mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 15:47 
Cytuj  
Cytuj:
Demo jest krociutkie i na poziomie weteran komicznie latwa
W demie nie ma mozliwosci grania na poziomie veteran.Jest dostepny tylko trooper.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 15:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Demo jest krociutkie i na poziomie weteran komicznie latwa - dla mnie. . Naprawde jesli ktos zginal to niech lepiej zastanowi sie nad jakims saperem albo czyms podobnym.


znów mi Kabraxis dojebał z grubej rury... :oops:

włączyłem, w demie jest możliwość gry tylko soldier, czy potem odblokowuje się weteran?
Easy, weteran, elite jest zablokowany.


Ostatnio edytowano 7 lut 2009, 15:54 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 15:54 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Cytuj:
Demo jest krociutkie i na poziomie weteran komicznie latwa
W demie nie ma mozliwosci grania na poziomie veteran.Jest dostepny tylko trooper.


Skrot myslowy i w sumie moj babol bo szybko pisalem - tam mialo byc "gra jest komicznie latwa" co moga potwierdzic filmiki ktore 2 strony temu linknalem. Oczywiscie kto by je tam skomentowal - lepiej napisac "ty debilu"".

Mark --> Umiesz napisac wiecej niz jedno zdanie czy w tym UK juz cie tak uwstecznilo ze nie dosc ze giniesz w demku, ktore mozna przejsc stojac tylem do TV to jeszcze zapomniales jak literki skladac?


Napisze jeszcze raz - poziom zolci i jadu oraz slepego, idiotycznego fanbojstwa spowodowany JEDNA opinia i to wcale nie jakas super negatywna (bo ani razu nie napisalem ze demo czy gra to crap) mnie przeraza.
Proponuje co poniektorym wiecej swiezego powietrza.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 16:11 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Mark --> Umiesz napisac wiecej niz jedno zdanie czy w tym UK juz cie tak uwstecznilo ze nie dosc ze giniesz w demku, ktore mozna przejsc stojac tylem do TV to jeszcze zapomniales jak literki skladac?




Odpowiem w twoim stylu Kabraxis:
Kabraxis schowaj głęboko swoje kompleksy, nie musisz nikomu udowadniać, że jesteś mądrzejszy niż człowiek zachodu, bo jesteś biedny i ze wschodu. Naprawdę nie na tym forum pls.

A dla własnego usprawiedliwienia dodam, że grałem łącznie jakieś ~2min, poczekam na pełną wersję, nie będę wina z korka od butelki przecież lizał ;)
Tak ginę w demku i nie gram tyłem do TV. Co więcej nie czuję się przez to wcale gorszy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 16:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Odpowiem w twoim stylu Kabraxis:
Kabraxis schowaj głęboko swoje kompleksy, nie musisz nikomu udowadniać, że jesteś mądrzejszy niż człowiek zachodu, bo jesteś biedny i ze wschodu. Naprawdę nie na tym forum pls.


Ty...... smiesz kogokolwiek oskarzac o kompleksy na tym forum?? hahahaha....
Wystarczy wejsc do flames do tematu o zlotowce i nic wiecej w odpowiedzi nie musze pisac - "czlowieku zachodu". ROTFL.
Zreszta twoja tworczosc i wszechwiedza jest legendarna na tym forum mareczku wiec co ja sie bede produkowal.

I nie musze udowadniac ze jestem madrzejszy bo poprostu jestem. :-)
Sorry ale koles ktory spierdolil z kraju bo nie potrafil sobie poradzic i dopiero na emigracji potrafil uzbierac tyle pieniazkow zeby sobie kupic konsole jest dla mnie zerowym zerem..... kk thx. Aha i jeszcze twoj brat ktory jest tak glupi ze nie potrafi sobie pracy znalezc - jednak chujowych genow nie przeskoczysz.

PS. Chcailem pogadac o grze - widze ze sie nie da.... trudno. Zeszlem do poziomu mareczka.

"wiesz ja nie nazywam kogoś głupim tylko dlatego, ze urodził się bardziej na zachód" - NIGDZIE tak nie napisalem - to tylko twoja, kolejna zreszta chora i pojebana nadinterpretacja.


