mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 452 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2013, 20:08 
Cytuj  
Czy to prawda ze w tym BG EE filmy zastąpili slajdami?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2013, 20:11 
Cytuj  
@WT

Przecież jest chyba na PC?

PS. Ja jeżeli kupie to jak BG2 EE będzie i będą razem z BG1 w jakimś BG EE Complete Pack sprzedawali na wyprzedaży. Za dużo razy już w tą grę grałem i za dużo razy za nią zapłaciłem, żeby kupować to co jest teraz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2013, 20:29 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Czy to prawda ze w tym BG EE filmy zastąpili slajdami?

Prawda, ta część akurat średnio im wyszła, reszta jest bardzo ok.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2013, 21:02 
Cytuj  
podsumowujac ogolnie wrazenia z bg1, do dwójki podjazdu nie ma zupełnie, tak jak pisalem, gralem pierwszy raz, zawsze mnie odrzucała skromnosc fabuły i przygód tej części, bicie wilków kijami po lasach, a jak sie teraz z czasem okazało, potem nadchodzi bicie szkieletów, ogrów i eee yy ludzi. lokacje do dupy zupełnie, jedna podobna do drugiej, jedyne co sie wyroznia to tytułowe miasto, ktore jest naprawde solidnie zrobione a w nocy wyglada swietnie. wątek główny też dupy nie urwał. jedynka z dodatkiem vs dwojka z dodatkiem to jak dzień i noc. spodziewalem sie duzo wiecej po tej grze, oceniajac ją właśnie z perspektywy jej nastepczyni.

z tego black pits to juz w ogole beka w chuj, nie da sie importować swojej ekipy z konca gry, tylko z jakimis smiecami randomowymi mam grać

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2013, 21:26 
Cytuj  
Yep, w BG2 poziom "epickości" fabuły i siły postaci jest idealny. TOB jest spoczko, ale drużyna objuczona sprzętem +5 i waląca dziesiątkami 9 poziomowych czarów to już z kolei lekkie przegięcie w drugą stronę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2013, 22:16 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
bicie wilków kijami po lasach


Haha, dojebałeś konkretnie ;) Jak w to pierwszy raz grałem to było fajnie, ale teraz IMO trzyma się właśnie tylko dwójka - tron bhaala jest już przesadzony - zamiast bicia wilków po lasach to po prostu bijesz półbogów artefaktami po planach astralnych. A właśnie w podstawce dwójki trochę fabuły było przynajmniej. Problem w tym, że od dobrych 5-8 lat rzygam walką w stylu d&d. Się chyba z klasycznych rpgów Baldury mocno zestarzaly, duży mocniej niż Fallouty czy Torment.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2013, 10:27 
Cytuj  
E tam, TOB to sarevok, fajne walki, twierdza strażnika FTW. W końcu można zbroję z pantalonów złozyć, pobić się z demi-liczem (fakt, szybko może paść:P). Zajebista muza, fajne postacie (Baltazar i Sendai!). Mi się TOB zajebiście podobał.

No i Cespenar :D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2013, 11:13 
Cytuj  
A co z ver. na Andka? Bedzie czy nie bedzie? :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2013, 16:15 
Cytuj  
Nie no fajnie fajnie zaboleg, tylko nie da się ukryć, że TOB ma inny klimat niż podstawka. I te latanie po wielkim mieście najbardziej mi się podobało, TOB jest dla postaci naprawdę wysokopoziomowych i po prostu klimat mi się już tak tego nie podobał. Ale wiem, że ty lubisz walki w Baldurze a ja średnio ;p


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2013, 22:43 
Cytuj  
Dwójka była bardziej dla explorerów w sumie i było tam więcej smakczów (lisze, krąg magów, zbroja ze skór etc).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2013, 22:47 
Cytuj  
Uell... pamietam, ze moje pierwsze przejscie bylo Krasnalem Wojem i polowy rzeczy nie odkrylem... z Sarevokiem mialem "delikatny" problem, ale w koncu go pokonalem. Stwierdzam, ze gdybym teraz przysiadl do tego tytulu to by moglo byc dla mnie niezle zaskoczenie... biorac pod uwage to, ze tym razem bym sie przylozyl... nie wspominajac ze pewnie polowe rzeczy zapomnialem.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 02:56 
Cytuj  
BG1<F1<BG2<F2
I nic tego nie zmieni.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 06:28 
Cytuj  
że niby co to jest to f coś tam? (pewnie nie mogę skojarzyć bo nie grałem)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 06:52 
Cytuj  
fallout?

wole fallouta czy tormenta, BG jest zbyt czarno-biały troche. Rycerze w lśniących zbrojach itp...


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 09:38 
Cytuj  
High jacy rycerze w lśniących zbrojach, grałeś w ogóle w BG 2? Możesz ratować ale możesz też wyżynać i być złym i podejmować mnóstwo złych decyzji, zabijać bezdomnych etc i ma to oczywiście wpływ na twoich towarzyszy. Nawet w bg1 jak przesadzałeś to część osób albo w ogóle nie chciała się przyłączyć albo po prostu odchodziła albo chciała Cię zabić :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 09:41 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
High jacy rycerze w lśniących zbrojach, grałeś w ogóle w BG 2? Możesz ratować ale możesz też wyżynać i być złym i podejmować mnóstwo złych decyzji, zabijać bezdomnych etc i ma to oczywiście wpływ na twoich towarzyszy. Nawet w bg1 jak przesadzałeś to część osób albo w ogóle nie chciała się przyłączyć albo po prostu odchodziła albo chciała Cię zabić :).


Możliwość podejmowania dobrych/złych decyzji nie niweluje w żaden sposób tego, że większość rzeczy jest czarno-biała. Ba, nawet to potęguje :p

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 09:43 
Cytuj  
Nie da się być zły fabularnie i w baldursach i w falloutcie, koniec zawsze jest taki sam ratujemy świat


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 09:44 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
zaboleq napisał(a):
High jacy rycerze w lśniących zbrojach, grałeś w ogóle w BG 2? Możesz ratować ale możesz też wyżynać i być złym i podejmować mnóstwo złych decyzji, zabijać bezdomnych etc i ma to oczywiście wpływ na twoich towarzyszy. Nawet w bg1 jak przesadzałeś to część osób albo w ogóle nie chciała się przyłączyć albo po prostu odchodziła albo chciała Cię zabić :).


Możliwość podejmowania dobrych/złych decyzji nie niweluje w żaden sposób tego, że większość rzeczy jest czarno-biała. Ba, nawet to potęguje :p


Ale przynajmniej niweluje błyszczące zbroje ;-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 09:52 
Cytuj  
Bardziej mi chodzilo nie o nasze poczynania tylko w ogole świat. Imo postacie w BG byly raczej czarno-biale.W fallout raczej bardziej jest poczucie, ze wola dbac o wlasny interes. Cale forgotten realms jest w stylu drizzt super hero i badd ass orkowie.

W Zadnym wypadku nie mowie, ze ktoras z gier jest zla.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 10:00 
Cytuj  
Wojna Pajęczej Królowej pokazuje zdrową część Drowiej społeczności, a nie zjebaną którą częścią jest drizzt i jakaś kurewka-czarodziejka ze zjebaną moralnością. Widziałeś h1gh część świata Forgotten Realms i wypowiadasz się o całości :P To tak jakby po przeczytaniu książek o drizzcie powiedzieć, że FR jest pedalskie i chujowe :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 452 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.