mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 18:23 
Cytuj  
Cóż, w zamówieniach na stronie Ultimy też nie mam jeszcze 13 wysłanej - albo olali jednak dziś albo uwijają się jak w ukropie, żeby wszystko wysłać i zostali po godzinach. Okaże się jutro zapewne.
Btw., jest już recenzja GoW3 - link. Gra na 10h... Niby nie tak źle, ale chyba poczekam aż stanieje, ciśnienia na tę serię na szczęście nie mam.

Edit: http://www.destructoid.com/review-god-o ... .phtml#ext - i jeszcze jedna recka.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 18:55 
Cytuj  
wysypało reckami GoW3 - ładny spis z gaf page1 i później od page70 wzwyż

If you leave God of War 3 feeling let down by its visuals, you really need another hobby.

wideorecka gametrailers


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 18:57 
Cytuj  
Recej jest juz w ch. i troche. Generalnie poziom ocen ponizej Uncharted 2 - niektore oceny wrecz zaskakujaco niskie (np. Gamespot 9.0). Na szczescie ja tez nie mam cisnienia na GoW3, szczegolnie ze to tylko 10h zabawy, co jak na slashera jest zenujaco slabym wynikiem, szczegolnie biorac pod uwage dlugosc 1 czy 2.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 18:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hm nie.
dopoki nie opowiesz to nigdzie nie idziesz ;p
No więc mam już za sobą 14h gry. Gra się całkiem nieźle, na pewno warto grę kupić, ale jeśli miałbym obiektywnie oceniać tą pozycję to muszę powiedzieć, że trochę rozczarowuje i ilość negatywnych opinii nie jest moim zdaniem bezpodstawna. Każda część FF prezentowała nieco inne podejście od tematu, w przypadku XIII square postanowiło chyba nieco wrócić do sprawdzonych rozwiązań z m.in. wysoko ocenianej przez fanów FFX, głównie chodzi mi tutaj o prowadzenie main story na które nie mamy kompletnie żadnego wpływu. Podejrzewam, że z czasem gracz zostanie nieco "uwolniony", ale na tą chwilę (przypominam - 14h gry) czuję się jakbym brnął przez wąski korytarz z przerwami na cut scenki. Nie chcę spoilerować fabuły, ale powiem tylko, że nie jest ona "wysokich lotów". Chęci może i scenarzyści mieli dobre - pewnie chcieli zrobić epicką opowieść na której nieraz gracz się wzruszy i poczuję więź z bohaterami, a wyszło z tego coś na poziomie pogranicza telenoweli polskiej i wenezuelskiej. Bohaterowie są przerysowani, a każdy z nich ma za sobą takie "dramaty" życiowe, że Nelson Mandela przy nich to głupia pizda ;) Imo cały ten "powrót do korzeni" wyszedł FF13 na minus i okazuje się dużym krokiem wstecz w porównaniu z poprzednią częścią (FF12), która wniosła duży powiew świeżości do serii. Do tego dochodzą różne pierdołki typu ubiór bohaterów. Moim zdaniem czystym lenistwem sqaure jest fakt, że postacie ciągle widzimy ubranych w jednym i tym samym. Często są flashbacki i się okazuje, że jeden chuj czy sprzedajesz za barem czy przeprowadzasz operację terrorystyczną bo zawsze chodzisz w tym samym. Podejrzewam, że gdyby byłą sytuacja, że bohater sprząta końskie łajno w stajni to potem w tym samym ubraniu brałby ślub... :roll: Imo na takich pierdołkach gra sporo traci.

Ale tak reasumując gra się bardzo fajnie. Czuć klimat FF, zawiedzione będą chyba tylko osoby, które chyba same nie wiedzą czego się miały spodziewać :) Aha i gra jest bardzo casualowa (przynajmniej do tego etapu co ja doszedłem), zginąłem jeśli się nie mylę dwa razy z czego pierwszy raz przy walce z siostrami Shiva, bo nie doczytałem hinta i za walkę zabrałem się "od dupy strony".