Ostatnio edytowano 7 lut 2009, 16:23 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 16:21 
Cytuj  
wiesz ja nie nazywam kogoś głupim tylko dlatego, ze urodził się bardziej na zachód. To jest prawdziwy kompleks, a nie pokpiwanie sobie się z "silnej złotówki" i "tygrysa europy"..

napisałeś

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 16:43 
Cytuj  
Kabraxis po prostu twoja opinia<opinia all .I tylko Ty masz takie "swoje" zdanie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 16:43 
Cytuj  
cicho dzieci.
w skrocie - demo przeszedlem, wyglada bardzo ladnie przyznaje. ai jest i nie ma na co narzekac.
czy ta gra jest hitem dla mnie? w sp nie.
jesli multi bedzie oferowal faktycznie 64 graczy na mapie to tak.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 16:46 
Cytuj  
Kabraxis miales juz opuscic ten watek podobno? Zrob nam ta przyjemnosc i przestan sie tu udzielac, bo nic nie wnosisz do tego tematu. Musze przyznac ze twoje skroty myslowe sa bardzo podobne do tych stosowanych w poprzednim rzadzie.
Odnosnie twojego zdania, widzisz narzekasz na cos co akurat jest w tej grze udane, do tego wszelkie argumenty ktore podajesz (a jest ich malo) po chwili okazuja sie byc z dupy wziete - vide porownanie AI do Stalkera i poziom Veteran w demie. Mozna krytykowac, tylko warto poprzec to sensownymi argumentami, bo inaczej wychodzi sie na krzykacza i oszoloma.

Mendol - multi do 32 graczy, 64 jest w Resistance 2.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 16:54 
Cytuj  
aua. dzieki yogi za info :)
to musze zakupic w takim badz razie.

na razie nhl 3 na 3 wymiata.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 17:23 
Cytuj  
"do tego wszelkie argumenty ktore podajesz (a jest ich malo) po chwili okazuja sie byc z dupy wziete - vide porownanie AI do Stalkera i poziom Veteran w demie. Mozna krytykowac, tylko warto poprzec to sensownymi argumentami, bo inaczej wychodzi sie na krzykacza i oszoloma. "

Odrzucanie WSZELAKICH argumentow tylko dlatego ze to najbardziej wyhypowana gra wszechczasow, pisanie o z dupy wzietych argumentach zamiast jakielkolwiek proby ich zbicia (dalej nikt nie raczyl jakkolwiek skomentowac moich filmikow z youtube, natomiast ty tego Stalkera wspominasz juz chyba 5 raz) i gloryfikowanie gry jakby byla swiatoscia i nie miala absolutnie zadnych przecietnych elementow jest dla mnie dokladnie tym o czym ty piszesz, dorzycilbym bym jeszcze okreslenie czyste fanbojstwo.

I tyle na ten temat. JEst dobrze nie ma rewelacji ani tym bardziej rewolucji.
EOT z mojej strony do czasu wydania retaila i przetestowania multiplayera.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 17:38 
Cytuj  
Aha, no i co do demka RE5. Całego nie przeszedłem, nie spodobała mi się już początkowa "fala" zombie, jakoś tak wszystko dziewnie jest... Niby trochę erpegowo, trochę TPSowo... Nie wiem. Po prostu mi się nie podoba i koniec. Jak ktoś chce sobie postrzelać do zombiaków to polecam LfD. Zaznaczę też, że nie grałem w poprzednie części, więc nie wypowiadam się co do zachowania "klimatu" itp.


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 21:38 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Odrzucanie WSZELAKICH argumentow tylko dlatego ze to najbardziej wyhypowana gra wszechczasow, pisanie o z dupy wzietych argumentach zamiast jakielkolwiek proby ich zbicia (dalej nikt nie raczyl jakkolwiek skomentowac moich filmikow z youtube, natomiast ty tego Stalkera wspominasz juz chyba 5 raz) i gloryfikowanie gry jakby byla swiatoscia i nie miala absolutnie zadnych przecietnych elementow jest dla mnie dokladnie tym o czym ty piszesz, dorzycilbym bym jeszcze okreslenie czyste fanbojstwo.

I tyle na ten temat. JEst dobrze nie ma rewelacji ani tym bardziej rewolucji.
EOT z mojej strony do czasu wydania retaila i przetestowania multiplayera.

Alez ja nie musze zbijac twoich argumentow, bo ktos inny juz to zrobil dawno temu :) Tak, wspominam piaty raz zwazywszy na to ze to moj trzeci post na ten temat, moze doucz sie z matematyki bo jak widze z tym tez masz problem.
Btw pokaz mi gdzie zachwycam sie Killzone 2, jak narazie tutaj jak i na Gry-Online napisalem ze sterowanie mi sie nie podoba.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 22:34 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Alez ja nie musze zbijac twoich argumentow, bo ktos inny juz to zrobil dawno temu :)

