mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 19:03 
Cytuj  
Jeżeli dzięki wyjściu Mass Effect 2 na PS3 Bioware zarobi jeszcze więcej hajsu, to jestem na tak. Co może być lepszą gwarancją następnych części na coraz to wyższym poziomie, jak nie mega sukces na wszystkich platformach?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 20:17 
Cytuj  
no, a jak wyjdzie ME2 to ME1 jest już prawie pewne. Możliwe, że ME2 na PS3 jest już ready i walczą z portem jedynki na PS3. Microsoft powinien gostka który nie dopilnował i wypuścił plik ini w takiej formie w wersji PC pozwać o te 50mln USD - bo w tym momencie ich kasa jest wywalona w błoto..

Podejrzewam, że podobnej klasy pół-exclusivem microsoftu jest Metro 2033 (jak ktoś się w ogóle tytułem nie interesował to taki stalker). Prześledziłem historię powstania tej gry i gra miała być najpierw exem na PS3 (2 lata temu), potem równolegle miała ukazać się wersja PC, następnie chyba konto devsów zasilono znajomą każdemu kwotą 50mln USD i gra z multiplatformy zmieniła status na pół-exclusiva i aktualnie jest zapowiadana wersja X360/PC. A nie podejrzewam by 2 lata pracy całego teamu poszło sobie ot tak do kosza - myślę, że po 6 miesiącach posiadacze PS3 dostaną swoją wersję. Oczywiście to tylko moje gdybania - zobaczymy za rok.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 20:28 
Cytuj  
Ja tam mysle za wa wszytkie exclusivy i pol-exclusivy MS zaplacil conajmniej po 200mln USD a ME2 wyjdzie na PS3 w przyszly czwartek. Metro 2033 wyjdzie tylko na PS3 bo devsi ppojda po rozum do glowy i domysla sie ze wydajac gre tylko na PS3 zarobia duzo wiecej niz te 200mln USD od MS.
Pozatym wszytkie exclusivy na X360 wyjda rowniez na Ps3 conajmniej do konca roku. Oczywiscie nie moge rowniez pominac faktu ze developerzy robiacy exy na PS3 robia to dla tylko funu i idei i nie dostaja zadnej kasy od Sony aby gra byla exem.

To tyle.

Tak na serio nawet jesli MS placi za te EXy po 50mln USD co jest niepoparta zadnymi faktami brednia mareczka (ale olac to), to i tak w pierwszy tydzien sprzedalo sie 2mln kopii ME2. Przy sredniej cenie powiedzmy 30 USD mamy 60mln USD przychodu. Oczywsicie jest to zanizome bo imo gra "zarobila" juz pewnie ze 100mln. Plus do tego bardzo umocnila pozycje X360 po troche slabszym roku 2009, chociazby dlatego ze juz w styczniu konsolka moze sie pochwalic bardzo mocnym kandydatem do GOTY.

Ja rozwniez jestem za tym aby taki ME wychodzil na wszytkie platformy bo to wiecej kasy dla Bioware, ktory powoli wyrasta u mnie na najlepsza firme w branzy na dzien dzisiejszy. To takze wiecej kasy na developing ME3, ktory juz teraz jest u mnie na liscie "czekam i sie slinie" plus wiecej kasy na developing TOR, w ktorego mam zamiar pograc.

W dupie juz mam czy MS albo Sony komukolwiek i za cokolwiek placi. Wem polecam to samo bo to i tak sie nie liczy. :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 20:44 
Cytuj  
Akurat w przypadku F3 jest poparte faktami - doczytaj sobie stare newsy na vgchartz, kotaku, lub jak masz problemy z englishem to polygamia, gry-onlne etc. Mi się nie chce grzebać. A całą resztę aproksymuję, chociaż osobiście sądzę, że biorąc pod uwagę inflację, zmiany geopolityczne 50mln w przypadku dodatków do GTA IV lub ME2 mogło się okazać za małą kwotą. Natomiast w przypadku Metro 2033 (biorąc pod uwagę to, że grę tworzy jakieś nikomu nieznane ukraińskie studio) dużo za dużą ;)

/cry more Kabra ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 20:47 
Cytuj  
Hehe marek ale ty masz wybujala fantazje. MS nie placi takich pieniedzy jak rockstar za kazdy exclusive.
Gra ktora zarabia ponad 500.000.000$ jest fenomenem i warto w nia zainwestowac takie pieniadze. Zadna inna firma nie ma takiej pozycji w negocjacjach z ms i nie moze sie pochwalic takimi wynikami.

Activision i Ubisoft juz sie wypiely na sprzedaz exclusive bo multiplatformy zarzynaja w sprzedazy czesto wyzej oceniane tytuly na wylacznosc.
Wasz ukochany Uncharted 2 to koronny przyklad. Ledwo wycisniete 2.5m to totalna porazka przy tym marketingu i takiej prasie.
Sony chyba porywa zony developerow bo kazdy kolejny exclusive na ta platforme to finansowy strzal w stope.


