mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 14:26 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Musze przyznac, ze system z czytaniem i zostawianiem hintow przez graczy jest przedni. Nie wiem jak wam ale mi daje zajebiscie duzo satysfakcji kiedy na ekranie pojawia sie napis o rekomendacji mojej podpowiedzi. Nieraz o palpitacje serca przyprawialy mnie pojawiajace sie z nikad dusze innych graczy. To tworzy naprawde swietny klimat. Sama gra to takie poprawione Severance: Blade of Darkness + spory zastrzyk statystyk w roznych konfiguracjach. Jak narazie jest git i czekam na stage 1-2 dzis wieczorem ;) ...

T.

10min dzis robilem 1-2 cale thiefem na 15lvl, jak sie juz ogarnie mechanike to sprawnie gra idzie ;D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 14:36 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
10min dzis robilem 1-2 cale thiefem na 15lvl, jak sie juz ogarnie mechanike to sprawnie gra idzie ;D


To sie akurat zgadza. Na poczatku szedlem zasloniety tarcza, parowalem i oddawalem. Pod koniec biegalem i krecilem mlynki wokol przeciwnikow napierdalajac backstaby soldierem ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 14:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Taki hint dla niektórych heeheheh.

Jak padniecie to PS3 button na padzie i quit game szybciutko - nie będziecie dead ale zużyte resources pozostaną zużyte.

Przyznam się, że raz tego użyłem jak po raz 4ty spadłem z mostu przy walce z Maneaterem i mi opadły ręce. :e


Czasem kończy się to corrupt save, nie warto.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 15:03 
Cytuj  
ja pomalu koncze build na blueblood sword, mam kolo 90 SL - sprawdza sie swietnie, szczegolnie w pvp (bo w pve wszystko sprawdza sie swietnie)

bardzo duzy zasieg i szerokie ciecia - ciezko rollowac przede mna. jedyne co musze zwiekszyc to dmg (nie mam jeszcze light weapon, dzisiaj robie 3-2) i mysle ze bede przecinal wszystko :]


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 15:12 
Cytuj  
Pytanko - czy parować można wszystko, oprócz magii i strzał?
W sensie - obojętnie jaką broń ma przeciwnik, jest jakaś teoretyczna szansa wygrania, jeśli skillowo jest się lepszym?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 17:05 
Cytuj  
nie, sa bronie ktore maja 'nieblokowalne' ataki - bramd jest chyba jedna z nich, meat cleaver chyba tez

magie mozna parowac, btw, silver shieldem

firestorma i rage of god chyba sie nie da - reszte chyba tak


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 17:49 
Cytuj  
ja tam nie wiem roball - jestes jedyna znana mi osoba, ktora wciaz ma jakies problemy z onlinem :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2010, 18:07 
Cytuj  
roball napisał(a):
Karol, zrobilbys mi jakis build na faith? Nie chce zjebac znow statow a gotowce ktore znalazlem srednio pasuja do tego co opisales. pls.


http://demonssouls.wikidot.com/character-builds:8

przytnij te staty do 40 i masz build na ~120SL

ty leniu.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2010, 00:35 
Cytuj  
Build na faith oznacza mniej więcej tyle, że robisz minimalne statsy pod inny stuff który planujesz używać (tarcze, talisman of the beast, int pod mane i odpowiednia ilość slotów czarów etc - co tam sobie wymyśliłeś) a potem ładujesz w faith do 30-40.
Przy 30-40 faith masz juz sensowny dmg ze wszystkich broni faith-based a kolejne punkty dają Ci coraz mniejszy przyrost dmg. W tym momencie dobrze jest zacząć rozkładać punkty na endurance i HP.

Nie ma co się strać czy dasz w str 18 czy 21 - tym podobne problemy sobie ludzie wymyślają, żeby mieć o czym gadać na forach.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 07:15 
Cytuj  
Mam 2 nieodwiedzone rejony w 1-1 i 1-2, do których nie bardzo wiem jak się dostać. W 1-1 jest to teren na ziemi przed zamkiem, na lewo od mostu, na którym się startuje - stoją tam 2 konstrukcje jakby szubienice czy coś podobnego, a dookoła widać leżące ciała (jakiś loot). Da radę się tam dostać jakoś?

Drugi rejon, do którego nie wiem jak się dobrać to miejsce w moście 1-2, zaraz za lokalizację merchanta (pod poziomem drogi) - widać za nim, za kratą, że jest coś do podniesienia. Tuż przed bossem w 1-2 (tower knight) jest wieża z zamkniętymi drzwiami, czy to droga do tego miejsca?


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 07:20 
Cytuj  
pierwsze miejsce (w 1-1) jest dostepne gdy masz pure white lub pure black world tendency w world1

do drugiego wchodzi sie poprzez drzwi na samym koncu 1-2, przed fog gatem Tower Knighta. Sa zamkniete, a klucz znajduje sie w 1-3.


