mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 20:42 
Cytuj  
Mark, zapomniałeś o Tales of Vesperia - wersja na na X360 ma na Gamerakings 81.95%, a ta na PS3 jest ulepszona bo zawiera masę nowych rzeczy (z drugiej strony nie wyszła i nie wyjdzie po angielsku, więc na GR ma jakąś jedną losową recenzję).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 20:52 
Cytuj  
hm jednak tvgry.pl to fail straszliwy. i ten koles, ktory 'probuje' komentowac rowniez ;p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 22:20 
Cytuj  
haha podowodziłem w MAG-u (na dużej planszy). Oczywiście dowódca drużyny (może za miesiąc się dochrapię plutonu) i są niezłe jaja. Dowódca ma w ch.. rzeczy do roboty które musi ogarnąć - primo wsparcie ogniowe - miałem dwa rodzaje do wyboru. Secundo zaznaczanie celi.
Straciliśmy bunkier - cel automatycznie przeskoczył na obronę pojazdów, z tym, że bunkier zaraz naprawiliśmy a ja zapomniałem przestawić priorytetów. Wynik - cała drużyna zamiast bronić bunkru walczyła sobie gdzieś w głębi. Po 2-3min zobaczyłem co się dzieje i przestawiłem na bunkier - w słuchawkach usłyszałem "oh.. my good" i "oh no...".

Ogarniać pole walki, biegać z karabinem i walić headshoty zza winkla + ogarniać cele i wydawać rozkazy - nie jest tak łatwo jak myślałem. Generalnie tak chujowego dowódcy jeszcze nie miałem ;) Mało kiedy dostawaliśmy bonusy od wykonywania rozkazów bo ja nie nadążałem z ich wydawaniem. Dobrze, że druzyna była rozgarnięta i wiedzieli dobrze o co biega. (+10 do leadership, ale osobiście to nie zasłużyłem nawet na 1 punkt :/).

Keii - a zapomniałem kompletnie fakt. Ja tam wierzę, że Tales of Vesperia wyjdzie na PS3 po angielsku - przynajmniej z marketingowego punktu widzenia jest to oczywiste.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 22:44 
Cytuj  
ja cos nie moge przewalczyc tego mag'a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 23:11 
Cytuj  
przyznam ze w vesperia dubbing ang w wersji na xpudlo jest w miare ok , ale okrzyki to must w jp , inaczej nie ma klimatu :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 23:17 
Cytuj  
Mark, gdzieś widziałem wypowiedź szefów Bandai-Namco, że nie planują wydania po angielsku wersji PS3. Jest to o tyle dziwne, że większość skryptu jest przecież przetłumaczona, bo na X360 wyszło po angielsku.
Z drugiej strony, biorąc pod uwagę fakt, że żaden z dwóch Talesów na DSa (Innocence i Hears), które ponoć są bardzo dobre, po angielsku nie wyszedł, nie wiem czy warto czekać. Bo nie ukrywajmy - przy ilości sprzedanych DSów i stosunkowo małej ilości naprawdę wartych uwagi jRPGów na niego (bo średniaków jest masa), NB mogłoby na tych dwóch częściach zarobić dużo więcej, gdyby puścili je na zachód, niż na Vesperii.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2010, 23:29 
Cytuj  
A propos FF.

w 1:42 jest rasistowski niuans. ; )

http://www.youtube.com/watch?v=kLDHSqqd ... r_embedded


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 01:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
haha podowodziłem w MAG-u (na dużej planszy).
(...)
Generalnie tak chujowego dowódcy jeszcze nie miałem ;)


Ja wczoraj czy przedwczoraj walnąłem niezły numer grając ze scorpem.
Graliśmy w dominację i jakoś co chwila leciały głosowania nad wywaleniem mnie z teamu. Normalnie bym się może zainteresował o co chodzi ale akcja leciała non stop (praktycznie całą gre przesiedzieliśmy w transporterze - scorp kierował, ja siedziałem na działku i naprawiałem go - 41 kili w jednym respawnie zaliczyliśmy).
Po skończonej grze (przegraliśmy) wyszła taka gadka:
Ja: no nieźle nam poszło
Scorp: no.... dobrze że te głosowania tak przeszły że Cie nie wywalili
Ja: no właśnie, się uje przyjebały. Dowódce powinni wyjebać bo nic nie robił debil.
Scorp: ale to Ty byłeś dowódcą....

okazało się że gościa który dowodził plutonem wywalilo z gry zaraz na początku i mnie wylosowało na jego zastepcę :)

P.S. A co do dowodzenia plutonem to jak to zdobędziesz uprawnienia i się na to załapiesz to graj głownie na bunkrach/transporterach/śmiegłowcach.
Jak siedzisz w czymś takim inside to generujesz automatyczną naprawę (mniej więcej w takim tempie jakbyś miał podczepionego gościa ze spawarką do dupy). Takiego np. transportera jak jest w ruchu praktycznie nie idzie zniszczyć.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 01:26 
Cytuj  
skonczylem wlasnie HR.
Postepujac w grze zgodnie z wlasnym sumieniem, tylko dzieki szczesciu udalo mi sie osiagnac taki ending jaki osiagnalem.
przepiekna gra, must have dla wszystkich ludzi ceniacych przygodowki >:|

