mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2010, 22:08 
Cytuj  
albo zajebac czolg engi, ktory wysiadl go sobie naprawic ;p

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2010, 15:23 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Huragan napisał(a):
fajny tekst kolesia, hehe

Obrazek


hehe ta nie ma nic lepszego niż dobiec do wrogiej bazy ukraść czołg albo podłożyć c4 ofc assaultem :]


gorzej jak grasz engi i co jakis czas wysiadasz sobie naprawiac swoj heli/czolg i jakis kreton pdskakuje i wsiada w Twoje miejsce ,to jest irytujace :D


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2010, 22:28 
Cytuj  
Chyba sie wkoncu uporali z lagoza, na wc serwerze mistrzowsko sie gralo dzisaij;)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2010, 22:30 
Cytuj  
Mistrzowsko to poleciales heli, jezeli to byłeś Ty ;)

Ale fakt, dzisiaj bylo bez zadnych problemow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2010, 22:34 
Cytuj  
Ta, polecieliscie wy w powietrze bo ja zdazylem wysiasc; d, fail niezly nie wiem co sie stalo zazwyczaj lepiej mi to idze :D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2010, 23:43 
Cytuj  
Teraz mielismy niezly mecz przeciwko sobie.
Na samym koncu jeszcze uratowalem swoj niesmiertelnik ;)

gg

ps. d3jvid = mashir ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 00:13 
Cytuj  
5 powodów, dla których Modern Warfare 2 miażdży Bad Company 2

Serwery dedykowane w wydaniu DICE/EA to porażka, zabawa w Bad Company 2 po dłuższym czasie w świecie Modern Warfare 2 - nuda, trzy tryby rozgrywki na kilku gigantycznych mapach - katorga... Przedstawiamy 5 powodów, dla których Modern Warfare 2 miażdży Bad Company 2.

1. 20 minut podłączania dla 10 minut zabawy

Znajomi długo namawiali mnie na uruchomienie Bad Company 2. Primo, wiedziałem, że wiążę się to z przerwaniem epickiej podróży Głębokimi Ścieżkami w Dragon Age: Początek. Secundo, oznaczało to również z chwilowe wstrzymanie decyzji o zdobyciu pierwszego poziomu prestiżu w Modern Warfare 2. Skuteczne odcięcie od moich TP sprawiło jednak, że postanowiłem spróbować zabawy w zupełnie nowy dla mnie tytuł (z serii Battlefield grałem "tylko" w Battlefield 2142).

Pierwsze rozczarowanie nadeszło minutę po zainstalowaniu Bad Company 2.

Bad Company 2 dzień po premierze było zupełnie niegrywalne. Gra zawieszała się, restartowała i wyrzucała do pulpitu Windows już w pierwszych sekundach po zalogowaniu. Serwery dedykowane? Może byłyby nienajgorsze, gdyby nie fakt, że optymalizacja ich wyszukiwania pozostawia wiele do życzenia. Obecnie - ponad tydzień po premierze gry - wyszukiwanie serwerów w menu głównym Bad Company 2 trwa wieki i wielokrotnie kończy się komunikatem o błędzie. Wśród najbardziej dokuczliwych można wymienić choćby: błąd logowania do konta EA, błąd logowania do gry, informację o zapełnieniu serwera mimo, że są na nim wolne miejsca...

Lista jest długa, a zamykają ją kolejne komunikaty, które często pojawiają się już po podłączeniu do upragnionego serwera: błąd punkbustera, wyrzucenie do Windows, błąd logowania do EA online... Każdy z nich kończymy głośnym "ku****" i koniecznością ponownego uruchamiania gry oraz przechodzenia przez mozolny proces wyszukiwania serwera.

Co na to EA? "Zdajemy sobie sprawę z problemów, pracujemy nad ich rozwiązaniem" - OK, może w takim razie faktycznie warto zdobyć ten pierwszy poziom prestiżu w MW2 ;). Bo choć IWNet również nie jest idealny (wyrzucanie z gry, cheaterzy...), to jednak wciąż działa nieporównywalnie lepiej niż system oferowany przez konkurencję.