Ostatnio edytowano 3 lut 2010, 20:50 przez exodus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 20:49 
Cytuj  
Dla mnie developer nr.1 to wciaz Blizz, mimo ze WoW ich kurewsko rozpuscil i opoznia wydanie SC2 i D3. Pieprzony WoW - najgorsza rzecz jaka przytrafila sie grom komp. od wielu lat :(


Ostatnio edytowano 3 lut 2010, 21:00 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 20:54 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Dla mnie developer nr.1 to wciaz Blizz, mimo ze WoW ich kurewsko rozpuscil i opoznia wydanie SC2 i D3. Pieprzony - najgorsza rzecz jaka przytrafila sie grom komp. od wielu lat :(


Najgorsza rzecza ktora sie przytrafila sie grom komp. od wielu lat to internet.
Tutaj kazdy wie najlepiej dlaczego gra jest przesunieta przykladowo. Szkoda ze sa to tylko i wylacznie nic nie warte domysly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 21:04 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Dla mnie developer nr.1 to wciaz Blizz, mimo ze WoW ich kurewsko rozpuscil i opoznia wydanie SC2 i D3. Pieprzony WoW - najgorsza rzecz jaka przytrafila sie grom komp. od wielu lat :(


Ja stracilem szacunek do takich firm jak Blizz i Polyphony (naprzyklad) wlasnie za podejscie "jestesmy zajebisci bo 10 lat temu wydalismy bestsellera wiec mozemy leciec w chuja i zwodzic ludzi ochlapami i obietnicami".
Mam nadzieje ze Blizz sie zrehabilituje SC2 i D3 a Poly GT Forever. ;-)
BTW. Premiera GT5 przsunieta po raz kolejny, tym razem chyba na jesien.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 22:18 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja stracilem szacunek do takich firm jak Blizz i Polyphony (naprzyklad) wlasnie za podejscie "jestesmy zajebisci bo 10 lat temu wydalismy bestsellera wiec mozemy leciec w chuja i zwodzic ludzi ochlapami i obietnicami".


No właśnie jak by Blizzard leciał sobie w ch* to by już dawno wypuścili sc2 i możliwe że d3 bo i tak wszyscy by kupili niezależnie jak bardzo niedokończone/kiepskie gry by to były. Mimo że mnie osobiście już coś strzela że tak długo trzeba czekać to w głębi ducha wiem że tylko wyjdzie to tym grom na zdrowie, bo będą przy nich dłubali tak długo aż wszystko będzie niemalże perfekcyjne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 22:23 
Cytuj  
Jakby Blizzard był znany z szybkiego wydawania gier. Ile razy przesuwano premierę D2 i W3.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 22:23 
Cytuj  
Goatus coś za często ma racje.
Wypierdalaj.
Za to Keii ma piękny nie używany musk.
Niech zostanie.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 22:33 
Cytuj  
Przeciez ME jest robiony na Unrealu3, ktory wspiera wszystko od PS3 po iPhona. Takich rzeczy sie nie czysci z kodu ani konfiguracji, bo za duzo z tym zabawy jest, a efekt zaden.

W ME i tak najlepiej gra sie na PC :)


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 22:37 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Goatus coś za często ma racje.
Wypierdalaj.


:o
/care

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 22:39 
Cytuj  
Taki rzart .


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 22:46 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Takich rzeczy sie nie czysci z kodu ani konfiguracji, bo za duzo z tym zabawy jest, a efekt zaden.


Najprawdopodobniej masz rację... ale: Nie jest to ani część standardowej konfiguracji UE3, ani nie jest to proste copy&paste bo wartość jednej linijki jest inna. Więc możliwe że ktoś się po prostu za bardzo rozpędził przy 'tworzeniu' tego pliku, albo wersja ps3 była planowana (po czym się "rozmyślili") / jest dalej w planach, a dementi jest z polecenia marketingowców/m$ ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2010, 22:55 
Cytuj  
nestor w me najlepiej gra sie na x360.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 10:55 
Cytuj  
Mark, masz videoreckę White Knighta.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 12:35 
Cytuj  
dzięki Keii, ja dalej nie wiem kiedy jest data premiery WkCh w EU. Każdy sklep podaje co innego, różnice nawet miesięcznie - najbliższa data to 18.02, dzisiaj kupiłem PlayGamer-a z lutego i data premiery to 04.2010, wikipedia - kiedyś w 2010. I sam nie wiem zamawiać z US czy czekać (paczka i tak idzie 2 tygodnie więc miałem czekać na EU)...

Obejrzałem filmik z MAG-a:
http://tvgry.pl/?ID=835
i jestem zachwycony. Betę miałem, ale nie grałem bo było ogólne stękanie i narzekanie. A z tego co zobaczyłem na filmiku wygląda to całkiem nieźle. Strasznie mi się podoba ta duża mapa. System dowodzenia też wydaje mi się OK - jak można zostać dowódcą?
Generalnie znudziło mi się bieganie w MW2 po mikroskopijnej mapce w kółko jak jakiś kurczak; szukając fraga..

Ktoś mógłby cos więcej napisać, polecić, odradzić?


Ostatnio edytowano 4 lut 2010, 12:37 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 12:37 
Cytuj  
ja na pewno moge odradzic polska wersje :)

ale kurcze sam sie zaczynam zastanawiac. boje sie tylko, ze ludzie pograja miesiac a potem MAG zdechnie ;/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 13:52 
Cytuj  
Po raz kolejny ściągnąłem demo Ninja Gaiden Sigma 2, spróbuję się przekonać i chyba kupię pełną, bo w końcu właśnie dla tego typu gier kupiłem PS3.

Co do recki WKC, to cóż... Co prawda zbyt daleko w grze nie zaszedłem, ale oceniłbym ją podobnie. Nie wiem jak fabuła, ale ogólny system to takie FFXII z combosami i bez gambitów.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.