mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 21:33 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wodny napisał(a):
Gra jest mega i nie wiem czemu niektórzy tłumaczą się z tego, że Overwatch im przypadło do gustu.

Ty to i tak pelikan jestes.

Przynajmniej w coś tam gram, głównie w MOBA. Ty za to bawisz się w eksperta od wszystkiego i tylko pierdzielisz o wszystkim i o niczym.

Dla mnie Overwatch jest w dechę. Pograłem sporo przez weekend i nie załuję. Nie szukam jakiegoś skomplikowanego FPSa, który wymaga nieziemskiego skilla. Chcę się dobrze pobawić, trochę pokombinować i mało denerwować. Pykadełko Blizzarda dało mi to wszystko także jak tylko wyjdzie pełna wersja to kupuję.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 22:09 
Cytuj  
Spoko Pienek i Turbot dostali plaskacza i już się nie udzielają więc High musiał wpaść do tematu ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 22:26 
Cytuj  
Zdajesz sobie sprawę, że to jedna i ta sama osoba?


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 22:42 
Cytuj  
wodny - ale tobie sie podoba nawet najwieksze gowno, wiec twoja opinia to zadna opinia. Zagladasz mi do domu, ze wiesz w co i ile gram? Bycie nerdem to jakies osiagniecie teraz? Ja gram sobie w SC2 teraz. W OW musialbym zagrac, poki co wydaje sie mniej ciekawe niz TF2. Ale moze kiedys przyjdzie zagrac. Ta, Twoim zdaniem to pewnie csgo to super very high skill dla wybrancow :roll:

Jestescie pewni, ze ta precyzja nie ma tu zadnego znaczenia? Bez przesad, musi byc jakis skill ceiling.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 23:05 
Cytuj  
Nie wiem o jakim największym gównie piszesz. Ostatnio gram głownie w Dotę, Paladins i Awesomenauts. Załączę też sobie Isaaca od czasu do czasu.

CSGO - nigdy pewnie nie spróbuję, oglądałem streamy i mi wystarczy. TF2 - grałem ostatnio znowu trochę i przepraszam, ale to nie dla mnie. Dla mnie takie gry jak Overwatch mają jedną sporą zaletę - człowieka gra chwilę i już może robić fajne rzeczy. Na dodatek mecze są tak krótkie, że gorzkie uczucie po przegranej szybko mija. Od wkurzania się mam Dotę, więcej tego typu tytułów nie potrzebuję.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 23:09 
Cytuj  
Gra taka bardzo casualowa: wejść pograć bez wczuwania się i wyłączyć meh 4/10

Bardziej to mobe al'a Smite przypomina niż typowy FPS gdzie liczy się to czy umiesz aim'ować, a nie jakie skille użyć

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 23:22 
Cytuj  
serio swędzi cię dupa po przegranej w dota, csgo, tf2? itp.

Nie wiem o co ci chodzi z tf2? trudne czy co? raczej jest bardzo easy to get i mozliwosci na start sporo.
tf2 i csgo to przy takiej ilosci graczy kazdy znajdzie swoja noob zone. A jak nie to uwazasz siebie za gorszego niz 0,5 miliona ludzi :P

w obie gry dosc latwo zaczac grac, nie liczac cziterow + jest duze pole do skillowania.
a takie tf2 potrafi byc efektowne https://www.youtube.com/watch?v=ol0Xg3smzN8

a OW kiedys moze sprawdze.


_________________
.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 11:11 
Cytuj  
Zawsze sie tu tyle jadu przelewa ze odechciewa sie czytac.
Dla marudzących ze gra jest wolna, zobaczcie ta akcje z finału turnieju alphacast PkD vs Melty:

http://www.twitch.tv/esl_overwatch/v/27 ... =03h57m58s

Generalnie caly mecz jest na bardzo wysokim poziomie, polecam malkontentom.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 13:26 
Cytuj  
Oni marudzą a sami grają w hotsa albo f4 także można olać ich narzekanie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 13:29 
Cytuj  
Tak jak Twoje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 14:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ty to i tak pelikan jestes.


Spamlander...

Cisza.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 20:01 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
http://www.twitch.tv/esl_overwatch/v/27165511?t=03h57m58s

Za szybkie to to nie jest, a poza tym wiekszosc czasu pokazuja w tpp :/

zaboleq napisał(a):
Oni marudzą a sami grają w hotsa albo f4 także można olać ich narzekanie.

