mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 177  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 16:25 
Cytuj  
Cytuj:
Każda kopia pudełkowej wersji gry Wiedżmin 3: Dziki Gon na PC będzie zawierała dodatkowy kod GOG.com. Nie jest on jednak wymagany do instalacji czy uruchomienia gry. W Wiedźmina 3: Dziki Gon można grać bez konieczności rejestrowania się na platformie GOG.com.


Jednymi slowy ktos sprzedaje gre 2 razy jako, ze gra nie ma zabezpieczen - Pudelko i klucze GOG osobno. Juz bardziej moralnie jest gre spiracic niz nabijac kobze kretaczom.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 19:56 
Cytuj  
Sami moraliści na tym forum...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 21:20 
Cytuj  
Bo taka prawda, albo sciagamy z pirata, albo kupujemy grzecznie gre przeznaczona na nasz rejon.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 21:31 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Bo taka prawda, albo sciagamy z pirata, albo kupujemy grzecznie gre przeznaczona na nasz rejon.


Chrzanisz, porównywanie kupowania gry z innego rejonu, bo tańsza (słowo kluczowe tańsza), do piractwa, to już nieźle trzeba mieć z deklem. Inna sprawa, że gra z aukcji to jest nasz rejon.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 22:40 
Cytuj  
Gra z aukcji to taka gdzie rownie dobrze mozna sciagnac z torrenta wersje GOG, wypalic na 6 plyt i sprzedawac. No chyba, ze dla ciebie wartosc ma oryginalne pudelko, a nie wlasnosc intelektualna.

PS. Idz kup leki w naszych hurtowniach, na ktore NFZ ma deal ze wzgledu na biede w naszym kraju, a potem idz je sprzedawac za zachodnia granica. Zobaczymy po ilu dniach bagiety sie u ciebie pojawia.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 23:07 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Gra z aukcji to taka gdzie rownie dobrze mozna sciagnac z torrenta wersje GOG, wypalic na 6 plyt i sprzedawac. No chyba, ze dla ciebie wartosc ma oryginalne pudelko, a nie wlasnosc intelektualna.

PS. Idz kup leki w naszych hurtowniach, na ktore NFZ ma deal ze wzgledu na biede w naszym kraju, a potem idz je sprzedawac za zachodnia granica. Zobaczymy po ilu dniach bagiety sie u ciebie pojawia.


Już sam fakt, że takie leki są na receptę pokazuje jaki Twój przykład jest głupi. Ale tak tak wiem, kupowanie np. konsoli na Amazonie, bo taniej, to przestępstwo...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 23:20 
Cytuj  
Czym sie rozni recepta wystawiona na lewo od proxy w celu ominiecia region locka?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 23:39 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Czym sie rozni recepta wystawiona na lewo od proxy w celu ominiecia region locka?


Przecież z jedną sztuką tego lekarstwa nie pojedziesz na handel co? A region lock to nic innego, tylko sztuczny wymysł. Zresztą o jakim region locku mówimy - o takim, który uniemożliwia normalne (bez użycia VPN) aktywowanie gry (nikt, kto ma 400 gier AAA na Steamie nie będzie ryzykował), czy o region locku sklepu (który, może nie teraz, ale jeszcze parę miechów temu, sam zasugerował użycie VPN - vide Nuuvem, gdzie właściciel tego sklepu zasugerował, że mam po prostu użyć VPN, nawet podał linka to FlyVPN)? Naprawdę przestańcie szukać "przestępców" tam, gdzie ich nie ma.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 23:42 
Cytuj  
Szamotula, skończ. Zrobiłeś z siebie kiedyś mega błazna, bo nagle znudził ci się HotS i chciałeś odzyskać kasę za itemy. Wystarczy. Żenada. Jak można gry kupować taniej to chętnie to robię. Nie porównujmy tego do piractwa.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 23:46 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Szamotula, skończ. Zrobiłeś z siebie kiedyś mega błazna, bo nagle znudził ci się HotS i chciałeś odzyskać kasę za itemy. Wystarczy. Żenada. Jak można gry kupować taniej to chętnie to robię. Nie porównujmy tego do piractwa.


A to on, LOL. I znowu wyszło "mojsze ważniejsze od twojszego". Już dawno napisałem, że hipokryzja na tym forum sięgnęła zenitu. No nie mogę...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 23:53 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Szamotula, skończ. Zrobiłeś z siebie kiedyś mega błazna, bo nagle znudził ci się HotS i chciałeś odzyskać kasę za itemy. Wystarczy. Żenada. Jak można gry kupować taniej to chętnie to robię. Nie porównujmy tego do piractwa.


