mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2010, 22:54 
Cytuj  
ja jestem osoba ktora nazi-zombies w u1 i wszystkie inne tego typu stworki w u2 przyjela z otwartymi ramionami :]

generalnie uwazam u1 i u2 za "gre z jajem" tak jak indiana jones jest dla mnie "filmem z jajem" i nie przeszkadzaja mi duchy wylatujace z arki przymierza ani meltowanie fejsow, i na tej samej zasadzie nie przeszkadzali mi undead nazisci ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 00:22 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Aldatha napisał(a):
hm..nie wiedzialem ze yakuza jest integralna czescia spoleczenstwa japonii i nie ukrywaja sie przed publika , japonczycy chyba nawet nie postrzegaja yakuzy jako crime org.


Postrzegają i mają z nimi ogromny problem - są w każdym sektorze włącznie z rządem i tak naprawdę nikt nie wie jak wysoko to sięga.


Tylko, że Yakuza ma inny rodowód niż mafia europejska i nigdy nie była postrzegana w Japonii tak samo.

Co do zombie, to z tego powodu nadal nie kupiłem dwójki. A szkoda, bo gdyby nie to, byłaby to najlepsza gra, która wyszła na PS3.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 00:23 
Cytuj  
http://blog.eu.playstation.com/2010/08/ ... e-tomorrow
Na US już jest, 9,99$


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 05:24 
Cytuj  
cholera, wygląda to jak z lat 80tych bijatyka na automatach i ta melodyjka midi :] Klimacik pro


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 07:38 
Cytuj  
W razie czego na US PSN jest demo do ściągnięcia, pewnie na naszym też będzie. Po pograniu w nie stwierdzam, że dokładnie tego się spodziewałem - oldskulowy beatem-up, dość ciężki, ale strasznie przyjemny.

Recka na IGNie.

Po dłuższej zabawie napisy w menu konsoli wydają się dziwnie małe i wygładzone ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 14:46 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No chyba nie ma osoby, która nie zrobiła klasycznego 'wtf?' na widok zombies. Chociaż dość dobrze wpasowało się to w ogólną fabułę i historię.

W U2 też mnie jakieś muta-yetti wkurzały. :/

Aldatha napisał(a):
hm..nie wiedzialem ze yakuza jest integralna czescia spoleczenstwa japonii i nie ukrywaja sie przed publika , japonczycy chyba nawet nie postrzegaja yakuzy jako crime org.


Postrzegają i mają z nimi ogromny problem - są w każdym sektorze włącznie z rządem i tak naprawdę nikt nie wie jak wysoko to sięga.


edit:
spoilers: Yeti to byli poprzebierani Tybetańczycy na koksach (żywica).;)

edit pod editem admina: wiele osób podważa moją tezę, którą przedstawiłem powyżej, więc to niekoniecznie spoiler, ale SoG za czujność ;]


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 10:12 
Cytuj  
dosyc trudny ten Scott Pilgrim, ale fun jest no i muzyka swietn!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 10:20 
Cytuj  
Rufen ma ode mnie, ale mam komplet.

A gra niezła, chociaż raczej na 7, max 8 - wczoraj w 4 osoby grało się bardzo fajnie, ale po około 3 godzinach większość miała dość (4 z 7 etapów przeszliśmy).
Nie wyobrażam sobie za to gry z włączonym friendly fire, w późniejszych etapach tyle się dzieje na ekranie, że człowiek nie wie gdzie jest.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 10:52 
Cytuj  
WoW po ponad 2 latach posiadania PS3 podlaczylem ja pod net :P - N1 :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 11:57 
Cytuj  
Kolejne potwierdzenie tezy ze PS3 mocno nie daje rady a zarazem przestroga dla osob wahajacych sie na jaka platforme zakupic Mafie (oczywiscie Pc owns jak zwykle).

http://www.lazygamer.co.za/xbox-360/maf ... ick-again/

Zabawne jest jak przy skomplikowanych, duzych, otwartych grach gdzie nie ma tony skyptow i niewidzialnych scian (RDR, Mafia 2 wlasnie) wychodzi jakie PS3 jest w rzeczywistosci slabiutkie. :)
Moze juz czas pomyslec o nastepnej generacji bo tak za rok-dwa lata jesli taka przpasc graficzna sie zachowa a PCty (i w sumie X360 tez, ktory z tego co widac troche jeszcze mocy ma) raczej w niejscu stac nie beda (DX11 - teselacja min.) to bedzie naprawde zabawne. :)
I nie - 42calowy ekran nie ratuje sytuacji - ba wyglada to jeszcze gorzej.

