mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1448 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2014, 21:49 
Cytuj  
No ja tam widzę masę materiałów takich jak ten w sieci ;-)
Rust - New Fly Hack ! [ 31/12/2013 ]
http://www.youtube.com/watch?v=WTcjjD419HU


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2014, 21:54 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
No ja tam widzę masę materiałów takich jak ten w sieci ;-)
Rust - New Fly Hack ! [ 31/12/2013 ]
http://www.youtube.com/watch?v=WTcjjD419HU



No ja mówię tylko o swoim doświadczeniu, nie widziałem w grze nikogo latającego/przechodzącego przez ściany/teleportującego się. Pewnie takie rzeczy się zdarzają, ale myślę, że to raczej promil graczy, a to z prostego powodu - VAC System, złapią Cie raz na czitach - ban na wszystkie serwery z poziomu steama.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2014, 23:15 
Cytuj  
Jesli to czit... to nie jest bug.

A vac ostatnio poprawili, wiec jak ktos bana wylapie to ma bana na serwery, untrusted konto i inne ciekawe rzeczy.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 03:00 
Cytuj  
No tam widziałem jeszcze budowy domów w skałach i te sprawy (w teksturze).


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 09:45 
Cytuj  
to naprawde dużo widziałeś :roll:

a teraz smigaj na wurma.


Posty: 16
Dołączył(a): 3.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 13:50 
Cytuj  
No dobrze, czy ktoś z Was gra w RUSTa i zamierza w niego pograć dłużej niż tydzień?
Ogólnie szukam jakichś polaków do gry w więcej niż 2-3 osoby, a co za tym idzie wspólnej bazy, raidów itp.


_________________
Po co mi M4 jak mam łuk :)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 20:25 
Cytuj  
Ninraad napisał(a):
No dobrze, czy ktoś z Was gra w RUSTa i zamierza w niego pograć dłużej niż tydzień?
Ogólnie szukam jakichś polaków do gry w więcej niż 2-3 osoby, a co za tym idzie wspólnej bazy, raidów itp.



Możesz do mnie napisać steam: [LG] LiquidBang,
z tymże my raczej gramy w małej grupie, w porywach do 5-6 osób.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 21:18 
Cytuj  
wenth1 napisał(a):
to naprawde dużo widziałeś :roll:


http://www.youtube.com/watch?v=EdEKrvvSMLQ


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 21:30 
Cytuj  
Serio grajac w zajebistego Wurma to nie powinno Ci przeszkadzac. Rust to świeża gra i ma dopiero alphe. Gdy Wurma robia... od stu lat?

A to jest exploitowanie a nie bug.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 21:40 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
masa bugow w rust to bzdura.

Highlander napisał(a):
Rust to świeża gra i ma dopiero alphe.


Czytasz czasem te posty które piszesz ? :lol:


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 21:51 
Cytuj  
No chyba Ty ich nie czytasz :roll:

Rust early access i w sumie ma nawet prawo do bugów, wiec nawet jesli są to nie wiem czego Ty oczekujesz... Ale ja grajac takowych za bardzo nie uswiadczylem, stwierdzenie MASA bugów to bzdura. Raczej po prostu braki contentu typu niedźwiedzie z dźwiękami świń itp. Poza tym to co nawklejales to bardziej pod hax, eploit itp. podchodzi a nie zwyczajny bug. Akurat to co robia devsi w Rust imo zasluguje na dużą pochwałę. W porownaniu do tego co widzialem w innych betach alphach itp. to Rust jest zajebisty.

Daj wiekszą popularnosc Wurm to zobaczymy pewnie cale mnostwo 'fajnych' filmikow.


_________________
.


Posty: 16
Dołączył(a): 3.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2014, 23:19 
Cytuj  
Itak mam wrażenie, że na obecnym etapie prac już jest lepiej niż w dayz, a przy postępie prac w obu tytułach dayz nie ma prawa wyglądać lepiej, po prostu prawie stoi w miejscu, a tutaj ciągle rozwijany produkt ma szansę pokazać coś wiecej.

No ale przyszłość zweryfikuje wszystko :)


_________________
Po co mi M4 jak mam łuk :)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 00:28 
Cytuj  
Wenth jakbyś jutro (dzisiaj) rano rajdował sąsiadów to daj znać jak poszło tu, na forum. :P

Tam będzie ostry wyścig zbrojeń, bo już wykryli naszą bazę, także stroluj jak najbardziej możesz jak już będziesz działał. ;]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 10:18 
Cytuj  
Ninraad napisał(a):
Itak mam wrażenie, że na obecnym etapie prac już jest lepiej niż w dayz, a przy postępie prac w obu tytułach dayz nie ma prawa wyglądać lepiej, po prostu prawie stoi w miejscu, a tutaj ciągle rozwijany produkt ma szansę pokazać coś wiecej.

