mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:10 
Cytuj  
Nephilim, a tak na marginesie, to moglbys wymienic chociaz kilka swoich rasowych MMO, ktore masz za soba?
Sorry, ale naprawde cos czuje ze rozmawiam z typowym WoW fanboy, co pierwszy raz ma stycznosc z MMO lub przekroczyl okres trial, a sypie jadem i wyzszoscia swojej pompki do penisa.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:11 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):
ps. pokaz mi mmorpga, gdzie KAZDy z graczy ma mozliwosc wplywu na swiat i fabule (i mam na mysli regularna mozliwosc, a nie raz na pol roku, przy okazji world eventa).


Wurm Online, tam wszystko zależy tylko i wyłącznie od graczy.


_________________
80 97 115 99 97 108 <--- poprostu gotój! xD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:18 
Cytuj  
Lmao... Nephilim przynajmniej pisze na temat, a nie jak ty nabija sobie 3907 post, z ktorych 80% to "jednolinijkowce" bez treści

a ty kim jestes pajacu? Razem chodzicie do gimnazjum?
Z tym nabijaniem postow to raczej sobie daruj...
i zeby byla jasnosc gralem w wow pewnie dluzej a napewno wczesniej od was i mam jako takie pojecie.
Ten twoj kolega liznal jakies koreanskie shity i ktorych bym nawet mmorpg nie nazwal a wypowiada sie jak bym all rozumy pozjadal...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:25 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Nephilim, a tak na marginesie, to moglbys wymienic chociaz kilka swoich rasowych MMO, ktore masz za soba?


nie bede tu listy pisac, bo nie o mojej expiriencji jest ten temat.
starczy powiedziec, ze zanim jeszcze wyszla alpha wow'a, to gralem w UO (dla was, die hard mmorpgowcow, ultima to bostwo, wiec chyba zalicza sie do "rasowych", right? :>)

a, niech tam bedzie, zrobie liste, co by mordke pieszczoszka ucieszyc:
SWG, EQ2, DaoC.

to oczywiscie nie trial'e,

wiem, ze pewnie grales w wiecej i zaraz napiszesz, ze i tak sie nie znam i jestem fanbojem :<

mimo wszystko smiem twierdzic, ze o mmo co nie co wiem - bo gralem, bo sporo artykulow na zagranicznych sajtach czytalem. na tej podstawie twierdze, ze WoW to _obecnie_ najlepszy mmo, pod wzgledem jakosci rozgrywki, mozliwosci i supportu ze strony developera. myslisz inaczej? i dont care.

Cytuj:
Sorry, ale naprawde cos czuje ze rozmawiam z typowym WoW fanboy, co pierwszy raz ma stycznosc z MMO lub przekroczyl okres trial, a sypie jadem i wyzszoscia swojej pompki do penisa.


ty naprawde masz problemy ze soba ;]
wrzuc nowy slogan - "ktos sie ze mna nie zgadza, to jest wow fanbojem".

@Aenima - wez gowniarzu/gowniaro dorosnij.
nie wiesz ile w wow'a gram (a gram od leaked closed alphy, czyli prawie trzy lata), ile w inne mmo gram, nie wiesz tez, czy w ogole cokolwiek mam wspolnego z osoba, ktora zacytowales/as (a nie mam).
az zal czytac twoje offtopicowe debilizmy, ktorymi starasz pokazac, ze jestes fajny/a (nie , nie jestes, idz potnij sie czystymi plytkami, zamiast pisac kolejne +1 posty, ociekajace lamerstwem).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:31 
Cytuj  
lol, ciekawe czy w twarz bys mi to powiedzial dzieciaku
leaked closed alphy ciekawe gdzie i na jakim kradzionym serverze...
edit
a ten twoj text z plytkami to juz naprawde gimnazjum cuchnie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:34 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
lol, ciekawe czy w twarz bys mi to powiedzial dzieciaku


umiesz napisac posta nie zawierajacego "lol", "rofl"? czy moze twoj slownik jest tak ograniczony?

ciekawi mnie tez, skad znasz moj wiek (ktory - ide o zaklad - jest napewno wiekszy niz twoj).

ogolnie strasznie zalosny troller i flamer z ciebie. napisz jeszcze, ze mnie pobijesz IRL :<

Cytuj:
leaked closed alphy ciekawe gdzie i na jakim kradzionym serverze...


oczywiscie, ze na pirackim serverze.

anyway, mowiles/a, ze NAPEWNO grales/as wczesniej. tzn kiedy?

