mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2013, 22:50 
Cytuj  
Orbwalking lolowcy rozpracowali.
Jeszcze 2 lata i deny wprowadzą ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2013, 23:16 
Cytuj  
bez przesady, ja nawet nie mam jeszcze lvl 30. myślę że dla ranked to oczywiste jest od dawna.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2013, 20:37 
Cytuj  
Obrazek

;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 13:43 
Cytuj  
Nie grałem dawno ale sobie dziś przeglądałem jakieś porównanie z Dotą i znalazłem:
http://i.imgur.com/1VDg0a4.jpg
http://i.imgur.com/ZT2Li.png


faktycznie można dostać bana za randomowanie na rankedzie/granie inaczej niż meta "nakazuje"? :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 13:51 
Cytuj  
Lol, tryhards ;]

Nigdy nie rozumialem takich zarzutów.
Koles trafia na ranked gre, na graczy ktorzy sa na tym samym poziomie (czyli maja ten sam rating). Wynika z tego ze grajac niestandardowo osiaga takie same rezultaty jak mieczaki trzymajace sie meta. Jest jednak gorszy? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 13:51 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Nie grałem dawno ale sobie dziś przeglądałem jakieś porównanie z Dotą i znalazłem:
http://i.imgur.com/1VDg0a4.jpg
http://i.imgur.com/ZT2Li.png


faktycznie można dostać bana za randomowanie na rankedzie/granie inaczej niż meta "nakazuje"? :<


Za "trollowanie" chciałeś powiedzieć chyba, ranked soloQ to nie jest miejsce na takie eksperymenty. Co innego jak wchodzisz ze swoim teamem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 14:14 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Nie grałem dawno ale sobie dziś przeglądałem jakieś porównanie z Dotą i znalazłem:
http://i.imgur.com/1VDg0a4.jpg
http://i.imgur.com/ZT2Li.png


faktycznie można dostać bana za randomowanie na rankedzie/granie inaczej niż meta "nakazuje"? :<


Za "trollowanie" chciałeś powiedzieć chyba, ranked soloQ to nie jest miejsce na takie eksperymenty.

Lol. Przeczytałem to 4 razy i dalej nie wiem czy ty tak poważnie czy trolujesz ? ;s

Banowanie za to ze nie gram tak jak reszta. Lolz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 14:28 
Cytuj  
Jest różnica między graniem inaczej a troll-eksperymentami które osłabiają team i w wielu przypadkach kończy się to przegraną.

Większość graczy przyzwyczajona jest do mety jako najskuteczniejszego sposobu na grę. Słusznie.

W momencie gdy wchodzi ktoś z jakimś idiotycznym buildem to albo rozpierdala innym grę na linii, albo potem w teamfightach wychodzi jego nieudacznictwo. Jest to spotęgowane faktem, że gra z kompletnymi nieznajomymi.

Gwarantuję, że w 99% przypadków jeżeli zagra dobrze, to nawet jeżeli na początku go zwyzywają, to potem stulą ładnie buzie i nikt nikogo nie zareportuje.

Także jak ktoś chce się bawić w odpierdalanie na rankedach, to niech to robi w gronie własnych znajomych albo na normalach a w innym wypadku niech dostosuje się do czterech innych graczy, którzy poświęcają swój czas. Gdyby dyskusja była w temacie Doty to zaraz by się pseudo-proplayerzy zlecieli i zaczęli swój shittalk.

iniside napisał(a):

Banowanie za to ze nie gram tak jak reszta. Lolz.


Banowanie za to, że nie potrafisz się dostosować do reszty i marnujesz ich czas. Chyba, że na początku gry umówicie się wszyscy zgodnie, że sobie będziecie eksperymentowali.

Jeżeli masz duszę rebela i lubisz eksperymenty, to albo graj normale albo poszukaj sobie innej gry.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 4 mar 2013, 14:39 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 14:39 
Cytuj  
Ale zapominacie o jednym. To jest RANKED - czyli grają ludzie o konkretnym ratingu. Są sobie równi w punkcikach.
Jesli koles grajacy niestandardowo bylby od nich gorszy, to nie bylby na ich ratingu tylko nizej. Wynika z tego mogliby sie od niego czegos nauczyc, a nie wsiadac na wagonik meta i klepać nudne gierki z average first blood w 17 minucie napierdalania enemy creepow ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 14:48 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ale zapominacie o jednym. To jest RANKED - czyli grają ludzie o konkretnym ratingu. Są sobie równi w punkcikach.
Jesli koles grajacy niestandardowo byloby od nich gorszy, to nie bylby na ich ratingu tylko nizej.


