mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 09:38 
Cytuj  
sigh, kolejny.

Prasa branzowa: "Swietna gra na ps3, graficznie niedoscigniona, interesujaca fabula, gra sie fantastycznie! 9.5/10!"

Trolle ktore nawet nie widzialy gry na oczy: "Niemozliwe zeby Killzone2 byl lepszy niz <nazwa_ulubionej_gry_na_inna_platforme>! Grafika wcale nie jest taka dobra, fabula ssie, sterowanie do dupy, wcale nie rewolucja!"

Butthurt much?

proponuje posluchac sesslera: http://g4tv.com/thepile/videos/36553/Se ... ilbag.html


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 09:51 
Cytuj  
lol kabraxis moze umowmy sie, ze jednak bedziemy komentowac i oceniac na podstawie wlasnych doswiadczen :)
funkcje ruchomej dekoracji terentu? no kurde nie zauwazylem. moze w inna gre gralismy.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 10:42 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Na PS3 moze byc i system sellerem ale do najlepszego FPSa ever to jej troszke brakuje - tak pare lat swietlnych.


Zabawny jesteś, jak GusioSS albo inny troll


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 11:04 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kabraxis szkoda tylko ze np o tej faubule co piszesz... recenzenci pieja z zachwytu , chyba ze czytamy inne recki?BTW to jest chyba pierwszy fps w ktorym jak co wciskamy to wciskamy to palcem a nie siłą woli ;] .Oczywiscie z twoją opinią się nie zgodzę - jestem w ogóle ciekaw czy ps3 masz:D??


Pierwszy fps.. palcem. Wez zagraj w Metroid Prime 3 :)

Tam sie lapie reka za dzwignie, i za pomoca wiimota je przekreca lub pociaga :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 11:17 
Cytuj  
Przed 5 minutami ukończyłem króciutkie demko, i powiem tak - kto jeszcze nie ma PS3, to niech leci do sklepu jak najszybciej. To będzie murowany shooter roku, jak i nie gra...


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 12:26 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Killzone 2 jest dosc trudny" - PLZ w tej grze nie ma nawet sladu po AI.


Hehe widze ze po wojowaniu na Gry-Online przyleciales poflamowac tutaj.. dziwne ze odczuwasz taka niechec do tej gry, moze za duzo grania na X'ie? ;) Moze o AI juz nie pisz, bo albz ci ladnie pokazal "genialne AI" w Stalkerze jakie wg ciebie tam jest. Choc widze progres, tam pisales o niczym szczegolnym w AI, teraz juz w ogole nie zauwazasz AI :D

Jak ktos chce to liny z extra AI w Stalkerze
http://www.youtube.com/watch?v=vCxeV9LIZSo
http://www.youtube.com/watch?v=YBwNZlMc ... re=related


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 12:37 
Cytuj  
Hehe widze ze po wojowaniu na Gry-Online przyleciales poflamowac tutaj..

Czytasz gola? a jeszcze gorzej pisujesz tam? WYJDZ I NIE WRACAJ!!! nie znam cie, kim jestes?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 12:45 
Cytuj  
Ja się kiedyś mówiło o biednych dzieciach Neo to teraz bedą biednie dzieci X0 :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 12:48 
Cytuj  
jak tak czytam kabraxisa, rivalsa, owgharda to stwierdzam, ze nie prawo jazdy ale dostep od internetu powinien byc dozwolony od 21 roku zycia :)


btw 3 on 3 NHL EASPORTS = o kurwa jaki fun :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 13:18 
Cytuj  
właśnie sie zastanawiałem nad demkiem. To jest online i gra się 3 vs 3? Czy każdy steruje 3 graczami?

Sony z KZ2 sprzeda kilkaset tysięcy konsol na świecie, w każdym sklepiku internetowym KZ2 jest na liście bestsellerów (piewsze, góra 2 miejsce ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 13:25 
Cytuj  
1. Gralem w to 6minutowe demo.
2. AI wyglada tak jak w 90% FPSow czyli go nie ma - zreszta postnalem filmiki na ktorych na weteranie koles sobie poprostu chodzi i strzela bez zadnago wysilku, gdzie wy tu widzicie AI? Zeby w tym demie zginac trzeba byc niepelnosprawnym.
3. Grafika - tak jak pisalem i nie jest to tylko moja opinia, jest bardzo ladna ale jakis opad szczeki to nie jest. Podobno jest to najbrzydszy etap z gry - jak mowie wstrzymuje sie z komentarzem do full wersji.
4. Poziom fanbojstwa na tym forum wyprzedza nawet GOLa i to jest smutne.
5. Najbardziej gratuluje Mendolowi, ktory z wiecznego malkontenta ktoremu zadna gra sie nie podobala stal sie wojujacym fanbojem PS3.


