mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 10:22 
Cytuj  
S&D > ALL

od biedy moze być sabotage


_________________
psn

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 10:23 
Cytuj  
A ktoś wie może od czego zalezy bonus jaki dostajesz na koniec misji?
Bo jakoś nie lapie zależności miedzy tym co zrobiłem a tym ile punktów dostaje (kiedyś miałem taka misje gdzie nikogo nie zabiłem ani nie zraniłem a dostałem >100 punktów na zakończenie, innym razem wybiłem prawie cały zespół przeciwnika i dostałem 50 puntów - jakoś tak bez sensu).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 11:05 
Cytuj  
pięćdziesiątki piątki punktów nie liczą 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 11:05 
Cytuj  
Tryb s&d i sabotage zdecydowanie najfajniejsze, ale najpierw chce sobie bronie odblokowac i bonusy do nich. Jak sie zginie na poczatku to potem czlowiek czeka kilka minut bez expa i fragow. hehe Dlatego wole narazie deathmatche mlocic.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 11:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tryb s&d i sabotage zdecydowanie najfajniejsze, ale najpierw chce sobie bronie odblokowac i bonusy do nich. Jak sie zginie na poczatku to potem czlowiek czeka kilka minut bez expa i fragow. hehe Dlatego wole narazie deathmatche mlocic.
pracuj nad M4 to najlepsza broń czy z tłumikiem czy granatnikiem :wink:
nie bede o tym dyskutował, ale M4 ma taka zaletę że z tłumikiem zachowuje dość dobry zagięg w przeciwieństwie do MP5 a jednoczesnie ma dość friendly celownik w przeciwieństwie do np G36C


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 11:27 
Cytuj  
true zajebiscie wciaga, ja teraz probuje walczyc na xboxie ale kuurde na padzie jest porazka ;-) chociaz te 12 letnie dzieciaki robia mnie jak chca :-/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 11:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
true zajebiscie wciaga, ja teraz probuje walczyc na xboxie ale kuurde na padzie jest porazka ;-) chociaz te 12 letnie dzieciaki robia mnie jak chca :-/


Taaaa.
Kiedyś jeszcze sobie wmawiałem, że połowa ludzi siedzi na klawiaturze+myszy (ja akurat nie mogę tego odpalić u siebie ze wzgledu na brak miejsca) ale w którymś momencie skumałem, że grajać przez tą przejsciówkę nie masz dostępu do xboxowego mikrofomu a jednak wiekszosci ludzi ingame sie ten mikrofon "swieci".... czyli oni kurde jednak z tych padów tak celują.

Anyway - jednego tipa mogę Ci dać. Nie wiem na jakim grasz ustawieniu pada ale generalnie są dwa. Jedno (defaultowe) ma użycie noża w przycisku "pod" gałką od celowania a drugie ma w tym samym miejscu zmianę pozycji.
Polecam tą drugą opcję.
Ja jestem nerwowy i jak nagle mi ktoś wypadał to zazwyczaj zamiast strzelać machałem nożem podczas gdy przeciwnik mi spokojnie celował w głowę. Przy tej drugiej konfiguracji pada "w amoku" zaczynam wykonywać jakieś dziwne akrobacje (padnij, kucnij, powstań etc) które zdecydowanie utrudniają trafienie przeciwnikowi :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 12:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
true zajebiscie wciaga, ja teraz probuje walczyc na xboxie ale kuurde na padzie jest porazka ;-) chociaz te 12 letnie dzieciaki robia mnie jak chca :-/
w tej grze byc cichym i miec dobre słuchawki to podstawa. jak sie ruszasz to miej świadomośc że cię słychać. to 50% sukcesu drugie 50% to trafianie - niekoniecznie w głowe :]

@up
ja tam wole sztuke zabijania niz sztuke uniku, lepiej go zastrzel samiast machac salta :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 12:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@up
ja tam wole sztuke zabijania niz sztuke uniku, lepiej go zastrzel samiast machac salta :wink:


To mi przypomina ten tekst z KMN Juliusz Cezar. Gość miał walczyć na arenie ze zwierzętami:
Cezar: "I co wybrał?"
Sługa Cezara: "Grzechotnika"
Cezar: "Dobra, zwiążcie mu ręce i nogi"
(...)
Gladiator: "No ale jak mam sie bronić ze związanymi rekami i nogami?!"
Cezar: "Nie broń sie... atakuj" :)

Anyway - jak z M16 wyjdziesz "twarza w twarz" na gościa z shotgunem to jedyne co Cie może uratować to jak on spudłuje. Ja tam w jumping jacka sie nie potrafie bawić - łatwiej mi paść na ziemie i napierdalać.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 12:32 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
łatwiej mi paść na ziemie i napierdalać.
akurat padanie jest niesamowicie trudne w cod4 bo jak wiesz do leżenia potrzeba wiecej miejsca, tzn jak sie nie zmieszcza nogi to sorry ale sie nie da położyć i jest niespodzianka.
dlatego nie używam tej techniki :wink: choc nie przecze że wiele osób kompletnie sie gubi jak ktoś sie położy w close combat


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 12:41 
Cytuj  
M4 jest spoko, ale nastepne rifle maja chyba wieksza sile razenia. Zreszta mi sie swietnie gra z red dot celownikiem. Sprawdza sie praktycznie na kazdej broni. :) Padanie jest spoko, zazwyczaj jest miejsce, gorzej z czolganiem sie, czesto nie mozna sie gdzies obrocic.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 12:43 
Cytuj  
umiejętność strejfowania (neologizmy ftw!) jest mniej przydatna niż w innych grach, ale pomaga, parę razy udało mi się na strejfie przeładować zanim koleś mnie zaciukał, tak więc także polecam - niestety przy bardziej pro graczach to na nic się nie zdaje.

