mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 00:29 
Cytuj  
ile w ogole kolekcjonerek sprzedali?
no i cene tym razem dowalili fest, ale trzeba wspierac :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 01:41 
Cytuj  
Cena normalnej edycji ktora w zasadzie ma to samo co ta premium dwojki jest w sumie w normalnej cenie kazdej gry AAA ktora wychodzi u nas. Ostatni raz jak patrzylem na licznik to pokazywal 7777 sprzedanych kolekcjonerek wiec pewnie miedzy 8 a 10k.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 05:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
lol zobaczcie na Allegro ceny EK. Powiem tak, nasz kraj jest jednak popierdolony. W ciągu 2 dni została wyprzedana EK i już polak polakowi sprzedaje za znacznie większą kasę produkt, którego nawet w domu jeszcze nie ma.

no bo jakby sprzedawal niemcowi to by bylo wporzo. Taki stary, a taki naiwny


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 07:27 
Cytuj  
są EK na PS4 czy też wyprzedane?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 09:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
lol zobaczcie na Allegro ceny EK. Powiem tak, nasz kraj jest jednak popierdolony. W ciągu 2 dni została wyprzedana EK i już polak polakowi sprzedaje za znacznie większą kasę produkt, którego nawet w domu jeszcze nie ma.



Słowo daję, pierwszy raz w swoim życiu czytam płacz i narzekanie, że ktoś chce sprzedać ARTYKUŁ KOLEKCJONERSKI drożej niż po cenie kupna. Sobtainer, kurwa...

Faktycznie popierdolony kraj. Na całym świecie kolekcjonerzy prześcigają się w kupnach jakichś artykułów tylko po to, by sprzedać je po tej samej cenie a nawet pewnie jeszcze i taniej, bo takie fajne z nich chłopaki.

Sobtainer napisał(a):
Ale zjebałem, bo teraz zamówiłem w CD Project normalną wersję i przed premierą można zapłacić, myślałem że to jest ta sama zasada co z grami blizza ;< fail


Za samo stawianie skurwionego chciwością Blizza na równi z CDP ci się należy. /EOT

Mark24 napisał(a):
są EK na PS4 czy też wyprzedane?


W Polszy wyprzedane. Jest jeszcze EKSBOKS ŁAN.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 10:40 
Cytuj  
Kurwa nie chodzi mi o to, że tak się robi, tylko chodzi mi o to, że ja jako potencjalny nabywca EK chce ją kupić i nie mogę, bo zjeby nakupowali, nie popłacili a egzemplarze są już wyprzedane. Po kiego wała w takim razie redzi w ogóle to dawali do sprzedania za 349? mogli dać za 800 i tak by wszystko zeszło.

Wkurwia mnie to, że teraz fagasy którzy jeszcze nie mają ten edycji w domu na Allegro zarobią na tym i to podwójną kasę! Kupowanie EK i sprzedawanie jej później drożej powinno być karane chłostą publiczną.

P.S
W ogóle jedną rzecz zauważyłem. Ja wiem, że to polska produkcja i jestem przekonany o jej sukcesie, mam obydwa wiedźminy w EK na półkach. Ale już to słodzenie Razoth Twoje w tym temacie trochę zaczyna być mdłe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 10:43 
Cytuj  
Racja w tym, że dla kolekcjonerek powinno być płatność z góry, inaczej to bezsens.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 10:48 
Cytuj  
powie mi ktoś czy to jest wersja pudełkowa, czy cyfrowa? nie mogę tego ogarnąć, nigdzie nie widzę jakiegoś info

https://cdp.pl/gry/wiedzmin

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 10:59 
Cytuj  
Sobtainer - jedyny polski tytul ktory sie wybil na swiecie. Nie dziw sie oltarzykom co poniektorych ;)

350zl za kolekckonerke to tanio, na amazonie chca 140GBP. Troche lipa, ze po polsku ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 11:02 
Cytuj  
Tu nie chodzi o cenę ale o podejście. Powinno się po prostu płacić od ręki :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 11:55 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Wkurwia mnie to, że teraz fagasy którzy jeszcze nie mają ten edycji w domu na Allegro zarobią na tym i to podwójną kasę! Kupowanie EK i sprzedawanie jej później drożej powinno być karane chłostą publiczną.

łeeeeeeeeeeee wkurwia mnie to ze ktos z minimum instynktu biznesowego wykupil edycje kolekcjonerska, ktora prawnie i moralnie mi sie nalezala łeeeeeeee. Wez sie ogarnij.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 12:38 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Wkurwia mnie to, że teraz fagasy którzy jeszcze nie mają ten edycji w domu na Allegro zarobią na tym i to podwójną kasę! Kupowanie EK i sprzedawanie jej później drożej powinno być karane chłostą publiczną.

łeeeeeeeeeeee wkurwia mnie to ze ktos z minimum instynktu biznesowego wykupil edycje kolekcjonerska, ktora prawnie i moralnie mi sie nalezala łeeeeeeee. Wez sie ogarnij.

Problem w tym ze narazie nikt nic nie kupil, bo nikt nic nie zaplacil.

Zarezerowował byloby lepszym określeniem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 12:56 
Cytuj  
cypis ja to kumam, ale tak jak inside napisal nikt nic nie kupil i pewno 5k kopii EK bedzie w sprzedazy pozniej

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 14:11 
Cytuj  
No to kupisz sobie pozniej kurwa. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 14:12 
Cytuj  
No to czym sie przejmujesz Sob? Kupisz sobie w styczniu/lutym jak pojdzie do magazynu masa nieoplaconych zamowien. Chill.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 15:14 
Cytuj  
a jak ci sie nie uda to ci spyle swoja za 650.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 15:23 
Cytuj  
Ja zejde do 630!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 15:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Kurwa nie chodzi mi o to, że tak się robi, tylko chodzi mi o to, że ja jako potencjalny nabywca EK chce ją kupić i nie mogę, bo zjeby nakupowali, nie popłacili a egzemplarze są już wyprzedane. Po kiego wała w takim razie redzi w ogóle to dawali do sprzedania za 349? mogli dać za 800 i tak by wszystko zeszło.


Nie wiem Sobciu, zapytaj RED'ów a nie lamentujesz jak dzidziuś na "popierdolony kraj" i "zjebów polaczków". Serio takie podejście u dorosłego człowieka jest żałosne trochę. Nie udało ci się zarezerwować gry, mimo faktu, że nawet w tym temacie było napisane o braku konieczności płacenia, to się z tym pogódź jak facet a ewentualne pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie. Miałeś dwa dni. Deal with it.

A co do:

Sobtainer napisał(a):
W ogóle jedną rzecz zauważyłem. Ja wiem, że to polska produkcja i jestem przekonany o jej sukcesie, mam obydwa wiedźminy w EK na półkach. Ale już to słodzenie Razoth Twoje w tym temacie trochę zaczyna być mdłe.


To z chęcią poczytałbym coś więcej na temat słodzenia, gdyż wydawało mi się, że w swoich postach opieram się głównie na faktach. A jeżeli nie to i tak lepiej jest chyba słodzić firmie, która w sposób bardziej niż poprawny traktuje swoich odbiorców niż pazernym kurwom, które na każdym możliwym kroku starają się wydoić klienta dzieląc grę na 3 części czy wydając DLC po cenie nowej gry.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 15:58 
Cytuj  
dajcie znać jak będzie ta EK na PS4 w normalnej cenie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2014, 16:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ile w ogole kolekcjonerek sprzedali?

w polsce 8988 + jeszcze wolne zamowienia na wersje X1


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.