No ale przyszłość zweryfikuje wszystko :)


Proste pytanie, ile wyszło patchy do DayZ od dnia releasu?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 10:52 
Cytuj  
Prostszą odpowiedzią jest: Rust został zrobiony od zera w krótszym czasie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 10:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Prostszą odpowiedzią jest: Rust został zrobiony od zera w krótszym czasie.


A Ty grałeś w Rust? Bo z tego co pamiętam to nie chciało Ci się nawet przejść przez wybór serwera bo nie było filtrów...

Jako, że bardzo lubię taki genre zainwestowałem złocisze i pograłem w Rust. Na początku było, woooow, ekstra bombka. A na koniec końców rozczarowanie :(

Na dzień dzisiejszy, według mnie, ta gra ma mało do zaoferowania. Standardowy scenariusz to - startujesz, kopanko kamieniem, stone hatchet, zwierzątka, schronik, domik, napady.

Pomijając fakt, że mapa pozostawia WIEEELE do życzenia a system budowania domków jest tak dziurawy, że aż głowa mała.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 11:06 
Cytuj  
Grałem, nie mój klimat.
Nawet nie dorasta do pięt fizyce i klimatowi z Dayz.
Widzisz Shador różnica między nami jest taka, że patrzę na wszystko obiektywnie i nawet nie chce mi się już z Tobą dyskutować bo trzeba jak dziecku palcem pokazywać, że produkt ocenia się pod wieloma kątami a nie przymyka oko na kupę gówna przykrytą zapachowym papierem toaletowym.

Jeśli jednak chodzi o "zaoferowanie" to Rust mimo wszystko ma 10x więcej do zaoferowania niż DayZ, może poza pojazdami (mowa o modzie, do kloaki wersji Alpha nawet nie porównuję).

No i oczywiście nie zapominamy faktu, że robią od zera.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 11:16 
Cytuj  
Cytuj:
Na dzień dzisiejszy, według mnie, ta gra ma mało do zaoferowania. Standardowy scenariusz to - startujesz, kopanko kamieniem, stone hatchet, zwierzątka, schronik, domik, napady.


Zgadza się + jeszcze walka o air dropy... No i między każdą z wymienionych czynności jest PvP, dużo PvP...
Jak graliśmy na poprzednim serwerze to dzięki szczęściu i całkiem niezłym zespołowym akcjom, byliśmy tak ustawieni, że 80% czasu w grze polegało tylko i wyłącznie na strzelaniu/rajdach/bandytce. Nie musieliśmy crafcić nic poza C4.

No i wiadomo, że dom budujemy pierwszego dnia i nie wygląda to tak, że przy każdym zalogowaniu powtarzamy tę farmę.

Zresztą to osiedlanie się strasznie dobrze wpływa na fun z rozgrywki, to jest jedna z głównych przewag na DayZ - budujesz coś, co musi być funkcjonalne, liczysz, że dobrze schowałeś melinę, a jak już Cie wytropią to musisz jej bronić, swój dorobek z kilku ładnych dni gry.

Ale to i tak wychodzi na to, że jest w chuj do roboty w porównaniu do DayZ gdzie można tylko biegać i przymierzać kolorowe ciuszki. :P


PS: Oczywiście piszę tylko o standalone (bo w niego grałem), który na chwilę obecną mnie nudzi - bo 80% czasu gry to bieganie po pustym lesie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 11:23 
Cytuj  
Wierzę w jednego Rocketa wszechmogącego. stworzyciela DayZ i Standalone...

DayZ powinno być dawno skończone. Rust jest od zera i od niedawna. Mody do Rust tez mogą sporo wnieść. A DayZ SA chyba nie będzie miało mod support...

DayZ SA ma więcej updatow niż Breaking POint do Arma 3?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 11:32 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Wenth jakbyś jutro (dzisiaj) rano rajdował sąsiadów to daj znać jak poszło tu, na forum. :P

Tam będzie ostry wyścig zbrojeń, bo już wykryli naszą bazę, także stroluj jak najbardziej możesz jak już będziesz działał. ;]


ale nic nam nie zniszczyli tak?
zabrali coś?

ja teraz właśnie chciałem im wysadzić tą sciankę, o której wczoraj myśleliśmy ale server nie działa bo jakis update był i połowa serverów nie spatchowana ^^

ps. masz gdzies IP servera zapisane?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1448 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 73  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.