mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 03:28 
Cytuj  
Volibear - czekam aż będzie nerf. Pogrywam nim od kilku godzin, na koncie kumpla. Jest tak przejebany, że to głowa mała.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 03:54 
Cytuj  
Najpierw może niech Fizza znerfia..


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 08:33 
Cytuj  
W ogóle to planuje ktoś z was przesiadkę na Dote 2 w momencie premiery?? Czy pozostaje jedynie LoL?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 14:40 
Cytuj  
Prawdopodobnie przesiadka, ale w LoL'a i tak będę grał.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 14:44 
Cytuj  
ja o lolu zapomnialem na poczatku pazdziernika. ogolnie troche sie wypalilem, jezeli chodzi o moba, ale w dote2 gra mi sie jak narazie bardzo fajnie.


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 14:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
W ogóle to planuje ktoś z was przesiadkę na Dote 2 w momencie premiery?? Czy pozostaje jedynie LoL?


Pograłem trochę w tą nową Dotę i dla mnie obecnie ta gra jest strasznie nijaka i nieinteresująca. Wolniejsza w stosunku do LoLa, bohaterowie z opóźnieniem reagują na komendy, nie czuć żadnego "pierdolnięcia" ani dynamiki. Flaki z olejem imo. HoN był zdecydowanie lepszy pod tym względem z tego co pamiętam.

Może coś się w tym temacie zmieni, ale na chwilę obecną nie mam zamiaru się przesiadać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 15:42 
Cytuj  
Jedni gadają, że trudniejszy bo denying, sklep w lesie, zjadanie drzew etc. Z drugiej strony wolniejsza od LoLa - po filmikach to raz wyglada nieźle a raz w chuj wolno i brzydko (ale nie zawsze). Chyba sam zagram i sie przekonam...

Gramy dzisiaj przed 17 BTW


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 17:46 
Cytuj  
odpalcie sobie lola i dote2, kazcie championom w dwoch grach dojsc do t1 towera na jakims lanie. championi dotra na miejsce w miare rowno, przy czym mapa w docie jest jakies 1.8x wieksza(to samo tyczy sie creepow).
wiec jak tu lol jest szybszy?

chyba ze chodzi nam o tempo teamfightow, ktore wygladaja tak:

1. teamy sie spotykaja
2. leci ulti gragasa
3. koniec teamfightu.

to ze w lolu sie 1-2 shotuje wiekszosc championow nie oznacza, ze gra jest szybsza czy bron boze dynamiczniejsza -.-

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 21:48 
Cytuj  
no wlasnie chyba ktos tu nie widzial jak wygladaja clashe w docie, kiedy sie bije 5v5 i mowia ze jest za wolna, prosze was...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 22:34 
Cytuj  
Nie wiem co to clashe, dla mnie responsywność bohatera w Dota 2 jest chujowa, grafika ładna ale w teamfightach nieczytelna (choć i tak lepiej niż w HoN pod tym względem imo) wszystko sprawia wrażenie takiego "ociężałego" i w efekcie - kompletnie nieciekawego.

Po prostu brakuje mi funu, a to jest dla mnie najważniejsze.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 14:08 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
odpalcie sobie lola i dote2, kazcie championom w dwoch grach dojsc do t1 towera na jakims lanie. championi dotra na miejsce w miare rowno, przy czym mapa w docie jest jakies 1.8x wieksza(to samo tyczy sie creepow).
wiec jak tu lol jest szybszy?


Tja tylko jak w lolu złoże buty to już śmigam w docie złoże buty i nadal zapierdalam jak ślimak.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 15:27 
Cytuj  
bo na tym mozna wyznaczyc wlasnie wlasciwa szybkosc gry roball.

jesli postaci zapierdalaja szybciej to i skille sa odpalane szybciej, wiec i ogolna animacja ataku jest szybsza itp itp.
(eg. looknij na hona - tam wszystko co sie rusza jeszcze szybciej zapierdala, wiec wszystkie projective'y skilli itp tez musza zapierdalac szybciej przez co cala gra jest szybsza.


anyways rozumiem, ze komus moze sie lol podowac bardziej, a dota wydawac nudna czy mniej ciekawa, ale gadanie ze lol jest dynamiczniejszy czy szybszy to jest kurwa mega przesada, hipokryzja i oszczerstwo o!



volibear ftw - kolejny w pelni zbalanowany champion -.-.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 16:21 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wedlug niektorych 'szybkosc' gry wyznaczona jest tym jak szybko porusza sie postac.. co troche zabawne jest. :p


Piłem do tego co napisał w poście na który odpowiadałem, teamfights też są dla mnie szybsze w Lolu.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 16:41 
Cytuj  
przejebany i OP dmg ≠ dynamiczniejszy teamfight.

to ze, teamfight w lolu srednio trwa 3-5 sekund bo praktycznie kazdy kazdego 1-2 shootuje nie znaczy ze jest szybszy niz w docie, gdzie trwa powiedzmy kilkanascie sekund.

no chyba, ze tu chodzi o cos takiego - moja gra jest dynamiczniejsza niz twoja bo skladam sie w sekunde jako wyfarmiony carry ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 16:59 
Cytuj  
Nuki są mocniejsze w docie.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 18:13 
Cytuj  
w ktorym miejscu?

no chyba, ze bierzemy pod uwage gole postaci i czyste liczby to tak.
jednak warto pamietac ile jest mozliwosci w docie negowania incoming dmgu jak i tego jak nuki sie skaluja, a raczej nie skaluja - to co bilo za 1/4 hp na lvlu 5tym, na 20tym bedzie bilo za 1/30, a w lolu czy to lvl 6ty czy 16ty wiekszosc nuke'ow i tak ujebie ci polowe hp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2011, 01:00 
Cytuj  
Co prawda doty2 jeszcze nie odpalilem ale co do lola i doty2 i roznic, ktore niby przemawiaja za dota2

-nuke to kurwa nuke. Focus na danym champie ma sprawic , ze padnie tak szybko, ze nie posklada naszego teamu. Po prostu zawsze jest jakis 1 primal target czyli jakis carry, ktory ma pasc od nuke'a. Ale nie jest to takie pewne bo jak zlozysz odpowiednie itemy to kombo, ktore bije Cie na poczatku gry za 3/4 hp albo po prostu sklada Cie do trumny, potem moze cie smyrac po jajkach jak bedziesz mial odpowiednie resisty i liczbe hp. W LoL tez zdarzaja sie dlugie teamfighty ale to zalezy od tego kto i z kim gra.

-krzaki w LoL są zajebiste :P!

-Skin Udyra>all


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2011, 07:53 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
-nuke to kurwa nuke. Focus na danym champie ma sprawic , ze padnie tak szybko, ze nie posklada naszego teamu.


No i tu jest problem bo w 99% tf u nas w teamie jest brak tego focusu :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2011, 10:43 
Cytuj  
Ej ostatnio to dobrze nam szło :F. Nie nasza wina, ze my nie gramy carry bo my pro jesteśmy :P. Ale idzie nam coraz lepiej:E.

Wszystko wina Kuciaka albo Niaha:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2011, 19:28 
Cytuj  
roball napisał(a):

Ja osobiscie nie jestem w stanie to grac bo nic tam nie widze na ekranie, wszystko jest tak zajebiscie kolorowe, ze trudno ogarnac co jest co.


No ja mam na ten przykład odwrotnie, w HoN to była tragedia pod tym względem, Dota 2 jest nieco lepsza ale ciągle do ideału brakuje.

LoL też w teamfightach potrafi być nieczytelny, ale widzę zdecydowanie więcej niż w w/w.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.