Po calym tym hypie i juz prawie na co poniektorych forach i site'ach budowaniu oltarzy do Guerilli i tej gry spodziewalem sie ze zerwie mi kask razem z glowa - poczulem zaledwie lekki wietrzyk. :-)


Ogolnie fajnie sie czyta jak jeden niewinny poscik, ktory nie tyle bluzga na dana gre tylko nie ocenia ja na hiper-ultra-mega-wypas i przelom (LOL jaki przelom) powoduje piane na pysku i 20 postow, ktorych fanbojscy autorzy nie potrafia napisac ani jednego argumentu tylko obelgi.
Naprawde jestescie zajebisci, keep going..... zwlaszcza Mendol.

Ale jako ze to temat o PS3 zostawiam was juz - fapujcie sobie dalej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 13:44 
Cytuj  
kurwa zginąłem w demie.... jestem niepełnosprawny :o

kabraxis kiedy biegniesz po konsolę? Granie na Pc-tach czy to w blaszanych czy plastikowych obudowach to nie to samo ;)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 13:47 
Cytuj  
Ostatnio zaliczylem niezla sesyjke z redrumem w LBP, bylo gruubo.
Jakby ktos chcial wieczorkiem porobic content na 2 w tej gierce to wysylajcie mi wiadomosci jak jestem online, napewno zagram ;]
W RE5 co-opa tez moge pograc mimo, ze juz przeszedlem demo kilka razy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 13:48 
Cytuj  
ja muszę dokończyć LBP, gram z żoną, a ona zacina się na trudniejszych planszach :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 13:56 
Cytuj  
marek nie wiem, na razie gram vs cpu. przyznam, ze jest to zajebista gra wlasnie tak na chwile, zeby sie rozerwac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 14:42 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
1. Gralem w to 6minutowe demo.
2. AI wyglada tak jak w 90% FPSow czyli go nie ma - zreszta postnalem filmiki na ktorych na weteranie koles sobie poprostu chodzi i strzela bez zadnago wysilku, gdzie wy tu widzicie AI? Zeby w tym demie zginac trzeba byc niepelnosprawnym.
3. Grafika - tak jak pisalem i nie jest to tylko moja opinia, jest bardzo ladna ale jakis opad szczeki to nie jest. Podobno jest to najbrzydszy etap z gry - jak mowie wstrzymuje sie z komentarzem do full wersji.
4. Poziom fanbojstwa na tym forum wyprzedza nawet GOLa i to jest smutne.
5. Najbardziej gratuluje Mendolowi, ktory z wiecznego malkontenta ktoremu zadna gra sie nie podobala stal sie wojujacym fanbojem PS3.


Po calym tym hypie i juz prawie na co poniektorych forach i site'ach budowaniu oltarzy do Guerilli i tej gry spodziewalem sie ze zerwie mi kask razem z glowa - poczulem zaledwie lekki wietrzyk. :-)


Ogolnie fajnie sie czyta jak jeden niewinny poscik, ktory nie tyle bluzga na dana gre tylko nie ocenia ja na hiper-ultra-mega-wypas i przelom (LOL jaki przelom) powoduje piane na pysku i 20 postow, ktorych fanbojscy autorzy nie potrafia napisac ani jednego argumentu tylko obelgi.
Naprawde jestescie zajebisci, keep going..... zwlaszcza Mendol.

Ale jako ze to temat o PS3 zostawiam was juz - fapujcie sobie dalej.



Kabraxis to twoj poziom jest niski 8) mnie jakos KZ wgniótł w ziemie poziomem wykonania ogólnie , efekty cząsteczkowe(dym ,piasek) , tekstury(nie wszystkie ale żadna gra nie ma tekstur idealnych) no i oczywiście animacje i AI o którym Kabraxis pierdoli głupoty :D bo to że skrypt decyduje o tym kiedy i gdzie pojawi sie helghast nie oznacza ze stoi jak slup soli itp .W kazdej grze wpadki niewielkie sie zdarzaja ale jakos nie bylo to notorycznie wytykane i jechane w recenzjach itp .Ale Kabraxis wie lepiej .W ogole to chyba nikt Ci nie wierzy ze masz PS3 :F bo średnia przejscia dema to za 1 razem jakies 13-15 min ale tobie widocznie 6 wystarczyło ..qwa jednak jestes pro( śmiech przez łzy) .EOT i lepiej nie wypowiadaj się jak nie grałeś w betę multi(ja grałem np) .

