mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 12:55 
Cytuj  
nie chcialbym wyjsc na fanboja ale cos pieprzycie koledzy.
gram melee rogue.
gram na normal.

Dana: Denerim byl pierwszym moim 'postojem'. W uliczkach atakuja, sa random bitwy - za pierwszym razem padlem - a potem kaszka z mleczkiem.
Sami pisaliscie o taktyce :)
Na normalu nie musisz pullowac wszystkich... spokojnie da sie zaagrowac kolesi z lewej strony potem dopiero tych z prawej (luk, kusza).
Zrobilem to nawet majac rogue melee + rogue archer + ali + mori.
Teraz mam w teamie Shale'a wiec to juz w ogole easy mode na normal.


Ash mnie w Denerim nikt nie napada...

I nie wiem czy mozna sie czepiac poziomu trudnosci. Random walka z pajakami na 'trasie' to faktycznie smiech, ale juz zrobienie questa z orange emisariuszem takie proste nie bylo.

Alistair odkad nauczylem sie nim grac nie pada ;)


Fakt, faktem, ze jak do tej pory 'najlepszy' team to Shale + Ali + moj rogue melee + Morigan (dalem jej podstawowego heala).

Wkurwia mnie straszliwie tylko to, ze mam 4 osoby w teamie.
Nie moge 'levelowac' persuade bo zgimpuje swojego rogala.
A bardzo czesto, dzieki tej opcji mozna by rozwiazywac problemy zupelnie inaczej.

Anyway fun jest, sa przejebane questy (ktore odpuszczam), sa takie, gdzie trzeba 'wyskillowac' drugiego rogala, itd itp.




Nie wszystkie walki da sie wygrac za pierwszym razem, czy tez od razu (warehouse) ale to wlasnie mi sie podoba w DA. Nie dam rady teraz, ide zrobic cos prostszego i wracam.


Ostatnio edytowano 8 lis 2009, 12:58 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 12:57 
Cytuj  
na normalu to właściwie często gram psem i młuce 3 przyciski, reszta daje se rade :P

jak jest coś większego to sie przełączam i pauzuje jak w BG ale rzadko :P

jestem na etapie po zabiciu demona w Pustce, postać to dual łotrzyk


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 12:59 
Cytuj  
to ja chyba zle questy robie, bo na normalu duza czesc jest przejebana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:04 
Cytuj  
ja nie robię questów w ogóle, na teraz pcham fabułę byle głębiej. myślałem że w którymś momencie będę musiał podlewelować ale narazie to sie nie stało. moze sie stanie później

ktoś miał problem np z obroną wioski ...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:04 
Cytuj  
Cytuj:
Dana: Denerim byl pierwszym moim 'postojem'. W uliczkach atakuja, sa random bitwy - za pierwszym razem padlem - a potem kaszka z mleczkiem.


A czy ja pierwszy raz jestem w Denerim że nie wiem o random bitwach ? Zresztą, to że za pierwszym razem padłeś, a potem kaszka z mleczkiem wcale mi w niczym nie pomaga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:07 
Cytuj  
A macie nieraz wrażenie że spadają wam klatki mocno? trwa to chwilę i gra potrafi dosłownie skakać, później wraca do stanu jakbyśmy podłączyli drugą kartę graficzną. Takie mam nieraz motywy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:09 
Cytuj  
Ale po co sie unosisz?
Staralem ci sie napisac jak ja to robie. Nie wiem o co ci chodzi mate serio.
Chyba, ze cos niejasno opisalem ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:12 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A macie nieraz wrażenie że spadają wam klatki mocno? trwa to chwilę i gra potrafi dosłownie skakać, później wraca do stanu jakbyśmy podłączyli drugą kartę graficzną. Takie mam nieraz motywy.
nie miałem jeszcze żadnego kłopotu. nawet nie wiem ile mam klatek (wszystko chodzi idealnie) ale ustawiłem na początku wszystko na High. ATI 4780 + Xonar


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:13 
Cytuj  
O to mi chodzi że gram na EASY, przeszedłem duży kawałek gry bez większych problemów (redclife, urna, magowie, dużo pobocznych) i nagle trafiam na RANDOM bitwe w Denerim której po prostu NIE POTRAFIĘ wygrać.