I jeszcze jeden cytat:

"Sony łaskawie udostępniło demo w wersji na PS3 poza usługą PlayStation Plus, więc też je sobie sprawdziłem. I niestety tu jest już dramat. Aliasing dosłownie wyłupia oczy. Gdzie się podziała trawa w parku? Została tylko rozpaćkana tekstura. Na dodatek w momentach, kiedy na ekranie dzieje się trochę więcej wszystko zaczyna delikatnie przycinać. Płaszcz oczywiście nie faluje i śmiesznie przykleja się do nóg postaci. Kiepsko."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 12:01 
Cytuj  
no jakoś ci nie wierze, poczekam na Mareczka


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 12:05 
Cytuj  
najwiekszym minusem konsoli jest sterowanie tak czy siak, ja na ps3 tylko w exclusivy (+pare gier typu rdr, ktore wyszly tu i tu) gram. silny PC z dobra grafika forever! :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 12:11 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
no jakoś ci nie wierze, poczekam na Mareczka


Dla mareczka (sadzac po tym co wypisuje na GOLu) to obie wrsje konsolowe wygladaja identycznie. :) Plus Mafia dwa jest conajmniej sredniakiem bo nie jest exem na PS3 i ma ograniczenie do 7GB pojemnosci. :)

8) 8) 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 12:22 
Cytuj  
A tam gadanie takie. Uncharted 2, GoW3 i kilka innych graficznie pieknych tytulow totalnie zaprzecza twojej tezie. Po prostu tak jak i na PC tak i na konsolach sa gry ladniejsze i sa gry brzydsze, sa gry lepiej i gorzej zoptymalizowane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 12:36 
Cytuj  
Bo napisać coś na różne platformy to trzeba potrafić, a nie tylko przekompilować z autom,atu pod X czy PS3.
I tak jak napisał raggnarok - jakoś takie gry jak U1, U2, GoW3 nie mają z tym problemów, a oprawą graficznąbiją na głowę RDR i Mafię 2 razem wziętych.

Sorry ale jeśli Mafia dwa działa w 60fps płynnie na średniej jakości PC (co potwierdziło już kilka osób) to pieprzenie, że taki X360 czy Ps3 nie daje rady bo jest chujowe powinno powiedzieć wszystko na temat developera Mafii 2, którą swoją drogą również kupię na PC - bo gówna na PS3 nie kupię.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 13:34 
Cytuj  
To samo mówię.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 14:00 
Cytuj  
E tam tez pierdolicie. Gry takie jak U1, U2 czy GoW 3 sa nieporownywanie mniej rozbudowane i skomplikowane niz taka Mafia czy RDR - jest jedna prosta droga, nic sie nie niszczy a jak sie niszczy to sa to skrypty, w takim U2 to przez polowe gry nie mamy kontroli nad postacia bo dopalaja sie pomniejsze skrypty i filmiki przygotowane wczesniej a nie liczone na biezaco przez konsolke. Dlatego te gra sa ladne i moga byc ladne - bo konsola liczy tylko grafe a nie rozbudowana fizyke, zyjace miasto, otoczenie w promieniu XX od bohatera i mnostwo innych rzeczy (koles otwierajacy okno w samochodzie aby wyrzucic plastikowy kubeczek albo fajke po czy zamykajacy je w GTA4 FTW!!!) . Otwarte gry sandboxowe wymagaja imho wiecej od sprzetu niz takie skrypt festy i wlasnie imho przy takich grach widac ze PS3 i Cell sobie nie radzi a nawet jakby sobie mogl radzic to wymaga to 5 lat developerki i wymyslania cudow na kiju - i to jest wlasnie fail.

