mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 11:45 
Cytuj  
wybrałeś broń dla pedalskiej rasy i się dziwisz, że jest chujowa, żenujące


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 11:55 
Cytuj  
rofl, pokaz legendary bowy innych ras...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 11:58 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
To ktoś jeszcze gra w gw2 ? :D
A tak poważnie to im dalej tym przyjemniej. ;> Szkoda, że zostawiłem swojego maga w pracy, ale łucznikiem też się fajnie gra. ;>

Coś steamcloud szwankuje? Tez nie mam chara z lapka


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 12:36 
Cytuj  
Z ciekawostek kabraxisa:

Pobawilem sie database do T2 i w grze jest:

- 60 Legendarek (tylko weapons)
- 1691 unikatow w tym po minimum 3-4 na slot z wymaganym lvl 90+
- samych unikatowych socketables (czaszki) jest ponad 100 w tym chyba z dziesiec na lvl 90+

Dla porownania w D3 jest lacznie chyba 200+ legendary. W dodatku chyba nie musze przypominac ich chujowosci (tak nawet po patchu sa chujowe jak barszcz i nudne).

Wiem ze wiekszosc osob na tym forum nawet nie dojdzie do takich poziomow ale chcialbym wszem i wobec oglosic ze tym razem (w przeciwienstwie do jedynki) gra jest definitywnie skonczona i zitemizowana po sama szyje (a nawet uszy bo widzialem sporo itemow wymagajacych lvl 100, czyli MAX). :)
Dodam tez ze rozmiary tej gry jak na 1,5GB danych, 30 osobowy team i zaledwie dwa lata deweloperki robia na mnie jeszcze wieksze wrazenie niz to co osiagnelo GGG z PoE.

No to lece grac. 3 akt czeka ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 13:28 
Cytuj  
A mój outlander przez nieuwagę zginął w trapie w jakimś skarbcu >_< chyba na razie daruję sobie hc i pogram emberem na sofcie żeby wiedzieć co mnie czeka na wyższych lvlach


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 14:58 
Cytuj  
Soft to veteran czy normal?


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 15:04 
Cytuj  
Soft to raczej nie hardcore :wink: czyli nie tracisz postaci jak zginiesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 15:09 
Cytuj  
Rozumiem, pytam go na jakim poziomie gra nie na HC
Sam gram Veteran.


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 15:15 
Cytuj  
Postać utworzyłem na vecie, ale jak padłem miałem założoną grę po necie na elite - i to był błąd, bo wątpię żeby trap mnie wziął na 2 hity poziom niżej.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 15:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Rozumiem, pytam go na jakim poziomie gra nie na HC
Sam gram Veteran.

Veteranem na razie gra się dość lekko, szczególnie we dwóch ale za to na elite gra się wspaniale :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 16:28 
Cytuj  
Veteran jest w sam raz - bez pojebanej spiny i poczucia ze twoja postac moze zabic 'bialy' zombie zgnilym oddechem jak w Inferno pre-nerfs z D3, bez bicia moba 2 minuty ale za to jak sie przysnie to mozna pasc szybciutko (mam 15 deadow w polowie Act3 - czesto nie wiem co mnie zabilo bo byl oneshoting jakims zablakanym projectilem czy cos takiego:)).
Ogolnie sprawa jest taka ze 90% czasu gra jest latwa, rozluzniasz sie za bardzo i..... gra cie pyta gdzie chcesz sie respawnowac. :] Przynajmniej ja tak mam. No chyba ze te 15 deadow jak na glass cannon to w chuj i ja jestem cienki. Moze.

Elite solo to nie dla mnie - zbyt pojebane chwilami. Choc moze jakbym zrobil tanka a nie glass cannona na first chara to moze.


Cytuj:
bo wątpię żeby trap mnie wziął na 2 hity poziom niżej.


Moja outlanderke z 2500 hp wirujace ostrza (act2) albo te dziury w ziemi z ogniem (act3) zabijaja doslownie w sekunde jak sie nie rusze. Dwa ticki dmg.. bum..bum i pada jak szmata. :) Ze 3-4 deady mam przez trapy wlasnie. Glownei wjebanie sie w trapy podczas kitingu/spierdalania przed mobami.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 16:41 
Cytuj  
No właśnie te wirujące ostrza mnie dopadły w drugim akcie, moja wina bo najzwyczajniej w świecie miałem czas odbiec, ale stwierdziłem że się uda i użyłem pota... dwa razy ticknelo i leżałem martwy.

Rozpocząłem nowa grę embermagiem, ale chyba wrócę na outlandera - dużo bardziej podobają mi się jego skille.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 156
Dołączył(a): 13.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 18:48 
Cytuj  
Heh 9cio częściowy set ;) Ciekaw jestem wyglądu całości. Jest jakieś T2 wiki czy coś ?

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 21:07 
Cytuj  
Ja też pomykam Outlanderem...

To co mnie zaskoczyło to, to, że znalazłem już chyba z 3/4 części setowe, this... is... it :)

Jednak za wcześnie żeby się jakoś wypowiadać.

IMO jak na razie brakuje mi trochę udźwiękowienia tej gry, czyli nakurwiam gościa a on nic. Bez głosu.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 22:01 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Veteran jest w sam raz - bez pojebanej spiny i poczucia ze twoja postac moze zabic 'bialy' zombie zgnilym oddechem jak w Inferno pre-nerfs z D3, bez bicia moba 2 minuty ale za to jak sie przysnie to mozna pasc szybciutko (mam 15 deadow w polowie Act3 - czesto nie wiem co mnie zabilo bo byl oneshoting jakims zablakanym projectilem czy cos takiego:)).
Ogolnie sprawa jest taka ze 90% czasu gra jest latwa, rozluzniasz sie za bardzo i..... gra cie pyta gdzie chcesz sie respawnowac. :] Przynajmniej ja tak mam. No chyba ze te 15 deadow jak na glass cannon to w chuj i ja jestem cienki. Moze.

