mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 162  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:10 
Cytuj  
za kupowanie nowych codów będziecie się musieli wyspowiadać


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:12 
Cytuj  
Akurat o realizmie chyba nic nie pisal, przynajmniej teraz :p


_________________
.


Ostatnio edytowano 27 wrz 2013, 10:16 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:13 
Cytuj  
High o ile wiem to grał tylko w jakimś klanie COD4, więc jego wiedza jest równie dobra jak każdego innego zwolennika fps.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:14 
Cytuj  
realizm to masz w paintballu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:16 
Cytuj  
Kabra specjalnie dla ciebie bf przy armie to jak poe przy d3


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
High o ile wiem to grał tylko w jakimś klanie COD4, więc jego wiedza jest równie dobra jak każdego innego zwolennika fps.


COD4 to najlepszy COD z codów i najlepszy mp fps w jakiego grałem. :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:17 
Cytuj  
Kurwa Mendol, mylsiz pojęcia. Ja nie mowie, ze granie w CoD, BF jest zjebane (chociaż w nowego coda trochę jest). Po prostu gadanie o tym nie nadaje się do tego tematu. Nie ma co mowic o dynamice.

Gram w fpsy praktycznie każdego rodzaju, ale wiem co jest mniej lub bardziej pro. Rozumiem, ze ktoś gra casualowo i ma z tego fun i to najważniejsze. Ale nie wciskaj mi i nnych rzeczy. Tak, lubiłem grac w CoD4 na promodzie, co nie czyni z tej gry dynamicznej i pro skillowej. Miałem z kim grac wtedy. A pro gracz cod4 pozamiata nas tu wszystkich, mimo, ze nie jest to szalenie trudna gra.

CS - uczenie map w csie, gdzie sa takie same od X lat.

Ja tak naprawdę nie gram dużo, nei jestem pro, ale nie mam klopotow by mieć fun w jakimkolwiek fpsie bo jest za trudny.

Nyx- rotfl Nyx, to zes dojebal. Porownanie obu gier jest kompletnie bez sensu.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:20 
Cytuj  
I o to mi wlasnie chodzilo:p


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:21 
Cytuj  
nie myle pojec, tylko specjalnie cie wkurwiam :)
tez gralem w chuj fpsow i nigdy nie pisalem co jest mniej lub bardziej pro, bo kogo to interesuje ;p
nie wiem czy sa od lat takie same czy nie, bo w csa gralem pare ladnych lat temu, ale w csgo jest raczej podobnie.
ja tez nie mam problemow zeby miec fun w tej chwili, kiedys gralem dla bycia w klanach i jebania headow, teraz jak mnie bija to robie quit i nara :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:32 
Cytuj  
Ja nie gram dla bycia w klanach, nie mam na to czasu już.
Oboje gramy dla funu. Ale jeśli dla mnie jest za latwo to się nudze, i wracam sobie co jakiś czas.
A CSa nigdy nie lubiłem za bardzo, wole gry na id tech.

Dlatego wracam ostatnio najczęściej do QL, najbardziej kompleksowy fps obecnie. Sam w sobie, nie musi być ustawianie meczu, nie trzeba grac z kims. Jest trudny, jest adrenalina, fragowanie tam to jest to. A reszta jest z doskoku, lub na chwile jak cos nowego wyjdzie.

I napisałem, "nie mam problemu by mieć fun W KAZDYM fpsie", a nie, ze mnie bija i wychodzę. I sry, jak to grales w tych klanach i w ogole owniles to chyba powinno Ci troceh tego skilla zostać.

A teraz pierdolsiz byle pierdolic. I nie ma co się wpierdalac w temat.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:34 
Cytuj  
Day of Defeat był fajną sieciówką, mało się o niej tutaj piszę.

No ale jak dla mnie nic nie pobije MoH:AA z StG-44 na mapce Hunt, czy V2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:36 
Cytuj  
caly skill sprzed parunastu lat zostal przepity :)
i wpierdzielam ci sie w temat, tak jak ty w kazdy inny :P

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:38 
Cytuj  
Nooby wszyscy...

W ogóle pojęcie "dynamiczne" FPS'y to tak miałkie i subiektywne, że kurwa nie trzeba rozpoczynać świętej wojny za każdym razem jak ktoś napisze CoD w temacie.

Cytuj:
Wytlumacz mi dlaczogo wypierdalanie calego magazynka w typa jest takie pro plx.

