mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 13:04 
Cytuj  
Mi wali serce zawsze jak jest jakas akcja pvp:) Sam fakt porazki z zywym przeciwnikiem boli a wygrana cieszy bardzo. Nie potrzebuje do tego podniety dodatkowej w postaci mozliwosci dokuczenia komus jeszcze bardziej i zabrania itemkow:) Sama rywalizacja jest wystarczajaco fajna a mozliwosc nawrzucania komus, okradzenia go itp jest dla mnie zbedna w grze mmorpg.
Nie odbieram ludzi ktorzy tak bardzo tego pragna jako bardziej hard corowych jak dla mnie liczy sie skill dynamika rozgrywki, taktyka^^
Szkoda ze sprowadzacie zawsze dyskusje na ten temat tylko i wylacznie do free pvp i loota z cial...

Who to np zaimplementowana detekcja kolizji. Nabierze znaczenie ustawienie ekipy oslanianie klas slabo opancerzonych itp No ale nie ma loota z cial wiec pvp w who ssie:|


Ostatnio edytowano 30 kwi 2007, 13:10 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 13:09 
Cytuj  
no wiec zupenie nie rozumiem ver czemu widzisz problem w instancjonowanym pvp :-)
moze bedzie fajnie, a tak naprawde znosne pvp widzialem ostatnio tylko w vg, problem w tym ze srednio je supportuja.
anyway co ma byc to bedzie, biorac pod uwage rozwoj rynku mysle ze nadal bedziemy zasypywani roznymi tytulami i moze w koncu dla kazdego z nas pojawi sie jakis kasek ktory wciagnie nas na dlugie miesiace.
tego tez kazdemu z was i sobie zycze :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 13:12 
Cytuj  
http://www.war-rvr.net/index.php?option ... pic=1711.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 13:14 
Cytuj  
Ja nie widze problemu:) Jedyne wyjscie aby zapewnic zbalansowane i uczciwe walki i ominiecie problemu ratio frakcji na danym serwerze.
Who tworza ludzie z wielkim doswiadczeniem jesli chodzi o rvr i wierze ze zapewnia mi dobra zabawe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 16:02 
Cytuj  
Jakiekolwiek instancje w mmorpg to syf. Wypada sie przyzwyczaic albo przestac grac. Wiekszosc ludzi podniecala sie jak uslyszeli, ze beda robic WHO. W miare ujawniania szczegolow emocje zaczely opadac jak penis po stosunku. Brak pvp w grze, chciazby w postaci faction-pvp sprowadza gre do crpg+czat. Niestety jak jest wszyscy widza, a ta tendecja sie nie zmienia od jakiegos czasu. Ja odliczam juz czas do premiery mitycznego Darkfall. :>


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 18:34 
Cytuj  
Cytuj:
Jakiekolwiek instancje w mmorpg to syf. Wypada sie przyzwyczaic albo przestac grac. Wiekszosc ludzi podniecala sie jak uslyszeli, ze beda robic WHO. W miare ujawniania szczegolow emocje zaczely opadac jak penis po stosunku. Brak pvp w grze, chciazby w postaci faction-pvp sprowadza gre do crpg+czat. Niestety jak jest wszyscy widza, a ta tendecja sie nie zmienia od jakiegos czasu. Ja odliczam juz czas do premiery mitycznego Darkfall. :>
Instancje to znakomite rozwiazanie o ile nie jest naduzywane a ja im wiecej slysze czy widze tym bardziej sie nakrecam na who.Natomiast darkfall nigdy sie nie ukaza a jesli nawet to okaze sie wielka klapa i kupa a wiara ze bedzie inaczej to jak wiara w bajki:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 19:22 
Cytuj  
Po przeczytani calego tematu stwierdzam ze kazdy marudzi, iz brakuje w mu w MMO open PvP. Brakuje bo kazdy jak leci jest skrzywiony na punkcie fantasy i w MMO trzeba sie napier. mieczami i fajerbalami [;.

Bez obrazy ale ja tak to widze :D

Gra sobie w EVE, w zasadzie jest tam wszystko o co tocza sie whiny, wlacznie z kreacja swiata przez graczy... No przepraszam, zamiast biegac 123513542345 elfem trzeba latac statkiem kosmicznym, jednak nie ma tam wszystkiego... :lol:
Jasne ze EVE mogloby byc lepsze (ja bym np. zmienił sterowanie, i dodal wiecej skortow klawiaturowych), ale pozatym jest swietne :D i spelnia wszystkie zalozenia idealnego MMO i chyba jako jedyna gra zalozenia RPG (;

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:00 
Cytuj  
Ludzie placza o rozne rzeczy i marudza glownie na WoW, a jak na rynku jest gra, ktora posiada wszystkie te zalety i jakos malo ludzi sie garnie do niej.
EVE moze ma duzo zalet ale to jednak inny swiat, ciezko jest sie cieszyc z kawalka nowej blachy na swoim stateczku :lol: w odroznieniu od np fajnego miecza czy staffa, tak juz jest ze jednak swiat fantasy itp maja wieksze wziecie.
Ja nadal sie upieram ze Vanguard oferuje wszystko to co ludzie pisza i marudza na forum ze chca miec.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:03 
Cytuj  
vg ma pvp ale nie bylo i nie bedzie jak mysle zbalansowane.
who i koniec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:23 
Cytuj  
jestes naiwny jak myslisz ze w who bedzie zbalansowane :)
wogole co to jest balans ? cos jak w quake nie? kazdy moze noisc BFG :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:50 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ludzie placza o rozne rzeczy i marudza glownie na WoW, a jak na rynku jest gra, ktora posiada wszystkie te zalety i jakos malo ludzi sie garnie do niej.
EVE moze ma duzo zalet ale to jednak inny swiat, ciezko jest sie cieszyc z kawalka nowej blachy na swoim stateczku :lol: w odroznieniu od np fajnego miecza czy staffa, tak juz jest ze jednak swiat fantasy itp maja wieksze wziecie.
Ja nadal sie upieram ze Vanguard oferuje wszystko to co ludzie pisza i marudza na forum ze chca miec.