Elite solo to nie dla mnie - zbyt pojebane chwilami. Choc moze jakbym zrobil tanka a nie glass cannona na first chara to moze.


Cytuj:
bo wątpię żeby trap mnie wziął na 2 hity poziom niżej.


Moja outlanderke z 2500 hp wirujace ostrza (act2) albo te dziury w ziemi z ogniem (act3) zabijaja doslownie w sekunde jak sie nie rusze. Dwa ticki dmg.. bum..bum i pada jak szmata. :) Ze 3-4 deady mam przez trapy wlasnie. Glownei wjebanie sie w trapy podczas kitingu/spierdalania przed mobami.

EHHH glasscannon to nie dla mnie w tej grze - tym bardziej, ze Ambermage-owi zabrali jakiegos fajnego skilla z lancy zrobili short range :[
Za to jak zaczałem pomykać inżynierem ! Fiu fiu full wypas - teraz zarzucam forcefielda i mogę tankować bossa na chwilę :]
Oczywiście gram elite i jakiejś spinki dużej nie mam a frajda niesamowita.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 01:31 
Cytuj  
Dzisiaj kolejne smaczki...

Te poboczne skille, tudzież zwane Tome'ami - wcześniej myślałem, że to tylko pic na wodę dla peta, ale znalazłem kilak ciekawych i daje to parę fajnych kombinacji. Np. imba +12% speeda +25% fire dmg unlimted.

Jedyna rzecz, która mnie na razie frustruje niemiłosiernie to, że mana leech nie działa ze moimi main skillami u engi. Żeby wyssać manę muszę jebać basic attackiem - bez sensu!

P.S. Czy +% cast speeda zwiększa szybkość castowania tych fire skilli u engi? Bo %AS działa mi tylko na basic skilla.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 02:00 
Cytuj  
Poboczne skille to wiedzialem ze sa... moj pet summony ma i zamrazanie a ja barter na lepsze ceny, heala i cos tam jeszcze :)

Z mana leechem bylo to samo w T1 - mody poprawia ale tez nie rozumiem dlaczego to tak dziala. Ofc 100% mana on hit jak na itemach jest z kazdym skillem byloby imba w chuj (mozna by wyjebac kulke many tbh) ale np. kazdy skill powinien 'ssac' procentowo itd (single ataki wiecej. aoe mniej itd...)....

Ogolnie to mnostwo rzeczy dziala tylko z basic atakiem, wiekszosc passive, mana/hp leech, efekty na broniach (chyba). Niektore rzeczy - np 'chance to cast' na broniach dzialaja ze skillami ktore uzywaja 'weapon DPS' jako kalkulacje dmg, czyli tymi ktore niejako sa atakami za pomoca broni trzymanej w rekach.

Na klopoty z mana polecam gemy z passive mana regenem. Ja mam regen 9/sec i moge troche przyspamowac rzut glewia za 25 many (nie pije za czesto przy takim regenie) a main atak czyli shadowshots czy jakos tak moge spamowac wlasciwie endlessly. A mam moze zgemowane w mana regen 4 itemki na chyba 12 slotow.

Co do attack speed/cast speed to jest tak ze att speed wieksza szybkosc basic attacku i kazdego skilla/ataku uzywajacego broni (weapon DPS), natomiast cast speed dziala na reszte (gra kazdy inny skill uwaza za spell).
Akurat to jest w miare logiczne i w PoE jest bardzo podobnie wiec Kabraxis approve.


PS. Koncze Act 3 i powiem ze fajna jest walka:

Spoiler:


Mimo slabej grafy w grze to pierdolniecie jest mocne.

Wogole bossowie sa fajni, tylko niektorzy potrzebuja balansu/lekkich tweakow bo sa imho za latwi (choc na w/w bossie padlem 4 razy - jego melee atak w najlepszym wypadku zostawial mnei na 1/10 hp a czesto oneshotowal).
Ogolnie zaczynam zalowac ze nie przyiwestovalem cokolwiek w VIT (mama 10 lolz) bo nie widze tej postaci na NG+ tbh... no ale to pierwsza dopiero. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 07:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ogolnie zaczynam zalowac ze nie przyiwestovalem cokolwiek w VIT (mama 10 lolz) bo nie widze tej postaci na NG+ tbh... no ale to pierwsza dopiero. :)


Ja niby na emberze mam shielda i dużo wit (bo str i dex jakos mnie nie krecily). Reszta ostro w focus.
Ale musze ustawić druga broń na phys dmg, bo zginalem ostatnio jak mnie 5 enchated mieczyków oblazło i okazalo sie, ze nie giną od spelli. Zreszta zorientowalem się za późno, że to nie jakies projectile tylko goniące mnie mobki ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 07:50 
Cytuj  
Wyciągnąłeś modele dla Sylvari, które w sumie nie pasują za bardzo do innych ras. W grze są o wiele lepsze modele. Zresztą, w porównaniu do tego 2h cannona w łapie, to nawet te łuki wyglądają lepiej.

Serio, grafika i design w T2 tak ostro atakują odbyt, że w życiu bym do tego nie podszedł. I nie, nie jestem graphic whore, ale to po prostu wygląda ujowo i tyle. Oby się kijowo sprzedało i może zamkną to studio...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 07:58 
Cytuj  
A burek nadal szczeka ;]


Skoro już przy zwierzakch jestesmy, z pierwszego bajorka wylowilem big fish, ktora na stale zamienila mi peta dajac mu 20% stuna.
Sa jakieś inne perma przemiany równie fajne?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.