mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 17:55 
Cytuj  
"The dass to chyba jednak towj 1 mmorpg..."
W moich stronach kultura przewiduje uzywanie duzych liter przy zwracaniu sie do adwersarzy, nie przekrecaniu ich nickow i nie wpierdalaniu sie w srodek dyskusji z jednym zdaniem nic do tematu nie wnoszacym, w dodatku wyssanym z palca. Pozwala takze na dostosowanie sie poziomem w razie potrzeby, zeby dany klient zrozumial. Co uczynilem. Moze jeszcze za wysoko bylo. Sorry.

"tia i to widac niestety..."
Wlasnie. Niestety.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 18:41 
Cytuj  
"The dass" to chyba bylo z duzej? twoje wszytskie wypociny nic do dyskusji nie wniosly i nie wniosa.
ale widac ze z ciebie drugi asston rosnie do ktorego nic nie dociera.
ech niechce mi sie nawet z toba flamowac,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 18:48 
Cytuj  
Fajny thread.

Zematis... ty to w ogole nie wiesz o co chodzi.

Assmax, to ile ty masz sb.exe, odczuwasz lag itp. to jest akurat w tym momencie malo wazne. Ja pisalem, ze ja mialem u siebie te problemy i dlatego gra mi sie nie podoba, co maja do tego twoje odczucia? :o To ze ty sie nie dopatrzyles rzeczywistych bugow w moim opisie, to nie wiem, czym jest spowodowane. Moze za dlugo przebywales w wirtualnym towarzystwie theddasa i to tak zle na ciebie wplywa? Na pewno, bo jesli nie potrafisz dostrzec roznicy pomiedzy PvP w SB i PvP w UO, to albo nie gralismy w te same gry, albo w UO cos bylo z toba nie tak... Przynajmniej ja cie nigdy nie spotkalem. To jak to z tym bylo?

Seddes, na ciebie to juz naprawde szkoda czasu. Powtorze jeszcze raz tego swojego oklepanego frazesa... Do ciebie nic nie dociera i dyskusja z toba nie ma sensu. Mam nadzieje jednak, ze chociaz tym razem do ciebie trafi, zamkniesz swoj rozruchany przez WolfSack ryj i wrocisz do gry w tego gniota, w ktorym gra z fajnym zergiem za plecami i ze swiecacymi przedmiocikami nadrabiajacymi twoje umiejetnosci pozwala ci chociaz raz na jakis czas poczuc, jak to jest byc czyms wiecej niz tylko malym gownem, jakim byles w UO (stad szybki quit) i jakim z tego co widze jestes irl.

W moich stronach kultura przewiduje uzywanie duzych liter przy zwracaniu sie do adwersarzy, nie przekrecaniu ich nickow

"Biedny ten khyel."

To cie cos chyba burku nie douczyli w tej wsi.

I prosze cie w imieniu swoim i reszty uzytkownikow tego forum, nie zabieraj sie za pisanie riposty. Fajnie, ze chcesz z siebie zrobic blazna itp., ale na forum dtm o wiele lepiej ci to wychodzi! I tak trzymaj.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 19:06 
Cytuj  
No dobrze Panowie, juz kazdy powiedzial co mu lezalo na sercu. Jesli jednak wyniknie potrzeba kontynuowania tej "rozmowy", prosze o zalozenie topicu na flames.

Osoby nie potrafiace sie dostosowac zostana ukarane. Przypominam ze zawsze mozecie sie ze mna kontaktowac przez priva lub ICQ.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 19:25 
Cytuj  
Mialo jeszcze o g*wnach byc, no ale z szacunku do Beasta odpuszcze sobie. Nie warto.

