mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 09:34 
 
Kabraxis napisał(a):
Icekk napisał(a):
Poczekaj az dopadniesz bosa :)


Wlasnie jestem po walce z Ogrem.... ZAJEBISTE. :) Ogolnie ta walka i cutscenka z bitwa sa mocno epic jak na komputerowe RPG.

Ogr bioracy moja watla bohaterke w lape i napierdalajacy ja druga piescia jak worek treningowy - priceless. :) Az sobie pauzowalem co chwilke aby zobaczyc jak ladnie dostaje. :) Na 100% przejde ta gre chociazby tylko po to aby zobaczyc bossow i ich specjalne ataki.

Za to co widzialem do tej pory mocne...mocne 8/10, jakby nie sztampowy poczatek i momentami mocno brzydke grafa (choc z kolei pancerze i bronie sa wykonane zajebiscie a efekt falujacego powietrza na klingach mieczy po rzuceniu "Flaming Weapons" sam z siebe jest mega cool) to byloby z 9- :)


Oooo... a widzieliscie jak pajak skacze na gracza, powala go na ziemie i zaczyna tak jak by go wzerac? Pierwsza klasa!


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 09:39 
 
wszystko fajnie, ale na bagnach sa niewidzialne sciany i nie moge wejsc do wody glebokiej po kostki.
troche fail. ;/
+ denerwuje mnie to narzucanie DLC.

pogralem wczoraj od nowa - magiem - krap. nie podoba mi sie. za to rogue - fajny, ale watly


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 09:40 
 
Tor wczoraj koles z supportu ea powiedzial mi, ze beda wysylac maile z codami i trzeba je bedzie wklepac na social. cos tam cos tam.
tylko troche podkurwiaja z tym, ze nie dali ich od razu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 09:47 
 
ja zawsze gralem tradycyjnie elven mage :)

im dluzej w to gram tym bardziej widze te 5 lat pracy spedzone nad gra , niestety wada jest to ze engine nie nadazyl , grafika absolutnie nie jest zla , na hdtv prezentuje sie naprawde poprawnie , ale Batman / Re5 technicznie to niestety nie jest . Do sterowania na padzie idzie sie przyzwyczaic , czcionka w hd jest wystarczajaco wyrazna zeby odczytac z 2 m+ ...przynajmniej ja nie mialem z tym problemu grajac w nocy :)

Jest ogolny Baldurowy "feel" , wysokie replayability , spojnosc ...marzyles zeby zobaczyc Baldura w 3D to jest produkt ktory sie najblizej do tego znajduje . I nie zgodze sie ze fabula kuleje ...przynajmniej elfem juz na poczatku jest taki twist ze w zyciu sie nie spodziewalem :)

szkoda troche ze ras malo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 09:48 
 
No to troche rzeczywiscie w ch leca, bo kase przeciez pobrali, wiec nie wiem co ich powstrzymuje. Mam nadzieje, ze wysla przed premiera.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 09:57 
 
Pogralem kolo 2 godzinek human warriorem.

Grafika jest ok, nie powala na kolana, ale nadaza za duchem czasu, w zadnym wypadku nie mozna powiedziec ze jest brzydka. Cutscenki potrafia czasem przyciac, i generalnie sa mniej plynne niz chociazby w ME.
Walka jest ok, trzeba pauzowac co chwle zeby wydac nowe rozkazy czy rozmiescic jednostki, wkurwia to ze czasem zaczynaja odbiegac gdzies, albo stoja i nic nie robia, ale to pomijalne.

Fabula - slabo. Zagralem sobie human warriorem, fabula jest jak wizualizacja podnia o konto na freeshard ultimy.

*SPOILER*

Jestes ostatnim synem tatusia, ktorego razem z mamusia zabili zli ludzie w waszym zamku. Ratuje cie tajemniczy przybysz, ktory proponuje ci wstapienie do tajemnego kregu. Przyrzekasz zemste na zlych ludziach, ktorzy zabili ci rodzicow, ale dopiero po tym jak uratujesz swiat przed zaglada.

*END OF SPOILER*

Jednym slowem - cliche.

Opcje dialogowe - czasem jest ich o kilka za duzo, i nic nie wnosza, czytanie wlasnych dialogow zajmuje wiecej niz rozmowa z NPC.

Plus jest taki ze jak ktos chce sie zaglebic w swiat gry, to rzeczywiscie jest co czytac, od dialogow po kodexy etc.

Mysle ze to 7/10 z CDA wcale nie jest nietrafione, a pomruki ze GAEM OF YEAR to poprostu wykwit fanboyizmu z hype'a naokolo gry :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 10:21 
 
A jak dla mnie ocenianie po 2h godzinach gry, ktory z zalozenia ma starczac na godzin 40-60 to lekki fail :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 10:27 
 
problem w tym ze by ocenic w miare obiektywnie ta gre to trzeba by ja przejsc wszystkimi trzema rasam/klasami .

tego typu gry to obecnie perelki , bashowanie ich spowoduje ze wymra calkowicie a szkoda by bylo

gra roku to moze nie jest , ale crpg jak najbardziej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 10:30 
 
