mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 10:43 
Cytuj  
Kampania 6-7h dobrej zabawy plus multi by wystarczyla jak dla mnie, zeby kupic wszystkie. Warunek jest jeden: ma byc ciekawie, a nie zbuduj bande i zniszcz baze przeciwnika.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 10:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kampania 6-7h dobrej zabawy plus multi by wystarczyla jak dla mnie, zeby kupic wszystkie. Warunek jest jeden: ma byc ciekawie, a nie zbuduj bande i zniszcz baze przeciwnika.

no wlasnie, jesli bedzie ciekawa fabula i roznorodne misje to tez pewnie komplet zloze :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 11:07 
Cytuj  
Tak już to widzę ;). O ile w grze, w której rozgrywka sprowadza się do zaznaczenia jednostek i kliknięcie na przeciwnika (ewentualnie misje w stylu przeprowadź jednostkę z punktu A do B) można mówić o jakiejkolwiek fabule. 6-7 godzin rozgrywki uznałbym za jakiś żart i może kupiłbym grę gdy pojawi się w "kolekcji klasyki" za 20 zł. Po obecnym blizzardzie nie spodziewałbym się niczego nowego, raczej typowa masówka + dobry marketing. Jedynie rozgrywka multiplayer może być na przyzwoitym poziomie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 11:10 
Cytuj  
Starcraft miał zajebistą fabułę i lore którego nie powstydziłby się niejeden rpg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 11:11 
Cytuj  
jesli jedna kampania by w pelni grac po necie to dla mnie si.
Z kolei zastanawiam sie jak z tym multi bedzie. Czy nowi gracze SC2 nie beda po prostu non stop ownieni przez weteranow? ;p osobiscie lamie w SC.

a w MW2 kampanii nie ruszylem ;p

przez mysl przeszedl mi polski dubbing dla zergow i protosow... omg.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 11:17 
Cytuj  
ciekawi mnie tez,czy jakies fajne mody wyjda do niego - ja wciaz w battleships pro gram w wc2 ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 11:19 
Cytuj  
Wszystkie te co były w w3 i sc wyjdą. Tylko że teraz będziesz musiał za nie zapłacić :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 12:11 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Starcraft miał zajebistą fabułę i lore którego nie powstydziłby się niejeden rpg.

A to przepraszam, musiałem nie zauważyć :roll: wydawało mi się, że ta super fabuła była na poziomie gry w "statki". Ale może faktycznie było tam coś więcej niż okładające się 3 rasy :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 12:40 
Cytuj  
Dana napisał(a):
rzeczy wymaganych w mutli (jednostki czy chuź wie co), to jedna cześć wystarczy.


That is... BINGO!

Gdzieś było napisane (nie mam źródła) że te kampanie będą wprowadzać również "usprawnienia" do multi. Zmuszać do kupna oficjalnie nie będą ale wiadomo, że jak większość graczy kupi, to żeby grać z nimi po necie trzeba będzie się dostosować.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 12:51 
Cytuj  
czyli podejrzewam, ze cos podobnego jak Company of Heroes.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 14:58 
Cytuj  
Przepraszam bardzo ale czy to prawda że każda rasa to będzie osobna gra do kupienia? :har:


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 15:00 
Cytuj  
3 kampanie, kazda osobna gra, osobna rasa. 1 kampania terranie. Po multi wsyzstkie rasy. Right?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 15:02 
Cytuj  
Right.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 15:59 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Starcraft miał zajebistą fabułę i lore którego nie powstydziłby się niejeden rpg.


Nom.. Diablo tez... :roll:

Ludzie vs. brutalna rasa i zaawansowana technologicznie i mentalnie rasa... och... och... coz za oryginalnosc i polot. Wez sobie porownaj teraz to do np. uniwersum Mass Effect i wyciagnij wnioski.

Moze jak zrobia World Of Starcraft to bedziemy mogli porozmawiac o jakielkolwiek fabule i lore w SC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 16:08 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Moze jak zrobia World Of Starcraft to bedziemy mogli porozmawiac o jakielkolwiek fabule i lore w SC.


Porozmawiajmy o lore w WoW!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 16:35 
Cytuj  
No nie przesadzaj, w koncu podjebali lore najlepszym:mlotek, cthulhu, mitologia nordycka.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 16:39 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dana napisał(a):
Starcraft miał zajebistą fabułę i lore którego nie powstydziłby się niejeden rpg.


Nom.. Diablo tez... :roll:

Ludzie vs. brutalna rasa i zaawansowana technologicznie i mentalnie rasa... och... och... coz za oryginalnosc i polot. Wez sobie porownaj teraz to do np. uniwersum Mass Effect i wyciagnij wnioski.

Moze jak zrobia World Of Starcraft to bedziemy mogli porozmawiac o jakielkolwiek fabule i lore w SC.

Hm. Space Marines vs Tyranids vs Eldars ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 17:25 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
lore? w wow? :lol:
bioschock już ma lepsze


nie chodzi o samego wow'a ale o warcrafta jako calosc.
a imho lore warcrafta - zajebiozka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:27 
Cytuj  
Warcraft jako calosc nie jest "zajebiozka" bo to wlasciwie plagiat Warhammera i to tak bardzo rzucajacy sie w oczy ze rzygac sie chce.
Choc w sumie to nie az taki fail zrzynac od najlepszych, lore "zapozyczone" w warcrafcie jest calkiem ok. Problemy z lore Warcrafta zaczynaja sie gdy Blizzard zaczyna kombinowac na wlasna reke i dzieki temu mamy np. statki kosmiczne w Burning Crusade i totalnie idiotyczna i nielogiczna zdrade Death Knightow w Wrath Of The Lich King. Ja lore Warcrafta przestalem lykac po premierze BC bo to co z nim Blizzard robi to zal.pl. :)

Starcraft to tez zrzynka z Warhammera 40k, serii filmow o obcym, itd... nie w nim absolutnie nic oryginalnego i "fajnego". Wszytko to juz bylo.

TBH jedynym fajnym i w miare oryginalnym uniwersum stworzonym przez Blizza jest swiat Sanktuarium (seria Diablo), choc tu tez mamy oklepany do granic mozliwosci motyw odwiecznej wojny pomiedzy Pieklem a Niebem i walki o wplywy na ziemi i ludzkie dusze.... ziew. :)

Porownajcie sobie lore i swiaty "stworzone" (choc bardziej mi tu pasuje slowo "odgapione") przez Blizzarda z np. najnowszymi kreacjami Bioware (nie opartymi juz na AD&D czy SW - a wiec calkowicie autorskimi), moze wtedy zrozumiecie roznice mniedzy "lore by Blizzard" a dobrym lore, dobrego RPGa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:47 
Cytuj  
akurat zadna inna gra komputerowa nie przedstawila tak dobrze postaci aniolow tak blisko ich chrzescijanskiego archetypu , tyrael to jedna z najlepszych kreacji w grze tego typu , ogladanie filmu w ktorym walczy z uwiezionym bhaalem tylko mnie o tym przekonuje


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.