/edit: typos.


Ostatnio edytowano 28 sty 2007, 00:37 przez Nephilim, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:34 
Cytuj  
wiem, ze pewnie grales w wiecej i zaraz napiszesz, ze i tak sie nie znam i jestem fanbojem :<


Nie wiem czy czytasz swoje posty, ale jak grales w samo SWG, to po cholere zadales pytanie aby ktos wymienil MMO w ktorym ma sie wplyw na swiat?
Na fabule w SWG moze i sie nie ma (chociaz moja wiedza siega tylko do JTL i ToTW, pozniejszy expansion to nie wiem czy to zmienil).

Ogolnie nie widze sensu rozmowy, bo nawet nie potrafisz interpretowac wlasnych - poprzednich - wypowiedzi. Troche mnie to dziwi, bo sam mam prawie 3k postow, a duza wiekszosc rozmow i swoich opinii nie zapominam jakie na tym forum napisalem.

A sam temat, to byl kierowany do osob, ktore mialy stycznosc z dwoma trendami MMO, wiec ciebie on nie dotyczy, prawda?

Moja opinia na temat jest w pierwszym moim poscie, dziekuje, EOT.

EDIT: anyway, mowiles/a, ze NAPEWNO grales/as wczesniej. tzn kiedy?
Bodajze Aenima z cala ekipa grali od 28 listopada 2004, a ja doszedlem jakos 2 tygodnie pozniej. W dodatku naprawde nie masz kogo tutaj jak nazwac smarkaczem, niektorzy zawalali sesje grajac w UO (ta, az tak starzy niektorzy tutaj sa, dobrze ze nie ja HEHE).


Ostatnio edytowano 28 sty 2007, 00:41 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:35 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):
costam bylo


wklej swoj profil to zobaczymy

Nephilim napisał(a):
ty naprawde masz problemy ze soba ;]
wrzuc nowy slogan - "ktos sie ze mna nie zgadza, to jest wow fanbojem".


Nephilim napisał(a):
Aenima - wez gowniarzu/gowniaro dorosnij.
nie wiesz ile w wow'a gram, ile w inne mmo gram, nie wiesz tez, czy w ogole cokolwiek mam wspolnego z osoba, ktora zacytowales/as.


jakos nie zauwazylem zeby Aenima robil wycieczki personalne wobec Ciebie, wiec uspokoj sie, nie wiem, moze jakies proszki zazyj?

PS. Nie edytuj posta co 5s, jak juz wysylac posta to gotowego


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:40 
Cytuj  
ciekawi mnie tez, skad znasz moj wiek (ktory - ide o zaklad - jest napewno wiekszy niz twoj).
ogolnie strasznie zalezny troller i flamer z ciebie. na twoim miejscu skoczylbym z okna, bo tylko miejsce na tej planecie zajmujesz.


jezli twoj wiek jest napewno wiekszy niz moj a rzucasz takim zalosnym textami o oknach itp to tylko po gratulowac.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:44 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
wklej swoj profil to zobaczymy


profil czego? postaci?
atm. mam cudnego 46 lvlowego BE rogalika ;]
ale jeszcze dwa miechy temu mialem druida w 4/9 tier3 i locka w tier2/2.5. (sold).


Cytuj:
zeby Aenima robil wycieczki personalne wobec Ciebie, wiec uspokoj sie, nie wiem, moze jakies proszki zazyj?


umknelo ci jak kilkukrotnie i calkowicie bezpodstawnie nazywa mnie dzieciakiem i fanbojem, ktory nie wie o czym pisze?
mi nie umknelo i na takie odzywki - okraszone plebejskim lol rofl - bede reagowal bezlitosnie.

