mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2010, 23:19 
Cytuj  
Osobiście polecam spróbować samemu - każdym rodzajem broni walczy się w inny sposób i niektóre mogą Ci po prostu nie odpowiadać.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2010, 23:31 
Cytuj  
Keii napisał(a):


patch mocno kosmetyczny ;) Ale zbroję trzeba będzie łyknąć.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 00:27 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Zdecydowałem, na zrobienie postaci cięzko zbrojnej, czyli nastawiona na najcięższy armor dostępny w grze. Co do broni tez ciężka tarcza i teraz pytania jaka wybrać optymalnie bron do tego i jak rozwijać postać pod kontem statsów i ulepszen broni.


Bankowo nie wybieraj broni o małym "zasięgu" bo skoro nie będziesz w stanie rolować to możesz nie dojść szybkiego przeciwnika.
Docelowo niezła bronią może być Great Sword (modyfikowany na Dragon), Keel Smasher albo MeatCleaver.
Na wcześniejszym etapie - winged spear (modyfikowana na moon) albo Claymore (dragon).
W PvM sprawdzają się wszystkie. W PvP stawiał bym raczej Meat Cleaver używany 2handed.

I powodzenia. Granie "turtlem" to taki lekki hard mode :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 00:42 
Cytuj  
hmm a ja myslalem ze taka postacia bedzie sie latwiej grac


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 00:44 
Cytuj  
E tam narazie nie jest aż tak źle ;) Armor Spider ciachnięty za drugim podejściem, niestety musiałem stać obok i walić z winged spear + heal ale źle nie było. Też chcę zrobić Knighta typowo melee, zobaczymy jak dalej będzie szło.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 00:46 
Cytuj  
Postacią typowo melee możesz mieć duży problem z flamelurkerem (boss w 2-2).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 01:03 
Cytuj  
Ale ja wam zazdroszczę :D

U mnie leży od tygodnia nowiutka jeszcze nie rozpakowana wersja Demons Souls. Jeśli pogram w przyszłym miesiącu to będę szczęśliwy :P

Jak wy to robicie że macie tyle wolnego czasu?? :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 02:51 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
hmm a ja myslalem ze taka postacia bedzie sie latwiej grac


Armor jest tak sobie zrobiony w tej grze - nie daje jakiejś uber protekcji.
Czuć różnicę ale nie taką żeby się opłacało brać wszystkie ciosy na klatę.
Jeśli w najsłabszym pancerzu wytrzymujesz np. 2 ciosy od danego moba to w najmocniejszym wytrzymasz 3, góra 4.
Dodatkowo heavy armor strasznie obcina regenerację endurance więc ciężej Ci jest zadawać ciosy i je parować. O ile w PvM jest to jeszcze do przeżycia to w PvP już nie.
No i biegniesz wolniej im cięższy pancerz masz (co niekiedy wręcz zmusza jego usera do rozbierania się - jak przy unikaniu fire ataków smoków w 1-1, 1-2 i 1-4).
Kolejną sprawą jest to, że spora część broni ma fajny atak po rolce (np. przy meat cleaverze to jest 360 stopni AOE a przy większości "prostych" swordów fajne i szybkie cięcie "po nogach") - jeśli nie jesteś w stanie wykonać "normalnej" rolki to nie skorzystasz z tego ataku.
Dodatkowo ten najcięższy armor nie ma jakiś rewelacyjnych resistów na poisona i plaguea a te są przydatne w PvP (oba powodują ubytek HP over time ale też obcinają skuteczność potów o połowę). Jeśli już pakować się w ciężki armor to np. Gloom set (a z lekkich black set albo dla female charów Old Ragged).
Mozna tez sobie mieszać elementy tak żeby miec jak najlepsza protekcje ale jednak <50% max equip burden (rolujesz "normalnie" jeśli Twój aktualny equip burden <= 50% max equip burden).
No i typ armora dopasowywac do sytuacji.
W 3-2 i 5-1 można zapakować armor na max bo tam rolowanie nie jest wskazane (łatwo spaśc w przepaść). W 5-2 będziesz musiał założyć armor z najlepszym mozliwym poison resist bo 90% tego levelu spędzasz w bagnie powodującym zatrucie poisonem. W świecie 4-2 będziesz potrzebował magic defence na armorze, w innym może Ci pomóc fire resist.... nie ma sensu się z góry ograniczać do jednego rodzaju armora i jednej tarczy bo to tak nie działa. Po to masz nieograniczoną pojemność banku żebyś się dostosowywał do "warunków" jakie spotkasz w danym świecie a nie płakał pózniej na forach że dana strefa jest przegięta pod względem stopnia trudności :)
Zresztą ta sama zasada dotyczy broni - ciężko jest jednym typem jechać przez cała grę. Np. ten boss z 2-2 (Flamelurker) ma straszny resist na obrażenie fizyczne i od ognia - najlepiej z nim walczyć bronia która ma jak największy komponent magic dmg. Z drugiej strony bron z fire dmg będzie najlepsza na bossa z 4-1 (Adjucatora). Jest tez boss który jest nieprzewidywalny - Old Monk ze świata 3-3 przywołuje GRACZA który walczy za niego jako black fantom - nie masz pojęcia czy trafisz na maga, tanka, jaką bronią się będzie posługiwał, jak będzie walczył etc etc etc.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 03:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja chce lotr'o na ps3 i bede popindalal Legolasem i szyl z luku w krzaki :)


