mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 13:04 
Cytuj  
A ja powiem tyle... Demon's Souls jest jedną z gier przy której rzuca się kurwami na lewo i prawo i jedną z tych gier gdzie przechodząc jakiś dany etap mamy uczucie dobrze odwalonej roboty (naszej jak i programistów).

Gierka ma takie coś w sobie, że... ciężko to określić. To takie dla mnie szachy, tu zaraz za rogiem ktoś będzie, trzeba do niego podejść tak, tak i tak... a potem już kwestia zwinnych palców. No, no...

Wiadomo coś na temat dwójeczki? :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 13:05 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Wiadomo coś na temat dwójeczki? :)



Z tego co pamietam, to niestety czytalem, ze narazie nie ma w planach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 13:16 
Cytuj  
No właśnie plany podobno są, był kiedyś news, ale niestety nic co zawierałoby jakąkolwiek datę.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 13:21 
Cytuj  
Oni dopiero zrobili release w EU i ciągną kasę na nowo.

Nie spodziewałbym się na przełomie najbliższych 2 lat - może na PS4? ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 14:50 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie ma drugiej gry, ktora frustrowala by mnie tak jak DS. Nawet nie wlaczam konsoli jak mam gorszy dzien bo sie boje ze pad wyladuje w tv.


Ahhaahah ja wlasnie przed egzaminem odpalilem DS zeby sie zrelaksowac... to byl kurewski blad :lol:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 18:06 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Sprzeda ktoś DS żebym mógł oblookać co jak? Oczywiście w rozsądnej cenie.

Sry za offtop ale nie chce mi się zakładać nowego temat w tradzie.



chcesz to sprzedam w miare tanio azjatycka wersje, to oblookasz. w zasadzie jesli nie bedziesz mial z kim grac w wersje EU (np chcialbys przejsc cala gre z kims w coop) to wersja azjatycka jest tak samo dobra jak EU, o ile nie lepsza.

w US wersji ludzie narzekaja ze community male i umiera, ale wersja AZN jest wiecznie zywa i chyba duzo wieksza niz EU czy US. Myslalem ze w EU bede mial mniejsze problemy ze znajdywaniem ludzi do gry a mam takie same lub wieksze ;)

Wiec jesli bylbys zainteresowany werja azjatycka - daj znac. (ofc wersja azjatycka jest po angielsku)


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 22:54 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Dzięki za hinty ...

@Oyci3C: Na start to musze sie od niego dopchac. Rozjezdza mnie pierwszy szkieletor na tym stage. Jak juz sie dopcham sprobuje go Soul Arrow pojechac jak mowisz :) ...


@Shador von Dal: Macy nie probowalem, a uniki wychodza mi z dupy bo jade w zbroi i zamiast robic unik to wale w ziemie jak kloc. Mozna purple flame shield parowac ciosy tych szkieletorow? Jesli tak to moze warto postac na wiezyczce 2h i ponapierac w dragona z soul arrows ...

T.


Red dragona się zabija z łuku w 5-15 min max (zależnie jak dobry jest łuk) - nie ma sensu pieprzyć się z magia (jeśli masz poison field to wtedy może - wystarczy go rzucić w to miejsce gdzie on pierwszy raz dotyka ziemi tuż przed tym jak tam podleci).

A co do black skeletona to jest na nie prosty patent.
Oczyśc droge do niego, wróć się do miejsca tuż za pierwszą bramą (początek pierwszych schodów na tym lev).
Z tego miejsca widać głowę black skeletona i można go zabić strzałami (ale długo to trwa bo po każdym strzale trzeba czekać aż wróci na swój spot). Jeśłi masz "soul remains" (dropuje się z regular szkieletów dośc często) to możesz to przyspieszyć robiąc taki patent: celujesz z łuku w krawędz tej skały na której stoi black skeleton i rzucasz soul remains. Black skeleton reaguje na remainsy tak, że próbuje je atakować tym swoim specjalnym atakiem (ze skokiem) i spada do Ciebie na schody.
Ty w tym czasie biegniesz na jego spota i spokojnie lotujesz falchiona a potem zabijasz go safe z luku/magii (on stoi pod Toba i nie da rady wrócić).