Zyj dalej w swoim swiecie konradorku.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 20:21 
Cytuj  
Cytuj:
Assmax,


Condonrador,

Cytuj:
to ile ty masz sb.exe, odczuwasz lag itp. to jest akurat w tym momencie malo wazne. Ja pisalem, ze ja mialem u siebie te problemy i dlatego gra mi sie nie podoba, co maja do tego twoje odczucia? :eek:


to ile ty masz sb.exe, odczuwasz lag itp. to jest akurat w tym moemncie malo wazne. Ja pisalem, ze ja nie mialem u siebie tych problemow i dlatego gra mi sie w miare podoba.


Cytuj:
To ze ty sie nie dopatrzyles rzeczywistych bugow w moim opisie, to nie wiem, czym jest spowodowane.


A ja wiem.

Cytuj:
Moze za dlugo przebywales w wirtualnym towarzystwie theddasa i to tak zle na ciebie wplywa?


Theddasa w e-towarzystwie widzialem jedynie dwa razy na IRCu i na tej grupie.

Cytuj:
Na pewno, bo jesli nie potrafisz dostrzec roznicy pomiedzy PvP w SB i PvP w UO, to albo nie gralismy w te same gry, albo w UO cos bylo z toba nie tak... Przynajmniej ja cie nigdy nie spotkalem. To jak to z tym bylo?


Czy gdziekolwiek powiedzialem, ze PvP z SB jest lepsze od tego z UO - nie. te "..." mialy wyrazac raczej cos w stylu "tu sie moge troche zgodzic, bo mnie zgasiles" . Rzeczywiscie, PvP 1vs1, 2vs2, 3vs3, 1vs3 jest kompletnie beznadziejne i polega na klikaniu nukow, badz wbiciu backstaba i uzywania troche dopowerowanego SD. Ale wlasnie w tej grze nie chodzi o male bitwy, a bitwy o miasta... Teraz zaczyna miec to sens, bo framerate nie schodzi ponizej 25, a ping rowniez nie skacze do dawnych cyferek... Ale na milosc Boska nie rozpamietujmy tego UO, tylko bawmy sie tym co nas bawi a nie robmy z tego klotni jakby sie o zaletach i wadach naszej matki mowilo :|

Nie mam zamiaru sie klocic :wink: , ani nic innego, Tobie sie gra nie dobrze w ta gre - ok. Mi sie gra dobrze i na tym powinnismy skonczyc. Bo to zaczyna mi przypominac rozmowy (autentyczne) z moim Wujkem, ktory wchodzil do mojego pokoju kiedy gralem w uo, chwile patrzyl, krecil glowa i mowil

-Po co w to kretnstwo grasz? Lepiej bys w mafii samochody porozbijal
-Odczep sie, co Ci to przeszkadza?
-Nic mi nie przeszkadza, po prostu ciekawi mnie czym sie kierujesz grajac w takie idiotyczne gry i napierdzielajac w ta klawiature bez sensu
-Aha
-No wlasnie, aha, powiedz mi, bo mnie to ciekawi
-Jezu, daj mi spokoj, czy ja wchodze do pokoju jak grasz w pasjansa i sie Ciebie czepiam, dlaczego grasz w ta gre?
-Ja sie nie czepiam. Chce sie dowiedziec co w tej idiotycznej grze jest takie, ze w nia rzepolisz w wolne chwile.
-Daj mi spokoj

itd. przez 30min :/

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-09-23 21:23 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 20:45 
Cytuj  
Condonrador,

Sux0r :o konzgredor fajniejsze.

to ile ty masz sb.exe, odczuwasz lag itp. to jest akurat w tym moemncie malo wazne.

Nie prawda... Pytaliscie mnie o argumenty, wiec podalem.

Ja pisalem, ze ja nie mialem u siebie tych problemow i dlatego gra mi sie w miare podoba.

To dobrze...

A ja wiem.

Powiedz.

Czy gdziekolwiek powiedzialem, ze PvP z SB jest lepsze od tego z UO - nie. te "..." mialy wyrazac raczej cos w stylu "tu sie moge troche zgodzic, bo mnie zgasiles" .

Aha... W takim razie inaczej odczytujemy te wielokropki.

Ale wlasnie w tej grze nie chodzi o male bitwy, a bitwy o miasta...