Jebnij 6 headshotów pod rząd ruszającemu się przeciwnikowi. :]

Cytuj:
I w ogole co to za dyskusja, caly BF jest dla casuali i noobow i to nic zlego.

Dzięki temu ma duże szanse na stanie się platformą e-sportową. :] Wystarczy zobaczyć na trendy: WoT, LoL, DotA rosną w siłę, świat się zmienia. I to też jest jakiś wyznacznikiem tego co jest PRO, a co nie jest PRO. Bo jeżeli mamy mówić, że jest jakaś rywalizacja e-sportowa - to musi być duże community (nie tylko grające), żeby było w ogóle z kim rywalizować. Kiedyś popularne były gry dużo bardziej wymagające, ale też po prostu gry kiedyś takie były.

I na prawdę jak porównamy takiego WoT'a do BF'a, to pole bitwy nie jest najgorszą rzeczą jaka się może przytrafić progamingowi. :p


Ostatnio edytowano 27 wrz 2013, 10:41 przez gosugamer1, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:38 
Cytuj  
Tylko, ze ja staram się pisać na temat. To zmien mi ktoś nazwe tematu na "fast paced fps games" ... skoro po polsku się nie da.

MOHAA nie miałem zadnego etapu niestety. Day of defeat tez fajne. Tylko, ze dalej należy pisać o tych grach gdzie indziej.

Jedyny shooter w stylu military może sobie być ewentualnie dynamiczny to ET. A tak to Quake, painkiller, unreal, warsow itp.

Szansa na nowa gre to 2GD reborn.

WoT - progamming, to dopiero japierdole :roll:


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:44 
Cytuj  
Możesz płakać i tupać nóżkami, ale e-sport ma sens tylko w popularnych produkcjach. Teraz gra, która już na starcie jest ciężka do ogarnięcia to coś niespotykanego, niewydawanego i niepopularnego. Handluj z tym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:45 
Cytuj  
high idz, pograj w wot'a, wroc i pogadamy lapsie :)
no i gosu ma racje w 100%.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 10:59 
Cytuj  
Dlatego jebie mnie esport, jeśli tak ma wygladac, poza może quakiem nic dawno nie ogladalem. Jeszcze był SC2 i zdycha.

Nagle Cie mendol zaczal obchodzić esport? Nie nie będę gral w WoTa, bo mnie nudzi w chuj.
I wśród fps to najwieksza szanse ma CSGO na platformę esportowa. Tak naprawdę to patrząc po innych grach to TF2 powinien taki być. BF w esporcie to nisza. Już prędzej ten nowy Titanfall.

Cytuj:
W ogóle pojęcie "dynamiczne" FPS'y to tak miałkie i subiektywne, że kurwa nie trzeba rozpoczynać świętej wojny za każdym razem jak ktoś napisze CoD w temacie.

Ja raczej chciałem od razu ukrocic temat, bo wiedziałem do czego doprowadzi.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 11:01 
Cytuj  
a skad pomysl, ze nagle?
no jak nie potrafisz grac, to cie nudzi, tak samo mialem na poczatku ;p
doprowadzil do tego, ze juz jest 12 i niedlugo weekend :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 11:08 
Cytuj  
Nie, po prostu to nie jest gra dla mnie. Nie interesuje mnie. Wole War thundera, z tego typu.

W grach fps oceniam przede wszystkim, jakie ma znaczenie aim, zlozonosc movementu, dynamikę, mapy i jako, ze te rzeczy ostatnio kuleja to zostaje mi ostatnie kryterium, jak bardzo gra wybacza błędy.

esport mam w dupie, chce dobrego fpsa, na miare Quake (niemożliwe raczej), ET (bardziej możliwe), CoD4 promod, bo na silniku quake i z sentymentu - najlatwieksze. ET 2.0. to by było to.

Z popularnych zawsze mogę wybrać CSGO i TF2. BFa dla grafy i rozwałki.

A arma to klasa sama w sobie, zupełnie cos innego, a jak znalazłem dobry serwer to chce się grac.


_________________
.


Ostatnio edytowano 27 wrz 2013, 11:13 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 11:12 
Cytuj  
WoT to jednak gra nie wymagająca zupełnie skila, więc może dajmy jej spokój w dynamicznych FPS-ach. A co do dynamiki to walka w BF3 jest dynamiczna, tylko że w innym sensie niż napierdalanie w Q3 było.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 162  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.