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 8 mar 2010, 19:00 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 18:59 
Cytuj  
Jak na slashera to kiepski wynik?
Bayonetta - circa 10h, DMC 2, 3 i 4 (w 1 nie grałem długo) - mniej niż 10h, GoW 2 (w 1 nie grałem) też wydaje mi się koło 10, może mniej.
Dante's Inferno też zbyt długie nie jest.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:07 
Cytuj  
Darksiders ponad 15h na pewno mial. Z drugiej strony GoW1 i 2 to tez po 9-10h rozgrywki wiec w sumie w normie. Wazne, zeby bylo pierdolniecie, a z recek wynika ze jest. :>


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:08 
Cytuj  
Darksiders się bardziej na Zeldzie niż GoWie wzorował.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:10 
Cytuj  
W ktorym miejscu? Skonczylem jedno i drugie i oba tytuly to mix napiredalania z puzlami w podobnych proporcjach.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:14 
Cytuj  
Moment, mówisz o GoWie i Zeldzie, czy GoWie i Darksiders?
Ok, przyznam, że całego Darksiders nie przeszedłem, wnioski wyciągam na podstawie dema, czyli jednego dungeonu i praktycznie wszystkich recenzji, które czytałem. Ogólny feeling, łamigłówki w dungeonach, itemy jak z Zeldy - ba, nawet zwężenie ekranu przy lock onie jest to samo. No i jednak nawalaniu jednym przyciskiem jest jednak bliżej do przygód Linka niż Kratosa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:18 
Cytuj  
GoW jest trudniejszy, ot cala roznica.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:20 
Cytuj  
W GoWie praktycznie nie ma zagadek przecież, za to można sobie przyjemnie różne combo porobić i są w większości skuteczne.
Z czystej ciekawości, w które Zeldy grałeś?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:44 
Cytuj  
Zeldy mnie nie interesuja. Porownuje dwie gry, w ktore gralem w ciagu ostatnich 3 miesiecy. W GoW nie ma zagadek? Non stop sa jakies pomniejsze plus co jakis czas jakas wieksza jak przykladowo mapka z pierscieniami. W Darksiders jest to samo. Wiekszosc to sieczka plus czasem jakas zabawa z dzwigniami, przesuwaniem kamieni etc. Trudnosc zerowa prawie. Dla mnie te gry sie roznia w szczegolach tylko. Pograj w Darksiders, demko nie mowi o calej grze.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:49 
Cytuj  
A, znaczy nie grałeś w Zeldę. Ogólnie przekonywać nikogo na siłę nie mam, bo uważam to za bezsensowne i niech każdy gra w co lubi, ale jak dla mnie (i jak widać po recenzjach nie tylko dla mnie) Darksiders to raczej Zelda w innych ciuchach ;)
Zastanawiałem się nad kupnem, ale demo skutecznie mnie od tego odwiodło, zupełnie mi nie podeszło.

Edit:
Co do FF XIII:
Ultima na koncie FB napisał(a):
Jeżeli nie dstaliscie jeszcze miala z potwierdzeniem wysylki dont worry.. pracujemy nad tym... maile jeszcze dzisiaj tj poniedzialek wyjda z numerami listow jak nalezy :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 20:19 
Cytuj  
No niestety gram.pl dzisiaj nie wyslalo Finala. Czekamy do srody :(

*

Posty: 98
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 20:25 
Cytuj  
maila z ultimy nie ma, ale w zamowieniach jest, ze kurier paczke odebral :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 20:25 
Cytuj  
30h played o/

Polecam nie podchodzić powergamingowo, jak do większości ff.Ja usiadłem sobie przed menu na chwilę, przemyślałem team, rozwój postaci i gra stała się za prosta ;F
Lepiej iść na żywioł i team wybierać tak jak nam się podoba, bo nie da się tutaj nic spieprzyć.
Z tego co słyszałem to grind na miarę ff i liczenie statsów, tabelek zaczyna się dopiero po skończeniu gry - przy dodatkowych misjach (wszystkie zajmują podobno 20h) jak i pizganiu bonus bossów.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 20:31 
Cytuj  
Bonusowi bossowie itp. oczywiście przed walką z ostatnim, jak zwykle?

U mnie też pojawiło się, że kurier odebrał przesyłkę - ciekawe czy dotrze jutro.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:02 
Cytuj  
Pora chyba zrezygnować z usług gram.pl BC2 w zeszłym tygodniu szło do mnie 4 dni kurierem, dzisiaj pomimo obietnic nie wysłali FFXIII. Porażka.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:02 
Cytuj  
Dzisiaj dostałem FFXIII :) Czekam na GoW3 i więcej gier na razie nie kupuję.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:18 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Bonusowi bossowie itp. oczywiście przed walką z ostatnim, jak zwykle?

U mnie też pojawiło się, że kurier odebrał przesyłkę - ciekawe czy dotrze jutro.


Czesc po ostatnim bossie (wtedy sie odblokowuje tez dopiero ostatni poziom crystalium)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.