Przegięte są dwie rzeczy - zabijanie z noża i naloty. Nóż to najskuteczniejsza broń, można wpaść na kolesia i zabić go szybciej niż on Cię zastrzeli (zdarzało mi sie tak ginąć jak i zabijać) Szkoda tylko, ze nie dali jakiegoś dźwięku - jak w ET się zabijało kolesia nożem w plecy to włączał się dźwięk beczenia owcy - takie miłe to było :P O nalotach nie wspomnę, bo każdy kto gra, ten wie :P

Na początku denerwowała mnie skuteczność broni - ledwo gościa widac, a Ty "ciach" i trup. No ale potem pomyślałem: "halo, przecież jesteś żołnierzem jednostek zajebiście specjalnych, potrafisz wykończyć pluton talibów zupką chińską" - więc raczej to jest na miejscu.

Wkurzającą i zajebiście przyjemną sprawą (to zalezy po której stronie lufy jestes) jest strzelanie przez ściany :) Ile razy goniłem kolesia z wielkim czerwonym napisem nad głową <zabij> - ten siup do pomieszczenia a tu seria po ścianie i trup - rewelka.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 12:50 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
M4 jest spoko, ale nastepne rifle maja chyba wieksza sile razenia.
to graj tylko RPG

mam lvl 55 i 2 red tigery (mp5 i m4), jeśli nie jesteś snajperem to M4 > all
red dot jest super ale nie mozesz go miec z tłumikiem


@up

naloty ?
eee , naloty sa super, ale ja wole wezwac helikopter :P
jak sie bronić ? nie umierać 6 razy pod rząd :wink:

co do noża to sie nie zgadzam, jak ktoś jest taka pizdą ze da sie zajsc to szkoda na niego kuli, dzieki nożowi mozna czasem zabić trzeciego z pustym magiem :lol:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 13:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
M4 jest spoko, ale nastepne rifle maja chyba wieksza sile razenia.
to graj tylko RPG

hehe Bez przesady. Dla mnie ma jednak znaczenie czy padnie po 2-3 strzalach w klate czy potrzebuje oproznic polowe magazynka. Czasem strzelalem do wroga i dostal 7-8 kulek, ale to ja padalem. Na kilkamie sie okazalo, ze wylapalem 3-4 strzaly w reke/tulow. Tlumik spoko jak jestes dobry, mnie red dot bardzo ulatwia gre. Wczoraj ak47+red dot i 9 kili z rzedu. hehe Co do strzelania przez sciany to swietna sprawa, ale mogliby usunac zmiane kursora jak trafiasz bo jest za latwo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 13:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wczoraj ak47+red dot i 9 kili z rzedu.
imo bez sensu, każda broń zadająca wieksze obrażenia bedzie mniej celna wiec to co piszesz nie sprawdzi się.
mp5 zadaje duze obrazenia ale ma slaby zasieg z tłumikiem - za slaby dlatego zdecydowalem sie na m4

co to cytatu, na każdym serwie ze skillem powyżej zero ktoś by przyszedł do pomarańczowej kropki i strzelił jej w łeb :]

wczoraj na kampie z tłumikiem miałem 18 in the row (sabotage) 8)


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 13:36 
Cytuj  
Wiecie coś na temat ustawianiu własnego configu pod CoD? Wkurza mnie pare rzeczy a mam nawyki po dawnym klanowym graniu -np chciałbym wyłączyć autoreload, i żeby w tym czasie wyjmował mi się pistolecik i takie tam duperele.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 14:12 
Cytuj  
MP5 - Tlumik
M4 - Tlumik
AK - Czysty
Scope'sy.
Reszta nie jest warta uwagi imo.
Oczywiscie ze z kazda bronia mozna zabijac, ja wczoraj np. zrobilem 350 scora (62 kille) tylko z nozem na crossfire. Poczym dostalem bana na serverze pod pretekstem - haxor.
Jezeli ktorys z was uzywa Granatnika/Claymorow/P90 - To dla mnie nie lapiecie sie nawet pod low skilli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 14:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
co to cytatu, na każdym serwie ze skillem powyżej zero ktoś by przyszedł do pomarańczowej kropki i strzelił jej w łeb :]

wczoraj na kampie z tłumikiem miałem 18 in the row (sabotage) 8)

Wystarczy w dobrym miejscu sie schowac i tyly zabezpieczyc claymorem. Wtedy tylko przed granatami trzeba uciekac. Zwlaszcza fajne gniazdo karabinu maszynowego mozna zorganizwac. ;) To jest fajne w tej grze , ze mozna sie bawic na rozne sposoby. Jest jakis bonus powyzej smiglowca za kile pod rzad?


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 17 gru 2007, 14:22 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 14:21 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
MJezeli ktorys z was uzywa Granatnika/Claymorow/P90 - To dla mnie nie lapiecie sie nawet pod low skilli.
generalnie zgadzam sie ale jak gram jakiś hardcore tryb to nie bede latał z tłumikiem a celownik to zmarnowany dodatek imo wiec biore granatnik albo RPD z chwytem :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 14:51 
Cytuj  
ja zawsze standardowo G36C+tłumik, bandolier, kieszonkostwo, martwa ciasz i jeżeli jest zbyt duża walka staram się zajść wroga od tyłu i eliminować tak że oni nie wiedzą skąd strzelam
największe lamki w grze to ludzie z granatnikami i camperzy w tym snajperzy siedzący w jednym miejscu nie zwracający uwagi co się wokół nich dzieje którzy za chwilę dostają kosę w plecy ode mnie


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.