mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2010, 13:32 
Cytuj  
Sprawdziłem - trzymanie BBS oburącz zwiększa DPS, nieznacznie ale zwiększa.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2010, 21:29 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Sprawdziłem - trzymanie BBS oburącz zwiększa DPS, nieznacznie ale zwiększa.


No a dlaczego by nie miało zwiekszać?
Ten sword ma bonus od WSZYSTKIEGO (najwiekszy od lucka ale podnoszenie dex, str, magic i faith też wlywa na dmg). A jak w opisie coś ma bonus od str to zawsze będzie miało większy dmg w 2h.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 09:21 
Cytuj  
Ostatnio zacząłem grać nową postacią, miał to być strength build czyli możliwość używania Dragon Bone Smashera czy innych broni z premią od siły. Pod koniec NG jednak wykułem sobie Northern Regalia i musżę przyznać, że w NG+ Northern Regalia świetnie się spisuje, (w każdym razie jest prostsze w użyciu niż DBS). I tutaj mam pytanie, prośbę o radę, nie wiem czy delevelować bo NR wymaga znacznie mniejszych statów niż DBS (mniej siły i endurance, które można zainwestować w vitality) czy po prostu zostawić sobie tą siłę aby móc używać DBS np. w PvP ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 10:43 
Cytuj  
A co można robić (poza wypieprzaniem w kosmos) z tymi dropionymi przedmiotami. Wylatują mi jakieś drewniane tarcze, kastety, jakieś bastard mieczki itp.


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 10:59 
Cytuj  
Makaan napisał(a):
Ostatnio zacząłem grać nową postacią, miał to być strength build czyli możliwość używania Dragon Bone Smashera czy innych broni z premią od siły. Pod koniec NG jednak wykułem sobie Northern Regalia i musżę przyznać, że w NG+ Northern Regalia świetnie się spisuje, (w każdym razie jest prostsze w użyciu niż DBS). I tutaj mam pytanie, prośbę o radę, nie wiem czy delevelować bo NR wymaga znacznie mniejszych statów niż DBS (mniej siły i endurance, które można zainwestować w vitality) czy po prostu zostawić sobie tą siłę aby móc używać DBS np. w PvP ?


DBS po enchancie na +5 i z 99 str będzie miał 560 dmg fizycznego a dodatkowo jeszcze można go enchantować o kolejne ~200-300 dmg magicznego (300 dmg czarem light weapon z 99 magic i insanity catalist).
Ewentualnie można dodawać 150 fire dmg anytime z black turpentine (idealne np. na adjucatora).
To dużo więcej niż ma NR.
Nie zapomnij też o tym, że on daje efekt powalenia którego NR nie ma.

Wszystko jest kwestią jak długo planujesz grać tą postacią i jakie statsy wyciągniesz nią.
Zazwyczaj jest tak, że bronie ze stałym dmg (enchantowane na fire albo właśnie "brandy") sprawdzają się nieźle do 120-150 lev. Później ich dmg nie jest już taki duży.

lamoon napisał(a):
A co można robić (poza wypieprzaniem w kosmos) z tymi dropionymi przedmiotami. Wylatują mi jakieś drewniane tarcze, kastety, jakieś bastard mieczki itp.


bank albo trash


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 14:46 
Cytuj  
Udalo mi sie dzisiaj wyciagnac Dragon Bone Smashera. Czy bedzie lepszy niz Meat Cleaver? Na forum wiki jedni pisza zeby czekac z nim do NG+ inni, ze przy pierwszym przejsciu tez daje rade ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 10:38 
Cytuj  
W końcu udało mi się pograć. Padłem na bossie tutorialowym, a potem w 1-1 :/
W jaki sposób rozwija się statsy i soul level?
Jak wygląda to zwiększanie poziomu trudności przy kolejnych rozgrywkach? Jeśli teraz (nie zabiłem jeszcze żadnego bossa) usunę postać i zacznę od początku to będzie już trudniej?
Gra nie należy do najłatwiejszych, póki co wydaje się zajebiaszczym rpg :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 10:46 
Cytuj  
Statystyki możesz rozwijać w nexusie po pokonaniu bossa w 1-1.
Poziom trudności rośnie wraz z każdym + przy new game (czyli przechodzeniu gry któryś raz tą samą postacią).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 10:47 
Cytuj  
RPG z niego to prawie żadny...