2. To ma być wojna? To jest nuda!

Przebolałem proces logowania i wreszcie dołączyłem się do upragnionego serwera. OK, zobaczmy jak w praktyce wygląda to zachwalane przez wszystkich "pole bitwy".

Moje wrażenia: ogromne mapy zmuszają gracza do mozolnego pokonywania dziesiątek kilometrów w wirtualnym świecie. Fakt - sprytny gracz może odrodzić się obok swojego towarzysza z drużyny lub skorzystać z pojazdu - ale w praktyce i tak rozgrywka na danej mapie to przynajmniej w połowie bieganie i krycie się w wirtualnych zaroślach, a "jedynie" pozostałe 50% to prawdziwa akcja, która przyprawia gracza o prawdziwy zastrzyk adrenaliny. Szczerze? Uważam, że gra akcji powinna dawać użytkownikowi w pierwszej kolejności właśnie akcję. Tej zaś jest znacznie więcej w dynamicznym Modern Warfare 2.

3. Chcę być bohaterem!

Wielką zaletą Modern Warfare 2 jest to, że każdy gracz może podczas zabawy poczuć się jak prawdziwy bohater. Wystarczy trochę umiejętności i odpowiednio dopasowany ekwipunek oraz nagrody za serię ofiar (killstreak) by samotnie wykonać epicką akcję z wybiciem całej wrogiej drużyny, wysadzeniem jego bazy i ostatecznym przechyleniem szli zwycięstwa na korzyść własnego zespołu.

W Bad Company 2 niestety bardzo trudno o podobny efekt - tego typu rozwiązania skutecznie uniemożliwia możliwość odradzania się wrogów przy ich kompanach, bardzo duże mapy oraz potężne pojazdy, które skutecznie zatrzymują samotnych wojowników. Wiele osób na pewno stwierdzi, że to właśnie wielka zaleta Bad Company 2. Moim zdaniem jednak gra akcji ma dać możliwość wcielenia się w role bohatera, a nie szeregowca, który nic nie znaczy na polu bitwy.

4. Deja Vu

90% graczy w Bad Company 2 jak na razie bawi się jedynie w trybach Conquest i Rush - fakt, że przesuwanie linii frontu jest ciekawe, ale ileż razy można robić dokładnie to samo? W Modern Warfare 2 na brak trybów rozgrywki nie ma co narzekać: mamy tam liczne rozwiązania od klasycznego free-for-all, kończąc na takich smaczkach jak wysadzenie, sabotaż czy hardcore ricochet pro. Każdy z nich wymusza zastosowanie zupełnie innej taktyki i innego sposobu zabawy. W Bad Company 2 możemy co najwyżej zmienić jedną z kilku map lub stronę z obrońcy na atakującego i wzajemnie - w obu wypadkach wciąż skazani jesteśmy na Conquest i Rush.

Ubogi wybór trybów wieloosobowych w Bad Company 2 boli jeszcze bardziej, gdy zwrócimy uwagę na Spec Ops w Modern Warfare 2. Przypomnę, że w tym trybie Modern Warfare 2 oferuje graczom możliwość wspólnego przechodzenia misji specjalnych. To świetne rozwiązanie, które pozwala odetchnąć od potyczek z "żywymi" przeciwnikami i spróbować własnych sił w trybie kooperacji przeciwko komputerowemu AI. W Bad Company 2 niestety autorzy nie dają nam takiej możliwości.

5. Spam ammo, spam heal i inne zagrywki

Ostatnim, ale bardzo irytującym argumentem przeciwko Bad Company 2, jest według mnie słaba konfiguracja i zbalansowane wyposażenia różnych klas postaci. W Modern Warfare 2 owszem - gracz spotyka irytujące taktyki, które polegają na używaniu G18 w akimbo, tzw. tub (granatniki) czy noża - ale żadna z tych taktyk nie sięga poziomu absurdu z Bad Company 2.