prorok? 8)


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 08:49 
Cytuj  
szczal w 10 :) no prawie, o legolasie nie pisza ;)

ale licze, ze wlasnie tego typu gierki beda dawaly duzo fun'u z move.
chwile pobiegac, pomachac, powywijac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 08:51 
Cytuj  
Ma ktoś może Frag v2 ? :-P daje to radę w fps-ach?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 10:26 
Cytuj  
W nowej ofercie Saturna Bad Company 2 za 129PLNow. Nowe gry na konsole prawie w cenie gier PC. Czyzby znak nowych czasow? ...

T.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 10:34 
Cytuj  
Ta oferta obowiązuje gdy kupujesz PS3, nie ma tak dobrze.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 11:17 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Ta oferta obowiązuje gdy kupujesz PS3, nie ma tak dobrze.


Fakt :<. Juz myslalem, ze jakas zmiana na lepsze ...

T.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 19:40 
Cytuj  
Bloodleaf - zapomnij o frag-u. Nie polecam. Jeżeli jesteś przyzwyczajony do w marę chociaż porządnych myszek to na tej od fraga będzie Ci się grało tragicznie - szkoda pieniędzy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 20:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Bloodleaf - zapomnij o frag-u. Nie polecam. Jeżeli jesteś przyzwyczajony do w marę chociaż porządnych myszek to na tej od fraga będzie Ci się grało tragicznie - szkoda pieniędzy.


Thnx Mark a już miałem nadzieję :S


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 22:23 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Bloodleaf - zapomnij o frag-u. Nie polecam. Jeżeli jesteś przyzwyczajony do w marę chociaż porządnych myszek to na tej od fraga będzie Ci się grało tragicznie - szkoda pieniędzy.


Thnx Mark a już miałem nadzieję :S


Lepiej wyskilluj granie na padzie, bedziesz potem mial w uj radochy, wiecej niz bys na pc gral;)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 03:09 
Cytuj  
Nie jestem w stanie grać na padzie w fps a chciałem sobie MAGa kupić :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 09:21 
Cytuj  
blood ja tez nie 'bylem' w stanie. niestety jedyne co mozna zrobic to siedziec i grac i trenowac. to serio dziala :) przynajmniej w moim przypadku.
na poczatku w mw na x'ie byla masakra, potem to samo w k2 na ps3.
jedyna gra, ktora odpuscilem byl mgs multi. tam naprawde nie dalem rady :)
w mag'u na pewno przez pare godzin bedziesz rzucal miesem i padem po pokoju.
ale potem unlockniesz lepsze bronie i nauczysz sie.
oczywiscie, nie ludze sie, ze kiedys dogonie tych 13 latkow, ktorzy na padzie wala heady skaczac i strejfujac jednoczesnie, ale z daleka mozna ich zdjac ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 12:27 
Cytuj  
No ja też już tego skilla nie mam , cóż posunięty wiekiem człowiek... :-P

To muszę kupić parę padów jak mi się od rzucania będą rozpadac bo siebie znając to z balkonu polecą ;-) i obczaję tego MAGa :-)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.