mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 23:01 
Cytuj  
Na razie early access, premiera kwiecień albo później. Demko do przetestowania już wisi na zatoce.


_________________
@polygamia

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 23:06 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
We wtorek premiera Darkest Dungeon. Z tego co czytam gra jest naprawde godna uwagi - ja wciagam w dniu premiery.

http://store.steampowered.com/app/262060/?l=polish

Lepiej chyba poczekać na premierę a nie "premierę" w postaci wczesnego dostępu.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 23:34 
Cytuj  
Bleh, myslalem, ze to juz ma normalna premiera, a to glupi EA :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 09:48 
Cytuj  
Tak czy inaczej gra zapowiada się zajebiście i myślę, że warto ich wspomóc. Jakiś powiew świeżości w końcu coś poważnego. Trochę dość mam tych rogali "z jajem". Trailer bardzo w pytkę, gothic klimaty są imo genialne i to jest to na co czekam. Art style super, muzyka też. Mroczny klimat jest. Czego chcieć więcej:)? Chyba pierwszy taki "duży" rogal w tym klimacie od bardzo dawna.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 09:50 
Cytuj  
Grałem jakiś czas temu i wrażenia jak najbardziej pozytywne, idealna gra na tableta by była także mam nadzieję, że zrobią konwersję. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 20:23 
Cytuj  
Takie oto coś wychodzi dzień po premierze pillarsów.
https://www.youtube.com/watch?v=tMVmMtoIKqU


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 22:20 
Cytuj  
Ciekawe ale raczej skupię sie na PoE ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 22:38 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Takie oto coś wychodzi dzień po premierze pillarsów.
https://www.youtube.com/watch?v=tMVmMtoIKqU


Dobrze, że napisali że to "beta" - inaczej można by się przewrócić z wrażenia ;) Na 8bitowcu to pisali?

Co do PoE, to po obejrzeniu bety mam wrażenie, że będzie powtórka z W2 tyle, że w innym uniwersum. Obawiam się również, że może być mocno niedopracowana (podobnie jak W2).


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 23:15 
Cytuj  
E tam, to co pokazali imo wygląda dużo lepiej niż to co pokazywali za wczasu w W2. Dodatkowo PoE ma premiere za niecałe 2 miechy i ten czas idzie w całości na "polishing" gry. Ja bym tam raczej się nie martwił. Przesuneli premierę w końcu bo to aby tytuł dopracować a nie wydać grę równie zbugowaną jak W2. Nie czarnowidz tak Atherius ;)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 23:22 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Co do PoE, to po obejrzeniu bety mam wrażenie, że będzie powtórka z W2 tyle, że w innym uniwersum. Obawiam się również, że może być mocno niedopracowana (podobnie jak W2).


W sumie ogladalem tylko jakies filmiki, ale wydaje mi sie ze obie gry maja jednak mało wspolnego.
Też sie troche boje bugów przy takim rozmiarze produkcji, ale wszystko co widziałem utwierdza mnie w przekonaniu ze jest to dokładnie gra na którą czekam.


EDIT: Na 8bitowcu to pisali?
Teraz odpaliłem. Zabawne, przecież obecnie wygodniej i szybciej jest robić grafike w docelowej rozdzielczości. Zeby pixel art kuszy czy portret ladnie wygladal trzeba sie namęczyć bardziej niz po prostu rysując kuszę czy portret ;] Masochiści jacyś.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 01:03 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
E tam, to co pokazali imo wygląda dużo lepiej niż to co pokazywali za wczasu w W2. Dodatkowo PoE ma premiere za niecałe 2 miechy i ten czas idzie w całości na "polishing" gry. Ja bym tam raczej się nie martwił. Przesuneli premierę w końcu bo to aby tytuł dopracować a nie wydać grę równie zbugowaną jak W2. Nie czarnowidz tak Atherius ;)


Chyba zapomniałeś, że grę robi Bugsidian...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 08:01 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
E tam, to co pokazali imo wygląda dużo lepiej niż to co pokazywali za wczasu w W2. Dodatkowo PoE ma premiere za niecałe 2 miechy i ten czas idzie w całości na "polishing" gry. Ja bym tam raczej się nie martwił. Przesuneli premierę w końcu bo to aby tytuł dopracować a nie wydać grę równie zbugowaną jak W2. Nie czarnowidz tak Atherius ;)