PS.
Nie bierzcie tego posta na serio ale nie mogłem się powstrzymam przed lolowaniem Kabraxisa;]


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 15:09 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Ostatnio zaliczylem niezla sesyjke z redrumem w LBP, bylo gruubo.
Jakby ktos chcial wieczorkiem porobic content na 2 w tej gierce to wysylajcie mi wiadomosci jak jestem online, napewno zagram ;]
W RE5 co-opa tez moge pograc mimo, ze juz przeszedlem demo kilka razy.


Daj PSN ID, albo dodaj GMNestor dla imperium.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 15:35 
Cytuj  
hexo21, zdaje sie, ze juz mnie masz na F liscie ;]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 15:36 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Kabraxis to twoj poziom jest niski 8) mnie jakos KZ wgniótł w ziemie poziomem wykonania ogólnie , efekty cząsteczkowe(dym ,piasek) , tekstury(nie wszystkie ale żadna gra nie ma tekstur idealnych) no i oczywiście animacje i AI o którym Kabraxis pierdoli głupoty :D bo to że skrypt decyduje o tym kiedy i gdzie pojawi sie helghast nie oznacza ze stoi jak slup soli itp .W kazdej grze wpadki niewielkie sie zdarzaja ale jakos nie bylo to notorycznie wytykane i jechane w recenzjach itp .Ale Kabraxis wie lepiej .

Latwo cie wgniesc w ziemie - ja sie wgnieciony nie czuje. AI jest takie jak w innych grach czyli ubogie. Jesli uwazacie za przelom chowanie sie za przeszkodami i uciekanie od granatow to N/C.

zaboleq napisał(a):
W ogole to chyba nikt Ci nie wierzy ze masz PS3 :F

Bo myslisz ze cokolwiek mnie interesuje w co kto wierzy.
zaboleq napisał(a):
bo średnia przejscia dema to za 1 razem jakies 13-15 min ale tobie widocznie 6 wystarczyło ..qwa jednak jestes pro( śmiech przez łzy)

PLZ przedstaw jeszcze badania naukowcow na temat ile zajmuje przejscie dema killzone 2. Demo jest krociutkie i na poziomie weteran komicznie latwa - dla mnie. . Naprawde jesli ktos zginal to niech lepiej zastanowi sie nad jakims saperem albo czyms podobnym.
zaboleq napisał(a):
EOT i lepiej nie wypowiadaj się jak nie grałeś w betę multi(ja grałem np) .
A co ma do tego beta multi? Oceniam to co jest czyli jeden poziom dostepny w demie, ktory jest dobry ale nie jakis rewelacyjny. Jesli to ma byc ten super-hiper ultra najlepszy FPS wszechczasow to chyba ktos tu sie pomylil. Tak jak juz pisalem PODOBNO jest to najslabszy poziom z gry.... poczekamy, zobaczymy.
Beta multi nie ma z moimi postami nic wspolnego.

zaboleq napisał(a):
PS.
Nie bierzcie tego posta na serio ale nie mogłem się powstrzymam przed lolowaniem Kabraxisa;]

Tego co napisales nie da sie brac na powanie bo tam nie ma zadnych argumentow - jedynie wysmiewanie czlowieka ktory smie miec inne zdanie niz ty - weak jak chuj.

Zauwaz ze ja ani razu nie napisalem ze KZ2 to gra chujowa czy nie warta kupna - poprostu nie czuje sie wbity w ziemie..... jak widac wystarczy taka opinia by sprowokowac 3 strony fanbojskiego plucia jadem, nei popartego niczym. Jedyna osoba ktora tu loluje jestem ja jak czytam te jednolinijkowe pelne tresci posty....... :roll:

Nie chcialem to prowokowac zadnych wojen - wyrazilem jedynie swoje zdanie po przejsciu demka. Jak widac ta gra jest swieta i niepokalanie poczeta, wszytko ma idealne i przelomowe bo nawet nie mozna napisac ze czuje sie jednak leciutko rozczarowany i czekam na troche wiecej w retailu.

Jebnijcie sie pare razy w te fanbojskie glowki i pomyslcie czasem nad tym co piszecie. Troszke obiektywizmu tez by sie przydalo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 15:46 
Cytuj  
Kabraxis szkoda czasu na obalanie twoich z tylka wziętych argumentów , ja wiem w co grałem , zgadzam się z ludźmi pokroju Faxa czy Zielarza którzy recenzuja gry od kilku dobrych i skoro ONI mają zdanie podobne do mojego (czyt. KZ2 to nowe wyżyny itp itd) a kilka osób twojego pokroju twierdzi inaczej (skala jak 10000 do 1) to coś w tym musi być nie hallo .Ale Ty masz swój świat , swoje kredki - ludzie śmieją się z twojej opini po kątach i zastanawiają się co tam w twojej główce siedzi ;]


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.