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 10:47 
Cytuj  
Mi sie bardzo podoba krainka ze szkieletami, masa dusz tam leci! Latwo sie je zabija (mam mace +5) no i dodatkowo za pierwszym razem dzisiaj w nocy (nie wiem ktora byla ;)) ubilem Adjudicatora... z deczka podpity bylem :p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 11:03 
Cytuj  
Tak, world 4 też bardzo lubię, szczególnie rozkładać czarne szkielety.

Trochę irytujące są tylko latające manty. :/

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 11:09 
Cytuj  
A ja probuje w 4-1 przedrzec sie do Crescent Falchiona i dostaje tegi wpierdol :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 11:13 
Cytuj  
Jak mnie pamięć nie myli to broni go Black Sekeleton?

Ja sobie poradziłem z nim tak, że wlazłem nad niego na górę (drabinką) i tam DA SIĘ go target i pizgać jakimś czarem / łukiem.

W końcu baran poszedł pod drabinkę, ja zeskoczyłem, zajebałem item, a w sumie potem go ubiłem bo jego bardzo łatwo się evaduje. :(

Najwyżej możesz zdechnąć i pobiec gdzieś gdzie jak Ciebie zabije to łatwo odzyskasz utracone souls.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 11:55 
Cytuj  
Templair napisał(a):
A ja probuje w 4-1 przedrzec sie do Crescent Falchiona i dostaje tegi wpierdol :) ...

T.


Sproboj korzystac, tak jak pisalem, z broni typu mace (?) oni sa na te obrazenia podatni. 4/5 hitow mace +5 i czerwonooki powinien paść. Jeśli nie zabiłeś smoka (1-2?) to go zabij i weź purple flame shield (diametralnie zmienia się gra przy tym shieldzie). Powinieneś walcząc z czerwonookim szkieletem w momencie kiedy się na Ciebie rzuca zrobić unik lewo/prawo i naparzać go z boku aż do skutku :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 12:03 
Cytuj  
Dzięki za hinty ...

@Oyci3C: Na start to musze sie od niego dopchac. Rozjezdza mnie pierwszy szkieletor na tym stage. Jak juz sie dopcham sprobuje go Soul Arrow pojechac jak mowisz :) ...


@Shador von Dal: Macy nie probowalem, a uniki wychodza mi z dupy bo jade w zbroi i zamiast robic unik to wale w ziemie jak kloc. Mozna purple flame shield parowac ciosy tych szkieletorow? Jesli tak to moze warto postac na wiezyczce 2h i ponapierac w dragona z soul arrows ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 12:07 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Dzięki za hinty ...

@Oyci3C: Na start to musze sie od niego dopchac. Rozjezdza mnie pierwszy szkieletor na tym stage. Jak juz sie dopcham sprobuje go Soul Arrow pojechac jak mowisz :) ...


@Shador von Dal: Macy nie probowalem, a uniki wychodza mi z dupy bo jade w zbroi i zamiast robic unik to wale w ziemie jak kloc. Mozna purple flame shield parowac ciosy tych szkieletorow? Jesli tak to moze warto postac na wiezyczce 2h i ponapierac w dragona z soul arrows ...

T.


No purple flame shield sparuje uderzenia tych pierwszych szkieletow tak, ze nic Ci nie zrobia. Wyglada to w ten sposob, ze jak zaczyna sie turlac w Twoim kierunku to parujesz. On w Ciebie wjezdza i uderza. Teraz zaleznie od uderzenia bedzie to zwykly hit ktory odbije sie od tarczy i wtedy (w moim przypadku) jeden hit z mace i pada szkielet. Lub wyprowadzi on mocne uderzenie (znad glowy) ktore sparuje (stamina mi zejdzie do 0) i wyprowadzi kolejne uderzenie tj. pchniecie do ktorego stamina mi sie juz zregeneruje i po tym znow jeden hit moj i szkieletor pada.

Tam jest o tyle przyjemnie, ze jesli dobrze to rozegrasz to sciagasz na siebie po jednym szkielecie :)

edit:

sparujesz tez ze trzy uderzenia czerwonookiego i padniesz ;) Ale lepszy rydz niz nic (oczywiscie, zalezy tez od tego ile masz hp i staminy)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 12:22 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Dzięki za hinty ...

@Oyci3C: Na start to musze sie od niego dopchac. Rozjezdza mnie pierwszy szkieletor na tym stage. Jak juz sie dopcham sprobuje go Soul Arrow pojechac jak mowisz :) ...



T.


Soul Arrow i Thief Ring i mozna go bez problemu zabic. Podchodzisz zeby locknac zaklecie, rzucasz i spierdzielasz do budynku. Szielet wraca i od nowa. Troche potrwa, ale bezpieczne przynajmniej XD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 12:29 
Cytuj  
Sprzeda ktoś DS żebym mógł oblookać co jak? Oczywiście w rozsądnej cenie.

Sry za offtop ale nie chce mi się zakładać nowego temat w tradzie.


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.