I taktyka czy "jak kto co robi" nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu ktoś zasnął podczas produkcji gry i coś poszło nie tak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
A macie nieraz wrażenie że spadają wam klatki mocno? trwa to chwilę i gra potrafi dosłownie skakać, później wraca do stanu jakbyśmy podłączyli drugą kartę graficzną. Takie mam nieraz motywy.
nie miałem jeszcze żadnego kłopotu. nawet nie wiem ile mam klatek (wszystko chodzi idealnie) ale ustawiłem na początku wszystko na High. ATI 4780 + Xonar


Spoko, też mam ok oprócz tych swapów dziwnych raz na godzinę w random miejscu. Zastanawiam się, czy coś w tle mi nie działa, może steam?xfire? dużo tego mam ostatnio, nawet ggbeta 10.0. Poza tym, jadę na RS Win7 jeszcze, być może coś w nim dziwnego jeszcze jest, to jakby nie patrzeć beta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:16 
Cytuj  
no to nie wiem, moze pozniej poziom trudnosci 'randomow' sie zwieksza.

hm niestety 'rozkazy' trzeba czasami powtarzac wielokrotnie bo postac potrafi stac i nic nie robic ;/


Ostatnio edytowano 8 lis 2009, 13:26 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:19 
Cytuj  
ja na normal np. w tej wiezy ishal rozwalilem bossa ogra bez problemu, a kurna rozbojnikow co hmm przed lightering stoja i pobieraja myto to ciezko, 2 postacie mi przezyly ;p

jak zlikwidowac ten efekt po smierci, to oslabienie? jaka potionka? przespac sie gdzies nie moge albo cos lol


_________________
.


Ostatnio edytowano 8 lis 2009, 13:21 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:21 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
A macie nieraz wrażenie że spadają wam klatki mocno? trwa to chwilę i gra potrafi dosłownie skakać, później wraca do stanu jakbyśmy podłączyli drugą kartę graficzną. Takie mam nieraz motywy.
nie miałem jeszcze żadnego kłopotu. nawet nie wiem ile mam klatek (wszystko chodzi idealnie) ale ustawiłem na początku wszystko na High. ATI 4780 + Xonar


Spoko, też mam ok oprócz tych swapów dziwnych raz na godzinę w random miejscu. Zastanawiam się, czy coś w tle mi nie działa, może steam?xfire? dużo tego mam ostatnio, nawet ggbeta 10.0. Poza tym, jadę na RS Win7 jeszcze, być może coś w nim dziwnego jeszcze jest, to jakby nie patrzeć beta.
mam win7 x64, xfire, steam, fraps, symantec antivir, evemon zawsze właczony wiec to raczej nie to, chyba ze ggbeta polecam mirande (gg, msn, irc w jednym)

High mówisz o ranach ? pęknięta czaszka itp ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:27 
Cytuj  
hehe High ogra rozjebalem za 2 podejsciem, a rozbojnikow nie klepalem tylko przegadalem.
jest pot Lesser Injury Kit, ktory usuwa jeden efekt po 'smierci'.

btw. czy ktos wie co mozna zrobic z diamentami, quartzami itd.?
czy do sprzedania tylko sie nadaja?


Ostatnio edytowano 8 lis 2009, 13:29 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:28 
Cytuj  
ja morduje prawie wszystko co sie da. Przepedzam biedakow i innych patalachow :P

tak Desh, o to mi chodzi jak to usunac?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:30 
Cytuj  
Lesser Injury Kit

*SPOILER DO Higha*
no ja z nimi tak zagadalem, ze mi zaplacili i uciekli ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:35 
Cytuj  
Jest jakiś bank w ogóle?

BTW Ta czerwona zbroja płytowa którą dostajemy z EA Store w kodzie, przyda się konkretnie? czy sprzedać ją? do czasu aż będę miał 36 siły trochę minie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:40 
Cytuj  
@High

dla psa masz kość (przysmak) co leczy rany, a tak to opatrunki, możesz je robić sam albo kupować, ta laska mag moze je wszystkie robić z krzaków.

jest kilka rodzajów opatrunków (zestaw opatrunkowy to to czego potrzebujesz)


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:55 
Cytuj  
Zrobiłem właśnie achievmenty z flashowej gierki i te itemki do DA nie najgorsze, hełm fajny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:59 
Cytuj  
thx :), kupie to wszystko u kwatermistrza, albo sam moge zrobic? Jeszcze jedno: w tej grze moge od tak sobie kiedy chce zmieniac druzyne? I czy Ci nieaktywni tez leveluja? czy tez nie? Piesek, allisteir, morighan niezle dialogi ;] troche mi brakuje w druzynie slotu dla jeszcze jednej osoby heh


SPOILER do Mendola:
A ja chcialem chyba od nich za duzo kasy i sprowokowalem walke ;P Pieska sobie zatrzymalem. Ale najlepsi Ci wiesniacy w lightering przegonilem a pozniej kupca zamordowalem. Ale troche żal, zabijam kogos w srodku miasta, nikt nawet nie mrugnal...


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.