Human Noble ma chyba najsłabszą fabułę i dialogi.
Za to podoba mi się ten elf (z rodu drzewkowych, nie miejskich) i mag - test z demonami imba. Ale za prosto się nim gra ;F
Pograłem chwilę też dorfem wojem - fabuła bardzo mi przypadła do gustu, pełno matactwa i smaczków politycznych. Tylko nie wyobrażam sobie późniejszego romansowania jako krasnal ;F Zresztą woja spot już i tak zajęty mam dla alistaira(fajne odzywki).
Najlepsze staty na rogue ma human i chciałem na niego się przerzucić, tylko nie wiem jak mu się fabuła rozwija, wiecie coś na ten temat? Jak będzie dalej tak słabo to chyba wezmę jednak elfa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 10:34 
 
za prosto sie magiem gra? zawsze na poczatku to ledwo sie z zyciem uchodzilo, pozniej zaczynal ownic.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 10:36 
 
Mozna miec warriora tanka i warriora dps :)

BTW, dziala wam gram.pl?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 10:44 
 
biorac pod uwage to czym racza nas producenci gier da wybija sie ponad przecietna.
nie wiem tylko jaki sens ma porownywanie 'grafiki' do batmana, re, czy np. uncharted 2 gdzie 'zabawy' mamy na pare godzin, w dragon na paredziesiat.

nie wspominajac o zarzutach, ze do bg2 to da daleko.
nie nalezy zapominac, ze w czasach baldura panowaly zupelnie inne gusta jesli chodzi o gry (widac na przykladzie jrpg).
ja bym bardziej porownal da do kotora czy me, ktore mi osobiscie bardzo sie podobaly.

jesli chodzi o fabule to oczywiscie mozemy narzekac, ale osobiscie nie mam zarzutow, bo od czasow baldura przeczytalem kilkaset ksiazek wiec dosc trudno mnie zaskoczyc.

tak jak alda napisal, zeby ocenic trzeba pograc troche dluzej niz 5h.
to nie film hitchcock'a zeby od razu jebnac nas w leb. moze trzeba sie chwile przemeczyc. wole taka opcje niz jak w przypadku borderlands - pierwsze 3h super fajne a potem nuda nuda nuda.

mozna sie czepiac, ze to nwn3, ze to tamto sramto :) jak zwykle jest to kwestia gustu.
bioware i tak daje mocno rade w porownaniu do innych firm, zrobili dobry, grywalny produkt, nie pozbawiony wad ale jednak dajacy dosc duzy fun.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 11:00 
 
shp napisał(a):
Zresztą woja spot już i tak zajęty mam dla alistaira(fajne odzywki).

Niby tak, ale ja co chwile dostaje zlamane serduszko od alistaira (za zabicie wieznia / dobicie zolnierza / wysmianie krola ).
Nie mam nigdzie podane (chyba) jak bardzo przydupas jest przywiazany. Tylko te minusowe punkty widac.

No a bez tanka to ciezko, bo psa tez nie mam. Tez zabilem. ;[



@Mendol, po 5h to moge ocenic pierwsze 5h gry. Fabula jak fabula, pobawie sie, poczytam, pogram powoli i ocenie na koniec.
Nie ma sie co oszukiwac, skonczy sie DA i znow bedziemy czekac na rpga.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 11:07 
 
tomugeen napisał(a):
Niby tak, ale ja co chwile dostaje zlamane serduszko od alistaira (za zabicie wieznia / dobicie zolnierza / wysmianie krola ).
No a bez tanka to ciezko, bo psa tez nie mam. Tez zabilem. ;[

U mnie on jest tylko od tankowania, bo ma fajne skille i od razu profesje odpowiednią. Romansować będę z dupami.
Chociaż ciekawe jakbym zrobił se elfke czy dorfke, podobno można homo romanse robić ;F

Swoją drogą piesek (u mnie Puszek, tak świątecznie - zimno jak chuj) wyglądał na dobrą górę mięcha do tankowania(aoe debuffy, stuny), musiałbym go potestować na wyższym lvlu.


...5 raz przechodzę tę wieżę z ogrem ;F nie mogę się zdecydować czym grać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 11:09 
 
tomugeen napisał(a):
Niby tak, ale ja co chwile dostaje zlamane serduszko od alistaira (za zabicie wieznia / dobicie zolnierza / wysmianie krola ).
bo psa tez nie mam. Tez zabilem. ;[



heheh stworzylem potwora:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 11:17 
 
Ja tam sobie zacząłem grać Magiem na hardzie i powiem jedno - jest ciężko :D i to mi sie podoba (Friendy Fire On+agresywne moby i więcej dmg).Początek fabuły magiem jest zajebisty jak już ktoś wspominał.Do grafy się nie czepiam bo mi sie podoba akurat chociaż momentami widać słabsze tekstury .Za ocęnę gry zabiorę się jak przejdę grę.W końcu coś w stylu BG 2 !!!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 11:45 
 
Ja wciaz kurwa nie wiem kim zagrac, eh, a tu juz tylko 2 dni zostaly :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 11:54 
 
Ja tam problemu nie mam, od wielu lat gram pure casterami w cprg. :> W Risen zalowalem jednak, ze nie wybralem melee, ale tu gameplay maga wyglada bardzo fajnie. Mam nadzieje, ze bedzie fajna itemizacja dla tej klasy.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 12:08 
 
Ja tez 0 problemu z wyborem zawsze gram rangerami, hunterami itp. wiec robie elfia luczniczke:)
Tylko ze gram sobie na piracie a orginal czeka na dysku na aktywacje. Mysalem ze sobie zainstaluje w piatek przeniose savy a tu dupa sa gdzies schowane zdaje sie:|?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 12:11 
 
Tez gram zwykle rangerem/lucznikiem takim czy innym w crpgu, ale w DA jakies te skille dystansowe z dupy troche :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.