Generalnie te soul remains to świetny item na wszystkie moby poza bosami - wyłącza je z walki na ok 5 sek - można wtedy spokojnie je bić, backstabować etc.
Trzeba tylko pamiętać, że w to miejsce gdzie rzucamy soul remains moby podbiegną i ZAATAKUJĄ - mogą nas trafić jeśli stoimy gdzieś blisko (najlepiej więc rzucać ten item "za moba" - wtedy odwróci się do nas plecami).
Wymaga to trochę wprawy ale jest strasznie overpowered.

P.S. Jeszcze co do 4-1 - nie używaj tam soul arrow.
Flame Toss zada mniej więcej 2x taki dmg (przy 13-15 magic zabijasz zwykłego szkieleta 1 czarem a na black potrzebujesz 3).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 23:15 
Cytuj  
Dzieki Karol. Twoje obszerne posty na temat taktyk w DS nie przestaja mnie zadziwiac <jezyk w dupie mode: OFF> ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 10:14 
Cytuj  
pod blueblood sword statsy 18/18/18/18 a potem w lucka?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 10:26 
Cytuj  
tak

i koniecznie ucz się czarów enchantujących tą broń i zbieraj itemy nadające broni fire dmg (przydadzą się na niektóre bosy).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 09:04 
Cytuj  
Wrzuc 22 w str dla Purple Flame Shield, nie zapominaj o Endurance. :<

Tak by the way właśnie na własnej skórze przetestowałem o ile fajniej jest sobie zacząć jeszcze raz nawet tą samą klasą he he.

W jeden wieczór, kilka h:

SL30
Compbound Long Bow +3
Crescent Scimitar +1
Regen shield i ring.
Purple Flame Shield.
Tak naprawdę zrobiłem tylko 1-1 i 4-1 i idę sobie po BBS. :o

2h Crescent Scimitar praktycznie wszystko zmiata one-two shotami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 22:58 
Cytuj  
pierwszy raz dzis odpalilem gre w offline,bo mialem juz dosyc bycia gankowanym w 1-3 przez redow. jakie jeszcze lokacje sa oblegane przez pvperow?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 00:03 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
2h Crescent Scimitar praktycznie wszystko zmiata one-two shotami.


trzymany w 1h ma dokładnie ten sam dmg
w 2h warto używać albo broni bardzo wolnych (w PvP) albo z bonusen do str (jak broń nie ma bonusa do str to nie ma też dodatkowego bonusa za trzymanie jej w 2 łapkach).

RufeN napisał(a):
pierwszy raz dzis odpalilem gre w offline,bo mialem juz dosyc bycia gankowanym w 1-3 przez redow. jakie jeszcze lokacje sa oblegane przez pvperow?


gang
n C (of workmen) brygada; (of prisoners) grupa; (of criminals) banda.

rozumiem że wasz "gank" 3 graczy zabijał 1 black fantom? :)

graj offline albo w soul form - najechać Cię można tylko tam gdzie masz bosa do zabicia i jesteś w body form

generalnie najbardziej oblegane są 1-2, 1-3, 2-1, 3-1, 3-2, 4-1
najmniej światy 5-x


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 06:34 
Cytuj  
oj karol, fail ;]

gankowanie to pkowanie, nie ma nic wspolnego z 'gang' ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 06:37 
Cytuj  
chodzilo mi o to,ze robilem sobie tego bosa w soul form jako phantom, dostawalem resurecta i chcialem go zlac w body form solo, bo on latwiutki jest, a tu jebs - jakis nastawiony na pvp typ mnie ubijal (i tak pare razy).
ten miracle do chowania brzed bp nic nie dawal ;/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 07:19 
Cytuj  
Ash napisał(a):
oj karol, fail ;]

gankowanie to pkowanie, nie ma nic wspolnego z 'gang' ;)