Czemu wy wywolujecie Fallout 4 w temacie o gre fps multi?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 20:25 
Cytuj  
A czemu ty w temacie o grze, o której nie masz nic do powiedzenia wydalasz z siebie takie gówno posty:

Highlander napisał(a):
ty to i tak pelikan jestes.


?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 02:30 
Cytuj  
Na pewno nie jest to prosta strzelanka, jak to w tym wątku usiłuje wciskać pieniek82, zdecydowanie gra typu "easy to learn hard to master"
Najważniejsze jest szybkie i adekwatne do sytuacji zmienianie kombinacji klas jakie team posiada w odpowiedzi na bieżący setup przeciwnika.
To jest gra comp vs comp, balans 1v1 nie ma tu żadnego znaczenia.

Polecam obszerne omówienie by TotalBiscuit:

https://www.youtube.com/watch?v=kP8PtDxxHpU


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 03:07 
Cytuj  
Ja bym OW dal pomiedzy TF2, a Dirty Bomb i tyczy sie to zarowno dynamiki gry jak i jej trudnosci.
Gra jak dla mnie pod zadnym wzgledem nie jest genialna, a zwyczajnie OK.
Smiesznie to zabrzmi, ale najwiekszym plusem OW jest to, ze robi go Blizzard co daje szasne na duzy playerbase(patrzac po HotSie nie jest to taki pewnik tho). Duzy playerbase natomiast oznacza szanse na dobry tryb rankingowy no i oczywiscie e-sport. I dobrze, bo na chwile obecna jesli chodzi o strzelanki to jest CS i potem doslownie nic i tyczy sie to zarowno sceny e-sportowej jak i rywalizacji dla zwyklych graczy w trybach rankingowych(w sumie w porownaniu do gatunkow to duzy krok w tyl biorac pod uwage, ze kiedys mielismy CSa, Q3, ET, MoHa, CoDa 4 i pewnie cos jeszcze o czym nie pamietam).
Osobiscie wolalbym, aby miejsce drugiego fpsa po CS mial wlasnie Dirty Bomb jako swietny duchowy nastepca ET, ale OW tez da rade na tym bezrybiu.

Ja jesli bedzie open beta, czy tez dostane sie do bety zamknietej, zagram i zobacze ze od strony community i gier rankingowych wszystko smiga to gre kupie, w innym wypadku niestety odpuszcze.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 09:38 
Cytuj  
Bo te wszystkie FPSy wymagaja skilla a nie szczescia. Dzisiaj jadac emka mozna uslyszec jak gimbazjon rozmawia o LoLu i czolgach. W to teraz mlodzi graja a nie starego dobrego CSa czy Quake'a :-) Nie podoba mi sie to wciskanie na sile podzialu na klasy itp. Chyba jestem staruchem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 10:27 
Cytuj  
I jeszcze probuje sie udowodnic, ze wciskanie klas i skilli rzekomo komplikuje rozgrywke. A najczesciej ulatwia.
Taki Quake dla kogos kto sie przyglada z boku to bezsensowna napierdalanka, która wydaje sie bardzo prosta. A jak sie zglebi grę to się okazuje very hard to master.

Razoth napisał(a):
A czemu ty w temacie o grze, o której nie masz nic do powiedzenia wydalasz z siebie takie gówno posty: ?

Bo wodnemu sie wszystko podoba co wypusci Blizz i o zgrozo Paladins tez.


_________________
.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 12:14 
Cytuj  
Jak na te faze bety community jest calkiem spore i widac zalazki sceny esportowej:
http://www.gosugamers.net/overwatch/rankings

Juz teraz grając w premade 6 osobowym czasami trafiamy na teamy ktore strasznie nas niszczą a gram z mocno ogarnietymi ludzmi.
Jest potencjał ;)


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 13:38 
Cytuj  
Zła wiadomość dla fanów miesięczna przerwa w działaniu serverów

https://www.facebook.com/overwatchfanspl/?fref=ts


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 13:51 
Cytuj  
jaka zła? nie będą mnie wkurzać ikonki grających w CB w Battlenecie, ja nie mam to oni też niech nie grają :D


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.