Ktore ''w moich czasach'' nie byly mozliwe, bo co chwile pojawial sie crash, a lag skutecznie uniemozliwial komfortowa rozgrywke. I niestety pierwszy efekt sie liczy, bardzo sie zrazilem. Z gra wiazalem wielkie nadzieje, chcialem w nia grac, a jak juz pogralem, to BARDZO sie zawiodlem.

Bo to zaczyna mi przypominac rozmowy (autentyczne) z moim Wujkem(...)

Nah. W tym przypadku jest inaczej. To nie ja przychodze i mowie wam, zebyscie nie grali, bo gra jest beznadziejna. Ja pisze sobie newsy o czyims artykule, a theddas komentuje je w sposob prowokujacy flamy i przy kazdej mozliwej okazji mnie atakuje, bo bardzo mu zalazlem za skore...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 20:47 
Cytuj  
spoko wujek z tym textem o samochodach. :smile:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 20:51 
Cytuj  
Widzisz Konzgred, ze nie chodzi mi o to, zeby Ciebie atakowac, ale zeby troche to ostudzic... IMO zrazilo Cie do gry to, ze pogrywales od poczatku bety, interesowales sie gra, wiazales z nia za duzo nadzieje itd... Ja podszedlem do niej - od tak, Nath mi ja polecal, wiec zamienilem vet uo acct na ta gierke bez zastanownia o konsekwencja... I spodobala mi sie, nie zalowalem. Moze w Twoim wypadku bylo by podobnie jakbys , sprobowal jej nic o niej nie wiedzac?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 21:12 
Cytuj  
Raczej w to watpie, drogi Assmaxie, bo bugi w grze mnie denerwuja, tak jak setki innych graczy, ktorzy zakonczyli swoja przygode po 2-3 miesiacach z reszta...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2003, 16:50 
Cytuj  
Kojot - z tym laczem to ni chuja nie wiem skad Ci sie to bierze. Ja siedze na neo+ i naprawde zero jakichkolwiek problemow.

Co do framerate etc - to samo. Gram NON STOP praktycznie na 2 accountach na raz (craftuje i pilnuje open miasta decayresem i na druigm PK albo exping nowym rangerem) i tez zero problemow z tym.
Tu moze kwestia sprzetu - siedze na Athlonie2.2, 1GB RAM i ATI 9800.

Lotowanie - tak ma byc i za to kocham ta gre. Pamietam do dzis jak zakilowalem 2 team memberow swoja pierwsza postacia jak sie dropnal +25int rune i nie chcieli oddac (we 3 expowalismy w Voringard :smile:)
Tak naprawde to mag ma taki "uciag" ze jak co 20 moba zlotuje to mu styknie.
Natomiast ten problem z o ktorym mowiles z "przesuwajacymi sie cialami" to kwestia stun - SB do dzis nie zmodyfikowano tak zeby mob sie zatrzymywal po stun.

Interface - mialem to samo.
W DAoC zaczalem grac "po drugim podejsciu" (znaczy olalem gre i dopiero jak scorp i reszta zaczeli to sie "zmusilem" :smile:)
W SB tak samo - ni chuja nie moglem tego strawic.
Teraz natomiast mi bardzo odpowiada.


To co ja bym porawil w tej chwili:

1) Ten problem ze stunem - bo wkurwiajace ze od poczatku gry tego nie porawili

2) mini-mapa (radar) - kiepawy jest. Powinien byc skalowalny w ten sposob ze im wieksze powiekszenie tym wieksza dokladnosc

3) NAJWAZNIEJSZE
Opcja poruszania sie teamu w trybie follow z szybkoscia najwolniejszego czlonka druzyny

4) Dodatkowe czaty - nation (to ma wejsc w new patchu)

5) Dodatkowe opcje na "who"
who guildname
who CITY

6) Interface
To o czym Ty pisales - mozliwosc albo freezowania ustawien ekranu albo wylaczenia tych jebanych "goracych rogow" ktore sie wlaczaja gdy np. sprawdzasz duza mape

7) Tez wazne
Dopakowac guardow. Co to znaczy ze guard R7 moze mi naskoczyc. Z tego powodu obroncy nie maja przewagi jaka powinni miec broniac swojego miasta.
Z tego samego powodu powinni zlikwidowac spelle group fly i group recall.