Kupujac gry taniej wykorzystujac do tego inne rejony lamiesz eule, czyli dokladnie to samo co dzieje sie przy piraceniu. Zapewniam, ze gdyby tworcy chcieli sprzedawac gre na caly swiat w takiej cenie w jakiej maja ja ruscy czy brazuki, to wszyscy dystrybutorzy by w takiej cenie te gry dostawali.
Zreszta ja nie twierdze, ze jestem ostoja moralnosci. Sam wiekszosc rzeczy pirace, ale przynajmniej nie udaje glupa szukajac 'okazji' nabijajac przy tym kobze nielegalnym posrednikom.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 23:58 
Cytuj  
Zróbcie sobie topic proszę. Ten jest do umieszczania linków.


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 23:59 
Cytuj  
A tak już offtopem, wybacz Desh, uwzględnili ci refund czy to chyba chargeback był za HOTS?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 00:00 
Cytuj  
Oprócz Rainbow Six tylko Overwatch robiłem. Tak, bez problemu i bardzo szybko.
Nie był chargeback tylko refund "Kupiłem, ale się rozmyslilem" tekst do supportu.
To były prepurchase więc chyba muszą oddać jak ktoś poprosi.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 00:22 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
wodny napisał(a):
Szamotula, skończ. Zrobiłeś z siebie kiedyś mega błazna, bo nagle znudził ci się HotS i chciałeś odzyskać kasę za itemy. Wystarczy. Żenada. Jak można gry kupować taniej to chętnie to robię. Nie porównujmy tego do piractwa.


Kupujac gry taniej wykorzystujac do tego inne rejony lamiesz eule, czyli dokladnie to samo co dzieje sie przy piraceniu. Zapewniam, ze gdyby tworcy chcieli sprzedawac gre na caly swiat w takiej cenie w jakiej maja ja ruscy czy brazuki, to wszyscy dystrybutorzy by w takiej cenie te gry dostawali.
Zreszta ja nie twierdze, ze jestem ostoja moralnosci. Sam wiekszosc rzeczy pirace, ale przynajmniej nie udaje glupa szukajac 'okazji' nabijajac przy tym kobze nielegalnym posrednikom.


Dokładnie, łamię umowę ze sklepem, ale nie prawo (myślę, że Tczewiak mógłby Ci to wytłumaczyć :] Przy piraceniu już prawo łamię. I o czym Ty w ogóle piszesz? Jakim nielegalnym pośrednikom? Taki Nuuvem, który sam de facto wymieniłeś (brazuki), jest oficjalnym reseelerem Steam. Mało tego, oni mają praktycznie w większości przypadków takie same ceny jak my. I teraz napiszę Ci taką ciekawostkę - nasz muve.pl. Jest sobie gra X, która kosztuje 50 zł. Może ją kupić każdy. Przychodzi promocja i gra X kosztuje 40 zł (sorry, ale ostatnio muve.pl nie popisuje się z promocjami) i TYLKO wtedy nakłada region lock na sklep (nie kupisz z poza Polski).
No i jeżeli Ty dalej nie widzisz różnicy między kupowaniem z VPNem (czyli i sklep i producent zarabia) a piraceniem (nikt nic nie zarabia)... to cóż ja mogę powiedzieć. Zawsze mogę kupić grę na Steam a za pół roku (po przejściu gry) zrobić po chamsku charge back z karty. Oh wait, skąd ja to znam...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 00:39 
Cytuj  
Sprawdź czym jest wyłudzenie, a potem zakończmy temat, bo serio, forum o grach i licytacja kto jest w jakiej części uczciwy jest bezsensu.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 00:47 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Sprawdź czym jest wyłudzenie, a potem zakończmy temat, bo serio, forum o grach i licytacja kto jest w jakiej części uczciwy jest bezsensu.


Następny święty moralista...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 06:27 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Sprawdź czym jest wyłudzenie, a potem zakończmy temat, bo serio, forum o grach i licytacja kto jest w jakiej części uczciwy jest bezsensu.


Następny święty moralista...

Przynajmniej pisze sensownie :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 14:16 
Cytuj  
Jak chcecie grać za "darmo" w kupione na steam gry to jest myk. Kupuje się gre na nowe konto/alta. Za pomocą family sharing grajac w trybie offline ( konto główne nie będzie miało naliczone czasu grania) przechodzicie grę i refund (max 14 dni od zakupu i nie może być 2 godz nabte na koncie z grą). Z tym ,że wiekszość gier nadaje się na refund po godzinnie grania, ale jak ktoś chce kombinować. No i teoretycznie jest czyste sumienie + pełny portfel.

Mniej zachodu jest z piratami za pomocą allegro koszt 1 zł z reguły ( nie polecam).




Tak, więc tym co łamią zapisy eula i kupuja taniej gry to producenci i wydawcy powinni wręcz dyplomy/listy dziękczynne wysyłać bo dają im zarobić.

Zreszta tanie gry i to dobre są w bundlach. Bundles stars, Indie Gala, Humble bundle (zwłaszcza monthly za 12$)

Btw zajebisty bundel za grosze: https://www.bundlestars.com/en/bundle/killer-bundle-6

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 14:22 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
No i teoretycznie jest czyste sumienie


Dziwne to twoje sumienie :roll:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 177  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.