btw
ashton to skurwysyn.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 01:30 
Cytuj  
Skonczcie juz z tym chwaleniem HR bo za kazdym razem mi sie noz w kieszeni otwiera...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 04:15 
Cytuj  
Jestem po złomowisku. Czuję ekstremalne zmęczenie, ale jak tu pójść spać przy takiej grze? Niestety spoiler ashkretyna popsuł mi część zabawy, bo mimo, iż przeczytałem go po pijaku to nie ma możliwości, aby się nie przypomniał w trakcie grania. Gra jest naprawdę rewolucyjna.
W pełni wykorzystuje możliwości kontrolerów ps3. Ciekawe czy da się za pierwszym przejściem zdobyć platynkę :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 12:57 
Cytuj  
pwned mareczku :)

http://www.gamespot.com/events/microsof ... id=6248500

However, we noticed at this stage that the movies on the Xbox 360 suffered from more compression than on the PlayStation 3, while the Xbox 360 had an overall crisper image quality in the main game..

filmiki sobie zaciagne w 12 mbs bitrate 1080p :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 13:09 
Cytuj  
Hmmmmmm, no i na jakiej platformie mam teraz grac w Finala? Arrrgh.....

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 14:54 
Cytuj  
przestań aldatha widziałeś screeny, fakty co do gameplay-a są takie:
X360 - tylko 576p, bez light bouncingu i innych efektów świetlnych, całkowity brak AA - owszem można grać w takiej rozdzielczości i cieszyć się, że obraz jest kuźwa "crisper" ale TYLKO i WYŁĄCZNIE na TV SD, bo nawet na HD Ready nie da się tego porównać.
Przy 576p zeby na moim 37" tv będą widoczne z odległości 10m... Pewnie to oznacza "crisper" - pixelozę z kwadratozą ;) Może niektórym się to nawet podoba, ja tam wolę wersję z PS3 - na screenach wygląda ona 10x lepiej.

btw. wiesz, ze to artykuł sponsorowany przez microsoft? Przyjrzyj się linkowi - oni się boją o to, że bundlepacki z X360 będą zalegąć do przyszłego lata, bo nikt na tą wersję nie da się nabrać, a kasą sypnąć musieli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 15:06 
Cytuj  
http://www.msxbox-world.com/xbox360/vid ... -XIII.html

ah moj blad , prosze marku oto filmy w hd :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 15:15 
Cytuj  
no jakos pewnie musieli podciagnac video, zeby na 576 wygladalo si.
moze i bedzie ladniej, a na pewno taniej aldatha ;p
chociaz z drugiej strony wersja na ps3 ma zajmowac 36gb, a na x360 18?
z tego co chyba gdzies widzialem. cos wiec na rzeczy musi byc :)

ale tak znowu z drugiej strony, grac w ff na padzie z 360, to jak jesc sushi widelcem i nozem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 15:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moze i bedzie ladniej, a na pewno taniej aldatha ;p


HEHE~ , ta... :wink: , a teraz ladnie czekamy na premiere


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 15:28 
Cytuj  
aldatha ale wiesz co oznacza słowo crisper? Krystaliczniej. Mi się wydaje, ze to chodzi o te kwadraciki wynikające z mniejszej rozdzielczości i braku AA na X360. Pewnie niektórym wielgachne pixele, wręcz kwadraty przypominaj swoim regularnym kształtem kryształy ;)

Aldatha - i jak już dajesz linki to wysil się chociaż na 1 gram bezstronności. Bo linki ze strony msworld-xbox są dla mnie zupełnie niewiarygodne.
Już Square Enix widziało dobrze, że wersja na X360 jest spierdolona, stąd przez długi okres czasu pokazywała TYLKO screeny z PS3 z przerobionymi w photoshopie buttonami LB/LA (przyznali się do tego). Odkręcanie kota ogonem w tym momencie to jak wmawianie ludziom, że białe jest czarne, a czarne białe. Rozumiem, ze to standardowa zagrywka microsoftu, ale tylko hamerykańskie hamburgery się na to nabiorą.

Aldatha napisał(a):
oto filmy w hd :)

tzn. ten z PS3 w HD, a ten z X360 w SD? Bo 576p to standard SD. Nawet tego nie oglądam, już widziałem porównania.

Rotfl, Sprawdziłem te pliki z Xboxworld coś tam - one są z wersji PS3. Przynajmniej na IGNie są identyczne pliki tylko figurują pod PS3. tu masz linka:
http://uk.media.ps3.ign.com/media/826/8 ... mgs_1.html

tylko rozdzielczość jest zmieniona, a to daje do myślenia:
X360 - powiększony 2x
Obrazek
PS3 - oryginał z IGNu:
Obrazek

Znów ktoś posiadaczy X360 próbuje robić w chuja...


Ostatnio edytowano 28 lut 2010, 16:02 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 16:01 
Cytuj  
marek umawiamy sie na jakiegos mag'a jutro wieczorkiem?

btw. jak podepne zestaw sluchawkowy do ps3 to moge go uzywac tylko w grach? czy np. pogadac z friendsami rowniez?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 16:02 
Cytuj  
no to moze sie wysil i obejrzyj filmy , polecam ten z przywolaniem odyna i z 10 min gameplay , chociaz nie chce mi sie z toba spierac , bezsensowna dyskusja , a mimo wszystko mam do Ciebie slabosc ....wiec mozemy pogadac o dupach a ps3 to jednak zostawie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.