:cool: Mozliwosc ustawiania reakcji guardow na okreslone akcje.
Majac open city goscie sie tu repledguja i kiluja klientow bo liczy to jako... sam nie wiem - walke sparingowa miedzy czlonkami 2 gildii?

9) Zwikszenie szansy dropa racial sage o 3000% :grin:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2003, 17:35 
Cytuj  
3. To by bylo duze ulatwienie - naprawde chcesz miec wszystko maksymalnie uproszczone? :wink:

6. ? O czyms nie wiem ? Jakie gorace rogi i jakie freezowanie ustawien ?

7. I moze jeszcze group translocation? :wink: Co jak co, ale to wlasnie te czary robia walki o miasta interesujace. Guardow dopakowac i owszem, ale wtedy IMHO nie powinni sie respawnowac "za darmo".

8. No sparring :grin:. Fajna akcje widzialem - kolega z gildii zaatakowal swojego guarda i wszyscy sie na niego rzucili, ja go zaczalem leczyc, a guardzi wtedy zmienili aggro na mnie. Calkiem sprytne, "bij healerow wroga" :>.

9. LOL :smile:.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2003, 01:45 
Cytuj  
Ad3 - nie chodzi o uproszczenie ale o poziom upierdliwosci.
Jesli juz jest "click and move" to niech to nie bedzie tak ze musze klikac co kilka sekund bo jak dam dalej to sosego assasin zostaje bez buffa.
Tu nie chodzi o uproszczenie - w koncu PO COS JEST TA OPCJA FOLLOW - moze celem podniesienia realizmu ja usuniemy i kazdy niech robi follow "recznie"? :grin:

Ad6.
Wlacz sobie mape i ogladaj miasta polozone przy jej koncu. Jak ja wylaczysz to masz random obrocowy kat widzenia.
Chce zeby bylo tak, ze jak ustawie sobie pewien kat widzenia jaki mi odpowiada (typu daoc np) to zeby NIC tego nie zmienialo.

Ad7
IMHO te spele robia mury unsless skoro KAZDY sie moze dostac inside.
I tak duzo postaci ma passwall, fly etc - nie trzeba tego robic totalnie wszystkim. Niech sie tanki troche pomecza nad niszczeniem murow a nie od razu skacza inside.

Ad8
A ja repledgnalem sie do jakiegos open miasta i na oczach guarow backstabnalem jakiegos biednego newbie - nikt nie reagowal :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2003, 16:18 
Cytuj  
6. Dalej nie wiem o czym mowisz. Opisz pls dokladnie co musze zrobic, zeby zobaczyc tego buga, bo mimo ze wydaje mi sie, ze robie jak napisales, to nic mi sie zaden kat widzenia nie zmienia...

7. Te spelle to jeden z wiekszych funow w group pvp, a juz w bitwach o miasta szczegolnie... group tele ma tylko jedna klasa - wizard.

8. Powinna byc mozlwiosc ustawienia opcji jak traktowac walki miedzy czlonkami jednej gildii, open tole moglyby wtedy ustawic opcje, ze sa niedozwolone i guardzi by atakowali...

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2003, 19:05 
Cytuj  
Cytuj:
2003-09-23 21:45, konrador napisał:
Condonrador,

Sux0r :eek: konzgredor fajniejsze.



widze ze pewne rzeczy sa ponadczasowe ;] ja juz o tym zapomnialem. sory za ota

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2003, 23:40 
Cytuj  
Wiesz co - zmeczylem sie tym wyjasnianiem :grin:
Zbiore sily i kiedys sie do tego wezme :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.