A ze takich gier jest malo to az tak tego nie widac ale obecnie konsole mocno technologicznie odstaja (a PS3 najbardziej - sorry). I nie ma tu imho winy developarow bo to nie sa pojedyncze przypadki a wlasciwie regula na PS3 ze multiplatformy wygladaja i dzialaja slabo a exy, ktore prezentuja cos wiecej ponad poziom konkurencji sa az 4 - MGS4, U2, GoW 3 i moze GT5 (zobaczymy bo cos mi sie wydaje ze roznie moze byc).
Nie zwalajcie wszytkiego na devow bo to imho nie jest prawda - nie calkowicie przynajmniej.
Inna sprawa ze wszelakiej masci sandboxy poczawszy od GTA, RDR i Mafii przez RPGi jak Morrowind do sandboxowych symulacji kosmicznych sa moimi ulubionymi gatunkami gier (wolnosc przede wszytkim) i boleje ze malo sie takich gier robi i sa uprawszczane bo "konsolki nie dadza rady" (bo nie daja).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 14:06 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
najwiekszym minusem konsoli jest sterowanie tak czy siak, ja na ps3 tylko w exclusivy (+pare gier typu rdr, ktore wyszly tu i tu) gram. silny PC z dobra grafika forever! :P

Najwiekszym minusem konsol sa gry. :] Oczywiscie mam na mysli exy, bo w reszte moge pograc na pc. TV i pada tez moge miec na pc, zeby nie bylo tego dennego argumetnu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 14:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
E tam tez pierdolicie. Gry takie jak U1, U2 czy GoW 3 sa nieporownywanie mniej rozbudowane i skomplikowane niz taka Mafia czy RDR - jest jedna prosta droga, nic sie nie niszczy a jak sie niszczy to sa to skrypty, w takim U2 to przez polowe gry nie mamy kontroli nad postacia bo dopalaja sie pomniejsze skrypty i filmiki przygotowane wczesniej a nie liczone na biezaco przez konsolke. Dlatego te gra sa ladne i moga byc ladne - bo konsola liczy tylko grafe a nie rozbudowana fizyke, zyjace miasto, otoczenie w promieniu XX od bohatera i mnostwo innych rzeczy (koles otwierajacy okno w samochodzie aby wyrzucic plastikowy kubeczek albo fajke po czy zamykajacy je w GTA4 FTW!!!) . Otwarte gry sandboxowe wymagaja imho wiecej od sprzetu niz takie skrypt festy i wlasnie imho przy takich grach widac ze PS3 i Cell sobie nie radzi a nawet jakby sobie mogl radzic to wymaga to 5 lat developerki i wymyslania cudow na kiju - i to jest wlasnie fail.

A ze takich gier jest malo to az tak tego nie widac ale obecnie konsole mocno technologicznie odstaja (a PS3 najbardziej - sorry). I nie ma tu imho winy developarow bo to nie sa pojedyncze przypadki a wlasciwie regula na PS3 ze multiplatformy wygladaja i dzialaja slabo a exy, ktore prezentuja cos wiecej ponad poziom konkurencji sa az 4 - MGS4, U2, GoW 3 i moze GT5 (zobaczymy bo cos mi sie wydaje ze roznie moze byc).
Nie zwalajcie wszytkiego na devow bo to imho nie jest prawda - nie calkowicie przynajmniej.
Inna sprawa ze wszelakiej masci sandboxy poczawszy od GTA, RDR i Mafii przez RPGi jak Morrowind do sandboxowych symulacji kosmicznych sa moimi ulubionymi gatunkami gier (wolnosc przede wszytkim) i boleje ze malo sie takich gier robi i sa uprawszczane bo "konsolki nie dadza rady" (bo nie daja).


A przepraszam czyja to wina, że na siłę wypuszczają tzw kicz? Po co? Wina konsoli czy developerów?
Ja kupuję gry na konsole - pisane na nie. Problem z głowy.
Jak ktoś kupuje konsolę dla sandbox TPP czy RTS to krzyż na drogę i jego problem.
Tak, konsola nie poradzi sobie z tym czym poradzi sobie Core i7 + HD5870x2 i 8gb ram na pokładzie i dziwne by było gdyby sobie poradziła.
Nie, konsola nie jest failem tylko developerzy są durniami, a jeszcze większymi durniami są userzy którzy taki crap kupują - bo jest fajna, a ja mam konsolę i ch.
Jak już pisałem Mafię kupię na PC bo ta gra nie jest na konsole.
EDIT: Może niech jeszcze wypuszczą Mafię 2 na Wii, PSP i telefony.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 15:02 
Cytuj  
A co Crysis 2?


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.