Jeśli chodzi o tutorialowego bossa to na nim podobno powinno się paść :) Mnie rypnął raz i się złożyłem.

Jeśli chodzi o podwyższanie statów to w pewnym momencie pojawi Ci się czarno ubrana kobietka w mieście z którą rozmawiając będziesz mógł zwiększać staty dzięki duszom.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 10:48 
Cytuj  
Cytuj:
W końcu udało mi się pograć. Padłem na bossie tutorialowym, a potem w 1-1 :/


Bo na tutorialowym bossie masz pąść i masz zrespawnować się w Nexus.

Cytuj:
W jaki sposób rozwija się statsy i soul level?


Jak zabijesz pierwszego bossa w 1-1 to będziesz mógł u ślepej panienki zamieniać souls na stats z kosztem przyrostowym oraz kupować u innych NPC różny stuff, miracles, spells, również za souls.

Cytuj:
Jak wygląda to zwiększanie poziomu trudności przy kolejnych rozgrywkach? Jeśli teraz (nie zabiłem jeszcze żadnego bossa) usunę postać i zacznę od początku to będzie już trudniej?


Nie.

Cytuj:
Gra nie należy do najłatwiejszych, póki co wydaje się zajebiaszczym rpg


Gra staje się banalnie prosta jak ją poznasz, wymaga tylko dość ogarniętej obsługi pada oraz odpowiedniego rozwoju postaci dla danego buildu, który sobie wymyślisz.

Tak w ogóle to: http://demonssouls.wikidot.com/

EDIT: również typowym RPG bym tej gry nie nazwał, względnie H&S z elementami RPG.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 13:13 
Cytuj  
bossa tutorialowego da sie przejsc, daje to 'dodatkowy' level z dosc fajna scenka z dragon godem.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 13:24 
Cytuj  
No proszę, nie wiedziałem nawet. :O

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 13:28 
Cytuj  
Filmik z tutorialu zakończonego zabiciem Vanguarda i całym bonusowym levelem.

Też nie wiedziałem, może kiedyś spróbuję.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 14:25 
Cytuj  
Eno, to nikt tego smoka jeszcze nie pokonal? ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 14:52 
Cytuj  
Jak to jest? Jak jestem w postaci cielesnej to może mnie atakować inny gracz w postaci cielesnej czy każdy gracz (nawet dusza).

@up
Ja pokonałem smoka. ~100 strzał, ~20 min. strzelania. Dropi jakieś 8k dusz i kamień duszy smoka (nie wiem do czego narazie schowałem do depozytu)


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 16:05 
Cytuj  
Kiedy jesteś w body form może zaatakować Cię każdy w soul form, w odpowiednim przedziale levelowym - najazdy przy pomocy czarnego kamienia są po to, żeby odzyskać ciało.


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:35 
Cytuj  
Panowie mam maly problem: otoz jak wiadomo black stone dropi z pierwszego pokonanego BP, niestety moj BP wpadl do szybu windy w 2-2, iwiec nie mam jak go zlotowac:(. Zrobilem sobie black tendency w 2 swiecie i na potege zabijam BP niestety kamyk nie wypada:(. Jest mozliwosc zdobycia go w jakis szybki sposob?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 14:38 
Cytuj  
z innego bp, ja z 3-1 mialem o ile dobrze pamietam. (bp jest przed bossem)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2011, 17:00 
Cytuj  
http://www.destructoid.com/preview-dark ... 0312.phtml juz wkrotce, juz wkrotce... 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.