoś zaskoczyć :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:30 
Cytuj  
wracam do zergow, bo za duzo protow gra, srednio lubie walki z vs z, p vs p itp.


_________________
.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:41 
Cytuj  
Raggnarok niezle, mozesz mi podeslac jakies swoje repy? Mi tak beznadziejnie idzie gra ze glowa mala, praktycznie kazdy mnie kladzie czym chce. Wlasnie probowalem zrobic wall bust banelingami i wjechac terkowi roachami, gdy przed sama przemiana w bany koles poprostu wyszedl marine i marauderami ( bez medivacow ) i bez stresu mi wszystko wystrzelal.;/ Nie wiem co mam budowac w koncu jako zerg, zerglingi wszystko rozwala jak chce, roache sa kasowane przez maraudery albo stalkery, o immortalach nie mowiac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:47 
Cytuj  
Wprawdzie to nie replay, ale lubię oglądać na yt jak ten koleś (SLush) wymiata Zergami.

http://www.youtube.com/watch?v=DJ3nG5EWVeE

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:49 
Cytuj  
wiedza:
http://www.teamliquid.net/forum/index.php?show_part=34
http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Main_Page

Mnie zastanowilo co chcial mi zrobic terek jak gralem zergami. Szybko mnie znalazl. I zauwazylem, ze przenosi do mojej bazy swoją. Szybko sie rozprawilem z nim. Ale co on chcial osiagnac?

btw. zajebista gra.


_________________
.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 18:07 
Cytuj  
Co chcial osiagnac? PF rush;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 18:08 
Cytuj  
Grają protami bo się pewnie singlem nakręcili i to jakieś minusy.

Jako, że nie grałem jeszcze multi w release to jak wygląda ratio gier T/P/Z? Co przeważa?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 18:24 
Cytuj  
Z mojej perspektywy w cholere Terran, troche tossow, najmniej zergow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:08 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Raggnarok niezle, mozesz mi podeslac jakies swoje repy? Mi tak beznadziejnie idzie gra ze glowa mala, praktycznie kazdy mnie kladzie czym chce. Wlasnie probowalem zrobic wall bust banelingami i wjechac terkowi roachami, gdy przed sama przemiana w bany koles poprostu wyszedl marine i marauderami ( bez medivacow ) i bez stresu mi wszystko wystrzelal.;/ Nie wiem co mam budowac w koncu jako zerg, zerglingi wszystko rozwala jak chce, roache sa kasowane przez maraudery albo stalkery, o immortalach nie mowiac.


Szkoda ci chlopie czasu na ogladanie moich repow, heh, nie prezentuja jakiegos super poziomu. Niestety zerg jest obecnie najciezsza rasa do grania, wymaga najwiecej skupienia i swietnego macro. Ot, wystarczy zapomniec kilka razy zespawnowac larvy i juz jestesmy baaaaaardzo do tylu. Co ci moge poradzic: scoutuj i jeszcze raz scoutuj, nawet jesli musisz poswiecic Overlorda. Na terka masujacego mariny/maruderow musisz miec gotowych Infestorow i NIGDY nie atakuj terka na otwartym polu, chyba ze masz o wiele wieksza armie/lepiej skomponowana - zazwyczaj terran na zerga musi tylko zrobic ctrl-a na bazie i wygrywa :/ Nadwyzki na poczatku przeznaczaj na zerlingi (speed musi byc). I jeszcze raz scoutuj :) To chyba najwazniejsza czynnosc w grze :) Prota warto na poczatku sprobowac harassowac zerlingmai. Jesli zle zrobi walla to zawsze uda sie rozwalic troche probow i to juz jest duzy krok do wygranej. Jak widzisz ze robi 3-4 gatewaye to na 90% bedzie duzy push i wtedy albo odpusc sobie expa albo badz gotowy go dobrze obronic. Eh, mozna pisac i pisac :)
Generalnie trzeba zagryzc zeby i sie nie poddawac. Jak zrobimy wszystko dobrze i mimo wszystko przegramy to nie ma sie co wkurzac. Mam nadzieje, ze nas troche buffna w nastepnym patchu.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:10 
Cytuj  
No wlasnie zauwazylem, ze zerg to zajebista rasa z roznymi bajerami, tylko ze trzeba robic 50 rzeczy na raz, a koles daje attack move i jest autowin;].
Dbanie o larvy, spawnowanie creepu gdzie sie da, micro. No i moj blad, olalem infestorow, a fungal growth jest bardzo bardzo wazny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:16 
Cytuj  
Ja w brązowej lidze dostaję baty, ale powoli powoli prę do przodu ;) Z każdym meczem jest coraz lepiej... Gram terranami, bo reszty jeszcze nie ogarniam. ;)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:25 
Cytuj  
LOL...

http://www.youtube.com/watch?v=YbpCLqry ... _embedded#!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:40 
Cytuj  
Jest to trochę dorabianie ideologii i polerowanie ego - większość (jak nie 80%) APM które wykonał była kompletnie bezcelowa.
Kojarzenie co się dzieje w grze wraz z ultra-szybkim sprawdzaniem otoczenia prze APM ok - APM w granicach 200-300 jako warunek bycia fajnym i grania pr0 to już śmiech na sali i kretynizm.
Świadczy o tym fakt, że jednak skośnookich sukinsynów da się ubić nie robiąc LOW 300 APM's lawl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:48 
Cytuj  
Nie no, to jest oczywiscie troche bujda na resorach. Po prostu smiesznie to wyglada jak koles tak napierdala na klawce :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:53 
Cytuj  
A na Urubu klikaliście ? :h

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:59 
Cytuj  
ja zaczalem od plat w 1v1 i poziom ogolnie rozny, od mega wymiataczy po gosci co da sie pojechac prawie AFK, najtrudniej mi sie gra tvt


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 22:09 
Cytuj  
lolz dobilem sie do plat 1v1 :]


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 22:49 
Cytuj  
jednak zergi rządzą, wyszedlem na plus. W becie bylo trudniej imo. Chyba jest po rowno w miare ras, ale czesto trafia mi sie prot. Gralem z 12 meczy i chyba tylko raz vs zerg.


Aenima ucz mnie, mistrzu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 00:00 
Cytuj  
Muszę w końcu zacząć w to grać. Kupiłem dzisiaj. SP ssie - krótki - w 8 godzin skończyłem cały.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.