Dziwactwa gry DICE/EA można wymieniać długo, z czego na czele listy znajdują się: medycy w nieskończoność wskrzeszający swoich kompanów i spamujący rozrzucanie apteczek samych z siebie leczących drużynę, nieskończona liczba granatów w pudłach z amunicją pozostawianych przez szturmowców, tragicznie niskie obrażenia z broni palnej (łatwiej tu zabić kogoś nożem niż strzelbą) i wiele innych elementów, które na dłuższą metę bardzo zniechęcają do tej gry.

http://www.idg.pl/news/356783/5.powodow ... any.2.html


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 00:19 
Cytuj  
mw2 jest bezwzglednie nedzne...

tak patrzac na te gry to przy cod4... mw2 to nuda.


_________________
.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 08:25 
Cytuj  
gram sobie wczoraj na Białej Przełęczy. Wsio ok, żadnego laga w sumie itd. w pewnym momencie w krzakach widzę obcego meda i asfalta. Rzucam im granat pod nogi i co ? I ginie tylko jeden z nich, drugiego musiałem pojechać klasycznie.
Pytanie czy ktoś jeszcze miał takie sytuacje, czy to kolejny bug w grze czy o co kaman ?


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

*

Posty: 93
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 08:30 
Cytuj  
Ja lubię BC2 za wojenny feeling. Grałem sporo w MW2 i bawiłem się nieźle - nawet bardzo dobrze ale po przejściu na BC2 i zapoznaniu się z zasadami działania gry BC2 bardziej mi odpowiada. Fajnie jest być zwykłym dogface który powiedzmy sobie szczerze za dużo poza ratowaniem swojej skóry nie robi. Z racji wielkości map jakiś sens mają zagrywki taktyczne z poziomu drużyny piechoty, trochę podobnie jak w CoD Word at War. Ostrzał flankujący po prostu rządzi tak samo jak infilatracje poza linią ataku.
Moim zdaniem MW2 i BC2 to całkiem dwie różne gry, mające wspólny punkt - strzelanie i zabijanie. A gościu marudząc na to że nie można nic zabić z broni palnej to chyba sobie żartuje.
Jeśli chodzi o rzeczy które zmieniłbym w BC2 to siła obrażen granatów - w rzeczywistości jest dużo większa, granatniki są za bardzo celne i powinny być ustalone proporcje klas na serwerze. Przydział broni klasom też jest śmieszny ale już się przyzwyczaiłem :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 09:11 
Cytuj  
@Huragan
czekałem na taki post. dobrze że ty to napisałeś bo przynajmniej nie zrobi się z tego flame.
szczególnie pod tym cytatem się podpiszę
Cytuj:
Wielką zaletą Modern Warfare 2 jest to, że każdy gracz może podczas zabawy poczuć się jak prawdziwy bohater. Wystarczy trochę umiejętności i odpowiednio dopasowany ekwipunek oraz nagrody za serię ofiar (killstreak) by samotnie wykonać epicką akcję z wybiciem całej wrogiej drużyny, wysadzeniem jego bazy i ostatecznym przechyleniem szli zwycięstwa na korzyść własnego zespołu.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 09:52 
Cytuj  
Akurat ten artykul pisal kretyn, w polowie to bzdury i jakis artykul sponsorowany. Jak ktos napisal w komentarzu, nie ma co te 2 gry porownywac, bo oferuja z gory inny typ rozgrywki. Sa zwolennicy jednego i drugiego.