Kto? Gdzie? No chyba nie mowisz o tym panu z GOLa, ktory ma w domu oltarzyk z napisam sony i zdjeciem ich prezesa, jest obiektywny w zerowym stopniu i jest chyba najwiekszym fanbojem na tym site... plz. 90% postow tego kolesia to bezwartosciowa fanbojska papka i jest z tego znany - zaden autorytet. Jesli chodzi ci o dyskusje na tym forum to tez jakos nie zauwazylem. Chcialbym skoro tak bardzo bronisz tego AI w KZ2 zebys w koncu odniosl sie do tych linkow ktore dalem, gdzie koles na poziomie "Weteran" chodzi miedzy wrogami slalomem jak miedzy tyczkami i ogolnie tak sobie od niechcenia ich zabija. PLZ skomentuj.
Yog-Sothoth napisał(a):
Tak, wspominam piaty raz zwazywszy na to ze to moj trzeci post na ten temat, moze doucz sie z matematyki bo jak widze z tym tez masz problem.

Rozumiem ze nie przyswoiles sobie w szkole pojecia przenosnia ale to juz nie moja wina..... BTW. Podziwiam twoja zdolnosc doczepienia sie do jednego slowa w kilkunasto wersowym poscie, tylko po to aby napisac cokolwiek. Oczywiscie jakichkolwiek argumentow dalej ze swieca szukac....
Yog-Sothoth napisał(a):
Btw pokaz mi gdzie zachwycam sie Killzone 2, jak narazie tutaj jak i na Gry-Online napisalem ze sterowanie mi sie nie podoba.


No widzisz.... a mnie sie sterowania podoba - za to nie podoba mni sie AI. Jestes w stanie podac choc jeden logiczny powod i argument dlaczego ja jestem krzykaczem i oszolomem a ty nie? Skoro 99% ludzi slepo uwaza te gre za swietosc i tytul nie mogacy miec absolutnie zadnych wad, nawet najmniejszych. Guerrille uwazaja za bogow choc zrobili w zyciu az dwie gry na krzyz a jakiekolwiek nawet dosc neutralne zdanie ktore jest inne niz "to najlepszy FPS ever i chuj" traktuja jak debilizm..... ???

Nie odpisuj mi juz bo ni sie poprostu nie chce tlumaczyc rzeczy oczywistych kolejny raz - przede wszytkim tolerancji dla odmiennego zdania i choc kapki (tak dla przyzwoitosci chociaz) obiektywizmu.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 22:39 
Cytuj  
Dostaniemy wormsy na psn : ]
http://www.gamerbytes.com/2009/02/worms ... to_psn.php


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 23:37 
Cytuj  
Super ;). Juz nie moge sie doczekac...Ta masa malych, czesto czysto arcadowych gierek, to jest to, co lubie w PS3 :)


_________________
...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 00:05 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):


Chuj z wormsami, na Pc i tak gra sie lepiej..


Cytuj:
Team 17 are currently busy working on a reworking of Alien Breed for digital download, along with the new Leisure Suit Larry retail title, which looks like it will be released by Codemasters.


I'm sold.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 00:15 
Cytuj  
Giev Alien Breed!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 02:22 
Cytuj  
Kabraxis nie wiem kto tu jest nieobiektywny ....Ale mniejsza z tym .Poczekamy az wyjdzie pelna wersja i bedziesz przepraszal:P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 14:26 
Cytuj  
POdejrzewam, że Kabraxis nie widział KZ2 na oczy tylko oceniał ją na podstawie filmików na youtubie.
Owszem z tym AI (na drugim filmiku bo na pierwszym jest OK) jest coś nie tak i JEDEN czy DWÓCH z borgów jest głuchych, cała reszta może nie zachwyca, ale na pewno nie zachowuje się gorzej niż w innych FPS-ach. Zresztą, jeżeli już o AI mowa od lat nikt nie potrafi napisać sensownego, żołnierze w Wolfenstein 3D protoplaście wszystkich FPS-ów zachowywali się bardzo podobnie.

Generalnie nie wiem do czego się czepiać. Komputerowe AI w shooterach nie istnieje, w strategiach nie istnieje (komputerowy przeciwnik by był wyzwaniem dla gracza z krwi i kości musi dostać duże fory), w wyściagach nie istnieje. Jeżeli się czepiamy trzeba przyczepić się do wszystkich produkcji komputerowych, że mają biedne lub żadne AI.
Są próby skryptowania zachowań poszczególnych postaci w grze i tylko tyle. Inteligencja takich skryptów a chyba o to Kabraxisowi chodzi, jest też zerowa (trudno powiedzieć, że Onyxia z WoW-a była inteligentnym przeciwnikiem, a to bardzo dobry przykład oskryptowanego moba).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.