Theorycraft, mógł do tej pory grać normalnie i zebrało mu się na eksperymenty akurat w tej grze. Przeciętnego gracza jebie, co random koleś nr 984743 robił w poprzednich grach. Interesuje go ta, która trwa w danym momencie. Nie ważne czy jest gorszy czy lepszy - liczy się jego zgranie z teamem. A ciężko się zgrać gdy:

1) już na samym starcie jest chujowa atmosfera
2) wybiera pojebany build z którym nie wiadomo jak grać

tomugeen napisał(a):
average first blood w 17 minucie napierdalania enemy creepow ;]


Tutaj chyba ci się gry pomyliły.


Poza tym jak zwykle żenujące hiperbole tutaj lecą. Są postacie w LoLu które po prostu nie sprawdzają się w określonej roli / z określonym buildem co wynika z podstaw mechaniki tej gry. Chcesz odpierdalać to rób to ze znajomymi. Będziesz przepierdalał z kretesem bo niektóre kombinacje NIE-BĘDĄ-DZIAŁAĆ. Chcesz grać >nieco< inaczej - o to mało kto będzie miał pretensje i można śmiało ignorować.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 4 mar 2013, 14:51 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 14:50 
Cytuj  
@tomugeen,
Nie wpadles na to, ze mogl dojsc do konkretnego poziomu grajac pod mete, a pozniej dopiero wpadl na to, zeby potrollowac ? :)

edit, Razoth mnie uprzedzil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 14:52 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
2) wybiera pojebany build z którym nie wiadomo jak grać


Mozna wymyslic cos nowego i zaskoczyc przeciwnika przechylając szalę zwycięstwa.

Srsly - "graj tak jak oczekuje wiekszosc" to az przykre.

@dejwid
Oczywiscie ze wpadlem, to nie wolno?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 14:54 
Cytuj  
Widac nigdy nie zaszedles dalego w solo ranked.
Dochodzac do pewnego poziomu wymagasz od innych zgrania i dostosowania sie pod reszte.
Jak walczysz o punkty i nagle wpada tomugeen ze swoim zajebistym buildem, ktory wlasnie wpadl mu do glowy, to sam bym sie wkurzyl.

Juz ktos o tym wspomnial, ranked to nie miejsce na testowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 14:58 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):

Mozna wymyslic cos nowego i zaskoczyc przeciwnika przechylając szalę zwycięstwa.

Srsly - "graj tak jak oczekuje wiekszosc" to az przykre.


Widać w tym momencie jak małe masz pojęcie o LoL'u w którym znacznie bardziej liczy się zgranie całego teamu niż w DotA i bardzo rzadko pojedyncza osoba carruje team (chyba, że się ekstremalnie nafeeduje ale do tego potrzeba jakiegoś warzywa w teamie przeciwnika. Takowe jednak na wyższych elo nie występują raczej).

tomugeen napisał(a):
Srsly - "graj tak jak oczekuje wiekszosc" to az przykre.


Nie. To się nazywa gra drużynowa. Pogódź się z tym albo znajdź inny typ gry.

Albo grasz jak chcesz ze znajomymi, albo liczysz się ze zdaniem innych ludzi.

I bardzo dobrze, że tępi się kretynów którzy najpierw bez zgody drużyny biorą sobie postać pod build z dupy a potem mają pretensje do całego świata.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 15:33 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ale zapominacie o jednym. To jest RANKED - czyli grają ludzie o konkretnym ratingu. Są sobie równi w punkcikach.
Jesli koles grajacy niestandardowo bylby od nich gorszy, to nie bylby na ich ratingu tylko nizej. Wynika z tego mogliby sie od niego czegos nauczyc, a nie wsiadac na wagonik meta i klepać nudne gierki z average first blood w 17 minucie napierdalania enemy creepow ;]


1. Znając postacie i ogólną mechanikę gry można będąc przeciętnym graczem stwierdzić, czy pick jest niekonwencjonalny, czy całkowity troll. Po prostu w lolu nie ma samych uniwersalnych postaci, które sprawdzają się wszędzie dobrze, ale żeby o tym wiedzieć to byś musiał coś zagrać, bo nawet to trollowanie chujowo Ci idzie jak w co drugim zdaniu walisz faila sprzecznego z rzeczywistością.