@Pieszczoch - jak slusznie zauwazyles, temat jest o roznicach miedzy korean mmo i reszta gatunku.
ja odrzucilem argument, ze wszystkie mmo to grind, stosujac jako przyklad wow'a, bo akurat w ta gre teraz gram i najlatwiej mi wyciagnac jakies porownanie.
no i sie zaczelo....naprawe, az zal czytac jak niektorzy ludzie tej gry nienawidza ;s
to jest wrecz fenomenalne, taki swoisty negatywny fanboizm.

@aenima z rozowym avatarkiem - dla kogos, kto mnie bezpodstawnie nazywa dzieciakiem i co chwila rzuca lol & rofl nie mam za grosz szacunku.
stad krotka pilka z mojej strony - skocz z okna, albo tnij sie plytkami, bo czytac cie nie mam ochoty.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 01:21 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
a ty kim jestes pajacu? Razem chodzicie do gimnazjum?
Z tym nabijaniem postow to raczej sobie daruj...
i zeby byla jasnosc gralem w wow pewnie dluzej a napewno wczesniej od was i mam jako takie pojecie.
Ten twoj kolega liznal jakies koreanskie shity i ktorych bym nawet mmorpg nie nazwal a wypowiada sie jak bym all rozumy pozjadal...


Heh, jedyne dłuższe niż jedno linijkowe posty napisane przez ciebie to czysty flame (przeważnie z bluzgatora-online).
Odkąd pamiętam to wpierdalasz się z tymi swoimi wypocinami do prawie każdego tematu i zawsze powstaje z tego jeden wielki syf. Jeśli koniecznie chcesz flame na poziomie tych swoich bezsensownych bluzgów, to polecam jakieś forum o niższym przedziale wiekowym.

Nabijanie postów to sobie raczej ty daruj, bo patrząc po poziomie i stylu twoich tekstów licznik absolutnie w niczym ci nie pomoże.

Co do WOWa, to w niego nie grałem, a Nephilima pierwszy raz widzę i jestem pewny, że do szkoły z nim nie chodziłem. Do gimnazjum tym bardziej bo jeszcze wtedy nie było. :]
Pisać nie umiesz i zgadywać - z tego co widzę - również.

Innymi słowy: Kończ waść, wstydu oszczędź.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 01:42 
Cytuj  
Jeśli koniecznie chcesz flame na poziomie tych swoich bezsensownych bluzgów, to polecam jakieś forum o niższym przedziale wiekowym.

pokaz mi dzieciaku w ktorym miejscu cie zbluzgalem? Chetnie poczytam, mozesz nawet cos zacytowac.

Odkąd pamiętam to wpierdalasz się z tymi swoimi wypocinami do prawie każdego tematu i zawsze powstaje z tego jeden wielki syf.

nawet nie widzialem ze sobie wychowalem juz fanow, bardzo mnie cieszy ze tak wnikliwie czytasz wszystko co pisze.
Daj adres to wysle ci autograf powiesisz sobie na lozeczkiem


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 01:59 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
pokaz mi dzieciaku w ktorym miejscu cie zbluzgalem? Chetnie poczytam, mozesz nawet cos zacytowac.


bluzgac nie bluzgasz (jeszcze), ale poziomem ci juz nie daleko.

ps. borac pod uwage jak czesto uzywasz slowa "dzieciak" w swoich postach, to chyba jakies kompleksy masz (ale moze to tylko kwestia ubogiego slownictwa):<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 02:21 
Cytuj  
ps. borac pod uwage jak czesto uzywasz slowa "dzieciak" w swoich postach, to chyba jakies kompleksy masz (ale moze to tylko kwestia ubogiego slownictwa):<

prawie zgadles, jak widze auto mowie auto widze sklep mowie sklep itp. itd.
jak widze ze ktos pisze jak dzieciak nazywam go dzieciakiem comprende?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 02:30 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
prawie zgadles, jak widze auto mowie auto widze sklep mowie sklep itp. itd.
jak widze ze ktos pisze jak dzieciak nazywam go dzieciakiem comprende?


sure, ale powtarzajac to co post robisz z siebie idiote.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 03:33 
Cytuj  
Wurm Online, tam wszystko zależy tylko i wyłącznie od graczy.