Zaboleq, to nie chodzi o czarnowidztwo. Ja ten projekt śledzę od samego początku, tj. od Kicka gdzie funkcjonował jeszcze pod inną nazwą. Miałem duże nadzieje związane z PoE i po wtopie W2 oraz tej nieszczęsnej becie jestem trochę podłamany. Nie wierzę aby 2 miesiąca cokolwiek zmieniły, a z tego co słyszałem to studio już bierze się równolegle za jakiś inny tytuł (nie wiem, może tylko po to aby dziury finansowe łatać). Beta dla mnie była niegrywalna, wypierniczała się masa rzeczy - po awansie postaci (i tu ciekawostka - awans dostępny był zaraz po zrobieniu postaci) ekran robił się czarny i grę trzeba było resetować. Tabele i opisy były nieczytelne, jedno zachodziło na drugie. Masa opcji dialogowych nie działała mimo, iż postać spełniała wymagania. Przedmioty nie miały opisów, brakowało tooltipów itd. Taki stan gry na 2 miesiące przed release dobrze nie rokuje po prostu. Tym bardziej, że beta obejmowała bardzo mały wycinek gry - można się jedynie domyślać co dzieje się dalej i czego grze jeszcze brakuje lub co nie działa. Nie ma co się oszukiwać tylko spojrzeć realnie na stan rzeczy. Czekałem na ten tytuł ale w obecnej sytuacji decyzję o zakupie odkładam na co najmniej miesiąc po premierze - zobaczę w jakim stanie ją wydadzą i dopiero będę się decydować.

@Tomu
Wbrew pozorom ja widzę podobieństwo w mechanice. Wiadomo - lore, świat, odmienny setting, ale właśnie mechanika i core gry wydają mi się bardzo podobne. Zobaczyłbyś jak wyglądają dialogi w grze i tryb osiągania w nich rozwiązań innymi ścieżkami (bardzo podobne do W2). Dodatkowo portrety kopiowali chyba z tego samego źródła ;) (na dodatek ten sam problem co w W2 - mały wybór i trochę kiepskie, trzeba będzie samemu podmieniać pewnie - tak jak w W2...).


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 09:05 
Cytuj  
A na którm buildzie Ty grałeś Yabaddi w tą bętę? Z tego co pamiętam to było to dość leciwy build.

Yabaddi ale w sumie to co mówisz nijak ma się do tego co do tej pory pokazywali na streamie czy podczas poprzedniego gameplayu. Czytałem wypowiedzi i gadałem z kilkoma osobami co grały/grają i one tego aż tak tragicznie nie widzą:). Np pani z portalu biały feniks jest pozytywnie nastawiona i w sumie w jej gameplayach bugi nie walą po oczach. Ja tam byłbym dobrej myśli bo pw końcu Obisidian nie po to przesuwał premierę abyśmy teraz dostali super zabugowany produkt. Przez te 3 miechy(od stycznia do 26 marca) są w stanie poprawić naprawdę sporo. Praktycznie każdego dnia mają nowy build którego my testować nie możemy:).

Podsumowując, ja tam nie nastawiam się negatywnie bo wiem, że to będzie i tak świetna gra i zjem swoje skarpety jeśli okaże się inaczej :).


https://www.youtube.com/watch?v=8NGNXOAdkd0


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 09:09 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Takie oto coś wychodzi dzień po premierze pillarsów.
https://www.youtube.com/watch?v=tMVmMtoIKqU


Wbrew pozorom ten tytuł zapowiada się całkiem ciekawie. Cały projekt śledzę z zainteresowaniem od jakiegoś czasu i mogę powiedzieć, że może być z tego całkiem fajna gierka. Grafikę pominę milczeniem, taka jakoś ostatnio niezrozumiała moda na pixele panuje, ale na szczęście grafika nie jest dla RPG najważniejsza. A cała gierka (mam nadzieję zaskoczy) takie połączenie Baldurs Gate z Darklands...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 09:33 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
po wtopie W2


Któryś raz ktoś pisze (a może to Yabadi) o rzekomej wtopie W2. Były na początku bugi to fakt, ale ja zwróciłem uwagę na dosłownie kilka pomniejszych. Grafika też mogłaby być lepsza, ale ciągle to najlepszy tytuł jak dla mnie 2014 roku. Jakoś się nie martwię o PoE.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 09:38 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A na którm buildzie Ty grałeś Yabaddi w tą bętę? Z tego co pamiętam to było to dość leciwy build.
[..]
Praktycznie każdego dnia mają nowy build którego my testować nie możemy:).