Fail ash....


gank = gang kill

Jak cie pknie jedna osoba to przegrales 1v1, nie mozna mowic ze cie zgankowal, zwyczajnie przylamiles ;]


EDIT: @down kek? http://www.urbandictionary.com/define.p ... id=1058044


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 5 lip 2010, 08:10 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 07:48 
Cytuj  
gowno prawda tomugeen ;]

gank nie jest skrotem i ma zupelnie inna etymologie niz wskazales, odsylam do urbandictionary

edit:

RufeN napisał(a):
chodzilo mi o to,ze robilem sobie tego bosa w soul form jako phantom, dostawalem resurecta i chcialem go zlac w body form solo, bo on latwiutki jest, a tu jebs - jakis nastawiony na pvp typ mnie ubijal (i tak pare razy).
ten miracle do chowania brzed bp nic nie dawal ;/


miracle chowania przed BP albo thief's ring (albo graverobber) nie daja wiele, jesli masz na sobie jakakolwiek aure (np hp regen, mp regen, second chance albo inne) - aura nie znika i widac poruszajaca sie w powietrzu chmurke.

daje tylko tyle ze gosc do prawie samego konca nie widzi w co jestes ubrany i nie moze cie targetnac. ale widzi prawie tak samo dobrze ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 08:33 
Cytuj  
IMO pierwszą rzeczą jaką się robi w body form to summon blue fantomów.

A co do gankowania to pieprzysz Ash.
Gank to zawsze było zabicie gracza, albo grupy graczy przez drugą, większą (liczebnie) grupę.
Dopiero jak pojawił się WoW to zaczęto zastępować to słowo zergiem albo opisywac sytuację gdy pojedyńczy gracz, wysokolevelowy zabijał drugiego, niskolevelowego (choć tutaj i tak popularniejszym określeniem było griefing).
Zresztą nawet w tym Twoim urban dictionary podają:
When a group of people kill a single opponent in an MMORPG. Taken to abreviate a "gang kill".
1. To kill another player using a group of players
2. To kill another player using any means that places the played to be killed at a substantial disadvantage.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 08:53 
Cytuj  
rofl

ale wy pierdolicie za przeproszeniem ;]

slowa takie jak gank, griefing albo zerg istnialy x lat przed wowem, wiec nie wiem dlaczego w ogole o tej konkretnej grze mowimy.

griefing to tez zupelnie cos innego niz ty opisales - griefing to psucie zabawy innemu graczowi, moze sie odbywac w zupelnie inny sposob niz PK - mozna blokowac komus wejscie do banku albo zabijac komus konia w ultimie - to jest griefing

zergowania chyba nie musze tlumaczyc - zerg to zrobienie czegos grupa graczy, co w pojedynke lub w mniejszej grupie jest znacznie trudniejsze. jak grupa ludzi rozjedzie gracza ktory stoi jej na drodze - wtedy mozna mowic o zergowaniu.

a gankowanie ("ide sobie pogankowac" albo "ganknal mnie") to po prostu PK.

co do urban dictionary to naprawde nie wiem dlaczego skipujesz znaczenia ktore odnosza sie do RL, i od ktorego w ogole pochodzi ten zwrot... urban dictionary z tego co wiem nie jest moderowane, wiec kazdy moze tam napisac swoja definicje.

Poza tym - przeczytaj co sam wkleiles - punkt 2. nie mowi nic o zabijaniu grupa.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 09:01 
Cytuj  
Odnosi sie do czasow wowa, bo wtedy u pewnej grupy slowo sank stracilo swoja grupowosc. i jest blednie uzywane jako okreslenie PK.Tak jak w twoim wypadku.
Gank kiedys ZAWSZE oznaczal gang kill.


I EOT, bo zaraz trzeba bedzie wydzielic.
Asz blefuje, a dusia nie zyje.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.