mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 08:34 
Cytuj  
A mnie zaczyna nużyć ta gra z powodu małej ilości map, które i tak są mocno średnie. Do tego w tier 4 trzeba się naczekać, potem okazuje się że teamy maja po 6 osób, z czego 2 nie weszło do gry, a 3 to idioci, albo po pierwszej stracie robią quit. Ciągle masa bugów i to dość podstawowych jak zaliczanie trafień asysta/kill, który moduł został uszkodzony etc. Może za 2-3 miesiące się coś rozkręci, na razie to beta pełną gębą.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2014, 22:15 
Cytuj  
Ja do 3 tieru doszedłem i już mi się nie chce. Mapy non stop te sam, jak piszesz. Imbecyli więcej niż ustawa przewiduje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 08:48 
Cytuj  
Ja liczę, że gra się mocno rozwinie. Mechanika jest bardzo dobra i daje podstawę do świetnego tytułu. Z resztą i tak mam ze 100h przegrane już, nie ma co narzekać jak na betę. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 09:29 
Cytuj  
Pograłem ze 3 tygodnie i muszę przyznać że potencjał jest ale wieje nudą.
Tym bardziej że większość graczy stoi i strzela z kilometra nie potrafiąc / nie chcąc zrozumieć jak się wygrywa i jak można to zrobić. Niewielka ilość map też nie pomaga :/


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 11:37 
Cytuj  
Nie komentuje już jak jeden wjeżdża w drugiego rozpierdalajac gąsienice wszystkim dookoła albo strzelania w naziemne cele w trybie AB jakby to miało w czymś pomóc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 11:39 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, że jak na wczesną betę jest po prostu super.
W WoT po tym jak ze 120mm działa strzeliłem w płaski bok arty z odległości 20 metrów po czym usłyszałem komunikat, że to był rykoszet to poleciał uninstall.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 12:03 
Cytuj  
W WT widziałem kilka akcji, że po strzale we właz wieży rozwalało czołg także nie jest do końca taka mechanika jakiej oczekiwałem. No i w trybie arcade czekanie, aż zapali się zielony plusik i można walić nie przejmując się gdzie jest czołg itp. Mi się ogólnie nie chce już nic grindować, wot jest jaki jest przez RNG, ale jakoś fajniej mi się gra.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 12:13 
Cytuj  
no ja pogralem kupilem fajnego czolga premium ale sama walka to walsnie naparzanie sie w drzewa z kilometra i czekanie na plusik... juz woalbym z jakiejs snajpy kampic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 12:29 
Cytuj  
Ja chcę dojść do T3 i zacząć zabawę na HB, brakuje mi 40% expa do pierwszego czołgu w T3. WT w tym trybie dopiero jest grywalny dla ludzi z trochę większymi ambicjami. To samo jest w samolotach, tryb HB to po prostu inna gra jest zupełnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 12:47 
Cytuj  
A kto Ci każe kampić? Nikt, ja nie stoję jak debil tylko jeżdżę, odkrywam nowe punkty, blokuję cały reinforcement, jest fun.
A plusik jest bo to arcade for fun, nie chcesz to masz sim i rb.
Grałem w WoT od początku, miałem all czołgi u niemiaszków, miałem czołgi premium i z perspektywy czasu WoT do WT nie ma po prostu podejścia.
Zobaczymy jak sobie z tym poradzą i jak pchną dalej.
Swoją drogą pozmieniali mapy, usunęli camp punkty, dodali losowe punkty do przejmowania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 12:49 
Cytuj  
Gaijin robi wszystko za wolno, głupie małe zmiany i czekamy 3 miesiąca na patcha.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 12:58 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja chcę dojść do T3 i zacząć zabawę na HB, brakuje mi 40% expa do pierwszego czołgu w T3. WT w tym trybie dopiero jest grywalny dla ludzi z trochę większymi ambicjami. To samo jest w samolotach, tryb HB to po prostu inna gra jest zupełnie.


Tu się nie zgodzę.
W czołgach faktycznie tryb arcade jest niegrywalny (HB też swoją drogą, kamera z "włazu" jest tak przejebana, że odechciewa się grać, tryb realistyczny ale bez znaczników byłby idealny), ale w samolotach już nie. Tu więcej zależy od skilla. Owszem, w arcade nie ujebiesz sobie skrzydeł robiąc zwrot przy 700km na godzine, czy zanurkujesz B-17 po 800km/h (:D), ale w momencie dojscia już do walki to celownik jest jedynie ułatwieniem. Więcej zależy od tego, czy utrzymasz się na dupie wroga, jak ustawisz sobie celownik (btw. na jakiej odległości gracie?).
W samolotach realistyczny tryb jest prawie idealny z jednym małym ale. Nie zawsze są pełne składy i granie 7 na 7 z koniecznością lądowania po amunicje mija się z celem. Zanim cofne się na lotniku, wyląduje i przeładuje to mija kilka minut, w tym czasie gra się kończy :D. Jedyna rzecz, która mnie wkurza. Szczególnie, że lubię latać bombowcami :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 13:49 
Cytuj  
No ja grałem 95% czasu Luftwaffe z taktyką BnZ i lataniem w chmurach, przy AB taka taktyka jest po prostu banalnie prosta, zwłaszcza że samoloty mają znacznie większe ratio wzbijania się niż w trybie HB.
W HB już trzeba mieć skillzor i nie lecieć na pałę, trafiając na Bearcaty przykładowo, żaden turbinowy samolot rzeszy nie był w stanie być powyżej niego, chyba że nie leciałeś bezpośrednio na wroga tylko bokami do góry, jak Cię nikt nie zauważył to na 10k może byłeś ponad :) ale generalnie znienawidzona dla mnie maszyna grając szwabami to właśnie vs. Bearcat. Najlepsza natomiast, to Kurfürst przed zjebaniem w patchu no i oczywiście TA-152 :)