klepać nudne gierki z average first blood w 17 minucie napierdalania enemy creepo
Chyba Ci się gry pomyliły.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 15:44 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ale zapominacie o jednym. To jest RANKED - czyli grają ludzie o konkretnym ratingu. Są sobie równi w punkcikach.
Jesli koles grajacy niestandardowo bylby od nich gorszy, to nie bylby na ich ratingu tylko nizej. Wynika z tego mogliby sie od niego czegos nauczyc, a nie wsiadac na wagonik meta i klepać nudne gierki z average first blood w 17 minucie napierdalania enemy creepow ;]

Też nie rozumiem przyczepiania się do ludzi którzy nie grają zgodnie z metą, ale nie ma już czegoś takiego jak rating, usunęli. Teraz masz ligi i od pewnego poziomu ligi (gold/plat bodajże) się nie spada. Jest nawet parę ogólnie znanych przykładów dziewczyn proplayerów, które zostały podciągnięte w duo queue do ligi platinum i lamią w niej jakby nigdy nie grały w lola (jedna nawet streamuje), więc akurat trafić na retarda, który spieprzy grę nie jest problemem na żadnym ratingu.


_________________
Duh, winning

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 15:50 
Cytuj  
Swoją drogą dopiero teraz przyjrzałem się screenowi pierwszemu.
Hahahah jeżeli to nie fake to niezły self owned, próba trolingu gdy w teamie ma się pracownika Riota...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 17:23 
Cytuj  
shp napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Ale zapominacie o jednym. To jest RANKED - czyli grają ludzie o konkretnym ratingu. Są sobie równi w punkcikach.
Jesli koles grajacy niestandardowo bylby od nich gorszy, to nie bylby na ich ratingu tylko nizej. Wynika z tego mogliby sie od niego czegos nauczyc, a nie wsiadac na wagonik meta i klepać nudne gierki z average first blood w 17 minucie napierdalania enemy creepow ;]

Też nie rozumiem przyczepiania się do ludzi którzy nie grają zgodnie z metą, ale nie ma już czegoś takiego jak rating, usunęli. Teraz masz ligi i od pewnego poziomu ligi (gold/plat bodajże) się nie spada. Jest nawet parę ogólnie znanych przykładów dziewczyn proplayerów, które zostały podciągnięte w duo queue do ligi platinum i lamią w niej jakby nigdy nie grały w lola (jedna nawet streamuje), więc akurat trafić na retarda, który spieprzy grę nie jest problemem na żadnym ratingu.


Spaść nie można do niższej ligi. Z silver nie spadniesz do bronze. Z golda nie spadniesz do silver itd. Jedyna możliwość jest wtedy jak nie grasz dłużej niż 28 dni to automatycznie tracisz powoli LP. I wtedy możesz spaść.

A co do takiego kombinowania na rankedach to w sumie nie mam nic przeciwko. Po prostu sprawdzam w lobby na lolkingu statystyki danego gracza i łatwo można określić czy to kolejny noob zapatrzony w pro streamy i testujący OP buildy. Jak było z tryndą pod AP. Pełno było ich na mida ale tylko 1/10 potrafił coś zagrać.
W ogóle jaka jest wasza opinia na temat Quinn? Próbuje coś nią ugrać, ale ciężko idzie. I gratulacje dla Riotu za kolejny niezbalansowany item jakim jest Blade of Ruined King - nowa meta na Ad carry. Dobry dmg, sustain oraz as za 2850. Niech coś lepiej zrobią z tym mieczykiem co daje cleanse, bo jest pojebanie drogi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 17:52 
Cytuj  
Quinn fajna, ale czegos jej brakuje. Fajne skille i mozliwosci, ale w late game slaby dmg.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 19:42 
Cytuj  
Meta jest durnym wymysłem graczy i nie trzeba się tego trzymać. Riot ma podobne zdanie, więc nigdy nie będzie banów za to, że ktoś grał "niestandardowym buildem. Chcesz iść Tariciem do lasu? Idź i wszystko będzie ok, jeśli faktycznie będziesz starał się wygrać grę.
Wiecie dlaczego azjaci są od nas lepsi? Oni mają wyższe IQ, nie trzymają się debilnej mety i właśnie dlatego ownują resztę świata, u której panuje w/w meta i owczy pęd:/

I jeśli zachód chce coś osiągnąć, to musi przestać się trzymać jednej (sic!) mety przez cały sezon i zacząć coś kombinować.


Co do Quinn, chciałem ją nabyć, ale pooglądałem kilka gier z jej udziałem, stwierdziłem, że mi się nie podoba i nabyłem Dravena:D


Ostatnio edytowano 4 mar 2013, 19:48 przez Vences, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.