Szczerze mowiac zawsze woałem być kapitane statku niż, niz machać mieczem. Co jak co ale skala 10km vs 5m to jedna zupelnie co innego :D

IMHO cieszenie sie wlasnym statkiem, to jak dla niektorych cieszenie sie samchodem :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:52 
Cytuj  
ald w tym wieku moge sobie juz pozwolic na bycie naiwnym :-)
poza tym balance mozna bardzo roznie rozumiec.
tak czy inaczej czekam teraz na potbs i who.
a no i oczywiscie na bg3 i ufo ;-p
peace ziomy :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 23:05 
Cytuj  
fakt naiwnosc przychodzi z wiekiem :)
a ja czekam na chetna goraca azjatke ubrana w koronkowy fartuszek z taca zielonej cherbaty i sushi :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 23:34 
Cytuj  
cherbata eno Aldatha:)
Sorry pijany jestem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 23:47 
Cytuj  
Aua :f
Podejrzewam, ze alda tez.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 00:11 
Cytuj  
jak chce pograc w dobre PvP to gram w GW, jak chce odgrywac postac to przepraszam, ale dla przykladu WoW mi takiej mozliwosci nie daje i poki co nie zanosi, zeby cos takiego powstalo.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 00:17 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
jak chce pograc w dobre PvP to gram w GW, jak chce odgrywac postac to przepraszam, ale dla przykladu WoW mi takiej mozliwosci nie daje i poki co nie zanosi, zeby cos takiego powstalo.


A jakich mozliwosci potrzebujesz do odgrywania postaci?
Zawsze myslalem, ze to zalezy od gracza, nie od gry.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 00:37 
Cytuj  
od GRACZY chyba ;] No i od gry tez. O wiele latwiej sie bawic w RPG gdy wypowiadane slowa nie pojawiaja sie w jakims smiesznym okienku z boku ekranu nie mowiac juz o jakis ELO oderwanych od swiata przedmiotach ktore do niektorych gier dodaja ;) No trzeba miec poprostu warunki stworzone a nie zeby czlowiek co 5 minut musial udawac ze czegos nie slyszy albo nie widzi ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 00:46 
Cytuj  
Sou napisał(a):
od GRACZY chyba ;] No i od gry tez. O wiele latwiej sie bawic w RPG gdy wypowiadane slowa nie pojawiaja sie w jakims smiesznym okienku z boku ekranu nie mowiac juz o jakis ELO oderwanych od swiata przedmiotach ktore do niektorych gier dodaja ;) No trzeba miec poprostu warunki stworzone a nie zeby czlowiek co 5 minut musial udawac ze czegos nie slyszy albo nie widzi ;)


Fakt, w UO tez dalo sie chatlog przesunac.

W wowie nie ma nic oderwanego od swiata, sa tylko rzeczy ktore kloca sie z tym co ludzie uwazaja jako 'fantasy'. To czego brakuje w wowie pod wzgledem RP to crafting rp ciuszkow, ffa pvp i housing.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 00:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ludzie placza o rozne rzeczy i marudza glownie na WoW, a jak na rynku jest gra, ktora posiada wszystkie te zalety i jakos malo ludzi sie garnie do niej.


Poniewaz, pomimo rekordowych ilosci graczy w WoW, pewnie porownywalna czescdo tych ilosci sie zawiodla. Pamietam jak wypuscili nielegalna bete, to kilka serwerow irc padlo bo sie rzucili ludzie na dcc, czy tez gamefaq.com chodzilo jak krew z nosa.
Pewnie bym dalej w WoWa gral, gdyby wlasnie nie te "inne" wyborazenie o tej grze jakie mialem.
Z reszta, temat nie powinien schodzic na rozmowe o WoW vs reszta.

Osobiscie, teraz mialbym ochote pograc w cos co nie ma open pvp, ale przykladowo, sa bitwy kilka razy w tygodniu o kontrole terytoriow. Mnostwo npcow (najlepiej w wiezach czy bunkrach, bo AI w MMO zawsze bedzie debilne) i kupa graczy na froncie. Taki ground control mial byc w DnL.
Idac dalej, full loot jaknajbardziej. Ale z przeciwnej frakcji zlootowany sprzet moglby byc tylko przerobiony na tokeny/kase/materialy.
Itemki robiace roznice w malym stopniu, typu (mowie o grze real time combat jak neocron) lepszy celownik, shoulder drone, recoil reduction, jakies atrybuty do armora (cos jak speed vs resistance vs packs - wiekszy atrybut, kosztem drugiego).
Exp = stopien wojskowy, czyli lepszy dostep do "field equipment", wiec frakcja zalatwia dla nas stuff. Nastepnie w okresie "miedzy bitewnym" gracze zajmuja sie logistyka, budowa, rozwojem, aby miec srodki na nastepna bitwe (jakosc, lvl itp. itemkow jest ekwiwalentem srodkow frakcji/ilosc graczy wchodzacych w bitwe).
Dostanie sie na bitwe takze wymaga inicjatywy gracza, musi spelniac srednia wymagana (fragi, stopien, death/frag - ratio, contribution points), a reszta do rezerwy lub supply depot.

Reszte to moze sobie reszta dopisac ;)

PS. Minimum 3 frakcje, oraz kazda posiadajaca unikalny typ uzbrojenia, wraz z atrybutami budynkow socjalnych/ekonomicznych/militarnych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.