350-400m miałem zawsze ustawione, zależy jaki samolot i jaka siła ognia. Mnie natomiast najbardziej wkurwiała nie liczba ludzi grających na HB, tylko trafianie czasami jak grałem FW albo Kurfürstem na jety. Tego gówna w grze nie powinno być w ogóle. Mam ME262 który uważam za słonia vs. Sabre itd., kometa wymiata ale też gówniano się tym gra, Heinkla nawet nie wymieniam bo to już jest w ogóle dramat.

Generalnie po tym najnowszym patchu, nie ma już 2WŚ w Tierze 5 tylko jest Korea i wszystko powyżej lat 50. Mieszając późne Luftwaffe z US jetami Gaijin to zjebał ale już naprawił, tylko czas jaki spędziłem na Me262 poszedł do piachu zamiast być w Migu-15 RFN.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 14:18 
Cytuj  
A arcade za to jest urocza młócka w walce kołowej :D

Najlepszy sposób na farmienie expa = wlatujesz w taki rój B-25/17 i napierdalasz do wszystkiego w koło. Asysta za asysta, a same samoloty sa na tyle wytrzymałe, że dadzą rate z tego roju nawet wylecieć. Oczywiście tylko w trybie arcade ;)

Gra odrzutowcami w ogóle mnie odrzuca, może dlatego, że jeszcze do nich nie doszedłem :D. Expie wszystkie nacje naraz, więc mi się nie spieszy :0

Co do samej walki. HB nie gram, ale w realistycznym i tak jakoś często nie walcze na wysokościach. Ciągnie mnie do tej ziemi mocno. Zakładając, że nie mam zamiaru polować na bombowce to powyżej 3k nie wchodzę, a jak sie walka zaczyna to i tak nurkuje w dół, szczególnie na "nie płaskich" mapach sprawia to frajde.
Niby wiem, że łatwiej jest atakować z góry (sam często zostane tak jebnięty), ale... meh :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 14:56 
Cytuj  
Może bym spróbował tych samolocików też, ale nie bardzo łapię po drzewku co jest do czego. Widzieliście gdzieś opis klas i jak nimi grać/ jakie role mają? Czym się różni w grze fighter od heavy fighter i attacker, bombowiec od bombowca nurkujacego? Jakaś nacja jest lepsza niż inne? :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 15:04 
Cytuj  
Myślałem że takie rzeczy wie każdy człowiek :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 15:13 
Cytuj  
Znam podstawy fizyki lotnictwa. ;) Mogę sobie dorobić role po nazwach, ale chętnie bym poczytał jakiegoś tutoriala. Jak kupiłem advanced pack to dostałem jakieś premium samoloty Typhoon i Peshka dobre to?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 16:14 
Cytuj  
Zależy jak chcesz grać i jaką nacją. To naprawdę bardzo indywidualna sprawa. Zasada jest taka:
- niemcy potężna siła ognia, taktyka boom and zoom,
- ruscy to walka kołowa myśliwcami i świetne bombowce nurkujące jak peshki itd.
- amerykanie mają zajebiste bombowce ale ssają browningami które cempletkami napierdalają i nic zestrzelić nie można. Co innego tryb realistyczny w któryn browningi lubią podpalić nieprzyjaciela,
- brytole to walka kołowa na niskim pułapie. Spitfiry mają najmniejszy promień skrętu i wykręcą wszystko w poziomie,
- japońce to potęga marynarki. Ufo podczas beczki, nikt nie zrobi tego manewru szybciej od japonskich zero, średnia siła ognia, w HB piruety potrafią wkurwic

To tak w skrocie. Zalezy co lubisz, zalezy jak grasz, jakiego masz kompa itd. Musisz sam sobie to wypracowac. Polecam oficjalne forum WT i dział polski. Duzo sie tam nauczylem.

Ja Ci polecam bnz i niemcow. Poczujesz dlaczego niemcy prawie wojne wygrali. Na Tier3 piekne walki sa. Oczywiscie wymaksuj najpierw samoloty a pozniej sie pchaj na real battle. Na stockowych samolotach nie masz szans z innymi.

O premium samoloty mnie nie pytaj bo gardze premium samolotami :) lepiej sobie kup premium konto zeby exp lecial x2 niz samoloty premium które mozna zrobic u kazdej nacji po prostu levelujac i kupujac upgrady.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 22:14 
Cytuj  
Obrazek

Urzekł mnie ten widok. Nudny powolny lot we 3 w jakiejś pseudoformacji ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 23:09 
Cytuj  
Dzięki Sob, spróbuję jakimiś Messerschmitami się pobawić.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.