Wszystkich trzech? ror.

Sub-flame ne1?

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 03:41 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ty nawet nie powtarzajac sie robisz z siebie idiote.


ty tez.

hihi jakie to ciekawe, ze wiekszosc bezsensownych, trollowatych i flejmowych postow pochodzi od userow z 1000+ postow na koncie. a ci z 4000+ to totalny ZAL.

no coz, jakos te posty nabili ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 04:28 
Cytuj  
Przejrzalem ten thread sobie.

Znamy sie malo, wiec moze kilka slow o sobie.

Gram w wowa juz od bety, i uwazam ze to bardzo dobra gra. Leveluje sobie BE Paladyna i w ogole jest fajniusio.

Ale jak widze jak ty sie napinasz ze robiles empy naxx i w ogole to normalnie smiech mnie bierze straszny z powody tych e-osiagniec. Zwlaszcza ze to twoje puszenie jaki ty tam zajebisty w PVE jestes pasuje do tematu wlasciwej rozmowy jak siodlo do swini.

Fakt jest taki panie kolego, ze wow to grindfest jesli chodzi o reputacje i pvp. Fakt jest taki ze w wowie nie ma ground control. Fakt jest taki ze nie ma pvp lootingu. Fakt jest taki ze masz zerowy wplyw na obraz swiata. I koniec koncow fakt jest taki ze housingu jeszcze jakis czas nie bedzie. Co nie zmienia faktu ze w wowa sie duzo przyjemniej gra niz w silkroada.

Co ciekawe, wszystkie wymienione elementy byly juz w UO, 10 lat temu :) Problem jest taki ze te elementy nie pasuja do kerberow ktore lubia sobie pochodzic na pizdziesiaty run do UBRS albo dwudziesty wipe na maexxnie tego wieczoru, bo raid progress trzeba zylowac.

A kase sie tlucze na kerberach a nie na elitist pvperach ktorzy zazwyczaj tylko klopoty przynosza bo nikt nie lubi po dupie dostawac.

Wow jest dobry, ale sa i byly mmo ktore maja duzo ciekawych aspektow, ktorych wow nie ma, i pewnie mial nie bedzie. Z kolei te mmo zazwyczaj kuleja jesli chodzi o grafike i grywalnosc, i te ciekawe aspekty to jedyne rzeczy ktore sa w takiej grze naprawde na poziomie.

Na koniec powiem, panie Nephilim, zacznij pan mowic do rzeczy bo puszenie sie na temat naxxa nikogo tutaj nie zwilza. Been there, done that, wygladasz glupio troche jak sie tym jarasz.

PaPsIcZeQ.


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 04:33 
Cytuj  
Niestety trudno pozbyć się w MMORPG grindu. Najbliżej tego jest jak dotychczas Guild Wars i jego postacie only PvP, bo mamy bez zadnego wysiłku najlepsze itemy (chociaz i tak trzeba nabić faction points zeby odblokowac skille i runy).
Co do WoWa, to tak jak już pisałem w innym temacie, jest to IMO porażka Blizzarda na płaszczyźnie jakości - wymagałem od nich dużo więcej.
Gry w których gracze wpływają na ekonomie i świat: UO, WURM, AO, Tales in Desert, Roma Victor - w te grałem, ale na pewno jest ich wiecej.
Żeby jakoś odnieść się do tematu - jak już ktoś napisał praca jest w kulturze wschodniej bardzo ważna dlatego gry wyglądają jak wyglądają.

PS Pozdrawiam i całuję pieniaczy.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 09:53 
Cytuj  
W Koreanskie/japonskie mmorpgi jak l2/ffxi graja imo glownie pedofile i onanisci .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.