Od 255 do 357. W tym okresie miałem dostęp do bety (znajomy użyczył konta). Waliła się na każdej wersji i nie jestem tu gołosłowny bo na ichnim forum technicznym m.in. błąd z black screenem był powszechny, a wiele osób miało problemy z włączeniem gry w ogóle (nie mówiąc o całej masie crashy i errorów które wyskakiwały w trakcie gry przy próbie wywołania skilla/wyboru wersji dialogowej).

To że ktoś tam pieje z zachwytu w mediach nic dla mnie nie znaczy - marketing robi swoje widocznie. Poczekam, poczytam, pooglądam po premierze. Jak będzie stabilnie, forum techniczne nie będzie zawalone problemami to się zdecyduję na zakup.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 09:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Któryś raz ktoś pisze (a może to Yabadi) o rzekomej wtopie W2. Były na początku bugi to fakt, ale ja zwróciłem uwagę na dosłownie kilka pomniejszych. Grafika też mogłaby być lepsza, ale ciągle to najlepszy tytuł jak dla mnie 2014 roku. Jakoś się nie martwię o PoE.


Całkiem możliwe, że ja. Generalnie zawiodłem się na tej grze i dlatego tak ja postrzegam. Oczywiście jest to wyłącznie moja prywatna opinia. Nie kwestionuję, że komuś może się podobać - dla mnie to wyrzucone pieniądze niestety.


_________________
For the pony!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 09:41 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
(...) marketing robi swoje widocznie.


Chciałbym zauważyć, że bety itp. to też często marketingowy zabieg, nie mający nic wspólnego z rzeczywistym stanem gry.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 09:52 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
zaboleq napisał(a):
A na którm buildzie Ty grałeś Yabaddi w tą bętę? Z tego co pamiętam to było to dość leciwy build.
[..]
Praktycznie każdego dnia mają nowy build którego my testować nie możemy:).


Od 255 do 357. W tym okresie miałem dostęp do bety (znajomy użyczył konta). Waliła się na każdej wersji i nie jestem tu gołosłowny bo na ichnim forum technicznym m.in. błąd z black screenem był powszechny, a wiele osób miało problemy z włączeniem gry w ogóle (nie mówiąc o całej masie crashy i errorów które wyskakiwały w trakcie gry przy próbie wywołania skilla/wyboru wersji dialogowej).

To że ktoś tam pieje z zachwytu w mediach nic dla mnie nie znaczy - marketing robi swoje widocznie. Poczekam, poczytam, pooglądam po premierze. Jak będzie stabilnie, forum techniczne nie będzie zawalone problemami to się zdecyduję na zakup.



Yabaddi o ile mnie pamięc nie myli to build 357 to albo był z pażdziernika albo z listopada... Teraz w lutym ma być (albo już był?) puszczony ostatni build przed premierą gry. W tamtych buildach bardziej skupiano się na mechanice gry niż za fixowaniu bugów. Nic dziwnego że twoja odczucia są negatywne skoro grałeś na tak starym buildzie:). Serio ja bym nie panikował na zapas.

Co do W2 to mnie też zawiódł. Zbyt dużo nudnej walki, zaglądania do skrzynek/sefjów/szafek/itp, słaby interface + oprawa, która znacznie lepiej wypadła by gdyby poszli w tła 2d niż w 3d. Gra nie jest zła ale odpadłem gdzieś mniej więcej za połową gry. Pewnie jeszcze do niej wrócę bo niektóre postacie/zadania/lokacje są nawet fajne. Niestety do tej pory mam przed oczyami tragiczne assety i niektóre walki.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2015, 09:56 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Chciałbym zauważyć, że bety itp. to też często marketingowy zabieg, nie mający nic wspólnego z rzeczywistym stanem gry.


W niektórych przypadkach - z pewnością tak jest. W tym przypadku byłby to jednak przykład złego marketingu bo jak sam widziałem jakością to się nie mogą pochwalić. Ta beta to raczej przykra konieczność zaspokojenia potrzeb tych, od których wyłudzili kasę na pre-order. Gdyby tego nie było na liście to możliwe, że nie udałoby im się zgromadzić odpowiedniej sumy. Model finansowy i generalnie ogólna sytuacja finansowa tej firmy również może budzić obawy co do finalnego kształtu ich dzieła.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.