Ja stwierdzam, ze publiki zaczynają ssać, jedynie od czego giniesz to tuba, gustaw, m60, mortar, million snipów ;] . Super taktyka zniszczenia mcoma, podlozyc i walic powyzszym. Strasznie low taka rozgrywka mi sie wydaje. I jakos tak za latwo jest. W kazdym razie w bf2 nie ma takich bzdur. Gra jest dobra, ale ponarzekac zawsze mozna :)

Chyba stwierdzam, ze rzygam rushem. CQ ftw.

w cod4 na niektorych serwach moze byc cholernie trudno ;]

co do mw2:
spam idiotyzmu w mw2 chocby granatnikow jest chyba gorszy niz w bc2. A killstreaki ala tactical nuke zabijajacych wszystkich na mapie to total bullshit. Tryb gry w mw2 nie ma znaczenia, wszystko sprowadza sie tylko do kill all. W kazdym razie ledwo dobilem ostatniego 70 lvla w mw2, bo bylo po prostu nudne. Jaka taktyka w mw2? W bc2 zagrania taktyczne wiecej odgrywaja i jest wiecej mozliwosci. Ale i bc2 nie nazwalbym wielce tactical shooterem.

A co do szczelania, nie raz zdarza mi sie fragowac wiecej niz w codach... Tez wysadzalem sam mcomy itp.


_________________
.


Ostatnio edytowano 7 kwi 2010, 10:16 przez Highlander, łącznie edytowano 7 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 10:04 
Cytuj  
Ja bym dal remis ze wskazaniem na BC2. Obie gry sa fajne. Ale pojazdy i dewastacja daja ciekawszy klimat niz tylko strzelanie sie. Sam nie jezdze raczej, ale fajnie przekradac sie pod obstrzalem czolgu. :> Co do trybow to rzeczywiscie troche malo w BC2, ale w MW2 tez cudow nie ma. To jest tactical shooter i ffa czy tdm to jakas karykatura rozwalki w starych UT czy Q3A. Mogliby je spokojnie wyjebac.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 10:27 
Cytuj  
Dla mnie też nie ma co porównywać tych dwóch gier. Co prawda w MW 2 pograłem z 2-3 tygodnie i usunąłem, ale i tak fun jakiś miałem (co prawda nie taki jak w cod 4, ale zawsze). Co do Rusha - też mam czasem dość i wole pograć CQ. Ale jak na pubie ma się dobry team to Rush się gra kozacko. Ostatnio udało mi się pierwszy raz dopiero "przejść" całe Laguna Presa w ataku.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 11:15 
Cytuj  
Ja ostanio latam z MG36 medykiem, nawet lepsza niz m60 imo chociaż ma mniejszy dmg. Ta bron jest wypasiona, nie trzeba dawac perkow w lunete i na dodatek jest celna:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 11:48 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Ja ostanio latam z MG36 medykiem, nawet lepsza niz m60 imo chociaż ma mniejszy dmg. Ta bron jest wypasiona, nie trzeba dawac perkow w lunete i na dodatek jest celna:)


Prawda, tez uzywam MG36 na medyku, super bron, jak dla mnie lepsza niz M60


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 11:58 
Cytuj  
Typ o nicku jyeyerk czy jakos tak to ktos z forum? Goscia jeszcze nie widzalem zeby uzywal innej broni niz gustawa, a widuje go czesto, żenada straszna


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 11:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Prawda, tez uzywam MG36 na medyku, super bron, jak dla mnie lepsza niz M60


Nie tyle lepsza co bardziej skilowa. Przy M60 nie trzeba specjalnie myśleć i celowąć tylko można grzać na pałę a fragi i tak będą lecieć.

Nyx napisał(a):
Typ o nicku jyeyerk czy jakos tak to ktos z forum? Goscia jeszcze nie widzalem zeby uzywal innej broni niz gustawa, a widuje go czesto, żenada straszna


Nie wiem co jest "żenującego" w używaniu broni X - to że Cie zabija? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 12:00 
Cytuj  
@Nyx
to Marti


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 12:03 
Cytuj  
No pewnie wszystkie bronie sa zbalansowane i nikt nie placze o nub tuby gustawy i m60


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.